Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2011., 19:24   #61
Quote:
lenileni kaže: Pogledaj post
pa nravno da mozes traziti...ja trazim uvijek bez rajcice jer sam alergicna na nju i nema problema, pa ne vidim zasto ne bi trazio bez mesa, ionako je to mali udjel u salati a mozda ti povecaju udio ostalog

Tunu jedes?


I kaj to ne valja s daily fresh namirnicama?
Ne, tuna je meso isto, ehh.

Ali hvala, probat ću uskoro zaletit se tamo.
__________________

"A salad bowl, he repeated roughly miming the shape of a salad bowl."

Zadnje uređivanje LimunLimun : 16.03.2011. at 19:30.
LimunLimun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 11:58   #62
meni su u good food slalate stvarno sjajne. netko je napisao da plivaju u dresingu, što nije točno, a možeš i tražiti bez dresinga. ono što mi je užasno je da se uvijek čeka. što se tiče sendviča - good burger tak tak, masno staro pecivo, onaj sa račićima premalen za poštn obrok i suh, a drugo nisam probala. A sad Daily fresh - nakon što sam par puta tamo jela dogodio mi se (mislim pri trećem posjetu) živi puž u salati (stvarno su fresh). ipak, mislim, rade s gomilom salate, dogodilo se. sljedeći put - lijepa crna kosa u viškoj pogači. to mi je bilo već puno, ali kako kolege vole tamo otići, eto i mene opet, opet na višku pitu koju obažavam - ovaj puta prastaru. ali vrhunac mi je bila ispirsana zaposlenica, koja ima dva pirsa na zglobu srednjeg prsta na ruci i oko toga upalne otekline. e, ako su takvi zaposlenici, to mi je stvarno preveć. dosta je bilo mog mazohizma i radije biram good food, iako imaju svojih mana, posebno što se tiče sendviča.
winnie321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 11:17   #63
Quote:
winnie321 kaže: Pogledaj post
meni su u good food slalate stvarno sjajne.
da..i ja ih volim. stovise, na cesar sam se i navukla.
stogod netko rekao.fancy ne fancy. fine su.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 21:01   #64
Evo dosla sam tu da ih pohvalim, odlicni su, meni osobno draze je odvojiti 25kn za neku salatu, nego za neke teze obroke unutar radnog vremena, pogotovo sad kad je zatoplilo. A cezar salata bila je sjajna, gomila zelenoga, i taman kolicina dodataka kako treba, dresinga stave dovoljno, ali nikako ne previse, tako da je svaki zalogaj savrsen. Porcija je stvarno, ali stvarno velika, puna posuda do vrha, i sit si nekoliko sati. Od mene dobijaju 5+, i svakako cu im se vracati

One salatice u DF nisu uopce za usporediti...

A sendvici, pa ne znam, to mi je svugdje isto, i nemam ih ni zelje probavati.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 19:20   #65
u good foodu često zbog žurbe ne operu salatu.
Tako da se u njoj zna naći svakakvih bubica.
Prestala sam tamo jesti, a znala sam ići svaki dan
__________________
ǝq plnnoɥs ı oʍɥ ǝǝs ı
ɹoɹɹıɯ ǝɥʇ uı ʞool ı uǝɥʍ ɟlǝsʎɯ ǝǝs ʇ,uop ı
jessica_brown is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 19:34   #66
Quote:
jessica_brown kaže: Pogledaj post
u good foodu često zbog žurbe ne operu salatu.
Tako da se u njoj zna naći svakakvih bubica.

nije to zbog žurbe nego zbog nemara
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 22:30   #67
Probala sam i Cesar i Steak i mogu reci da su mi obe čist ok. Lagane, fine i osvježavajuce za korektnu cijenu. Taman za brzinski obrok na poslu.
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 15:03   #68
meni je previše zelene salate i premalo "ostaloga" u steak salati bilo. dobila sam ogromnu zdjeletinu zelene salate sa par komadića mesa, nekoliko zrna graha i 4-5 cherry rajčica. Nisam je uopće pojela do kraja, ne znam tko može pojest ogromnu zdjelu samo zelene salate.

to što sam je čekala pola sata uopće neću dodatno komentirat.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 22:32   #69
a meni baš odgovara veča količina zelenjave.
Obožavam zelenu salatu i super mi je taj omjer kod njih.
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 13:06   #70
Bila sam u Good Foodu tri puta ovaj tjedan i mogu vam reći da me oduševio! Vidjela sam da ste se žaliili na zaposlenike, ali ja mogu reci da vec dugo nisam vidjela toliko ljubaznu i srdacnu poslugu! Cak sam se kod narucivanja zabunila i ispricala i zena mi se nasmijala i rekla da nema nikakvog problema, da nije problem ispraviti narudzbu, iako joj je bila guzvetina. Burger mi je fantastican! Pravo meso za razliku od onog zilavog i plasticnog u mcdonaldsu. Napune ga salatom, ne skrtare. A salate kao takve su isto super! Vidjela sam puno salata koje su napravili i bome su one zdjele bile prepune. Ljudi su ih jedva nosili do stola da im nesto ne ispadne van. Ja sam jela Cezar i stvarno je bila odlicna! Mozda mrvicu previse zelene salate za moj ukus, no stvarno je bila prefina!
crazyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 12:06   #71
Quote:
Jellle kaže: Pogledaj post
a meni baš odgovara veča količina zelenjave.
Obožavam zelenu salatu i super mi je taj omjer kod njih.
i ja volim zelenu salatu, al me živcira kad mi natrpaju zdjelu zelenom salatom s par dodataka i onda to naplate 25 kuna!
vidim da sve impresionira kako su salate velike i kako su zdjele prepune..a to što je sadržaj 90 posto zelena salata je valjda manje bitno.
inače, jela sam 2-3 puta u good-foodu, fino je, al meni je to preskupo za to što se nudi. bar što se tiče salata. nemreš zdjeletinu zelene salate naplaćivat 25-30 kuna!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 12:34   #72
to je biznis, natrpaš zelenu salatu u zdjelu i naplatiš 25 kuna
savjet: drugi put reci da ti stave manje zelene salate
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 12:50   #73
Quote:
crazyca kaže: Pogledaj post
Bila sam u Good Foodu tri puta ovaj tjedan i mogu vam reći da me oduševio! Vidjela sam da ste se žaliili na zaposlenike, ali ja mogu reci da vec dugo nisam vidjela toliko ljubaznu i srdacnu poslugu! Cak sam se kod narucivanja zabunila i ispricala i zena mi se nasmijala i rekla da nema nikakvog problema, da nije problem ispraviti narudzbu, iako joj je bila guzvetina. Burger mi je fantastican! Pravo meso za razliku od onog zilavog i plasticnog u mcdonaldsu. Napune ga salatom, ne skrtare. A salate kao takve su isto super! Vidjela sam puno salata koje su napravili i bome su one zdjele bile prepune. Ljudi su ih jedva nosili do stola da im nesto ne ispadne van. Ja sam jela Cezar i stvarno je bila odlicna! Mozda mrvicu previse zelene salate za moj ukus, no stvarno je bila prefina!
mda
puna zdjela salate je cca 10dag listova i par komadića sira ili čegaveć.
I to za te novce .
Koješta!
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 14:01   #74
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
to je biznis, natrpaš zelenu salatu u zdjelu i naplatiš 25 kuna
savjet: drugi put reci da ti stave manje zelene salate
onda sam za svoje novce dobila još manje!
radije nek manje naplate

jasno mi je da oni hoće zaraditi, ali mislim da bi zaradili i da salate koštaju 15-20 kuna.
i jasno mi je kad mi zdjeletinu zelene salate s par dodataka naplate 30 kuna u restoranu. ali ovdje tu salatu ili nosiš sa sobom ili jedeš iz plastične zdjele plastičnim priborom na visokim stolcima.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 14:15   #75
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ali ovdje tu salatu ili nosiš sa sobom ili jedeš iz plastične zdjele plastičnim priborom na visokim stolcima.
e pa ovo ti je fensi Gourmet bar na atraktivnoj lokaciji u centru grada,
takvo gastronomsko zadovoljstvo ima svoju cijenu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 21:42   #76
Ova crazyka je pravi primjer Agrokorovog trolla (i to lošeg) koji hara ovdje po Forumu. Znamo da imate poseban "novi" odio u firmi koji se samo time bavi. No i to treba znati raditi... Dajte radije meni da vam pokazem kaj je posel...

Sorry na OT, nisam mogla odoljeti.

Kako god... ja jos uvijek volim Good food. I to tu Cesar salatu. Jednostavno... fina mi je. Maznula sam dvije prosli tjedan i da, istina je, bilo je puno manje mesa i sira nego zadnji puta, ali opet meni pase. A sto se cijena tice... Mozda bi mogle biti jeftinije, no opet... Najamnina u centru + ljudi + porezi + prirezi + odvodne vode + spomenicka renta... Sumnjam da moze ici ispod 20 kn.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 22:53   #77
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Ova crazyka je pravi primjer Agrokorovog trolla (i to lošeg) koji hara ovdje po Forumu.
Gdje se treba prijaviti, u marketinški odjel?
Ako je već Agrokor uzeo na pik neku prčvarnicu od 15 metara kvadratnih, red je da se to profesionalno odradi.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 23:34   #78
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Ova crazyka je pravi primjer Agrokorovog trolla (i to lošeg) koji hara ovdje po Forumu. Znamo da imate poseban "novi" odio u firmi koji se samo time bavi. No i to treba znati raditi... Dajte radije meni da vam pokazem kaj je posel...

Sorry na OT, nisam mogla odoljeti.
Hoces li mi, molim te objasniti, u cemu je problem?
crazyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 12:44   #79
Thumbs down

Ja sam bila 2 puta i oba puta jela hamburger..Prvi put je bio fantastičan...a drugi put koma..pecivo staro ,doslovno se raspadalo.sadržaj bljutav...šteta...neću više tamo ići ..
garfield1002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 14:09   #80
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
i ja volim zelenu salatu, al me živcira kad mi natrpaju zdjelu zelenom salatom s par dodataka i onda to naplate 25 kuna!
vidim da sve impresionira kako su salate velike i kako su zdjele prepune..a to što je sadržaj 90 posto zelena salata je valjda manje bitno.
inače, jela sam 2-3 puta u good-foodu, fino je, al meni je to preskupo za to što se nudi. bar što se tiče salata. nemreš zdjeletinu zelene salate naplaćivat 25-30 kuna!

svidja mi se koncept, ali zaista su preskupi za jedan objekt brze prehrane. okus piletine koju stavljaju u salatu je koma
hamburger odvratno loš, ako se to uopće može nazvati hamburgerom.
jedva sam čekala da se otvore, ali raspoloženje je splasnulo nakon već drugog, trećeg pohoda...
pluma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.