Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 11:39   #61
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Opet ti sa svojim problemima.
Jesi u međuvremenu pogledao Alien 4 i napokon vidio scenu seksa?!
Jok, čekam da ti najprije pronađeš u nekom rječniku što je antologija.

Quote:
gigi10 kaže: Pogledaj post
Pratim

Nego jel se iko može pohvalit da je naša Predatora u prvom filmu u nekin scenama prije nego je Hawkins ubijen?
Jel to neka scena seksa s predatorom?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 19:25   #62
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post

Jel to neka scena seksa s predatorom?
Noup, samo se pojavljuje cloakan u sceni kad Billy kaže "There is something in those trees."
__________________
Nemoj ti men' o Hajduku, di ti je članska ka's tako pametan?

http://hajduk.hr/klub/clanstvo
gigi10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 19:15   #63
https://www.gamespot.com/articles/th.../1100-6454281/
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 20:52   #64
gledam sam taj film
cukalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:39   #65
Nadamo se da bu ovo pošten nasljednik dvice jer onaj mediocre uradak iz 2010 nema ni h od horora, čista sci-fi akcija. Nadam se samo da nebude 'clan warsa' jer vjerujem da to nikog ne zanima i nema niš strašno u tom, želimo čisto krvoločno čupanje kralježnice!
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:54   #66
Black explained that The Predator would have a much larger scale than the previous films in the franchise. "I think the first one was great, and it was contained, and it was a perfect little gem for what it was," he said. "I think there's an expansion that needs to take place, and also just a love for that era, that movie, and the mythology of the Predator.

"I think that they came to me knowing pretty much that... they said, basically, if I wanted to make Predator but treat it like it was Iron Man 3 instead of just another little movie. I said, 'Let's really do it right this time.'"

Treba, definitivno.

Pa red je ono da konacno dobijemo jos jedan Predator film koji vredi. Predator 2 i Predators nisu ono pravo.

Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Nadamo se da bu ovo pošten nasljednik dvice
Ovo je rebooth. Nema sta da nasledjuje dvojku.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 26.10.2017. at 23:25.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 12:06   #67
Ne stavljaj dvoju i isprdak zadnji u isti kontekst, dvojka je jaka, ima postavku džungle, ima ugođaj, ima ritam, ima inovacija, i ima to što treba
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 13:29   #68
Predator 2 je jako dobar. Dostojan nastavak.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 10:10   #69
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Predator 2 je jako dobar. Dostojan nastavak.
Za Predator 2 se moze reci da je dobar i jako zabavan ali ne jako dobar, bar meni nije.

Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
Ne stavljaj dvoju i isprdak zadnji u isti kontekst, dvojka je jaka, ima postavku džungle, ima ugođaj, ima ritam, ima inovacija, i ima to što treba
Dvojka ima sta treba ali ima i toga sta ne treba. Baba koja juri Predatora s metlom, Predator koji dok visi ima priliku da povuce Glovera i baci ga s krova to ne ucini pa tako ispada glup a on to nije niti treba biti drugo je ono podcenjivanje Svarcija koji ga je nadmudrio, zadnji fight u brodu je smesan jer ne moze obican covek savladati Predatora pa to ni Svarci aka Dutch s misicima ne bi trebao moci jer predator je prejak te jednom rukom dize Dutcha, krive "X" noge Predatora kad ide da ubije King Villyja pa tu pomislim da neka zaba hoda a ne Predator.... da ne nabrajam dalje gomilu gluposti.

Ima dvojka mracnu i jezivu scenu u vozu pa posle u onoj hladnjaci uh taj deo obozavam i jedan mi je od najstrasnijih na filmu meni koji sam pogledao horrora ne znam im se broj koliko, scena kada ubija onu bandu je dobra... ima dobrih stvari u filmu ali one lose, koje nabrojah, kvare film.

Zato Predator 2 nije jako dobar i nije dostojan nastavak.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 09.11.2017. at 10:26.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 02:19   #70
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Za Predator 2 se moze reci da je dobar i jako zabavan ali ne jako dobar, bar meni nije.
Predator 2 je film sa svojim manama, ali novosti koje unosi drže vodu i ima šarma, što se ne može reći za Predators koji je film s manama, ali i bez šarma.

Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Dvojka ima sta treba ali ima i toga sta ne treba. Baba koja juri Predatora s metlom...
Vidi se da se nisi još stigao oženiti. Kad upoznaš svoju buduću punicu vidjet ćeš koliko mogu biti opasne, a još kad se metlom naoružaju...

Što misliš zašto je Predator u toj sceni izbijao vrata iz štokova - spašavao je živu glavu jer je znao da nema šanse dobiti tu bitku.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 12:23   #71
Predator 2 mi pruža osjećaj fascinacije ko i jedinica, meni dosta.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:54   #72
Prve reakcije na navodni test screening
'very comedic'


https://movieweb.com/the-predator-mo...ening-reviews/

Kaj danas više nitko ne zna pošteni film napravit?
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:57   #73
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Predator 2 mi pruža osjećaj fascinacije ko i jedinica, meni dosta.
Gotovo svi fanovi priznaju dvojku i gledali su je barem jednako puta kao i jedinicu.

Ona dva trasha s Alienima se ni ne spominju, a onaj sa Eric Formanom iz Ludih 70-tih je zaboravljen kao da je snimljen prije 20 godina.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:07   #74
Dvojka je dobro ostarila, a i pomogli su joj jako losi nastavci/crossoveri. Znam da neki Glovera smatraju losim izborom za tu ulogu ali meni se dobro uklopio u dvojci. Ne bi rekao da su Predators toliko losi kao sto neki ovdje tvrde. Def su bolji od AVP sranja. Predator jos nije imao svoje "Aliens", nastavak koji konkurira originalu.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:09   #75
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Dvojka je dobro ostarila, a i pomogli su joj jako losi nastavci/crossoveri. Znam da neki Glovera smatraju losim izborom za tu ulogu ali meni se dobro uklopio u dvojci. Ne bi rekao da su Predators toliko losi kao sto neki ovdje tvrde. Def su bolji od AVP sranja. Predator jos nije imao svoje "Aliens", nastavak koji konkurira originalu.
Lošiji od dvojke su svakako.

Ali slažem se da nisu toliki shit kao AvP
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:31   #76
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Predator 2 mi pruža osjećaj fascinacije ko i jedinica, meni dosta.
Stvar ukusa ali kako je to moguce ? Kad je puno toga slabije u dvojci.

Da zabavi da, da ima nekoliko dobrih scena da ali da odusevi jednako kao prvi to ne.

Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Prve reakcije na navodni test screening
'very comedic'


https://movieweb.com/the-predator-mo...ening-reviews/

Kaj danas više nitko ne zna pošteni film napravit?
Kakav god da bude gledacu ga na velikom platnu cim stigne. Ali zaista steta ako bude slab. No stvarno neverovatno sta rade eto recimo Predator uh kakva propustena prilika da se nacini korak dalje kao sto se nacinilo s Aliens nakon Alien-a a onda i tu zajebase nakon toga iako mi je trojka dobra i draga nije to ono sta je trebalo doci nakon dvojke.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 02:02   #77
Ak sam dobro skužil, grupica likova će ić u lov na predatore..bojim se da nebu ni h od horora već zabavna sf akcija..ko prvo nema tu horora čim je više predatora u igri..ista stvar ko s aliensima koji je više sf akcija a jedinica sf horor.
Predator 1 i 2 su oboje horor, nepoznata nezaustavljiva sila diskrentno tamani sve pred sobom na brutalne načine, dvojka mi jednako dobro ko jedinica, sve mi je isto osim okruženja (džungla-grad).
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 03:36   #78
U Aliensima itekako ima horror atmosfere. Iskreno, meni je to bolji film od Aliena.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:33   #79
Aliens ima jednu mračnu, da se izrazim po Američki, gritty atmosferu i to funkcionira.

AVP imaju stripovsku atmosferu i to meni nije nikako funkcioniralo.

Nadam se da novi Predator neće imati tu stripovsku atmosferu...
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:47   #80
Quote:
Weekend Warrior kaže: Pogledaj post
Aliens ima jednu mračnu, da se izrazim po Američki, gritty atmosferu i to funkcionira.

AVP imaju stripovsku atmosferu i to meni nije nikako funkcioniralo.

Nadam se da novi Predator neće imati tu stripovsku atmosferu...
AvP ima dobre stripove.

Ali filmovi su smeće, nema tu nikakve atmosfere, a kamoli stripovske.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.