Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2017., 00:03   #341
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
problem je što ljudi danas žele sve instant, a pogotovo dečki
skoro svakog kog upoznaš te hoće odvest u krevet iste sekunde i opet nije da ponekad ti ne poželiš isto, samo što onda postane problem što dobiješ etiketu lake i generalno nepoželjne osobe za vezu i to se pročuje kod nas odmah kao što je cura navela, a ako odugovlačiš onda često ne dobiješ ništa jer frajeri pored tebe imaju još nekoliko njih najčešće i ako se otvori koja prilika tebe će otkantat jednako kao što ćete otkantat i ako su mu dala, a hoće mu dati netko tko je ispred tebe na listi prioriteta i tako se vrtiš u začaranom krugu jer ne znaš je li bi riskirao etiketu lake ili popušio priliku generalno, a jednom kad dobiješ etiketu teško ju možeš maknuti
previše je kod nas sve to još uvijek rodno uvjetovano
Apsolutno istu stvar rade i žene, jedina je razlika što to radi manje muškaraca s obzirom da ih malo ima taj luksuz.

A što se tiče tvojih problema, smanji površnost i hipergamiju i sve će biti puno lakše.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:03   #342
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Hoće i curke da si inteligentan, stabilan, emotivno inteligentan, uspješan, samopouzdan, financijski perspektivan - i to sve to - pazi sad - u ranim dvadesetim Dok one naravno, ljudski, takve nisu niti u tim godinama mogu biti - al su zato utegnute i lijepe pa eto zaslužuju takvog prototipnog alfa mužjaka.
Koliko te cure koje to hoće imaju godina?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:05   #343
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Mani se ad hominema, ne ide te.

Nemam posla sa idiotima, niti imam loša iskustva, jer znam birat.
A ukoliko ne uočavaš društvene uvjetovanosti s kojima se još civilizacija bori, posebno u balkanoidnim krajevima, onda preporučam da gdjegod štogod pročitaš, možda nešto i naučiš.

Na primjer, primjetit da sam citirala samo zadnju rečenicu posta.
Kaj, sad je ad hominem i kad nekom kažeš da možda ima lošu sposobnost procjene?!

Svašta.

Ali glavno da ovo tvoje, gdje me na "fini" način proglašavaš nenačitanim glupanom, nije ad hominem.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:07   #344
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Koliko te cure koje to hoće imaju godina?
I šta to mijenja, nije da su takve želje puno realnije u starijim godinama.

Zapravo čak ove u dvadesetima imaju veće šanse za takve nebuloze.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:08   #345
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Koliko te cure koje to hoće imaju godina?
Odgovor ekstrapoliram iz boldanog ti u pitanju kao generalno pravilo - cure to hoće.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:11   #346
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Kaj, sad je ad hominem i kad nekom kažeš da možda ima lošu sposobnost procjene?!


Ad hominem (latinski "prema čovjeku" ili "prema osobi"), je skraćenica za argumentum ad hominem i pokušaj je negiranja istinosti neke tvrdnje ukazivanjem na negativne karakteristike ili vjerovanja osobe koja je iznjela tu tvrdnju kao takvu.[1] Ad hominem rasuđivanje obično se objašnjava kao logička zabluda.

Insinuirat da forumašice radi posta imaju posla sa idiotima jest ad hominem.


Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ali glavno da ovo tvoje, gdje me na "fini" način proglašavaš nenačitanim glupanom, nije ad hominem.
Sve i da sam ti se obratila sa "osobnog niova", držim se činjenice vezane za tvoje razumijevanje mog citata u odnosu na topik, a ne tvog privatnog života i izbora partnera.

Uglavnom, možeš se slobodno vratit na temu
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:18   #347
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ad hominem (latinski "prema čovjeku" ili "prema osobi"), je skraćenica za argumentum ad hominem i pokušaj je negiranja istinosti neke tvrdnje ukazivanjem na negativne karakteristike ili vjerovanja osobe koja je iznjela tu tvrdnju kao takvu.[1] Ad hominem rasuđivanje obično se objašnjava kao logička zabluda.

Insinuirat da forumašice radi posta imaju posla sa idiotima jest ad hominem.




Sve i da sam ti se obratila sa "osobnog niova", držim se činjenice vezane za tvoje razumijevanje mog citata u odnosu na topik, a ne tvog privatnog života i izbora partnera.

Uglavnom, možeš se slobodno vratit na temu
Nisam ništa insinuirao.
Rekao sam da ste najvjerojatnije zabrijale. A to sa lošom sposobnosti procjene je bila opcija, ali ne i ultimativna tvrdnja. Tako da bi se i o tvojoj sposobnosti razumijevanja teksta dalo raspravljati.

Hvala što si mi dozvolila da se mogu vratiti na temu.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:46   #348
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Vas dvije ste malo zabrijale.

Ili to, ili imate lošu sposobnost procjene muškaraca, pa vam se prečesto dešava da imate posla s idiotima.
ne bih rekla da imam krivu procjenu toliko koliko me možda privlači krivi tip ljudi
nisam jedna od onih koja može ''racionalno'' birat partnera i bit s njim makar me ne privlači jer eto on je dobar i perspektivan dečko
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Hoće i curke da si inteligentan, stabilan, emotivno inteligentan, uspješan, samopouzdan, financijski perspektivan - i to sve to - pazi sad - u ranim dvadesetim Dok one naravno, ljudski, takve nisu niti u tim godinama mogu biti - al su zato utegnute i lijepe pa eto zaslužuju takvog prototipnog alfa mužjaka.
i sad ćeš mi dat etiketu ekstra površne cure koja više od alfa mužjaka ne zaslužuje? po čemu si to zaključio?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 01:09   #349
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
i sad ćeš mi dat etiketu ekstra površne cure koja više od alfa mužjaka ne zaslužuje? po čemu si to zaključio?
Nope. Insinuirah da si gotovanka.

Al sad vidim da reče da te privlače oni koje procjenjuješ kao ne-dobre za sebe tak da nemam daljnjih argumenata.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 08:22   #350
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
problem je što ljudi danas žele sve instant, a pogotovo dečki
skoro svakog kog upoznaš te hoće odvest u krevet iste sekunde i opet nije da ponekad ti ne poželiš isto, samo što onda postane problem što dobiješ etiketu lake i generalno nepoželjne osobe za vezu i to se pročuje kod nas odmah kao što je cura navela, a ako odugovlačiš onda često ne dobiješ ništa jer frajeri pored tebe imaju još nekoliko njih najčešće i ako se otvori koja prilika tebe će otkantat jednako kao što ćete otkantat i ako su mu dala, a hoće mu dati netko tko je ispred tebe na listi prioriteta i tako se vrtiš u začaranom krugu jer ne znaš je li bi riskirao etiketu lake ili popušio priliku generalno, a jednom kad dobiješ etiketu teško ju možeš maknuti
previše je kod nas sve to još uvijek rodno uvjetovano
Slažem se. Pogotovo je teško znati u većim gradovima kakav je tko. Na selu je to lakše jer se ljudi više manje znaju.

Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Hoće i curke da si inteligentan, stabilan, emotivno inteligentan, uspješan, samopouzdan, financijski perspektivan - i to sve to - pazi sad - u ranim dvadesetim Dok one naravno, ljudski, takve nisu niti u tim godinama mogu biti - al su zato utegnute i lijepe pa eto zaslužuju takvog prototipnog alfa mužjaka.
Pa ono... takav u srednjim dvadesetima/ drugoj polovici dvadesetim bi bio sasvim ok. -.-
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 08:44   #351
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ne bih rekla da imam krivu procjenu toliko koliko me možda privlači krivi tip ljudi
nisam jedna od onih koja može ''racionalno'' birat partnera i bit s njim makar me ne privlači jer eto on je dobar i perspektivan dečko


i sad ćeš mi dat etiketu ekstra površne cure koja više od alfa mužjaka ne zaslužuje? po čemu si to zaključio?
privlaci te krivi tip ljudi, ali ti nemas losu procjenu?

