Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2012., 07:47   #1
Justice League (2017 & 2021)

Justice League



Iako Warner Bros. i DC Comics zasada nisu objavili kad će najaveljeni Justice League film stići u kina, sudeći prema sve većoj količini informacija i poluinformacija koje kolaju internetom, očito je kako je navedeni projekt postao prioritet nakon ogromnog uspjeha Marvelovih Avengersa.

Pritom se kao posljednja vijest ističe ona kako bi upravo Justice League mogao predstaviti novog Batmana, a da bi tek po navedenom filmu Batman dobio svoj samostalni film, prilagođen Justice League "franšizi". Osim toga, postavlja se pitanje hoće li Batmana glumiti npr. Joseph Grodon Levitt (malo vjerojatno), ili će se ići u casting novog glumca.

Vezano uz ostale heroje, ne zna se hoće li Henry Cavill glumiti Supesa i u JLA, ili tek samo u Superman filmovima, dok bi za JLA mogli dobiti drugog glumca u ulozi čovjeka od čelika. Slična je stvar i sa Green Lanternom, odnosno sa Ryanom Reynoldsom.

Kako bilo, mislim da će WB i DC krenuti obrnutim putem od onog Marvelovog. Dakle, prvo grandiozni Justice LEague film. a tek postom samostalni filmovi. Što se mene tiče ja bi osobno volio pristup kao kod Marvela, sa povezanim filmovima, likovima i glumcima, uz Cavilla i Reynoldsa kao Supermana, odnosno Green Lanterna. I da Wonder Woman ima velike cice.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 13:36   #2
nadam se da neće biti tako glupi da ne stave Cavilla kao supermana i reynoldsa kao green lanterna,flash je najavljen 2014,a bit će zar malo zabavnije od avengersa
flashman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 13:41   #3
najbolje bi im bilo da ostave cavilla kao supermana,on mi baš paše za tu ulogu..ali valjda sve zavisi o uspjehu man of steel,a vjerujem da će bit uspješan.a za ryana reynoldsa kao green lanterna mi je svejedno,ja bi radije da ga glumi netko drugi jer me ryan iritira,ali pobogu neka ovaj put bude imao pravo odijelo
i minku kelly za wonder woman!
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 13:44   #4
nek stave neke mlađe glumce za aquamana,flasha i green arrow,negdje oko 20-30 godina
flashman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 14:21   #5
Quote:
flashman kaže: Pogledaj post
nek stave neke mlađe glumce za aquamana,flasha i green arrow,negdje oko 20-30 godina
Aquaman bi po definiciji trebao biti kralj Atlantide, pa bi ga stoga trebao glumiti i malo stariji glumac.

A Christinu Hendricks kao Power Girl.

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 14:34   #6
baš nekako imam osjećaj da će goslingu ponudit ulogu batmana
btw ja sam žensko,ali mi je christina toliko jebozovna da već vidim kako bi mi odvraćala pozornost s filma
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”

Zadnje uređivanje shadowgirl : 31.08.2012. at 14:56.
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 14:42   #7
Inače, u uvodu sam zaboravio spomenuti kako trenutno kao kandidati za redatelja poluslužbeno kruže "braća" Wachowski (Matrix), Zack Snyder (300, Watchmen, Man of Steel), Brett Ratner (X-Men: Last Stand), Ruben Fleischer (Zombieland, Gangster Squad) i McG (Charljievi anđeli, Terminator Salvation). A mediji su u priču o redatelju upleli i Bena Afflecka, koji nema nikakve veze, bar zasada.

Gledano ovako izvana, ja bi najradije ili Afflecka ili Snydera.

BTW. možda tamo 2020., nakon Avengersa 3 i JLA 3 napokon dobijemo Avengers/JLA superfilm, a po uzoru na strip iz 2003.

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)

Zadnje uređivanje general Martok : 31.08.2012. at 14:48.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 15:00   #8
Kate Beckinsale kao Wonder Woman

Tom Hardy kao Flash

Inace ovom filmu se vise radujem nego Avengersima, najvise zbog Flasha i Wonder Woman.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 16:30   #9
ja bi da bude:
aquaman-aleksander skarsgard
flash-alex pettyfer
green arrow-chris pine
flashman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 16:43   #10
Quote:
flashman kaže: Pogledaj post
ja bi da bude:
aquaman-aleksander skarsgard
flash-alex pettyfer
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 16:49   #11
Quote:
flashman kaže: Pogledaj post
nadam se da neće biti tako glupi da ne stave Cavilla kao supermana i reynoldsa kao green lanterna, flash je najavljen 2014
Flash nije najavljen za 2014. To je samo bila neka glasina prije par godina. Niš od toga.

Green Lantern je pokvario sve planove koje je WB imao. Ne znam što će bit od ovoga, ali nadam se najboljem.
__________________
Hurry up, we're dreaming.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 17:52   #12
Quote:
gambit_09 kaže: Pogledaj post
Flash nije najavljen za 2014. To je samo bila neka glasina prije par godina. Niš od toga.
Tako je. Ljudi jednostavno pogrešno zaključuju na temelju nepouzdanog IMDB-a.

Zadnja pouzdana vijest o navedenom seže još u 2010. godinu:

Quote:
In late February 2010 it was reported that the leading contender to helm The Flash is Greg Berlanti. Warner Bros. chairman and CEO Barry Meyer says they are getting close to giving the go-ahead for a movie.[11] On June 9, 2010 Green Lantern writers Berlanti, Michael Green and Marc Guggenheim were hired to pen a treatment of the film.” The Flash script will apparently be based on the recent run by DC's Chief Creative Officer Geoff Johns.[12] Mazeau told Blastr.com that the studio are still actively developing the big screen take on the DC Comics' character and that the project is not dead yet
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 18:56   #13
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Tako je. Ljudi jednostavno pogrešno zaključuju na temelju nepouzdanog IMDB-a.

Zadnja pouzdana vijest o navedenom seže još u 2010. godinu:
Yep. Kažem, sve je to bilo prije Green Lanterna. Onda je taj film izgubio masu para WB-u, i nakon toga su se malo spustili na zemlju da preispitaju svoje odluke. Jer osim Batmana i Supesa, nikako da krenu dalje sa ostalim likovima.
__________________
Hurry up, we're dreaming.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 23:47   #14
Quote:
flashman kaže: Pogledaj post
nadam se da neće biti tako glupi da ne stave Cavilla kao supermana i reynoldsa kao green lanterna,flash je najavljen 2014,a bit će zar malo zabavnije od avengersa
I ja se nadam da neće biti tako glupi da ne stave Balea kao Batmana.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 00:06   #15
Quote:
flashman kaže: Pogledaj post
ja bi da bude:
aquaman-aleksander skarsgard
flash-alex pettyfer
green arrow-chris pine
Adrien Brody kao Green Arrow
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 00:09   #16
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
I ja se nadam da neće biti tako glupi da ne stave Balea kao Batmana.
moš odma kontat da ti on neće tit glumit u tom sranju
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 00:16   #17
Vjerujem da možete otpisati Cavilla kao Supermana i Balea kao Batmana, jer njihovi filmovi, kako vidim, više spadaju u drugu vrstu priče, koja nikako ne ide u ovu super-razbijačko-akcijsku priču sa mnoštvom super-junaka.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 00:17   #18
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
moš odma kontat da ti on neće tit glumit u tom sranju
Ako se mogao pojaviti u Terminator Salvationu, onda može glumiti u bilo kojem filmu.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 00:22   #19
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
moš odma kontat da ti on neće tit glumit u tom sranju
film praktički nije ni castao glumce ni odabrao redatelja itd. a ti već govoriš da je sranje ili je to sarkazam
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 00:27   #20
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Vjerujem da možete otpisati Cavilla kao Supermana i Balea kao Batmana, jer njihovi filmovi, kako vidim, više spadaju u drugu vrstu priče, koja nikako ne ide u ovu super-razbijačko-akcijsku priču sa mnoštvom super-junaka.
No way. 100% sam siguran da će Cavill biti Superman u JL filmu. WB planira 2015 kao datum izlaska, tako da vjerujem kako će Man of Steel poslužiti kao "odskočna daska" za ostale lilkove i novi DC Cinematic Universe. Nešto kao što je prvi Iron Man bio za MCU. Ako WB to ne napravi, nek se pokopaju odmah.
__________________
Hurry up, we're dreaming.
gambit_09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.