Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2013., 15:17   #101
Quote:
Lehane kaže: Pogledaj post
Sve u svemu, strahota. Propadnite.
Ne kužim.... pa kaj nemaju tamo veggie sendvič?
Mislim da sam ga vidio u ponudi...
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 19:36   #102
Quote:
cleanthismess kaže: Pogledaj post


par koraka niže imaš koykan koji radi fini veggie wrap (i piadinu) za 15tak kn
+ masa besplatnih priloga

Hmmmm, to se relativno nedavno otvorilo, a i nekako mi njihova klopa ne šmeka... ne znam zašto, sva mi je nekako plastična i žilava. I osoblje mi je užasno odbojno, kad sam zadnji put bila cura na blagajni si je stalno čistila krmelje iz očiju... baš mi je to bilo

Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Ne kužim.... pa kaj nemaju tamo veggie sendvič?
Mislim da sam ga vidio u ponudi...
Ima, al samo onaj hladan, a neću to

Možda je problem profesionalna deformacija, radila sam u jaaakooo puno kuhinja vodećih ZG restorana i hotela, i poznato mi je pravo stanje stvari. Izbjegavam uopće jesti vani, a kad već moram, preferiram plastični pribor i da hranu pripreme predamnom

Sva sreća da je Bonita full proširila veggie ponudu, iako i oni podgrijavaju... Vegehop ima genijalnu hranu, al rade samo do 7, i nikako mi nije usput
Lehane is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 17.01.2013., 21:08   #103
Nemam pojma jesam li proslih tjedana upisao, no svejedno (smatram bitnim za ove hladne dane), zadnjih tjedana imaju odlicnu juhu od bundeve do kraja radnog vremena. Ide uz prilog s krutonima on kruha i persinom (po zelji, jasno). Kosta vrlo pristojnih 15kn, a porcija je tkdjr vrlo pristojna. Prst gore za ideju i izvedbu.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 02:10   #104
nisam još probala tu juhu, nekako sam skepticna prema jelima od bundeve...fina mi je moja salata i one minute beefsteak...odlično dođe kad ogladnim u centru i trebam nešto na brzinu...

što se koykana tiče, imaju odnedavno u ponudi falafel i gyros....gyros su zapravo raznjici od piletine, junetine itd...nijedno ne valja...falafel nema veze s ničim, još je i sirov, a gyros podgrijan...užas...osoblje je svaki put sve gore, gdje nalaze te klince da im kuhaju...nema nikog starijeg od 15....i još im redovito frendovi zauzmu sva mjesta...šteta piadina, al bojkotiram dok ne nadu primjereno osoblje i nauče raditi falafel...u krajnjem slučaju nek pogledaju aladdin u arena centru, tamo je bas fin...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 09:55   #105
Jel netko zna da li su sada cijene iste u Teslinoj i Pothodniku?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 14:05   #106
Update: nisu. U Teslinoj su i dalje preskupi, dok u Pothodniku za manju cijenu daju manje porcije.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 14:22   #107
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Update: nisu. U Teslinoj su i dalje preskupi, dok u Pothodniku za manju cijenu daju manje porcije.
Što ti, ajmo reć', dođe na isto.
Podsjetilo me ovo na onaj topic- Nismo poskupjeli, smanjili smo količinu (ili tako nešto), haha...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 14:37   #108
Kad sam vidio cijene u Pothodniku ponadao sam se da su snizili cijene i u Teslinoj. Ovako mi je ipak previše davati skoro 30 kn za puno zelenog i par komadića mesa, uz toliku alternativnu ponudu u centru.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 07:53   #109
Good food ?? Hidroponske fragarijine salate ? Uuuu kak je to fiiiiinoooo, jedino nekome tko nikad nije nije imao svoj vrt bez ikakve kemije. No' ko voli nek izvoli
carmenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 22:51   #110
Kakva je ovo katastrofa... Uzela neku salatu s tunom: hrpa salate, potpuno nezačinjeno, tunu sam tražila povećalom. Ne bi ništa rekla da sam istu takvu salatu uzela u Billi iz onog frižidera gdje su gotove salate po 10 kn, ali nemoj mi se molim te forsati nazivom "Good food" i prodavati se pod neki zdravi i kul restoran (zalogajnicu? ) u centru Zagreba i dizati cijene u nebesa za smeće koje poslužuješ! Jednom su me dobili, ali neće više nikad.
U KFC-u uzmem salatu za iste novce (i manje, u biti) i najedem se fino, ne osjećam se da me netko pravi budalom!
__________________
"For what shall it profit a man if he shall gain the whole world, and lose his own soul?"
mimi_2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 02:26   #111
Meni je i Cezar pršut i Tuna dobro žena usput donijela nisam znao koliko košta neće žena reči ali kada vidim koje su to cijene; dobro je ali preskupo.

Pogledat ću tu ponudu u Billi pa rađe proći jeftinije.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 16:18   #112
Posto vec neko vrijeme ima GF i u Importanneu, mozda skratiti naziv teme?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 14:43   #113
Kaj ova tortilja zamotaju sve u tanko tijesto za palačinke i to prilično sirovo i salatu i šunku i majonezu.....?

Ne kužim. Kaj je to neki specijalitet?

Kaj nije sve to bolje u normalnom pecivu složiti, čemu ovo?

Bez veze.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 13:02   #114
Danas sam bila tamo i tako se razočarala da se nikad više neću vratiti. Naručila smootie od šumskog voća,a dobila vodu od leda sa tragovima voća.Užas i to za 15kn. Definitivno ne preporučujem.
ljubica-zubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 14:31   #115
Meni je pileća ciabatta sasvim ok gablec za 16 kuna
aliceblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 18:13   #116
Majko mila

Jučer uzeo 'Jebeno' dobar burger (Good F*** Burger), dao sam 22 kune za to jebeno smeće. Pecivo kao da j umočeno bilo u vodu, okus koji mi se prožimao ustima trajao je nekoliko sati, nije mi bilo dobro. Totalna neorganiziranost, preloše. Nikad više.

Lokacija: Teslina.
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 01:53   #117
Good food zalogajnica
jackhan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.