zasluzujes vise od alfa muzjaka??
kaj je vise i s cim ti to zasluzujes?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 23:34   #352
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
privlaci te krivi tip ljudi, ali ti nemas losu procjenu?

zasluzujes vise od alfa muzjaka??
kaj je vise i s cim ti to zasluzujes?
očito imam procjenu kad znam da su loši, ali jbg kemija je drugo

mislim na to da me ne zadovoljava lik koji visi cijeli dan u teretani i bruji o bijesnim autima i tako to
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:27   #353
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post


Pa ono... takav u srednjim dvadesetima/ drugoj polovici dvadesetim bi bio sasvim ok. -.-
U Hrvatskoj smo, nisi realan, cmon.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 13:31   #354
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
očito imam procjenu kad znam da su loši, ali jbg kemija je drugo

mislim na to da me ne zadovoljava lik koji visi cijeli dan u teretani i bruji o bijesnim autima i tako to
milo, ocito je jedino da ne baratas uopce pojmovima koej koristis
a to cini razgovor skoro nemogucim

hajde se ti prvo malo obrrazuj, pa se onda igraj s kurcima
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:08   #355
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
problem je što ljudi danas žele sve instant, a pogotovo dečki
skoro svakog kog upoznaš te hoće odvest u krevet iste sekunde i opet nije da ponekad ti ne poželiš isto, samo što onda postane problem što dobiješ etiketu lake i generalno nepoželjne osobe za vezu i to se pročuje kod nas odmah kao što je cura navela, a ako odugovlačiš onda često ne dobiješ ništa jer frajeri pored tebe imaju još nekoliko njih najčešće i ako se otvori koja prilika tebe će otkantat jednako kao što ćete otkantat i ako su mu dala, a hoće mu dati netko tko je ispred tebe na listi prioriteta i tako se vrtiš u začaranom krugu jer ne znaš je li bi riskirao etiketu lake ili popušio priliku generalno, a jednom kad dobiješ etiketu teško ju možeš maknuti
previše je kod nas sve to još uvijek rodno uvjetovano
Onda nemoj ti rodno uvjetovati mišljenjem da je mišljenje likova koje si opisala bitno i karakterizirati ga kao općenito muško mišljenje. Postoje i zreli frajeri kojima poveći broj seksualnih partnera neke žene ne predstavlja apsolutno nikakav whore allert. dapače. A frajeri koji su u stanju pojebati bilo koju, a onu koja je spavala s njima okarakterizirati kao laku, onda uvelike otkrivaju mišljenje o samome sebi. A to je da su oni kurve nedostojni pristojne veze. Ne projiciraj to na sebe (nas).
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2018., 19:27   #356
I onda se buš plakala i cmizdrila kak si dobila kandidu ili nedaj bože-AIDS. Hahahahahha
Jer je osoba tek istinski prihvaćena ako se jebala sa 5+ osoba jer to dokazuje kako lako uspostavlja kontakte i kako širi ljubav svojom velikodušnošću... Neka, ovi autisti i ostali su izrod, ajmo ih u poslat u "tuševe smrti". Mi sve jako jako volimo, ali dok neko zatrudni ili se razboli ili se poružni... Tres! Kemijski spojevi više ne proizvode seksiće... Šmrc, idem se ubit jer me neki xy tip ostavio.
#samoljubav #djecacvijeca
__________________
Baby Lasagna ftw 🥰🥳🤟
CheburashkaLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2018., 20:25   #357
@Heavy
Oprostite, premilostivi gospodine s IZUZETNIM dobrim kurcem, što se neki usude ne odmah skočiti na neku kravu/nekog konja. Pozivam Vas da mi skinete gaćice i dokažite kako me volite, a ja ću vam povjerovati i bit ću konačno prihvaćena ko osoba i Vi ćete mi DOKAZATI vaše ksenofobično "mišljenje". Ja sam izrazito liberalna pa ću čak i arbotirati, tek toliko da dokažem svijetu koliko sam spolno odgovorna...
Vaša
Maloljetna djevica
__________________
Baby Lasagna ftw 🥰🥳🤟
CheburashkaLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2018., 19:45   #358
Nepromiskuitetan=nenormalan?

Ljudi su seronje, pogotovo muški koji traže ženu za seks. Curama se jednostavno ne isplati zajebavati s bar 90% muške populacije. Možda mediji casual seks predstavljaju kao nešto uzbudljivo i glamurozno- u praksi za prosječnu ženu to znači da ju neki sroljo kojeg nije briga za nju iskorištava kao komad mesa za zadovoljavanje vlastitih potreba i pri tom ju nimalo ne poštuje. Danas, hvala bogu, možemo zanimljivije i ugodnije provoditi svoje vrijeme umjesto valjanja u sijenu sa seoskim idiotom da ubijemo dosadu
Star Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2018., 19:52   #359
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Neusporivi rast interneta i komunikacije je zasigurno ostavio traga u ljudima. Stvorio je (nekima) privid veceg izbora, samo sto su ljudi pritom zaboravili da vise izbora ne znaci bolji izbor, niti da je taj veci izbor je dostupan svima.

Mimo toga, lako je biti hrabar, drzak, lijep, mocan iza monitora - stvarnost cesto demantira te velebne tvrdnje. Nekad dok nije bilo neta i mobitela, jednostavno si bio natjeran otici van da bi se socijalizirao, danas ne moras. Niti je bilo 15 min prije cuge otkazivanja iste preko smsa. Alienacija ljudi.

Mediji također igraju ulogu gdje pretjerano ljudima pricaju 'budite kaj jeste, pa kaj ak ste pretili,' a onda se ti isti ljudi zacude kad im stvarnost okine pljusku.

Te naposlijetku, internet je zbog sveopce pristupacnosti stvorio gomile kružokova (circle jerkova!) gdje mozes otici, naci slicnu ekipu i umjesto da probas rijesiti problem, citati "savjete" poput "i meni je tak, ne trebas raditi nista, budi ono sto jesi."

Ako išta, ljudi su danas više nego ikad pod pritiskom da budu savršeni. Ne daj bože da si nesređen, neugledan, nedruštven, neambiciozan. A kamoli ćelav, nizak, debel, krezub... osim toga ljudi danas imaju veća očekivanja od svojih partnera, da im odgovaraju u svakom pogledu i zadovoljavaju sve njihove potrebe. Što uzrokuje njihovo razočaranje i osjećaj neispunjenosti kad se njihov potencijalni partner ne uklopi u njihova očekivanja.
Star Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2018., 19:59   #360
Quote:
Trupina kaže: Pogledaj post
Problem je u smisljenom, dugotrajnom i sistematskom procesu "emancipacije" zena i pickizacije muskaraca. Iz kojih razloga, ne znam tacno, ima vise teorija.

Dugo vremena taj je proces bio jednosmjeran, u smislu da se zene uvjeravalo da su potlacene, da je odnos sa muskarcem tamnica, i da smisao zene nije da bude majka i podigne nova ljudska bica, vec da se "realizira" i plodne godine provede kao marketinski strucnjak razmisljajuci kako pospjesiti prodaju podnih obloga i krovova od kanadske sindre. Slican fenomen se zadnjih godina pocinje dogadjati i muskarcima (MGTOW, etc.).

Mali misevi kao mi ne mogu tu puno uciniti na globalnoj skali, vjerovatno nam preostaje da sjedimo i gledamo kako izumiremo. Pitanje je hoce li se to dogoditi svim nacijama i rasama podjednako ili ce neke grupacije biti postedjene i svojom virilnoscu uspjeti zamjenuti ove izumrle.
Tako je, žene bi trebale naći unutrašnje ispunjenje i zadovoljstvo perući suđe i čisteći podove dok vi jebete tajnice na poslu. Nema većeg smisla u životu nego biti rasplodna kobila
Star Lord is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger