Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2011., 20:05   #61
Quote:
leteči kaže: Pogledaj post
Da ni bilo Ive nebi bilo ni rive. Niko nije na rivu došel da misli. Ivo je bil taj koji je mislio za sve njih a oni su samo trebali vikat -tako je- ( nekima je pala i neka siča) Riva isto ko i onda ne misli.(ne zanima ju) Čeka da dođe neki Ivo pa da opet njegovom visoko poštovanom mišljenju skandiraju -tako je- (a mogla bi past i neka siča)
Samo ti tako misli i o splićanima i o Hrvatima. Znaš, neki su, iste, tako podcjenjivali pa su dobili po repu!
rama is offline  
Old 24.11.2011., 20:20   #62
Pa naravno da su protiv Gotovine, Hrvatske i sve što ima veze s njom. Dajte svoje glasove domoljubnom HDZ-u (uhititi...izručiti) koga boli briga za opljačkane milijarde.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Old 24.11.2011., 20:30   #63
Quote:
leteči kaže: Pogledaj post
Nekak mi se čini da si i ti jedna od onih koja je svojim glasom za lepog Ivu spremila Gotovinu i Markača pa i i sve ostale u Haag. Sad se svojim piskaranjem pokušavaš opravdat. (a možda imaš i nočne more)
Rekla sam ti, kako sam se zgrozila odlukom Sabora. I, ti meni to možeš reći zaobilazeći ono što se dogodilo. Idemo preskočiti bitno, tj. činjenicu, pa se obrušimo osobno na Ramu. Htio bi reći, Ramin tip je Sanader, pa to znači da Sabor tada nije donio tu odluku. Kod ljudi sklonih logičnom razmišljanju, taj ti je sud bezvrijedan. Jednostavno. Ne pali. Probaj ponovo! Malo bolje!
rama is offline  
Old 24.11.2011., 21:41   #64
Quote:
DeDominis kaže: Pogledaj post
Tu se radi o običnim građanima, a bilo koja vlast mora ispoštovati volju demosa.
Ja bih smo dodao da su neki od naroda dali i drugi mandata izručiteljima generala, pa bi bilo korektno da se takvi pokriju ušima.

Mi koji smo za slobodnu Hrvatsku mi možemo pozdravljati generale ISKRENO bez nekog tereta.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.11.2011., 21:48   #65
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Znaš što? Ovo već jedamput treba shvatiti! Bilo tko da je bio na vlasti morao je izručiti i Gotovinu, i Markača, i koga god se sjetio Haaški sud. A, znaš li zašto? Reći ću ti ja, ako do sad toliko ne znaš, ili ako pred činjenicama zavlačiš glavu u pjesak. Sabor, za vladavine Ivice Račana, je donio takvu odluku! Opet, i ponovo napominjem, vlada HDZ-a, ma kako vam isti mrzak bio, je uložila prigovor na nadležnost suda nad Bljeskom i Olujom(prije 2000-ite). I postupak oko nadležnosti je nasilno prekinut! I, tko je uistinu izručio generale? Tko?
Ne mogu ni sad zaboraviti to sramno i izdajničko glasovanje!
Na ovo ni sad ne očekujem odgovor. Ovo treba ne opažati, jer takav postupak i je u lijevom stilu. Hajmo se pretvarati, da nije ni napisano!
HDZ je trebao dati referendum NARODU s pitanjem želi li da se izruče generali u zamjenu za njihove EU-fotelje ili želi da se generali ne izručuju pa i pod pritiskom sankcija!!!!!

Ja bi zaokružio protiv izručenja pa makar dobili sankcije i to bi onda bila odluka naroda, ovako je to obična demagogija.

Smatram da par EU fotelja nije razlog za pljuvanje po herojima DR-a!


