Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2013., 20:19   #301
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
Dobro.Ne znam što se točno prije zvalo eterom, ali sam siguran da se svi nalazimo i krećemo u prostor-vremenu.

Zato se svemir i IMA kamo širiti.

I po meni, naše je prostor-vrijeme beskrajno.
Zašto koristiš izraz za koji ne znaš što znači?

Ne znamo je li prostor-vrijeme beskonačno.
Data is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 06:07   #302
Quote:
Data kaže: Pogledaj post
Zašto koristiš izraz za koji ne znaš što znači?

Ne znamo je li prostor-vrijeme beskonačno.
Prostor-vrijeme je beskonačno.

U to sam siguran.

Dok svemir to nije.
teodor francic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 14:26   #303
"I believe Higgs to be the "aether".. the waves of photons travelling throughout the universe" said -Trevor Hulette
"Etheric force, a term coined by Thomas Edison to describe a phenomenon that was later to be understood as high frequency electromagnetic waves, effectively, radio. Edison believed it was the mysterious force that was believed to pervade the ether."

E=(4*R^2*π)*(c/2*π)³

In my equation of quantum energy of particle in eather if you on left side have result =nothing (NO ZERO !) on right side you have only quantum eather energy ,
so Higgs boson is eather,
it is nothing but charge- electricity
it is Etheric force of EM wave
at last it is quantum carrier of alternating magnetism conditional by the C speed of light in universe
no math needed - Electro Magnetic wave = if you dont have any of this (in universum -global) UPSSS I am erase ALL matter LOL
= Big Bang Implosion
all in one definition - without Electro-Magnetic-Wave and Speed of Light no Universe !
retarded is except magnetism (EATHER) in definition of Cosmic quantum energy and say E=m*c square
and finally Thay comfirmed Higss boson and comprehend what is quantum carrier of magnetism
SAD MOŽETE MIRNO SPAVATI , NAUČNICI U CERNU SU OTKRILI NABOJ-ELEKTRICITET I IMAJU ČVRST DOKAZ .14.3.2013
NAZDRAVLJE
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 14:33   #304
NADALJE ...
Tesla je opisivao u patentu us787412 "trbuhe i čvoriće" stojnog vala i brzinu njegovog SFERNOG stvaranja od 470912.8918Km/s što svaki fizičar može da izračuna i vidi iz moje formule c/2*pi - ili za one koji nisu fizičari - val se prostire iz centra sfere brzinom od 299792.458Km/s na sve strane (3D) .
Ionosfera ne igra nikakvu ulogu u sistemu bežičnog prijenosa energije kroz prirodne medije što je Tesla detaljno opisao u "RADIO DEPARTMENT -THE TRUE WIRELESS by NIKOLA TESLA" mislim da je iz 1919g .Vidim da se povodite na Shumanov način računanja rezonance - KOJI JE NETOČAN i samo daje približan rezultat - kao i Einsteinova formula energije...SVE je TO kompromisna matematika na kompromisnim formulama ...
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 14:46   #305
I da krenem od početka problem je u Maxwell-ovim jednadžbama
http://www.wolfram-stanek.de/maxwell/maxwell_hand.htm
" MAXWELL EQUATIONS ARE RETARDED
NO SINGLE PI 3.14 IN ALL EQUATIONS !
PEOPLE ARE YOU RETARDED TOO OR YOU JUST BLIND ?
HOW YOU CAN DESCRIBE EM WAVE WITHOUT PI ??
HOW YOU CAN DESCRIBE SPACE WITHOUT PI ??
HOW YOU CAN DESCRIBE UNIVERSE WITHOUT PI ??
AND HOW YOU CAN DESCRIBE LIFE WITHOUT PI ?? "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 17:05   #306
Smile

