Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2017., 18:57   #1121
Ja sam ocekivala da cemo gledat kako ga muce do kraja sezone ovo je bas iznendilo. Sad cekamo Ivara, super mi je kako Alex Hogh skida Ragnarove pokrete i nacin govora, iako ne lici fizicki na Ragnara odlican mi je glumac.
Btw nadam se da ce ubrzo rijesit i Laghertu trenutno najjadniji lik nebitan za buducu radnju (ako vec prate sage) i jos ju kao pokusavaju popravit time sto su iskasapili lik Aslaug. Iskreno i glumica me pocela zivcirat 😂 mislila sam da je odnedavno pocela glumit tako, al pogledala sam starije epizode i skuzila da je oduvijek glumila ko Emilia Clark samo sto je prije bilo vise akcije pa nije bilo bitno

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
Lugia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 20:24   #1122
tko je ovaj bez oka na kraju epizode? i kad pocinje ostat sezone?
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 18:27   #1123
https://www.youtube.com/watch?v=Ihi7vpXRhlA TRAILER 1

https://www.youtube.com/watch?v=TwUNp1zoYIo TRAILER 2

najava za sljedeću epizodu...izgleda da dolazi već u srijedu:klap:
starman100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 20:14   #1124
pa datumi su svi objavljeni kad će biti koja epizoda, kao i naziv iste..

Part 2
40 11 "The Outsider" November 30, 2016
41 12 "The Vision" December 7, 2016
42 13 "Two Journeys" December 14, 2016
43 14 "In the Uncertain Hour Before the Morning" December 21, 2016
44 15 "All His Angels" December 28, 2016
45 16 "Crossings"[6] January 4, 2017
46 17 "The Great Army" January 11, 2017
47 18 "Revenge" January 18, 2017
48 19 "On the Eve" January 25, 2017
49 20 "The Reckoning" February 1, 2017

isto tako:
Athelstan's Journal (2015)
A series of thirteen webisodes known as Vikings: Athelstan's Journal was released by the History Channel. Each webisode serves as a journal entry for the Vikings character Athelstan. The webisodes were released prior to and in conjunction with the beginning of the third season of Vikings, and are available on the History Channel's website.[7] The webisodes have a running time of 1:45 to 5:01 minutes.
jel' gledao tko?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 22:14   #1125
Jeli eckbertu stvarno bilo zao sto je morao ubiti Ragnara
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 22:46   #1126
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
Jeli eckbertu stvarno bilo zao sto je morao ubiti Ragnara
pa..um...nije ga eckbert ubio. no primopredao ga je znajući da će ga ovaj bradonja ubit.

ali dobro pitanje.

nije mu bilo žao jer je u ragnaru vidio "onog kojeg je aethelstan odabrao" umjesto njega. bez obzira što je poštivao aethelstanov izbor, mislim da njegova gordost (koja je ipak nazvat ću je elegantna i promišljena i lukava, a ne samo sirova) nije mogla to oprostiti.

mislim da si je u glavi mislio: ti si meni uzeo njega i još ga je tvoj frendić ubio, sad ću te ja primopredat mom frendiću, pa će on ubit tebe. i onda ćemo si biti kvit.

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 10:45   #1127
Pa ocigledno se vidi da mu je zao...sta vi gledate ?
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 10:51   #1128
Nama su pokusali prikazat da mu je zao, da obojica zive u svjetovima u kojima to tako mora bit, sad koliko je realno da bi njemu bilo zao ne znam bas, ali u usporedbi s ostalim sto su nam poceli podvaljivat zbog drame, ovo je jos dobra prica

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
Lugia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 11:51   #1129
Tako je to kad seriju prate nekakve klinkice koje se pale na čupave frajere i kako ko izgleda bez da prate radnju serije niti shvaćaju bit.Njemu je žao ali izbora nije bilo.Nije ga mogao pustiti jer ovaj bi se vratio sa vojskom i nastavio pljačkati,ma koliko njih dvojica bili dobri međusobno.Uostalom,Ragnar govori Ivaru da se osveti Eckbertu a ne Aellu.Postoji određena razina prijateljstva i međusobnog poštovanja ali oni su prvenstveno neprijatelji.Koliko god bili slični ipak predstavljaju i vode različite narode,predstavljaju drugačiju kulturu i u jednu ruku ovo je rat religija.Zato Ragnar pred smrt ima monolog o Odinu,Valhali itd iako u ništa od toga ne vjeruje.
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 22:44   #1130
Serija je odlicina i moja preporuka onima koji trenutno nemaju nikakvu seriju za gledati. Meni je jednostavno sjela odmah na prvoj epizodi i zakucala me pred laptop. Prve 4 sezone sam pogledao u kratkom periodu al s ovom 5-om sam odlucio malo usporit .
Sviđa mi se sto se serija drzi legende o Ragnaru.
Reacher is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 22:56   #1131
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Je. I što s tim?

