Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2011., 21:42   #81
zanimljivo ej kako se previse sexa pokaze kao problem tek u braku
bar ja jos nisam cuo da je nekome previse izvan braka
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 23:50   #82
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zanimljivo ej kako se previse sexa pokaze kao problem tek u braku
bar ja jos nisam cuo da je nekome previse izvan braka
Brak ili život skupa, svejedno. No oni koji prije braka nisu živjeli skupa to ni ne mogu znati, kaj ne?
Nije isto vidjeti se, ajde, pa čak da je i svaki dan jednom dnevno (a često i nije) i hvatati prilike za seks i život skupa kad se prilike ukazuju non stop.

Kom smeta nek ima djecu i nek čeka da imaju između 11 i 15 godina.
Ne izlaze i furt su doma, a idu spavati nakon vas
Definitivno, hvatanje prilike za seks opet postaje najvažnija stvar na svijetu, a teško ga ima previše.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 06:43   #83
o Boze.....pogledaj moj post gore.....kod mene je obrnuto - njemu se ne da, pusica i zagrljaja koliko hoces, ali od konkretno dobre zdrave zivotinjske jebacine nis'
autumn rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 09:52   #84
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zanimljivo ej kako se previse sexa pokaze kao problem tek u braku
bar ja jos nisam cuo da je nekome previse izvan braka
Meni je Moj lj ima bar za trećinu veći libido nego ja, al ne pada mi na pamet da ga odbijam jer iz vlastitog iskustva (braka) znam kako je kad te voljena osoba odbija.
Eleonore2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 10:42   #85
Quote:
Eleonore2 kaže: Pogledaj post
Meni je Moj lj ima bar za trećinu veći libido nego ja, al ne pada mi na pamet da ga odbijam jer iz vlastitog iskustva (braka) znam kako je kad te voljena osoba odbija.
Onda Elli,da ste vas dvoje u braku,jednog dana,što misliš da ne bi došlo do odbijanja?
Ne kažem da bi odbijanje bilo na svakodnevnoj bazi,ali mislim da bi se događalo tu i tamo.
Onaj tko voli,to i razumije
-odbijanje ne znači nužno nedostatak osjećaja prema onome koga se odbija.
Recimo to ovako;nekome treba 3,nekome 1,pa ajmo se kompromisno naći na 2.
Tako ja to vidim.
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 10:47   #86
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Onda Elli,da ste vas dvoje u braku,jednog dana,što misliš da ne bi došlo do odbijanja?
Ma naravno, nisam ja imala namjeru raspravljati o višku seksa u braku jer nemam nikakvog iskustva s tim, nego me potaklo ono što je ZG da se to izvan braka ne događa
Eleonore2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 18:57   #87
evo jos jedneu nas 10god braka i dvoje djece...

s tim da ovo malo ima 8 mj,vodim ga na fizikalne vjezbe,kuhat,cistit,prat,peglat,po cjele dane i dojit po cjele noci ja navecer spadam s nogu,a on me docekuje u krevetu spreman za sex a ja spavam prije nego li sam usla u krevet
malena curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 21:28   #88
Quote:
malena curica kaže: Pogledaj post
evo jos jedneu nas 10god braka i dvoje djece...

s tim da ovo malo ima 8 mj,vodim ga na fizikalne vjezbe,kuhat,cistit,prat,peglat,po cjele dane i dojit po cjele noci ja navecer spadam s nogu,a on me docekuje u krevetu spreman za sex a ja spavam prije nego li sam usla u krevet
Pa sto bi ti falilo da se onda takva umorna malo prepustis mazenju, uzbudjenju, ljubljenju?
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 15:47   #89
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Pa sto bi ti falilo da se onda takva umorna malo prepustis mazenju, uzbudjenju, ljubljenju?
u tome i jest problem sto ja zaspim cim legnem u krevet izmorena cjelodnevnim obavezamanije lako sluzit troje muskaraca u kuci
malena curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 17:05   #90
Quote:
malena curica kaže: Pogledaj post
u tome i jest problem sto ja zaspim cim legnem u krevet izmorena cjelodnevnim obavezamanije lako sluzit troje muskaraca u kuci

Možda je problem u tome što ti on ne pomaže dovoljno? Kako to da si ti toliko umorna a on ne?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 12:07   #91
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Možda je problem u tome što ti on ne pomaže dovoljno? Kako to da si ti toliko umorna a on ne?
ma oni su uvijek spremni koliko god bili umornineznam stvarno...

oko kucanskih poslova doista nemora radit nista al tako i ja nemoram ici u sumu drva slagat i jos neke teze poslove...

podjeljeni smo oko teskih i laksih poslova,a i puno mi pomaze to sto pazi i igra se s malenim dok ja radim si nesto,a odmaram kad mali sisa,recimo kao sada
malena curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 15:34   #92
Dobrog sexa ne mre bit previše.

Možda u tom zecu leži grm

Zadnje uređivanje Zmaj021 : 04.06.2011. at 15:49.
Zmaj021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 10:24   #93
Quote:
malena curica kaže: Pogledaj post
evo jos jedneu nas 10god braka i dvoje djece...

s tim da ovo malo ima 8 mj,vodim ga na fizikalne vjezbe,kuhat,cistit,prat,peglat,po cjele dane i dojit po cjele noci ja navecer spadam s nogu,a on me docekuje u krevetu spreman za sex a ja spavam prije nego li sam usla u krevet
Prestani mu biti sluškinja i neka ti pomogne oko svega nabrojanog pa nećeš biti toliko umorna, on neće biti toliko odmoran i idealna kombinacija za ugodnije stvari.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 14:02   #94
I moj želi svaki dan, a imamo troje djece, pa ne mislim da je zato nenormalan. Problem je bio kad je htio svaku noć po nekoliko sati skoro dva tjedna, to je bilo neizdrživo. Al prošlo je i to. Ipak godine čine svoje.

Uživaj draga, dok traje!
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:56   #95
MOrate baš svaku temu ujebati s tim:"Prestani mu biti sluškinja!", "On Je kriv jer bi malo jebo","Jesi li 10000% sigurna da ti ne obavljas 0,0000% posla više od njega?"...stvarno jadno
Swarm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 13:48   #96
Ja sam onda sretna žena.
Oboje uvijek želimo, bez obzira na umor, loš dan.. Još bolje zaspim nakon toga.
__________________
Čovjek ti je jedan veliki hajvan.I ovo malo duše što ima,šejtan mu je dao da mu bude teže.
Melly_Ze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 13:53   #97
zaposli ga, daj mu da pere suđe i da usisava, oriba pločice.. mislim da će mu libido spasti na pola
nek bude umoran...
machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 18:02   #98
Quote:
malena curica kaže: Pogledaj post
evo jos jedneu nas 10god braka i dvoje djece...

s tim da ovo malo ima 8 mj,vodim ga na fizikalne vjezbe,kuhat,cistit,prat,peglat,po cjele dane i dojit po cjele noci ja navecer spadam s nogu,a on me docekuje u krevetu spreman za sex a ja spavam prije nego li sam usla u krevet
mozda da ovo izbcis..ne kuzim cemu potreba ciscenja svaki dan?
__________________
.."stars don't shine in singular places"..
loomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 21:43   #99
pročitala sam samo prvi post
ako išta na svijetu mrzim to su oni sexonje kojima je samo pi.ka na pameti i samo misle kako da hebukoji kreteni...
pa ne vrti se sve oko toga u životu,helou,pa ti si prvo muž,otac..imaš svoje obaveze prema cijeloj obitelji,između ostalog bilo bi poželjno i razumijevanje prema svojoj supruzi koja obavlja sve svoje dužnosti pa i one bračne
a mogu mislit njega radi i shevi..i to je to a ona čisti,pere,kuha,sve oko dijece,itd..još daj i gospodina posluži,koji nije u stanju da joj da pusu za super ručak,da pohvali njene noge i haljinu i bude ponosan bez da skače ko sivonja na nju,ufff ja bi mu dala..pa šta da frajer će tražiti sa strane,ma nemoj,mani mi te priče...pa nek traži,šta služila bi neka oženjenog prdonju 3 puta na dan,ma moš mislit
autorici isprika na mom postu ako sam nečim uvrijedila..moj savijet ti je pusti ti njega i njegove porive.ima desnicu pa nek navali a ti po svom,kako i kad možeš joj sirovine čovijeka..
tinkyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 11:45   #100
Quote:
tinkyy kaže: Pogledaj post
pročitala sam samo prvi post
ako išta na svijetu mrzim to su oni sexonje kojima je samo pi.ka na pameti i samo misle kako da hebukoji kreteni...
pa ne vrti se sve oko toga u životu,helou,pa ti si prvo muž,otac..imaš svoje obaveze prema cijeloj obitelji,između ostalog bilo bi poželjno i razumijevanje prema svojoj supruzi koja obavlja sve svoje dužnosti pa i one bračne
a mogu mislit njega radi i shevi..i to je to a ona čisti,pere,kuha,sve oko dijece,itd..još daj i gospodina posluži,koji nije u stanju da joj da pusu za super ručak,da pohvali njene noge i haljinu i bude ponosan bez da skače ko sivonja na nju,ufff ja bi mu dala..pa šta da frajer će tražiti sa strane,ma nemoj,mani mi te priče...pa nek traži,šta služila bi neka oženjenog prdonju 3 puta na dan,ma moš mislit
autorici isprika na mom postu ako sam nečim uvrijedila..moj savijet ti je pusti ti njega i njegove porive.ima desnicu pa nek navali a ti po svom,kako i kad možeš joj sirovine čovijeka..
Ovakvi postovi me baš rastužuju. Zašto bi sex samo njemu bio užitak?
I kada sam najumornija sex me uvijek opuštao, smanjivao stres.
Čitajući ovo, ispada fakat da žena samo odrađuje taj dio , radi muževog zadovoljstva.

Drugo, to što je toliko umorna od silnog rintanja je isto stvar loše organizacije.
Ne pada mi na pamet ubijati se od pranja i peglanja. Osim ako u tome uživam.
A vidi se da autorica ne uživa...pa dobro, čemu onda taj mazohizam?
Makni od sebe ono što ti pričinja teret.
Jebeš ispeglanu robu, ako te toliko bedira to peglanje. Ako nema love za ženu koja će peglati, neka napravi selekciju i pegla samo košulje.

Onaj dio u kojem bi muškarac povremeno trebao dati koji kompliment, onako u prolazu natuknuti da mu je napeta i poželjna ...to stoji.
Svaka žena se voli osjećati sexy i sigurna sam da bi tada i sexualni život bio puno češći.
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.