Quote:
Zar nije postojanje etera pobijeno Michelson - Morleyevim experimentom davne 1887.?
napisao je skočimiš.
iiih pa to je bilo davno jos prošlog stoljeća, ne, pretprošlog,..
prvo bi se trebalo dokazati da eter postoji jer nema smisla pobijati nešto što ne postoji..
a zar nisu i ostali veliki naučnici dokazivali svoja otkrića, ko Njuton, Ajnštajn, pa evo i r.o.c.k.y 2007, sad ruši istinitost Shaubergerovih tvrdnji,
ili im se svima vjerovalo onako na lijepe oči.?
r.o.c.k.y 2007, pazi da se ne ubaci neka svemirska beba, sada koja ce ya 20 godina 'pobiti' tvoje dokaze..
ali Sokrates koji je rekao da zna da nista nezna, zeznuo se,cini mi se,
..da je samo rekao neznam nista ..bilo bi OK.ali..
i tako možemo pričati o eteru isto kao i o Bogu kojeg niko nije vidio..
a Hindusi imaju svoje teorije..
http://www.ibiblio.org/gautam/hind0003.htm
i tu se kaže da eter ima jednu karakteristiku: da je vječan..
e pa sad ili ga dokazujete ili pobijate isto vam se pise..ako je eter vjecan..:
ja onako usput navratila, eter ,nosioc zvuka, mi je donio odjeke vase diskusije..pa malo da procaskam: ionako neznam bas puno)
__________________
Ti si jedini moderator u svom srcu.
kakosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 00:10   #307
Ovaj "prazan" prostor između jezgre atoma i elektrona se zove eter ako niste znali ili su vas uvjerili da eter ne postoji .
http://www.radartutorial.eu/21.semic...ium.big.en.jpg
Taj prostor nije "kvadrat brzine svjetlosti" kako se do sad tumačilo .Prostor je trodimenzionalan
(c/2*π)³
Ako baš hoćete ,sad se vidi po kojoj formulaciji i principu je prostor "zakrivljen"
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 08:20   #308
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Ovaj "prazan" prostor između jezgre atoma i elektrona se zove eter ako niste znali ili su vas uvjerili da eter ne postoji .
http://www.radartutorial.eu/21.semic...ium.big.en.jpg
Taj prostor nije "kvadrat brzine svjetlosti" kako se do sad tumačilo .Prostor je trodimenzionalan
(c/2*π)³
Ako baš hoćete ,sad se vidi po kojoj formulaciji i principu je prostor "zakrivljen"
Eter je p definicij medij, dok prazan prostor jest prazan prostor bez ikakvog medija/etera.
Hyper-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 18:01   #309
Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Eter je p definicij medij, dok prazan prostor jest prazan prostor bez ikakvog medija/etera.
u mom textu je prostor u navodnicima
ako komentirate moju definiciju etera onda taj prostor kao što se može pročitati nije prazan ...(otvoren novi topic)
ako se pozivate na opću definiciju etera elektromagnetskog polja čestice ili tijela - ta ne postoji...
ako ne ne shvaćate da kvantna energija čestice ili tijela nema uporište u mehaničkom izrazu F=m*a (osim rezultatski)iz koje je Albert Einstein izvukao izraz- E=m*c kvadrat i hipotetski zaključio da je masa bitna ,
onda moramo krenuti od početka ...promjeniti paradigmu
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 18:10   #310
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
u mom textu je prostor u navodnicima
ako komentirate moju definiciju etera onda taj prostor kao što se može pročitati nije prazan ...(otvoren novi topic)
ako se pozivate na opću definiciju etera elektromagnetskog polja čestice ili tijela - ta ne postoji...
ako ne ne shvaćate da kvantna energija čestice ili tijela nema uporište u mehaničkom izrazu F=m*a (osim rezultatski)iz koje je Albert Einstein izvukao izraz- E=m*c kvadrat i hipotetski zaključio da je masa bitna ,
onda moramo krenuti od početka ...promjeniti paradigmu
Točno to i jest razlika prostor o kojem ti govoriš nije prazan, ja govorim o praznom prostoru, kada je uravnoteženje pozitivnih i negativnih energija 0.
Sve ima svoju energija bilo da se radi o čestici sa kvantnom energijom ili potencijalnom energijom.
Energije itekako postoje no uravnotežene su, razlika je u tome što nemaš nikakav iskoristivi rad kad je energija 0, znači nikakav rad (work), nikakvo gibanje (motion), bogme ni toplinu.
Jer da te energije ne postoje nikada ne bi ni došlo do neravnoteže pozitivne i negativne energije, te reakcija koje stvaraju i uništavaju sve što postoji, sve što je postojalo i sve što će postojati (bilo da govorimo o poljima, virtualnim čestica/kvantnim fluktuacijama pa sve do stvaranja, evolucije i širenja svemira). Naravno to se sve događa u praznom prostoru, zbog toga je jer je energija 0 kada su pozitivna i negatiovna energija potpuno uravnoteženi.