Vikinzi su u odnosu na ostale civilizirane suvremenike bili otprilike ono što je danas nama ISIL.

http://tbreen.home.xs4all.nl/PAISN/3-DUNMORE.html

U vrijeme postojanja knjiga, oni su bili nepismeni. U vrijeme postojanja vodovoda, oni su smrdili. U vrijeme postojanja višekatnih zgrada, oni su živjeli u neolitičkim kolibama. U vrijeme kakvog-takvog poštovanja pravila ratovanja, oni su s guštom i bez skrupula klali sve na što su nailazili (svećenike, djecu...).

Ova serija te sve jako poznate stvari minimalno predočava, najmanje što je moguće (jebi ga, ipak ne mogu to prešutjeti). A većinu ostatka vremena daje "romansu"...

Najbolji je prekrasni Ragnar - on osobno nije zaklao niti jednog civila, čak je jednog svećenika i spasio. :Prema robovima se ponaša kao prema braći. A njegov brat Rolo tu i tamo ponešto siluje, ali po reakcijama u mojoj ženskoj okolini, čini se da bi bar 50% gledateljica radije da ih prekrasni Rolo siluje, nego da svojevoljno legne u krevet s onim odvratnim engleskim kraljem... Kakva jebena manupulacija, kakav sapuničarski trash...
Po tvom bi serija bila savrsena kad bi se cijela serija svela na brutalnost i krv. Legenda za Ragnara govori da je bio izuzetno pametan i inteligentan vođa, sumnjam da ce kao takav ici i masakrirati sve redom.
Reacher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 00:33   #1132
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Tako je to kad seriju prate nekakve klinkice koje se pale na čupave frajere i kako ko izgleda bez da prate radnju serije niti shvaćaju bit.Njemu je žao ali izbora nije bilo.Nije ga mogao pustiti jer ovaj bi se vratio sa vojskom i nastavio pljačkati,ma koliko njih dvojica bili dobri međusobno.Uostalom,Ragnar govori Ivaru da se osveti Eckbertu a ne Aellu.Postoji određena razina prijateljstva i međusobnog poštovanja ali oni su prvenstveno neprijatelji.Koliko god bili slični ipak predstavljaju i vode različite narode,predstavljaju drugačiju kulturu i u jednu ruku ovo je rat religija.Zato Ragnar pred smrt ima monolog o Odinu,Valhali itd iako u ništa od toga ne vjeruje.
potpis to i ja mislim
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:32   #1133
Dobra epizoda. Najava za sljedeće još bolje
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:01   #1134
Čudno će biti gledati seriju bez Ragnara..
Neće to biti to..
Kakva epizoda. Da te trnci prođu. Općenito ova 4. sezona je bolesna.

Mene sad brine što će se dogoditi s Lagerthom..
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:18   #1135
nisam baš shvatila što je onaj bez oka rekao ivaru na kraju
nešto your father was killed by serpents, a onda iduću rečenicu nikako nisam razumjela. jel' netko upamtio?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 17:56   #1136
Now hes lying in the cold cold iron ground. To je rekao. Mislin da je onaj bez oka Odin
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:03   #1137
Quote:
Gajgo kaže: Pogledaj post
Now hes lying in the cold cold iron ground. To je rekao. Mislin da je onaj bez oka Odin
Fala

I meni je palo na pamet da bi moga bit Odin. Zvuči logično.
Bila mi je zanimljiva epizoda iako....bez Ragnara mi nije bilo isto.
(Zanemarimo ton tu i tamo i pojavljivanje u trenutku)
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:18   #1138
Jel ikome bila bezveze scena u dzamiji? Da vikinzi bi sigurno postedili ljude zato sto se mole tamo nekom svom bogu i to pogotovo Floki. Imali su punu dvoranu potencijalnih ratnika, al vidis kako se predano mole pa ih necemo ih ubit.

Najava za novu epizodu obecavajuca ☺

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
Lugia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 19:13   #1139
jaooooo.
najbolja epizoda ove nove sezone.
ova scena na kraju sa muzikom, prejebeno.


edit:
https://www.youtube.com/watch?v=YE_rdvyvyTk
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*

Zadnje uređivanje Black Revenger : 05.01.2017. at 19:35.
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 20:22   #1140
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
jaooooo.
najbolja epizoda ove nove sezone.
ova scena na kraju sa muzikom, prejebeno.

edit:
https://www.youtube.com/watch?v=YE_rdvyvyTk
znaci nisam jedini kojem se svidjela muzika na kraju
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.