Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 21:46   #461
Quote:
Eng3lthal kaže: Pogledaj post
fed ce igrat najmanje jedno finale na zemljanoj, kvoutat cu se ubrzo
buduci planira igrati samo RG, moze
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:47   #462
neke će vjerujem interesirati što sam jučer pročitao na američkom forumu

ugl, čova se javio da mu njegov rođak, ujak kurac palac ili šta li, radi u wilsonu, i preko njega da je saznao da je roger opet mijenjao reket od ove sezone. da su mu mrvu smanjili glavu, na 94-95'', znači sad je otprilike ajmo reći na veličini glave kakvom igraju nole i murray, to je headova standardna glava u reali 95''. da ne velim da je wilson ionako iskopirao geometriju te glave od heada, za ovaj čime roger igra(o) od 2014, veličina glave je fine tuning. ugl eto, jel to točno ne znam, a razlike nije lako uočiti (bar ja nisam talentiran za to haha), navodno ni prošli reket nije bio full 97'' u reali
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:50   #463
Bravo Rafa, bravo Fed.. Dobar finale.
Bravo Fed za tripleticuna otvaranju sezone
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:55   #464
Čestitke Federeru! Moram priznat da sam malo razočaran Nadalom, mislio sam da će pružit veći otpor...
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:12   #465
Zna li se kad je netko prošli put osvoji AO ,IW i Miami na početku sezone?
__________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
Tockmak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:15   #466
Quote:
Tockmak kaže: Pogledaj post
Zna li se kad je netko prošli put osvoji AO ,IW i Miami na početku sezone?
Prosle godine. I godinu prije toga.
Stalno... Nije ti ovo neki poduhvat.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:17   #467
Đovak, 2016. ako se ne varam
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:23   #468
Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Skoro 6 mjeseci out,osvoji slam ,35 godina i back to back mečevi u 5 setova...Nekako sumnjam da je čudo prirode i da ovako leti terenom(nakon težih mečeva) koda je u 2007. .Ne želim skrećat s teme...al ono
skraćuje si (kilo)metražu 'baseline hugger' stilom i uglavnom agresivnom igrom. na servisu malo i s&v-a. pomaže mu da skrati i trajanje prosječnog boda i trajanje mečeva. no da djeluje besprijekorno fizički unatoč svemu, da
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:49   #469
Deda otkad ga ja gledam (tamo negdje 2002.) igra čisti romantičarski tenis, varijantu koja najmanje moguće umara i čuva od ozljeda. Pa čovjek nije imo ozljedu do 33-e godine života ako se ne varam. Ako je Jordan mogo sa 34 odigrat cijelu sezonu, može i Federer nekoliko mečeva u pet setova jbt. Uostalom na njemu se baš vide mišići od dopinga, vuče mi na mladog Arnolda. Bože debilnih priča
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:10   #470
Ne shvacam price o dopingu, šta bi dobio s time, mišiće da izgubis brzinu i reakciju or what ?
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:12   #471
meni odlično finale, moram priznat. kyrgios je pravi karizmatik, ali kralj ostaje kralj. čujem, neki trening danas bio.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:14   #472
Roger je izjavio poslije meča da vrlo vjerojatno neće igrati ništa do French opena.Šteta ali pametan potez,nema više 25 godina nego 35 kako kaže i potrebno mu je više vremena za oporavak.
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:14   #473
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Ne shvacam price o dopingu, šta bi dobio s time, mišiće da izgubis brzinu i reakciju or what ?
nečiji fanovi zaboravili pomesti svoje dvorište, bit će da je to.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:16   #474
"NBA Player Joakim Noah is suspended 20 games for using a banned substance. His father is one-time French Open champion Yannick Noah, who once commented that doping is widespread in tennis (as well as sport in general)"


Fed:"I wasn't tired at the end of the match, had more energy in 3rd, my 2nd was flat"

Nekidan nakon Kyrgiosa,3 + sata jel ono

Prošlih godina bi preskaka zbog umora Sad servira 2+ više aseva po meču nego ikad u karijeri,2.najbolji početak sezone nakon 2006. u 35. godini života ,bolji servis,(BH) ,brže se oporavlja nakon dužih mečeva,mladi ždrebac(21 god. ) Kyrgios uzima preko 25 sek. između poena nakon dužih izmjena u postotcima 61 %,federer 7 %,je da je kygrios flashy pusher i da fed igra sa lakoćom,al ovaj podatak je opet...zanimljiv

Ja nisam reka da drugi(top igrači) nisu imali te manje " faze"( pa bože moj,drugassi nikad nije bio expose-an ) Realno gledajući,vjerovatno je bilo(u svakom sportu toga ima) i bit će ,što zbog bržeg oporavka što zbog nečeg drugog(stamina etc. ) ,a i labići su toliko napredovali da nađu nešto da malo poboljšaju ,a da nije zabranjeno Anyway,to je ok što i ako sakrivaju...bolje da se ne kvari slika tenisa i neke legende sporta(što i jesu,no sarcasm).

Side note https://www.instagram.com/p/BRDF2TwjB37/ nova metoda dopanja Zezam se,mada me nebi čudilo,s obzirom da joj je trener Canas od ove godine
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:25   #475
Bezveze ti je teorija.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:26   #476
Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
"NBA Player Joakim Noah is suspended 20 games for using a banned substance. His father is one-time French Open champion Yannick Noah, who once commented that doping is widespread in tennis (as well as sport in general)"


Fed:"I wasn't tired at the end of the match, had more energy in 3rd, my 2nd was flat"

Nekidan nakon Kyrgiosa,3 + sata jel ono

Prošlih godina bi preskaka zbog umora Sad servira 2+ više aseva po meču nego ikad u karijeri,2.najbolji početak sezone nakon 2006. u 35. godini života ,bolji servis,(BH) ,brže se oporavlja nakon dužih mečeva,mladi ždrebac(21 god. ) Kyrgios uzima preko 25 sek. između poena nakon dužih izmjena u postotcima 61 %,federer 7 %,je da je kygrios flashy pusher i da fed igra sa lakoćom,al ovaj podatak je opet...zanimljiv

Ja nisam reka da drugi(top igrači) nisu imali te manje " faze"( pa bože moj,drugassi nikad nije bio expose-an ) Realno gledajući,vjerovatno je bilo(u svakom sportu toga ima) i bit će ,što zbog bržeg oporavka što zbog nečeg drugog,a doping nije samo "mišići" ,a i labići su toliko napredovali da nađu nešto da malo poboljšaju ,a da nije zabranjeno Anyway,to je ok što i ako sakrivaju...bolje da se ne kvari slika tenisa i neke legende sporta(što i jesu,no sarcasm).

Side note https://www.instagram.com/p/BRDF2TwjB37/ nova metoda dopanja Zezam se,mada me nebi čudilo,s obzirom da joj je trener Canas od ove godine

očekujem brzo i strogo sankcioniranje ovakvih objeda od strane upravljačke službe međumrežnog zborišta.

iako bih ja volio da ostane, baš lijepa kmečarska slika i prilika licemjernih navijača propaline.

__________________
X88
lezerni88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:27   #477
Ja mislila ti malo prcas, a to se teorije razradjuju.

Quote:
lezerni88 kaže: Pogledaj post
iako bih ja volio da ostane, baš lijepa kmečarska slika i prilika licemjernih navijača propaline.



Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:50   #478
Hmm na službenoj ATP stranici Nadal ima 3 pobjede manje(23-14),neki se ne mogu pomiriti s današnjim porazom pa uveličavaju uspjehe svojeg idola
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:54   #479
Quote:
naturelover kaže: Pogledaj post
Hmm na službenoj ATP stranici Nadal ima 3 pobjede manje(23-14),neki se ne mogu pomiriti s današnjim porazom pa uveličavaju uspjehe svojeg idola
Lijepo je znati da su i ovi na tennisexploreru Rafatardi.

BTW, broje i prijateljske. Cak i onaj mec-set u Indiji.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:56   #480
Roger!!!!

1099 pobjeda u karijeri! Nakon 1. kola RG postat će 2. igrač u povijesti koji je uhvatio 1100 pobjeda!
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.