Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 14:46   #8901
Postoji li neki način da u jednom semestru upišem više od 35 ects-a? Preko molbe npr.? Htjela bih upisati tri izborna kolegija koji se nude samo u tom jednom semestru.
malazeeka is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:48   #8902
Drugo pitanje, za ljude na diplomskom koji slušaju kolegije za pedagoške kompetencije pri Centru za obrazovanje nastavnika. Postoji li ikakva šansa da upišem neki od kolegija na 4. godini? Čula sam da se sustav otvara dan prije za ljude s pete godine, pa za ove s četvrte dan poslije ne ostane slobodnih mjesta.
malazeeka is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 17:23   #8903
Quote:
malazeeka kaže: Pogledaj post
Postoji li neki način da u jednom semestru upišem više od 35 ects-a? Preko molbe npr.? Htjela bih upisati tri izborna kolegija koji se nude samo u tom jednom semestru.
Postoji. Ukoliko samo s jednim kolegijem prelaziš 35 ECTS, upisuješ taj u referadi, bez ikakve posebne procedure. Ako ti to nije dovoljno, pišeš molbu prodekanici za nastavu.
Ja sam tako jedne godine na studomatu upisala 35 i otišla u referadu upisati još jedan izborni od 4 ECTS.

Quote:
malazeeka kaže: Pogledaj post
Drugo pitanje, za ljude na diplomskom koji slušaju kolegije za pedagoške kompetencije pri Centru za obrazovanje nastavnika. Postoji li ikakva šansa da upišem neki od kolegija na 4. godini? Čula sam da se sustav otvara dan prije za ljude s pete godine, pa za ove s četvrte dan poslije ne ostane slobodnih mjesta.
One obvezne sigurno ne, možda neki izborni.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.