Kada je riječ o stanju uravnoteženosti pozitivnih i negativnih energija (čiji je ukupni zbroj=0), energija još uvijek postoji-potencijalna energija. primjer su električki neutralne čestice (atom npr.) koji je prazan 99% čini mi se, jedino što ima neutralnu jezgru.
No činjenica da atom postoji dokazuje da nekakva energija svejedno postoji, jer atom onda ne bi postojao.
Isto vrijedi i za stanje uravnoteženosti kada broj pozitivnih i negativnih energija je ukupni zbroj=0.
Čak i tada nešto jest, a to nešto, zapravo jest prazni prostor ima energiju (kakvu god), čim dođe do neravnoteže između pozitivne i negativne energije, odmah nastaje sve ostalo, polja kvantnih fluktuacija, subatomske čestice, atomi, molekule, i sve ono što je do danas nastalo.
Svemir bar ovaj tu, nastao je kao neravnoteža pozitivne i negativne energije-u praznom prostoru ((naravno ne potpuno praznom nego je taj prostor također ima energiju (primjer sa električki neutralnim atomom je sličan)).
Hyper-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 00:20   #311
Okretno magnetno polje- Nikola Tesla
Jedinica jakosti magnetnog polja - Nikola Tesla
elektromagnetni radio valovi -Nikola Tesla
skalarni valovi ,elektromagnetna rezonancija,bežični prijenos energije kroz sve medije ...Nikola Tesla
naboj =elektricitet=higssov bozon=kvant nosioc magnetizma - Nikola Tesla
sve nabrojano u svim kombinacijama prožima svu materiju kozmosa uzročno i posljedično iz čega možemo dati definiciju etera .
daklem svaka čestica svako (nebesko) tijelo ima energiju ,ima svoju frekvenciju (ili više ),ima polje etera, ima spin elektrona na vanjskom rubu omotača -(tu je ogromna energija ) , ima valnu dužinu (ili više ), ima rezonantnu frekvenciju i više harmonike rezonancije (zavisno o debljini stjenke tijela) .
električno neutralan atom je neutralan u odnosu na što?(opet je u nekakvom polju nečega ...- kozmosa) jezgra atoma je generator EM vala i stvara EM polje etera oko sebe i " spina " elektrone na točnoj valnoj dužini od središta nukleusa a zavisnoj od brzine svjetlosti i posredstvom duha svetog etera (magnetizam) a ta najmanja čestica i taj najmanji nukleus se ponaša po pravilu najvećeg tijela u kosmosu - sunca , zvijezda , velikih koncentracija zvijezda ,centra galaxije pa onda hmm ...itd
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 17:13   #312
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Okretno magnetno polje- Nikola Tesla
Jedinica jakosti magnetnog polja - Nikola Tesla
elektromagnetni radio valovi -Nikola Tesla
skalarni valovi ,elektromagnetna rezonancija,bežični prijenos energije kroz sve medije ...Nikola Tesla
naboj =elektricitet=higssov bozon=kvant nosioc magnetizma - Nikola Tesla
sve nabrojano u svim kombinacijama prožima svu materiju kozmosa uzročno i posljedično iz čega možemo dati definiciju etera .
daklem svaka čestica svako (nebesko) tijelo ima energiju ,ima svoju frekvenciju (ili više ),ima polje etera, ima spin elektrona na vanjskom rubu omotača -(tu je ogromna energija ) , ima valnu dužinu (ili više ), ima rezonantnu frekvenciju i više harmonike rezonancije (zavisno o debljini stjenke tijela) .
električno neutralan atom je neutralan u odnosu na što?(opet je u nekakvom polju nečega ...- kozmosa) jezgra atoma je generator EM vala i stvara EM polje etera oko sebe i " spina " elektrone na točnoj valnoj dužini od središta nukleusa a zavisnoj od brzine svjetlosti i posredstvom duha svetog etera (magnetizam) a ta najmanja čestica i taj najmanji nukleus se ponaša po pravilu najvećeg tijela u kosmosu - sunca , zvijezda , velikih koncentracija zvijezda ,centra galaxije pa onda hmm ...itd
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Sve u svemiru ima polje/polja, no kada je energija 0 kao kod električki neutralnog atoma, onda nema nikakvog polja (osim ako ne uračunamo svemirska kvantna polja). No moja poanta jest da kada je i energija 0, opet ima energije-uvijek ima energije, samo što su u ovim slučajevima uravnotežene.
To vrijedi i za beskonačni prostor u kojem je nastao svemir/svemiri.

Prisutne su 2 moguće logike (oduvijek, onaj koji malo više razmišlja i promatra), jedna je da je svemir vječan i beskonačan nestvoren prostor, dok sve u njemu što se događa bilo da su procesi u pitanju ili nešto drugo, druga opcija jest da je "naš" cijeli svemir (uključujući i onaj izvan vidljivog, observabilnog dijela svemira koji je zauvijek nedostupan našim najmoćnijim teleskopima) nastao iz nečega u većem prostoru u kojem se trenutno širi.

Činjenica jest da, kako si sam rekao, svemir je mnogo, mnogo veći od opservabilnog/vidljivog dijel svemira do kuda dopiru naši teleskopi, čak veći za 10^30 do 10^100 puta, pobuđuje sumnju u to da je cijeli svemir nastao ako jest beskonačan, ako i nije beskonačan, onda je zbilja hiper-kolosalan.

Kao što je Kozmopolita rekao sigurno postoje i druga pojašnjenja koja ne uključuju zakrivljenost prostora, nego alternativna objašnjenja.

No ove današnje hipoteze o zakrivljenosti prostora i ostalo, niti ne moraju biti točne da uspješno i vrlo precizno objašnjavaju, potvrđene eksperimentima, sadašnje stanje svemira i kakav je on bio, jer čak i pogrešna hipoteza može doprinijeti novim otkrićima te potvrditi ili opovrgnuti sadašnje hipoteze, bilo da je riječ o zakrivljenosti prostora, nastanku svemira ili nešto drugo, no isto je moguće potpuno kriva intepretacija, jer ne vidimo cijeli mozaik, nego samo njegov hiper-sitni dijelić.

No, čak i ograničenom umu je jasno da prostor ne može nastati u ničemu, nije važno koliko god imaš razvijen/širokogrudan/inteligentan/pametan um, uvijek dođeš na isto. Isto vrijedi i to da svemir postoji u prostoru, ne može nešto/bilo što postojati izvan prostora, kao i to da ništa, nikakav rad, nikakvo gibanje, aktivnost, disturbance/poremećaji ne bi mogli postojati da nema energije.
Čak i da nema nikakvog rada, aktivnosti, gibanja, vibriranja, disturbanci/poremećaja, te energije naravno i dalje postoje, ali su uravnotežene (pozitivne i negativne energije su uravnotežene, njihov zbroj je čista 0)), pa nećeš dobiti nikakv rad, aktivnosti, gibanja, vibriranja, disturbance/poremećaje dok ne dođe do neravnoteže između pozitivne i negativne energije.

Zadnje uređivanje Hyper-man : 18.06.2013. at 17:27.
Hyper-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 16:54   #313
Tesla, jedan od najgenijalnih ljudi svih vremena.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 18:40   #314
po meni bez dileme najplodniji i najgenijalniji a što je najgore, veći dio njegovih ideja nije ni realiziran tj nije ni došlo do pokušaja primjene, a dio ideja nije ni zapisan.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 23:23   #315
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
NADALJE ...
Tesla je opisivao u patentu us787412 "trbuhe i čvoriće" stojnog vala i brzinu njegovog SFERNOG stvaranja od 470912.8918Km/s što svaki fizičar može da izračuna i vidi iz moje formule c/2*pi - ili za one koji nisu fizičari - val se prostire iz centra sfere brzinom od 299792.458Km/s na sve strane (3D) .
Ionosfera ne igra nikakvu ulogu u sistemu bežičnog prijenosa energije kroz prirodne medije što je Tesla detaljno opisao u "RADIO DEPARTMENT -THE TRUE WIRELESS by NIKOLA TESLA" mislim da je iz 1919g .Vidim da se povodite na Shumanov način računanja rezonance - KOJI JE NETOČAN i samo daje približan rezultat - kao i Einsteinova formula energije...SVE je TO kompromisna matematika na kompromisnim formulama ...
Baš si mislim da tak kažem profesoru kad mi da Schrödinger-a, samo bi mi rekao "odite doma".
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 19:07   #316
Quote:
šarkopirkasta kaže: Pogledaj post
Baš si mislim da tak kažem profesoru kad mi da Schrödinger-a, samo bi mi rekao "odite doma".
ETER postoji, ali sa posve drugim osobinama, zato jer eter su ustvari NEUTRINI.

NEUTRINI su i ona tajanstvena "TAMNA TVAR"

NEUTRINI su i osnovna građa eteričnih tijela...

__________________
Roman Starwar
luka skay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 18:55   #317
Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Točno to i jest razlika prostor o kojem ti govoriš nije prazan, ja govorim o praznom prostoru, kada je uravnoteženje pozitivnih i negativnih energija 0.
Sve ima svoju energija bilo da se radi o čestici sa kvantnom energijom ili potencijalnom energijom.
Energije itekako postoje no uravnotežene su, razlika je u tome što nemaš nikakav iskoristivi rad kad je energija 0, znači nikakav rad (work), nikakvo gibanje (motion), bogme ni toplinu.
Jer da te energije ne postoje nikada ne bi ni došlo do neravnoteže pozitivne i negativne energije, te reakcija koje stvaraju i uništavaju sve što postoji, sve što je postojalo i sve što će postojati (bilo da govorimo o poljima, virtualnim čestica/kvantnim fluktuacijama pa sve do stvaranja, evolucije i širenja svemira). Naravno to se sve događa u praznom prostoru, zbog toga je jer je energija 0 kada su pozitivna i negatiovna energija potpuno uravnoteženi.

Kada je riječ o stanju uravnoteženosti pozitivnih i negativnih energija (čiji je ukupni zbroj=0), energija još uvijek postoji-potencijalna energija. primjer su električki neutralne čestice (atom npr.) koji je prazan 99% čini mi se, jedino što ima neutralnu jezgru.
No činjenica da atom postoji dokazuje da nekakva energija svejedno postoji, jer atom onda ne bi postojao.
Isto vrijedi i za stanje uravnoteženosti kada broj pozitivnih i negativnih energija je ukupni zbroj=0.
Čak i tada nešto jest, a to nešto, zapravo jest prazni prostor ima energiju (kakvu god), čim dođe do neravnoteže između pozitivne i negativne energije, odmah nastaje sve ostalo, polja kvantnih fluktuacija, subatomske čestice, atomi, molekule, i sve ono što je do danas nastalo.
Svemir bar ovaj tu, nastao je kao neravnoteža pozitivne i negativne energije-u praznom prostoru ((naravno ne potpuno praznom nego je taj prostor također ima energiju (primjer sa električki neutralnim atomom je sličan)).
Imenujmo tvoj prazan postor imenicom vrijeme (kojem je kvant nosioc foton (.) ) u kojem je uravnoteženje pozitivnih i negativnih energija 0.
Izrazimo to sa dva suprotna vektora:

El <______.______>Mag
. foton


Ovo bi rezultiralo E=0 , nadalje, foton dakle nema masu mirovanja i kvant nosioc je EM vala što je vidljivo iz prikazane skice.

Što ovo implicira ustvari? Električno i magnetno se propagira u dva suprotna smjera pod 180 stupnjeva ako foton stavimo u kontekst EM vala. (QM)
Električnu komponentu EM vala (Volt) smo spoznali i praktično ju koristimo u svim našim primopredajnicima. No ne sve moguće načine kako nam je to Tesla opisao, proračunao i na kraju praktično demonstrirao. Dakle radi se o magnetnoj komponenti fotona odnosno o gravitacijskoj sili (g) i o gravitaciji (G) EM vala u QFT.

Postavimo umjesto fotona u gornju skicu atom dobivamo:


E
^
I
I
I
o_______> M
atom

Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Obrati pažnju da je EM skraćenica za elektromagnetsko. EM valovi su naizmjenični električni i magnetski valovi (okomiti jedan na drugog) koji u principu "proizvode" jedan drugog. Dakle EM valu ne treba nikakav medij.
Što ovo znači: znači da masa M (kvantno atom) emitira EM val i ima svoje gravitacijsko polje i val.
(GR i QM unified)
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "

Zadnje uređivanje r.o.c.k.y.007 : 21.03.2015. at 19:17.
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 19:36   #318
Ovo bi rezultiralo E=0 , nadalje, foton dakle nema masu mirovanja i kvant nosioc je EM vala što je vidljivo iz prikazane skice.

Što ovo implicira ustvari? Električno i magnetno se propagira u dva suprotna smjera pod 180 stupnjeva ako foton stavimo u kontekst EM vala. (QM)
Električnu komponentu EM vala (Volt) smo spoznali i praktično ju koristimo u svim našim primopredajnicima. No ne sve moguće načine kako nam je to Tesla opisao, proračunao i na kraju praktično demonstrirao. Dakle radi se o magnetnoj komponenti fotona odnosno o gravitacijskoj sili (g) i o gravitaciji (G) EM vala u QFT.

Postavimo umjesto fotona u gornju skicu atom dobivamo:


E
^
I
I
I
o_______> M
atom

Naravno do ovoga je moralo doći u GTR-u zbog zvijezda koje su izvor fotona,svjetlosti,gravitacijskih valova i ujedinjenja sa QM baziranoj na STR-u E=mc^2
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:57   #319
Quote:
Rupert Sheldrake kaže:James Clerk Maxwell took up the ether hypothesis in the 1860s in his famous equations of electromagnetism, but Einstein dropped the idea of the ether and reverted to something closer to Faraday’s idea of fields as modifications of mere space. Gravitational fields are also patterns in space. The gravitational field is not in spacetime, according to Einstein, it is spacetime.
Gravitacijsko polje nije u prostorvremenu, prema Einsteinu to je prostorvrijeme
Zadnje objavljen interview sa R. Sheldrake-om
(PS. prostorvrijeme je isto što ja nazivam 3Dvrijeme)
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 01:13   #320
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Postoji eter
Dakako!

Tesla je bio u pravu da eter postoji.

A to ne može biti ništa drugo do prostor-vrijeme.

Što kažeš roki?

Sam pogodil?
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.