Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 13:16   #661
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Mislim da ona ni danas ne zna kako malo joj je falilo da bude dupli sprovod
Bi li i na nj došla goloruka?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:18   #662
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:21   #663
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Bi li i na nj došla goloruka?
Još bi i zavrnula te rukave, s guštom
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:23   #664
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
znate kako idu mise zadušnice? platite, a onda svećenik na misi pročita: ova misa ide za preminule: Peru, Antu, Josipu, Anamariju, Željka i Perka. nije to samo za jednog čovjek
znam. 15 u 1.

možda može posebno za jednog ako više platiš? ali to košta kod dragog bogeka.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Bi li i na nj došla goloruka?
još bi bila i u minici, golih nogu.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:53   #665
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ja isto nisam znala dok nisam ovo ljeto bila na jugu
Pa se komentiralo kako je udovica taj dan kad joj je muž umro bila neobično mirna, nije plakala, normalno je pričala, "kao da joj nitko nije umro".
Kako sam doživjela iznenadnu smrt člana uže obitelji i taj prvi dio (obavještavanje, organizacija sprovoda pa čak i sam sprovod) odradila kao na autopilotu, stoički i u šoku, a plakanje s mlazom tekućina iz svih rupa na licu je uslijedilo koji mjesec kasnije, pokušala sam im objasniti da je žena vjerojatno bila potresena, da je možda popila i kakvu tabletu za smirenje, da nisu to uobičajene situacije.
S tim su se kao složili pa nastavili laganini ogovaranje kakva je ta žena bila od početka braka do danas
Joj, užasne su mi te stvari.

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Mislim da ona ni danas ne zna kako malo joj je falilo da bude dupli sprovod


Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Bi li i na nj došla goloruka?
Ovo mi je palo na pamet, ali Aryna je bila brža

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
još bi bila i u minici, golih nogu.


I u šljokastim sandalama, pričala bi viceve.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:58   #666
u mom kraju je ok, ajde, kod novijih generacija (mojih ) da jednostavno dođeš ozbiljnije obučen.
bijela košulja, majica, bluza gore, dolje nešto. govorim za žene.

ja sam na jedan ljetni sprovod, znam kako ovo sad zvuči, išla ravno s posla, viskozna ljetna crna haljina asimetrična, duga, i kosa spletena kako već nosim kosu ljeti.
nitko ništa nije rekao. žene su nosile ljetne tamne haljine do koljena, muškarci svakako, ali uredni, nikako samo tamni.
zaista ovisi tko valjda misli da je pogrebni modni mačak.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:20   #667
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
u mom kraju je ok, ajde, kod novijih generacija (mojih ) da jednostavno dođeš ozbiljnije obučen.
bijela košulja, majica, bluza gore, dolje nešto. govorim za žene.

ja sam na jedan ljetni sprovod, znam kako ovo sad zvuči, išla ravno s posla, viskozna ljetna crna haljina asimetrična, duga, i kosa spletena kako već nosim kosu ljeti.
nitko ništa nije rekao. žene su nosile ljetne tamne haljine do koljena, muškarci svakako, ali uredni, nikako samo tamni.
zaista ovisi tko valjda misli da je pogrebni modni mačak.
a tko zna šta sad pričaju o tebi. da si obukla asimetričnu haljinu, tko je to vidio...
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:39   #668
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Sprovod mog tate je bio na jedan od najvrućih dana tog ljeta, bilo je skoro 40 stupnjeva. Prvo što mi je rekla njegova ožalošćena sestra kad me vidjela da sam ušla u kuću je bilo Kako te nije sram doć ocu na sprovod golih ruku.

Imala sam na sebi crnu haljinu skoro do peta, preko nje crni sako s rukavima do lakta.

Mislim da ona ni danas ne zna kako malo joj je falilo da bude dupli sprovod

P.S. A to da je moja mama bila bez crnih čarapa, to valjda neće zaboravit sljedećih sto godina


ja sam svojoj teti otišla na pogreb u minici, bez čarapa, majica kratkih rukava. dotrčala s odmora, prijevoz me čekao, daj prvo iz ormara. nije da oskudijevam u crnini, ali niti sam imala vremena za biranje niti sam razmišljala o mogućim prigovorima. svi smo bili u komi i mislim da nitko nije ni primijetio moje bijele noge. a i da jest, šta ih briga.

crno jest boja za pogrebe, ali što ako netko nema baš ništa crno u ormaru? npr. moja sestra pa kad su zaredale smrti, kupila je crnu košulju.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:18   #669
ja sam na zadnji sprovod otišla u haljinici do koljena, bez rukava, bez čarapa i u sandalama. pitala sam cijelu familiju jel ok, rekli su da je ok. za ostale me nije briga.
bilo je milijon stupnjeva a sprovod u 3 popodne.
još nije došlo do mene da me cijelo selo ogovaralo.

obično na sprovode ne idem u potpunoj crnini, obučem ili nešto sivo ili crno bijelo ili crno sivo...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:31   #670
Usred ljeta, 40 stupnjeva, majka kupuje crne najlonke, reko koji vrag, veli ona ne smiješ imati gole noge na sprovodu. Ja sam imala duge crne hlače i pitala se jel sad neprimjereno što mi se vidi dio golog stopala između ruba hlača i cipele. Nisam stigla ni tugovati od silne šarade i besmislenih običaja.
U konačnici su ljudi došli svakojako odjeveni i bilo mi je drago zbog toga.
Doduše na jednom sprovodu sam vidjela nekoliko meni uistinu neprimjereno odjevenih žena (kratke hlačice i majica na bretele ili čipkasta prozirna majica a ispod samo grudnjak i još par takvih kao da su iskoristile priliku da pokažu svoju modnu osviještenost :lidl
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.