Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2010., 23:41   #21
Quote:
BlueMoon kaže: Pogledaj post
ok, to je vec cisti bezobrazluk.mislila sam da se radi o tome da se ne cujete svaki dan, sto me nebi pretjerano cudilo ni u pravoj vezi a pogotovo ne u otvorenom odnosu.my bad
tak je
Vanchilica is offline  
Old 11.07.2010., 23:43   #22
Quote:
@DAADAA@ kaže: Pogledaj post
Eo ti moj primjer, ja sam sa jednim tipom indeticna. Zasto ? Nemam pojma iskreno, amo ipak probat, ovako:
-on je odlican kad smo skupa, kad nisamo javlja se manje nego sta ja zelim, pa kad on zove ja se namjerno ne javljam, taj cili dan mu ne vracam pozive, i ujutro nazovem, kao eeeeeeeeej , di si....
-ne zelim pricat sa njim o tome jer znam da on nije tip za mene na duge staze, jer imao posao di ga puno nema kuci, i sjeban je izasa iz duge veze, di se ne moze dat jos cili, iako je prekid bio ima god i nesto
-pase mi trenutno, malo daje al i malo ocekuje, a sa druge strane nisam ni ja iskrena oko nekih stvari...pa eto...
-ugl ja pizdim kad se on meni ne javlja....malo smo se i svađali u zadnje vrime, jer sam ja inicirala svađe, jer on mene nikad nije pitao, dobro zasto mi jucer nisi odgovarala na pozive i sad zoves ko da je sve ok ?

sad se samo cujemo....nismo se viđali ovo zadnje vrime....niti sad to trenutno zelim....zelim da me prođu emocije...ETO !!!!

eto vam odgovor,DADA sve reče
i ja sam bila u istoj situaciji
jednostavno se dogodi da imaš s nekim takav odnos,ali to ne znači da nas to zadovoljava u potpunosti, težimo nesvjesno ili svjesno nečem većem do toga ali ta osoba nam to nemože omogućiti (ili nije za vezu,ili vi niste za konkretnu vezu s njom...)a svi imamo "svoja stanja" emotivne krize,pms,trenutke spoznaje..votever.. i zato dolazi do tih cimanja
theVill is offline  
Old 13.07.2010., 22:20   #23
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
neke kretenarije žene nikad ne prerastu...npr. te toplo-hladno temperaturne šokove. kad zatopli, zove te k sebi...kad zahladi, pasivno čeka da osjeti vrućinu.
neke muškarce to pali, neke takva nezrelost odbija. koji si ti?
To me odbija. Što je najbolje, ona to zna.

Quote:
theVill kaže: Pogledaj post
jednostavno se dogodi da imaš s nekim takav odnos,ali to ne znači da nas to zadovoljava u potpunosti, težimo nesvjesno ili svjesno nečem većem do toga ali ta osoba nam to nemože omogućiti (ili nije za vezu,ili vi niste za konkretnu vezu s njom...)
Po meni glup stav. Ne radi se o polovnom autu koji voziš, "dok ne naletiš na bolji". Ili jesi zagrijan ili nisi. Između nema. Barem ne kod mene. Jer sve ono između nije fer prema drugoj strani ako ona ima imalo "veće" osjećaje od tvojih.

Quote:
theVill kaže: Pogledaj post
a svi imamo "svoja stanja" emotivne krize,pms,trenutke spoznaje..votever.. i zato dolazi do tih cimanja
Moj slučaj očito nije stvar njenog trenutka, pms-a, tečaja dolara, vlage u zraku..... već stvar njenog karaktera. BTW, očito sam i ja malo (pre)kratkog pamćenja, jer se vrlo slično i prije ponašala, samo sam zaboravio na to.
Sklonirosamse is offline  
Old 13.07.2010., 22:51   #24
Tebe kao nije briga, ne želiš vezu i nije ti više the one... ali te dovoljno izjebala tim svojim ponašanjem da razbijaš glavu time i postavljaš tu temu

Ja bi na tvom mjestu prvo rasčistila sama sa sobom - koliko je TEBI stalo bez obzira na film koji pokušavaš furat

I šta onda što igra igrice? Vidiš da joj očito pali
kiss me is offline  
Old 14.07.2010., 06:03   #25
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post

Ja bi na tvom mjestu prvo rasčistila sama sa sobom - koliko je TEBI stalo bez obzira na film koji pokušavaš furat

I šta onda što igra igrice? Vidiš da joj očito pali
Ovo si dobro primjetila...

Da njemu puca ona stvar ne bi je se ni sjetio, a kamoli ovdje otvarao topic.
Ako sam otvorila o nekome topic na forumu - to je obicno bio netko vrlo mi bitan.

I da... bas sam neki dan s kolegicama na poslu pricala kako je glupo sto ljudi uvijek hoce ono sto ne mogu imati lako... tako otrcana foira, a tako pali. Jebemu.
LaTiTeA is offline  
Old 14.07.2010., 19:14   #26
Quote:
condor_ kaže: Pogledaj post
a) u međuvremenu se opekla pa sad želi biti pametnija
b) važe između tebe i nekog drugog
potpis na B

bio u slicnoj situaciji
ogi-ri is offline  
Old 14.07.2010., 23:23   #27
vise mi se svidja FIFA Soccer nego ova igrica
__________________
Jedna lasta ne cini proljece a bogme ni jato!!!
chilloutguy is offline  
Old 14.07.2010., 23:50   #28
a ti bi potvrdu d aje sad luda za tobom da joj možeš vratiti istom mjerom?
moguće je da je zbunjena i zaljubljena, u strahu od vezivanja, al to je sad i manje bitno kraj tvojeg ega
Akina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger