Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 23:24   #321
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Poanta je da je puno lakše doći do "obaveznog" nego do neobaveznog seksa.

Empirijski dokazano.
Pa mom iskustvu nije, morat cemo se sloziti da se ne slazemo
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:35   #322
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Pa mom iskustvu nije, morat cemo se sloziti da se ne slazemo
Priko, nije to tvoje iskustvo.

Samo hoćeš biti politički korektan. I svidjeti se ženskom dijelu foruma.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:42   #323
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Priko, nije to tvoje iskustvo.

Samo hoćeš biti politički korektan. I svidjeti se ženskom dijelu foruma.
Gdje bas mene nadje da me prozivas za takve stvari Vjerovatno nisi puno citao mojih postova, jer da jesi vidio bi da sam sve samo ne politicki korektan i da me nije ni najmanje briga za to.

A i u ovom slucaju, sta se ima svidjeti zenskom dijelu foruma, gdje govorim da se jebu okolo samo to kriju I to je tebi politicki korektno ? Haj dobro, mozda imamo razlicite definicije tog izraza

Puno je lakse vecini muskaraca doci do "obaveznog" nego do neobaveznog seksa, zato sto uopste i ne pokusavaju doci do neobaveznoga.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:49   #324
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Gdje bas mene nadje da me prozivas za takve stvari Vjerovatno nisi puno citao mojih postova, jer da jesi vidio bi da sam sve samo ne politicki korektan i da me nije ni najmanje briga za to.

A i u ovom slucaju, sta se ima svidjeti zenskom dijelu foruma, gdje govorim da se jebu okolo samo to kriju I to je tebi politicki korektno ? Haj dobro, mozda imamo razlicite definicije tog izraza

Puno je lakse vecini muskaraca doci do "obaveznog" nego do neobaveznog seksa, zato sto uopste i ne pokusavaju doci do neobaveznoga.
Hoćeš da im se dopadne to da si (navodno) iskren, i da nikad nećeš lagati da dođeš do seksa.

Eto, ja sam jedan od onih koji dolaze i do obaveznog i do neobaveznog, i tvrdim da je puno lakše doći do obaveznog.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 23:55   #325
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Hoćeš da im se dopadne to da si (navodno) iskren, i da nikad nećeš lagati da dođeš do seksa.

Eto, ja sam jedan od onih koji dolaze i do obaveznog i do neobaveznog, i tvrdim da je puno lakše doći do obaveznog.
Ne nalazim se sa bilo kim sa foruma, niti sam redovan ovdje, niti bilo kakve oglase stavljam, a sta neki nepoznati ljudi misle o meni na nekom forumu me briga kao za lanjski snijeg

Da je ta tvoja teorija istinita, mogao sam samo spomenuti da nikad necu lagati da dodjem do seksa, a izostaviti ove neke druge dijelove sto mi bas i nece donijeti pozitivne poene, zar ne ? Ali eto vidis nisam

Ako je tako tvoje iskustvo, onda nesto radis pogresno
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 00:12   #326
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ne nalazim se sa bilo kim sa foruma, niti sam redovan ovdje, niti bilo kakve oglase stavljam, a sta neki nepoznati ljudi misle o meni na nekom forumu me briga kao za lanjski snijeg

Da je ta tvoja teorija istinita, mogao sam samo spomenuti da nikad necu lagati da dodjem do seksa, a izostaviti ove neke druge dijelove sto mi bas i nece donijeti pozitivne poene, zar ne ? Ali eto vidis nisam

Ako je tako tvoje iskustvo, onda nesto radis pogresno
Naravno da nešto radim pogrešno.

Jer su tvoje teorije nepogrešive. Pa ako se u praksi ne ostvaruju onako kako si ti to zamislio, onda mora da je greška u ljudima, a ne u teoriji, kaj ne?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 00:26   #327
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Naravno da nešto radim pogrešno.

Jer su tvoje teorije nepogrešive. Pa ako se u praksi ne ostvaruju onako kako si ti to zamislio, onda mora da je greška u ljudima, a ne u teoriji, kaj ne?
Pa ja pricam iz svoga iskustva, sto znaci da ono sto pisem se ostvaruje u praksi. I ne samo mojoj, nego i nekih drugih muskaraca koji jebu okolo Jedan je bio sa preko 50 zena, a sa nijednom od njih nije bio u vezi.

Naravno ima i onih koji do veze jedva dodju, ne jebu mjesecima / godinama a neobavezan seks je sf za njih. Tu jeste greska u njima, ne ide im sa zenama jebiga, i ne nije samo problem u izgledu da ne pocnemo odmah o tome ( i ja sam prosjecnoga izgleda )

And btw zaboravio sam ti ovo linkati:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1022739

Vidis kako sam politicki korektan i kako se ulizujem zenama na forumu
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 00:37   #328
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Pa ja pricam iz svoga iskustva, sto znaci da ono sto pisem se ostvaruje u praksi. I ne samo mojoj, nego i nekih drugih muskaraca koji jebu okolo Jedan je bio sa preko 50 zena, a sa nijednom od njih nije bio u vezi.

Naravno ima i onih koji do veze jedva dodju, ne jebu mjesecima / godinama a neobavezan seks je sf za njih. Tu jeste greska u njima, ne ide im sa zenama jebiga, i ne nije samo problem u izgledu da ne pocnemo odmah o tome ( i ja sam prosjecnoga izgleda )

And btw zaboravio sam ti ovo linkati:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1022739

Vidis kako sam politicki korektan i kako se ulizujem zenama na forumu
Ma gle, nisi ti loš dečko. Valjda. Ali isto ko i tvoji oponenti, tupiš li ga tupiš. Isto onak kak je njima sve neostvarivo i preteško, tak je tebi sve vrlo lagano ostvarivo. A istina je uvijek u sredini, barem kada je riječ o prosjeku. A jedino prosjek može biti koliko-toliko relevantna referentna točka.

Tu temu koju si linkal nisam čitao, pa ne znam kaj si tamo pisao.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 11:33   #329
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da nekome prosjecnome muskarcu svaka druga ce biti dovoljno zgodna za seks barem
Ili jako precjenjujes zene ili jako podcjenjujes muskarce.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 14:45   #330
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
To samo znači da imaš ogromnu sreću jer te pali sve osim "vrlo malo osoba".

Sumnjam da puno ljudi dijeli tvoj ukus, iako bi im bilo puno lakše u životu da ga dijele. Možda bi prestale nicat ovakve teme, iako, primjećujem da su posrijedi uvijek neki mutavci. Vjerojatno se ljudski afiniteti nisu prilagodili novoj situaciji "većina ljudi mutavo" jer evolucija ne prati korak civilizacije, pa imate problema s parenjem/uparivanjem.

Nije vam lako (osim tebi)
Ti stvarno misliš da netko može biti djevac nakon 25. samo zato što još nije sreo osobu dovoljno zgodnu da ga napali? Bez da ima ikakav drugi problem?

Iz ovoga mogu zaključiti ili da si potpuno nerealan, ili da si proveo toliko vremena drkajući na fotošopirane modele da ti se diže samo na njih, ili da živiš u nekom selu gdje sve žene izgledaju ko kombinacija Franje Tuđmana i Donalda Trumpa uslijed genetskog poremećaja.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:28   #331
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Ne, ti si govorio da je malo takvih zena, ja ti kazem da nije. Samo mnoge nece otvoreno priznati da prakticiraju tako nesto, zbog drustvene osude, ne zele biti drolje, kurve i sta sve ne.
Ima i žena, kao i muškaraca kojima u određenom trenutku tako paše.
A žene neće otvoreno priznati iz jednostavnog razloga što se to nikog ne tiče, osim nje i dotičnog aktera.

Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Odabrani pojedinac je samo muskarac koji im je privlacan, i znaju da ih nece osudjivati i pricati okolo i nista drugo. A da, mora biti i dobar u krevetu
Da. Netko je jednom rekao da žena već pri prvom susretu zna hoće li i želi li seks s tim muškarcem.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 08:27   #332
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Da. Netko je jednom rekao da žena već pri prvom susretu zna hoće li i želi li seks s tim muškarcem.
Točno. Kaj god netko rekao, ali tak je

Samo kaj žene i na prvom/prvim dejtovima i kad hoće, najčešće glume da neće. Baš zato da ne bi ispale jeftine i jer u suštini lika ne znaju. -.-
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 08:37   #333
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Ti stvarno misliš da netko može biti djevac nakon 25. samo zato što još nije sreo osobu dovoljno zgodnu da ga napali? Bez da ima ikakav drugi problem?

Iz ovoga mogu zaključiti ili da si potpuno nerealan, ili da si proveo toliko vremena drkajući na fotošopirane modele da ti se diže samo na njih, ili da živiš u nekom selu gdje sve žene izgledaju ko kombinacija Franje Tuđmana i Donalda Trumpa uslijed genetskog poremećaja.
Gdje sam ja to napisao? Upravo suprotno, rekoh da se ovakve teme pretežno svode na to da mutavci ne mogu doć do partnera, dok se svi ostali snađu. Upravo suprotno od onog što tvrdiš.

Isto tako sam napisao da ne vjerujem da nekog može palit svaka druga ili treća, ne da pola života ne upozna nikog tko ga pali. Velika razlika.

S tim da moram ubacit opasku - što se mene tiče, diže se na sve što valja, ali križam sve osim fotošopiranih modela anyway . Why settle for less?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 19:06   #334
Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
Smatram da je ova tema dosta zanimljiva za diskusiju, no nitko ju nije postavio pa ću ja .

Radi se o današnjoj mladeži.
S jedne strane imamo tv, internet, sve nekakve kurve i kurvaroši, otvoreno pričaju o sexu, spavali su s 5, 10, ponekad i više ljudi ovo, ono...muškarci se žale da nema više čednih žena...Feministice su sve uništile bla, bla.

S druge strane, imamo stvarni život.
Moji prijatelji i prijateljice, kolege na faksu, susjedi, susjede...Većinom su ljudi u ranim 20im, većinom jako zgodni, drže do sebe, pametni, obrazovani...međutim, 90% njih su nevini. I dečki i djevojke! Pa čak do te mjere da se nikada nisu poljubili.

Teta mi se žalila kako moj bratić, poprilično zgodan student od 23 godine, samo izlazi s frendovima u kino i igra igrice doma. Da uopće ne izlazi u klubove niti je ikada imao curu, kao ni itko iz njegove ekipe te me pitala jel to tako danas normalno, zatim je nadodala kako je ona u njegovim godinama svašta nešto eksperimentirala i potpuno se drugačije ponašala.

Ja nisam znala što točno reći jer sam osobno u vezama od 16. godine, no razumjela sam na što mi se teta žali. Vječito sam imala dečke na duge staze i često puta me živciralo što ne mogu pričati o nekim intimnim stvarima s curama oko mene jer ih one jednostavno nikada nisu proživjele!

Teme o kojima frendice pričaju su faks, "zločeste" cure koje ih ogovaraju, serije, ukoliko su religiozne (što je isto često) o crkvenim okupljanjima...doslovno se njihove teme ne razlikuju od tema curica od 12, 13 godina.

Prije sam smatrala da su možda problem dečki jer su većinom danas razmaženi, boje se odbijanja, dosta su latentni, čak i dosadni. Boje se pitati curu za vezu, a kamoli nekakav opušteni FWB odnos.

Pa bih znala namještati frendove i frendice. To bi završavalo katastrofalno. Dečki su većinom bili skroz mutavi i zbunjeni, a curama nitko nije bio dovoljno dobar.
Onda sam mislila da je jednostavno takvo moje društvo, a ostali su normalni po tom pitanju.

Pa sam otišla na faks i shvatila da je situacija apsolutno jednaka! Mladi iz svih dijelova Hrvatske nisu ništa različiti. Znači, ljudi u 20im godinama bez ikakvog ljubavnog iskustva!

Nakon toga sam se pomirila s tim te rekla samoj sebi da je slika s TV-a samo show i marketing, a zapravo su Hrvati jako konzervativni ljudi koje baš i ne zanima sex ni ljubavni odnosi (ili bar nas milenijalce, razmažene generacije rođene 90ih ).

I onda se dogodilo da sam se dogovorila s jednom od tih frendica da se nađem kod nje u stanu jer je sama doma. Živimo jako blizu te se tako često viđamo preko ljeta.

Sjele smo u njenu sobu, ona je rekla da ima nekakav liker pa smo ga otvorile i počete piti. Na početku je razgovor bio opušten, o ispitima, faksu, roditeljima, glupim frendicama, bla, bla. Da bi se ona nakon toga otvorila i pitala me što nije u redu s njom. Pitala sam ju na što točno misli. Cura je prezgodna, pametna, uspješna. A ona je rekla: "Znaš da ja nikad nisam bila ni u kakvoj vezi?". Ja sam ju začuđeno pogledala i na to rekla: "Pa mislila sam da ti vezu ni ne želiš, pokušala sam ti srediti s ovim, onim...nisi htjela." Ona je odgovorila: "Pa dobro, znam da jesi, ali...ni jedan od njih nije bio baš moj tip, a nisam htjela biti s nekim samo radi iskustva...mislim jesam, ali... da sam pristala biti u nekoj opuštenoj vezi, to bi se pričalo po cijelom gradu i svi bi znali s kim sam bila, a to bi možda smetalo drugim dečkima s kojima bih htjela biti...danas diskrecija ne postoji. A oni s kojima sam ja htjela biti, mene ni ne gledaju...znaš i sama."

Meni tu više stvari nije bilo jasno.
Prvo, tipovi muškaraca u koje se ona zaljubljuje uopće nisu nekakvi frajeri, već mutavi geekovi koji se pale na star warse i sl. Meni je žao što im ona uopće daje na važnosti i ne kužim kako se točno zaljubljuje u njih. Primjera radi, družila se malo s tipom u kojeg je baš bila zacopana, na kraju prizna da joj se sviđa, a on kaže da ona njegov tip!? Ona je 10, a on jedva 5. No, dobro. Možda je lik gey.
Drugo, nije mi bilo jasno o kakvoj ona (ne)diskreciji priča.
Na to moje pitanje, rekla mi je da ona često mašta da se situacije iz serija događaju njoj, primjerice da uđe u nekakav kratki odnos s bratovim frendom, sa starijim muškarcem, profesorom...Ali se ne bi nikada usudila tako nešto napraviti zbog osude društva.

Nakon što je to rekla, meni nije bilo dobro. Ne zbog njenih perverznih maštarija, nego što sam ja bila sigurna da je ona frigidna cura koju zanima samo crkva i faks te kad mašta o muškarcima, mašta samo o princu na bijelom konju. Cura mi je susjeda i poznajem ju od malena. No, kako se kaže: in vino veritas .

Uglavnom, sve u svemu, postoji začarani krug nesposobnih žena i muškaraca koji imaju skrivene želje imati veze, avanture, iskustva, ali ih nemaju..možda se boje etiketa, vezanja, nesigurni su...ne znam što je točno problem, samo znam da je to jako često i čudi me da nitko o tome baš ne priča; o nevjerojatno konzervativnom ponašanju današnjih mladih, ne svih, ali više od polovice sigurno.

Kroz čitavu povijest, vodili su se ljubavni ratovi, mladi su bili razuzdani, čak i nevjerni. Što se dogodilo da se danas ljudi toliko boje prići jedni drugima? Boje se da su drugi ljudi licemjerni, nepovjerljivi, bezobrazni...Kao da je došlo do velikog otuđenja u društvu, koje se najviše vidi na mladim ljudima. Možda zbog internetskih medija, a možda zbog nečeg desetog.

