Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Turizam > Hrvatska i turizam

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 16:48   #5141
naravno da može

gore napišeš podatke od firme, a dolje napišeš specifikaciju gostiju gdje nabrojiš goste koji spadaju pod taj račun
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:05   #5142
Hvala ti Opal
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:09   #5143
Pozdrav, ne znam jesam li na pravom mjestu ali trebala bi mi pomoć i savjeti... Imam kuću na selu i odlučila sam pokušati sljedeće sezone pokušati je iznajmiti.. gledam onaj papir što sve treba za kategorizaciju i zanima me par stvari... Da li moram imati sve što je na popisu da bih dobila 3 zvjezdice... Konkretno me zanima da li u svakoj spavaćoj sobi treba biti televizija? Kakav je to stolić što treba biti u spavaćoj sobi... Gledam po slikama apartmana drugih svi imaju nape a za kategorizaciju je ona potrebna tek za 4 zvjezdice
Hvala
marijanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 00:38   #5144
da, za kategorizaciju treba imati sve što je na popisu... ali najtočniji odgovor ćeš morati potražiti u uredu za gospodarstvo pod koji spada ta kuća jer neke stvari ovise o referentu koji izdaje rješenje o kategorizaciji

ne znam da li treba tv u svakoj spavaćoj sobi, ako treba onda je notorna glupost jer ga ni doma nemam u spavaćoj ... daj provjeri jer mislim da je tv dovoljan samo u boravku

stolić za koji pitaš je toaletni stolić (ma što da to značilo)... nemam ga ni u svojoj sobi, a ni u sobama koje rentam

nemam app pa ne znam treba li ili ne treba napa, ali i da ne treba ja bi ju stavila da izvuče mirise i paru od kuhanja... meni je ta napa puno potrebnija i smislenija i od tv-a i od toaletnog stolića
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 09:14   #5145
Ne treba napa ni TV u spavaćoj.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:47   #5146
Poštovanje!

planiram urediti objekt sa nekoliko apartmana i studio apartmana. Pošto je sve u fazi projektiranja, zanima me mogu li se ishoditi različite kategorizacije za različite apartmane. Da budem točnija, mogu li npr. studio apartmane urediti i kategorizirati sa 3 zvjezdice, a apartmane sa 4 zvjezdice... iz novog pravilnika ne mogu iščitati taj podatak, malo mi je nedorečeno. Nadam se da mi netko može pomoći i uputiti me gdje da nađem točnu i provjerenu informaciju!
Unaprijed zahvaljujem na informaciji!!
mischelinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 20:15   #5147
Ne vidim zašto ne, svaki modul je za sebe, pa čemu udovoljava udovoljava.
Old 13.11.2017., 22:57   #5148
možeš, sve kombinacije dolaze u obzir... računaj samo da za svaki broj zvijezdica po jedinici trebaš posebnu tablu
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:59   #5149
Pozdrav,
prije točno 2 mjeseca završio sam registraciju objekta na Bookingu, naime još me nitko nije kontaktirao. Da li zna ko ovdje koliko to provjeravanje objekta inače traje ?

Lp,
77miha7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:42   #5150
Izgleda mi dugo.Ja sam registrirao prošle godine,nakon par dana su me kontaktirali radi fotografija(tražili su više HD)i nakon što sam to rješio lozinka za extranet mi je bila poslata u nekom roku od tjedna ,tako nešto,a objekt dignut na stranicu nakon još par dana..
Imaš možda koji propušteni telefonski poziv?
U svakom slučaju,kontaktiraj ih i pitaj
trut is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 00:00   #5151
još ću počekati koji tjedan pa ću ih zvati..
77miha7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 08:31   #5152
zovi odmah... sve je gotovo u tjedan dana
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:52   #5153
Potvrđujem.
Provjerio sam,objekt je bio na stranici za 9 dana.
trut is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 12:31   #5154
mislila sam napisati 10 dana, ali kod mene je stvarno bilo u roku tri pa sam navukla na sedam

ovisi jel pada vikend ili se sve riješi od ponedjeljka do petka i ovisi o tome koji je dio godine u pitanju (kod mene je to bili početkom rujna) .... vjerujem da je na proljeće najveća gužva i da se onda najduže čeka
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.