Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.04.2017., 08:26   #1
Loša teta

Uh moja prva tema na forumu . Vec sam pisala o ovom problemu, ali jos uvijek je aktualan. Dakle, opcenito pitanje bi glasilo kolko ocekujete od svojih sestara i brace da se posvete vasem dijetetu?

Konkretno, imam necakinju, od brata kcerku ( skoro 2 godine ce). Zive zgrada do moje, brata obozavam, napravio je puno toga za mene u zivotu. Njegovu zenu isto obozavam. E sad, malu vidam jako rijetko. Oni me stalno zovu da dodem a meni se tako neda.. imam malo slobodnog vremena i jednostavno mi je sve drugo zabavnije nego cuvanje djeteta. Umorim se jako dok je cuvam jer sam koncentrirana svaku sekundu da nes ne bude, i onda dva sata cuvanja me ubije. I naravno da se brat ljuti, ne razumije kako nemam potrebe provodit vrijeme s njom. Neki dan mi ju doveo na vrata, ja u podzami i posvadali smo se jer je meni to nepostivanje mog vremena- ja sam si taj dan isplanirala sa drugim stvarima i on je banuo da cuvam dijete jer bi oni isli u shopping. I vidim da mi to zamjera.

E sad, ja nikad nisam bila osoba koja se raznjezi na djecu, nemam cak potrebu ni imat sad dijete iako moje vrsnjakinje imaju po dvoje- troje ( dakle nisam klinka). Jednostavno mi je to ko dodatan posao, a kad puno radim zelim slobodno vrijeme provodit opusteno. A s druge strane griznja savjesti me bas izjeda, losa sam tetka....

Jel se trebam vise zrtvovat i silit na provodenje vremena s djetetom....?
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.