Dakle, još jedanput, takva pitanja tipa izručivanje nevinih generala, predaja ZERP, predaja zaljva, predaja INE... treba na referendum!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.11.2011., 21:51   #66
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Što je Sanader bio ....., ne znači da Riva nije bila puna. Ne miješaj Rivu i Sanadera. Riva je bila iskrena, a Sanader nije. Riva i sad isto misli, a Sanader nije nikad ni mislio. Jesam li pogodila bitno?
HDZ i sad nije iskren, to su većinom sanaderovci, pa oni još dan danas vjeruju da je izdaja Gotovine i Markača ubrzalo ulazak u EU, ma koja vražja EU, EU se raspada i ako Bog da EU više neće postojat!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.11.2011., 21:58   #67
@pukovnik...
Vi ste stvano budala i o ničem pojma nemate... Ajmo Jaca hop hop hop!
accident is offline  
Received Infraction
Old 24.11.2011., 22:14   #68
I sad bu dosel The Edge i obrisal post. Radije bih bilo kakav karton i ban...
accident is offline  
Received Infraction
Old 24.11.2011., 22:21   #69
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
HDZ je trebao dati referendum NARODU s pitanjem želi li da se izruče generali u zamjenu za njihove EU-fotelje ili želi da se generali ne izručuju pa i pod pritiskom sankcija!!!!!

Ja bi zaokružio protiv izručenja pa makar dobili sankcije i to bi onda bila odluka naroda, ovako je to obična demagogija.

Smatram da par EU fotelja nije razlog za pljuvanje po herojima DR-a!


Dakle, još jedanput, takva pitanja tipa izručivanje nevinih generala, predaja ZERP, predaja zaljva, predaja INE... treba na referendum!
Kako te nije sram zaobilaziti ovu činjenicu?

Sabor, za vladavine Ivice Račana, je donio takvu odluku! Opet, i ponovo napominjem, vlada HDZ-a, ma kako vam isti mrzak bio, je uložila prigovor na nadležnost suda nad Bljeskom i Olujom(prije 2000-ite). I postupak oko nadležnosti je nasilno prekinut! I, tko je uistinu izručio generale? Tko?
rama is offline  
Old 24.11.2011., 22:29   #70
Ma objašnjavaj ti njima do besvjesti, ali ti nema pomoći. Ali je žalosno,
da čak i moderatori na ovom pdf-u, a neki se čak i skrivaju iza kakti
naprednih nickova, na raznim anketama izražavaju da je opozicija
antihrvatska... I to k tome čovjek koji se kakti fura na rock and roll... fuckin
U2 mets Ljubo Cheshich Rojs... Sunday... Nemrem više, fakat mi je zlo od jadnika...
accident is offline  
Received Infraction
Old 24.11.2011., 22:50   #71
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Kako te nije sram zaobilaziti ovu činjenicu?

Sabor, za vladavine Ivice Račana, je donio takvu odluku! Opet, i ponovo napominjem, vlada HDZ-a, ma kako vam isti mrzak bio, je uložila prigovor na nadležnost suda nad Bljeskom i Olujom(prije 2000-ite). I postupak oko nadležnosti je nasilno prekinut! I, tko je uistinu izručio generale? Tko?
Tako je, uložila je prigovor.

I btw. - prigovor nije prihvaćen, te su UN i Haag potvrdili nadležnost suda za Oluju i Bljesak.

Razne deklaracije i rezolucije Sabora, ona iz 1999. i 2000., su samo politički pamfleti, po stupnju nisu jaće od običnog zakona, a Ustavni zakon o suradnji s Haagom iz 1996. u članku 1. jasno definira vremensku nadležnost suda sa izrazom "(...) od 1991. (...)"

http://ddrrh.com/forum/index.php?topic=816.0

Političari su mogli samo lajati na zvijezde, sa stajališta pravne znanosti je sve oduvijek jasno, ali, dakako - potrebno je prvo poznavati pravo da bi se moglo iole argumentirano raspravljati o ovom pitanju.

Usput budi rečeno, za te iste vlade Ivice Račana nije uhićen nitko s nijedne optužnice, nije nikome blokirana imovina, a odbijeno je izručenje generala Bobetka.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 24.11.2011., 23:13   #72
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Samo ti tako misli i o splićanima i o Hrvatima. Znaš, neki su, iste, tako podcjenjivali pa su dobili po repu!
Da nisi ti ta koja podcjenjuje i Splićane i Hrvate. Jer izgleda da po tebi oni za
malo šoldi i nečiju rit u fotelji prodaju svoje generale.
__________________
Što se treba s vatrom očistit!
leteči is offline  
Old 24.11.2011., 23:26   #73
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Rekla sam ti, kako sam se zgrozila odlukom Sabora. I, ti meni to možeš reći zaobilazeći ono što se dogodilo. Idemo preskočiti bitno, tj. činjenicu, pa se obrušimo osobno na Ramu. Htio bi reći, Ramin tip je Sanader, pa to znači da Sabor tada nije donio tu odluku. Kod ljudi sklonih logičnom razmišljanju, taj ti je sud bezvrijedan. Jednostavno. Ne pali. Probaj ponovo! Malo bolje!
Ma ne se odma srdit. Znam ja da lepi Ivo nije tvoj tip.
Nego ajd ti objasni malo kak to da ta račanova vlada si nije dala truda da bi nekog poslala u Haag. No čim je lepi Ivo i zna se ko još sa njim dohvatil vlast samo kaj nije otvorena redovna avionska linija Zagreb-Haag sa putnicima samo u jednom pravcu. Da sad ne razvodnjavam temu sa ostalim po HDZu domoljubnim radnjama tipa zgrabi di stigneš.
__________________
Što se treba s vatrom očistit!
leteči is offline  
Old 25.11.2011., 01:04   #74
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Kako te nije sram zaobilaziti ovu činjenicu?

Sabor, za vladavine Ivice Račana, je donio takvu odluku! Opet, i ponovo napominjem, vlada HDZ-a, ma kako vam isti mrzak bio, je uložila prigovor na nadležnost suda nad Bljeskom i Olujom(prije 2000-ite). I postupak oko nadležnosti je nasilno prekinut! I, tko je uistinu izručio generale? Tko?
Za tu odluku je jednoglasno glasao HDZ-e...

Toliko o tome da Riva nije bila za Iveka i da nisu znali što rade,zavedeni siroti...

Jednoglasna potpora Deklaraciji im nije bio dovoljan znak?
McAucliffe is offline  
Old 25.11.2011., 11:22   #75
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Za tu odluku je jednoglasno glasao HDZ-e...

Toliko o tome da Riva nije bila za Iveka i da nisu znali što rade,zavedeni siroti...

Jednoglasna potpora Deklaraciji im nije bio dovoljan znak?


http://i40.tinypic.com/nzkopx.jpg

http://i44.tinypic.com/4ru5gk.jpg
DeDominis is offline  
Old 25.11.2011., 11:36   #76
Krasna suradnja-još ljepših posljedica.
Svaka ti dala.
__________________
"U šarmantnoj pozi moderni poganac —Najmio ga stranac, da nam metne lanac.Taj klatež, što o pravdi blebeće —On za korist tuđu laže, kleveće."
SKIDAJTE MARASOVCU BAN
Panonicus is offline  
Old 25.11.2011., 11:55   #77
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Pa naravno da su protiv Gotovine, Hrvatske i sve što ima veze s njom. Dajte svoje glasove domoljubnom HDZ-u (uhititi...izručiti) koga boli briga za opljačkane milijarde.
A od kada posotji smao Kukuriku i HDZ?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Old 25.11.2011., 11:57   #78
Da,i to znači da HDZ-e nije jedoglasno gasao za odluku vezanu uz Deklaraciju točno kako?

Jel tto onaj Račan koji je slao pismo vezano uza Gotovinu?

I onaj koji nije dao izručenje Bobetka,kojem je optužnica poakirana,gle čuda,mimo Deklaracije,zahvaljujući genijalnosti HDZ-a i FT,koji su potisali tamo nešto vezano uza Haag...
McAucliffe is offline  
Old 25.11.2011., 12:44   #79
Nadam se da će jendog dana akteri na sudu odgovarati za ovo
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Old 25.11.2011., 13:12   #80
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Za tu odluku je jednoglasno glasao HDZ-e...

Toliko o tome da Riva nije bila za Iveka i da nisu znali što rade,zavedeni siroti...

Jednoglasna potpora Deklaraciji im nije bio dovoljan znak?
Cijenim tvoju gorljivost i predanost naprednoj magli, ali nemaš pojma o čemu se raspravlja.
rama is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.