Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 11:38   #221
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Hm, meni je okej film. Nisam imao očekivanja, na kraju zabavan film, al sam očekivao puno više od negativca. Likovi su mi dobri, humor mi je odgovarao većinski ali je bilo i dosta preseravanja, posebno kada je Flash u pitanju...ali imao je dobrih fora, tipa Dostojevski

Kroz film je nekoliko puta hintano da će se još likova dodavati (u flashbacku rata posebno) u budućnosti pa ćemo vidjeti na šta će i to izaći.

btw imaju dvije post credit scene, drugu posebno vrijedi sačekati
Joj meni je ta baš bzvz bila "I hope this is east" mi je vjerojatno jedina smješna bila. I to su upropastili sa ponavljanjem.

Inače, razočarana sam filmom. Išla sam niskih očekivanja i svejedno. Neću previše u detalje, ali sve je moglo bolje.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:06   #222
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Joj meni je ta baš bzvz bila "I hope this is east" mi je vjerojatno jedina smješna bila. I to su upropastili sa ponavljanjem.

Inače, razočarana sam filmom. Išla sam niskih očekivanja i svejedno. Neću previše u detalje, ali sve je moglo bolje.
meni je legla čisto jer sam očekivao da će napraviti neku glupu facu i otići a onda doda to

Što se fore sa eastom tiče, i meni je luda bila prvi put i onda su usrali sa ponavljanjem
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:57   #223
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post

nolanov batman je ok kao standalone jer tamo nema nekih overpowered pizdarija. u dceu batman treba sve svoje gadgete da uopce sustigne ekipu i prezivi fajt sa obicnim foot soldierom. onaj fajt sa supermanom u bvs ne bih uopce niti komentirao.
Problem je u tome sto je superman totalni good guy i operira unutar tih pravila. Gotovo svaki JL strip itekako kao najopasnijeg drži Batmana, sto je zapravo viđeno u storyarcu JL: Doom gdje Batman na kompu drzi planove kako sjebat bilo kojeg JL člana.

Naposlijetku, Batman je na kraju ubio Darkseida, ne Superman.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:26   #224
Neloš film...imao sam slaba očekivanja,al na kraju sasvim dobro...scene sa Supermanom odlične...druga post credit scena zanimljiva...preporuka svakako...
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 00:25   #225
Meni je razočarenje. Opet ima svega i svačega. Na brzinu se sve dešava, neke scene suvišne, neke nedorečene. Steppenwolf je jak na riječima dok u bitci mi ne djeluje ko neki tough guy. CGI je ponegdje loš, uz takav budžet ne znam kako si to dopuste. Fore i dijalozi su isforsirani i jedino mi je Ezra Miller bio odličan kao Flash i svaka njega scena je super.
Glazba mi je bila odlična, mogle su se prepoznati originalne teme od Batmana i Supermana.
Nedavno odgledani Thor je melem za oči prema ovome.
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 03:19   #226
Meni je film dobar. CGIa ima kao blata, ali nema pomoci, glavni negativac je duplo veci od covjeka, vojsku mu cine letece bube, bez CGIa nema filma.

Superman ocekivano spasava stvar, ali to je do premise cijelog zanra, covjek (lol) je jednostavno prejak za bilo koga drugoga i tu sva prica staje. Njegov opis je da je najjaci od svih mogucih junaka tako da cim je on u igri malo se i gubi na dramaticnosti, iako uvijek znamo da ce good guys pobijediti.

Ali Batman je sve. Gledao sam sve ikad, Keaton je bio dobar batman, Killmer nije los, Clooney izgubljen, Bale relistican, ali Affleck je Batman, tu nema glume, izgleda da je rođen za tu ulogu i taj kostim

Flash zabavan, ne cudi me zasto je popularan junak ako je i u ostalim verzijama ovakav.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 08:18   #227
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Meni je film dobar. CGIa ima kao blata, ali nema pomoci, glavni negativac je duplo veci od covjeka, vojsku mu cine letece bube, bez CGIa nema filma.
Naravno da nema, ali svaka scena sa Steppenwolfom je bila kao da gledam igricu a ne film. Ne znam, 2017 je, imali su procjenjeni budžet od 300 mil, prije 20 god su snimali filmovi koji se drže bolje nego ovo.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:52   #228
justice league je na kraju ispao kak je i izgledao po trailerima - grozota... i ne, nije cak ni bolji od bvs ili ss, na istom je nivou ak ne i gore ..

aj ocekivao sam da ce prica, likovi, scenarij biti slabi - i jesu ... jos jednom ocajan super villain (i njegovi podanici, koji su jos i gori) koji je jako zao i zeli unistit svijet, dijalozi su za smijat se, cyborg nikakav, flash mozda jos i gori...

wonder woman i aquaman su ok-ish, batman mi je djelovao kao da mu ovdje nije mjesto, nekako pogubljeno i jadno... ali ni ostatak ovog "filma" nije bolji ...

vizualno mi je film uzasan, i opcenito ovo ni ne izgleda kao film nego kao igra.. CGI je za tako skup film los, pobogu cak i supermanovo lice izgleda umjetno (valjda jer su mu micali brkove jer se nije smio obrijat ) ... akcijske scene su dosadne i izazivaju lagani podsmijeh ...da sam gledao doma ugasio bih nakon 40 min...

3 / 10 (i to jos mislim da sam previse darezljiv)
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:38   #229
Takodjer imam lose misljenje o filmu.

Postoji po meni dosta dugometraznih animiranih o JL koji su bolji od ovoga.

Mislim da je sa ovom fransizom sve krenulo krivo kada se je poceo raditi BvS.

Da se je primjerice snimio nesto kvalitetniji Man of steel koji je los ali naspram ovoga remek djelo te zaseban dobar Batman film da bi cijeli pristup bio drukciji.

Ovo mi djeluje kao da je netko pobacao 20 raznih zacina u hranu.

Ne pratim toliko marvel ali mi DC junaci izgledaju vrlo tesko za snimiti film gdje su oni svi zajedno a da to djeluje ipak koliko toliko uvjerljivo.

Netko je rekao da je najveca bit filma snimiti film koji uvjeri gledatelja da je moguc ( ne govorim ovdje da je to sf pa samim time nemoguc ) ali da sam story arc drzi vodu tj. da prica koja se prica drzi vodu i daje ipak neke natruhe nenaivnosti.

Ovo mi djeluje sve kontra toga. U biti ajmo reci legendarni likovi koji zajedno na platnu guse jedno drugo.

Zanimljivo kad spominjem BvS sjetim se Millerove ekranizacije koja je tri koplja bolja od filma.

Da se primjerice islo sa prva dva Superman filma kao sa Reevesom pa zatim neki kvalitetan Batman film i ova kolko tolko po meni ok WW.

Bilo bi mi recimo veca fora da je za negativca uzet Lex Luthor ali normalan ne ovaj klinjo koji primjerice povuce Supermana za sobom te se stvara JL kako bi pobijedili Supermana. Onda bi mi cijela prica imala smisla.

Ovo sve zajedno mi do sada djeluje kao totalni ali stvarno totalni promasaj veci i od Joela Schumachera iz devedesetih i njegovog Batmana.


Mnogi govore da film izgleda kao igrica, meni izgleda kao jeftin animirani film
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 21:58   #230
I procjena za vikend je pala ispod 100 milijuna u SAD-u.
Sad je na 93 milijuna.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 09:25   #231
Tako im i treba kad podcjenjuju svoju publiku i misle da su budale i da im mogu servirati bilo kaj.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 09:45   #232
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Tako im i treba kad podcjenjuju svoju publiku i misle da su budale i da im mogu servirati bilo kaj.
Nakon WW filma stvari su dobile par nijansi sivih. JL je tako-tako, srednja žalost, ali prolazna. Trebali bi se držati pojdinačnih filmova s razrađenijim pričima, ovako ispadne sve i svašta. Ali nije katastrofa kakva je mogla biti.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:26   #233
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
I procjena za vikend je pala ispod 100 milijuna u SAD-u.
Sad je na 93 milijuna.
Ovo je užas za film tog kalibra. (ako sam dobro provjerila) Avengersi su zaradili preko 200 mil u prvom vikendu. Ovo je faking Justice League.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:36   #234
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Superman ocekivano spasava stvar, ali to je do premise cijelog zanra, covjek (lol) je jednostavno prejak za bilo koga drugoga i tu sva prica staje. Njegov opis je da je najjaci od svih mogucih junaka tako da cim je on u igri malo se i gubi na dramaticnosti, iako uvijek znamo da ce good guys pobijediti.
Wejt, waaat? Ovo može samo tvrditi netko tko nikad nije čitao stripove, ali baš dosta dosta stripova. Shvaćam da će netko reći to za Supermana ako je gledao JL crtić, ovaj film ili Marvelove filmove, ali ti si svjestan da imaš na stotine superheroja. U DC-u nije najjači, a kamoli Marvel/DC kombinirano. Sad ću ti ja nabrojati superheroje koji su ili jači ili moćniji od Supermana. Superman svakako je među najjačima u DC-U, ali sveukupno iskreno ne znam jel bi ga hardcore fanovi stavili u top 15 najjačih superheroja. A Superman zbilja je JAK i MOĆAN. Sve to stoji, ali ovo su ti superheroji koji su prikazani kroz stripove jačima/moćnijima.

DC
Doctor Fate - jedan od najmoćnijih mađioničara. Ako niste znali osim kriptona Superman vam je slab i na magiju.
Captain Atom - jači od SUpermana plus može uzimati sunčeve svijetlo (glavna moć Supermana).
Shazam - iste moći kao Superman + dodaci. Superman je sam priznao da ne može pobijediti njega.
The Flash - nažalost, mnogi misle da je Flash samo brzina i uvijek me to obli kad vidim da netko misli kako je The Flash slabiji od Supermana. Primite se čitanja Crisis on Infinite Earths, jedna od najboljih stvari koje je DC izbacio. The Flash je moćniji od većine superjunaka i čekam dan kada će to prikazati, ali jebiga iako je The Flash popularan, Superman je popularniji i zato će kao popularniji biti prikazan kao moćniji. Nešto slično kao kad budu rasprave ko je jači taj i taj superjunak ili Batman. Odgovor je uvijek Batman jer je on fakin Batman
Martian Manhunter - najdraži igrač JL i ne bih imao ništa protiv da je bio umjesto Cyborga ili nekog drugog. Sve iste moći kao Superman samo je predstavljen da ima još veću snagu od njega i ima najjaču telepatiju u DC-u ili jednu od jačih. U stripovima je Supermana par puta doveo do ludila, doslovno.


MARVEL
Doctor Strange - mađioničar i to najmoćniji. Da ljudi čitaju stripove, znali bi koliko je Strange presmiješno moćan. U filmu je prikazan jako dobro, ali to je ništa naspram stripova. Jedini koji se iznova i iznova uspješno bori sa kozmičkim prijetnjama koje su btw., na puno većom levelu od Supermana.
Sentry - po nekima najmoćniji superheroj i još nije iskoristio svoj potencijal. Marvelov odgovor na Supermana, iste moći plus par dodataka, ali stotine levela iznad.
World Breaker Hulk - je pobijedio Doctora Strangea i Sentrya. Nezaustavljiv. Ništa ga ne može zaustaviit. Opisan kao tisuću puta jači od regularnog Hulka. Zrači sa radijacijom koja usporava sve tako da i jedina Supermanova šansa (superbrzina) ne bi išla njemu u korist. Pošto je sa jednim korakom napravio potres po čitavoj americi očekivao bi KO sa prvim udarcem. I dosta levela iznad Doomsdaya. Najsmješnije od svega je što ostoji još jedna jača verzija Hulka, ali to je alternativni svemir. Spacepunisher Hulk koji je na jednoj stranici stripa ubio 6 Watchersa odjednom. Watchersi su level iznad Odina. Toliko.
Silver Surfer - čitaj znat ćeš razlog. Jebe majku.
Legion - OP na najjače

Našlo bi ih se još. Superman je u stripovima dosta puta izgubio, ali kao i svako. Sve je to do pisca. Al gle, SUperman i Batman su najpopularniji dok većina ovih koji su jači od SUpermana nisu ni blizu njegove popularnosti i sigurno sad neće ubaciti nekog drugog superheroja poput Doctora Fate da ga pobijedi jer mnogi ni ne znaju tko je on iako igra veliku ulogu u stripovima.
Joken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:41   #235
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Ovo je užas za film tog kalibra. (ako sam dobro provjerila) Avengersi su zaradili preko 200 mil u prvom vikendu. Ovo je faking Justice League.
Film je doživio debakl.


Quote:
Justice League
Total Lifetime Grosses
Domestic: $96,000,000 34.1%
+ Foreign: $185,500,000 65.9%
= Worldwide: $281,500,000
Dakle teški debakl, ni u prvom vikendu nisu u cijelom svijetu vratili 300 mil. budžet.

Sada sve ovisi o iduća dva tjedna, ali mislim ovo neće dostići ni 600 mil. u svijetu.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:54   #236
Ne sluti na dobro. Još nisam pogledao film, ali kako mi se čini, morat ću nakon tog filma ponovno gledat Thor Ragnarok da se ne osjećam pokradeno izlazeći iz kina
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho

Zadnje uređivanje Walkman : 19.11.2017. at 18:06.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:14   #237
@Joken, on ti navija za real, sve jasno.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 01:33   #238
Sva sreca na ovom forumu svaki drugi clan je magistar filmske umjetnosti i sl pizdarije pa je mjerodavan komentirati svaki film do najsitnijih detalja.

Film nije vrhunac filmske umjetnosti ali nije ni los.
Ima humora, akcije, drame...dva sata prolete
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 01:43   #239
Zaboravih reci...napokon smo dobili pravog Supermana!
Okret za 360 u usporedbi sa Snyderovom verzijom
Bravo Whedon
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 03:43   #240
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Nakon WW filma stvari su dobile par nijansi sivih. JL je tako-tako, srednja žalost, ali prolazna. Trebali bi se držati pojdinačnih filmova s razrađenijim pričima, ovako ispadne sve i svašta. Ali nije katastrofa kakva je mogla biti.
Apsolutno se slazem da bi bilo 10 puta bolje da su isli sa zasebnim filmovima sa podrobnijim pricama.

Napisao sam da stvari krecu znacajno krivo sa BvS.

Da se snimilo par zasebnih filmova cijeli taj svemir bi bio prihvatljiviji.

Jos jedna stvar da se snimilo par zasebnih filmova oni bi bili super reklama za film gdje su svi u jednom.

Ajmo biti realni nakon Supermana koji je barem po meni losiji od Reevesog BvS i prolazne WW nista vise se niti nije moglo ocekivati

Glavna glupost je po meni sto su oni ovim putem na neki nacin mozda i ubili potencijalno mozda jednu od najisplativijih fransiza u filmu.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.