Pitanje na kraju: Gdje je problem i kako ga rješiti? Zašto je toliko velikom broju današnje iznimno kvalitetne mladeži tako teško stupati u odnose, koje očito žele? Je li problem u muškarcima? Ženama? Mediju?
Nisam čitao sve do kraja ali ono napisat ću svoje viđenje. Bit svega je što smo svi mi (generacija 90-ih) osjetljive pi*ke. Dokaz su da neki prekidaju i neke odnose ako okolina to ne odobrava. Ali po meni najveći problem je nestvarna očekivanja koja se dešavaju i kod muškaraca i kod žena. Mislim da često jedna i druga strana imaju prevelike kriterije a premalo nude( ne mislim tu na seks).
I gotovo niko nema strpljenja. Jer nije lako doći do komfora, pa da možeš u svom izdanju pričati s tom osobom.
Zato po mom mišljenju veze bi trebale dolazite iz prijateljstava koja već neko vrijeme traju, u to sam se uvjerio na temelju svojih iskustava.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:47   #335
problem je što ljudi danas žele sve instant, a pogotovo dečki
skoro svakog kog upoznaš te hoće odvest u krevet iste sekunde i opet nije da ponekad ti ne poželiš isto, samo što onda postane problem što dobiješ etiketu lake i generalno nepoželjne osobe za vezu i to se pročuje kod nas odmah kao što je cura navela, a ako odugovlačiš onda često ne dobiješ ništa jer frajeri pored tebe imaju još nekoliko njih najčešće i ako se otvori koja prilika tebe će otkantat jednako kao što ćete otkantat i ako su mu dala, a hoće mu dati netko tko je ispred tebe na listi prioriteta i tako se vrtiš u začaranom krugu jer ne znaš je li bi riskirao etiketu lake ili popušio priliku generalno, a jednom kad dobiješ etiketu teško ju možeš maknuti
previše je kod nas sve to još uvijek rodno uvjetovano
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:49   #336
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
previše je kod nas sve to još uvijek rodno uvjetovano
Yup.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:53   #337
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
negdje sam čitao studiju da su muškarcima privlačno čak 80% žena,dok je obrnuto oko 20% i to samo da nisu odbojni
ima smisla u tome jer mi je frend jedan rekao da bi mogao spavati sa doslovno bilo kojom koja iole ok izgleda, ali da je veza jedna sasvim druga dimenzija i da mnogo njegovih tako razmišlja

tu je valjda i mene uključio ma da eto frendovi smo dosta, pa ne pokušava ništa
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:54   #338
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
problem je što ljudi danas žele sve instant, a pogotovo dečki
skoro svakog kog upoznaš te hoće odvest u krevet iste sekunde i opet nije da ponekad ti ne poželiš isto, samo što onda postane problem što dobiješ etiketu lake i generalno nepoželjne osobe za vezu i to se pročuje kod nas odmah kao što je cura navela, a ako odugovlačiš onda često ne dobiješ ništa jer frajeri pored tebe imaju još nekoliko njih najčešće i ako se otvori koja prilika tebe će otkantat jednako kao što ćete otkantat i ako su mu dala, a hoće mu dati netko tko je ispred tebe na listi prioriteta i tako se vrtiš u začaranom krugu jer ne znaš je li bi riskirao etiketu lake ili popušio priliku generalno, a jednom kad dobiješ etiketu teško ju možeš maknuti
previše je kod nas sve to još uvijek rodno uvjetovano
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Yup.
Vas dvije ste malo zabrijale.

Ili to, ili imate lošu sposobnost procjene muškaraca, pa vam se prečesto dešava da imate posla s idiotima.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:58   #339
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post

Ili to, ili imate lošu sposobnost procjene muškaraca, pa vam se prečesto dešava da imate posla s idiotima.
Mani se ad hominema, ne ide te.

Nemam posla sa idiotima, niti imam loša iskustva, jer znam birat.
A ukoliko ne uočavaš društvene uvjetovanosti s kojima se još civilizacija bori, posebno u balkanoidnim krajevima, onda preporučam da gdjegod štogod pročitaš, možda nešto i naučiš.

Na primjer, primjetit da sam citirala samo zadnju rečenicu posta.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 01:01   #340
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
problem je što ljudi danas žele sve instant, a pogotovo dečki
skoro svakog kog upoznaš te hoće odvest u krevet iste sekunde i opet nije da ponekad ti ne poželiš isto, samo što onda postane problem što dobiješ etiketu lake i generalno nepoželjne osobe za vezu i to se pročuje kod nas odmah kao što je cura navela, a ako odugovlačiš onda često ne dobiješ ništa jer frajeri pored tebe imaju još nekoliko njih najčešće i ako se otvori koja prilika tebe će otkantat jednako kao što ćete otkantat i ako su mu dala, a hoće mu dati netko tko je ispred tebe na listi prioriteta i tako se vrtiš u začaranom krugu jer ne znaš je li bi riskirao etiketu lake ili popušio priliku generalno, a jednom kad dobiješ etiketu teško ju možeš maknuti
previše je kod nas sve to još uvijek rodno uvjetovano
Hoće i curke da si inteligentan, stabilan, emotivno inteligentan, uspješan, samopouzdan, financijski perspektivan - i to sve to - pazi sad - u ranim dvadesetim Dok one naravno, ljudski, takve nisu niti u tim godinama mogu biti - al su zato utegnute i lijepe pa eto zaslužuju takvog prototipnog alfa mužjaka.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger