Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2014., 00:11   #1
Problem u vezi!

Ovako, ja i dečko smo već 8 mjeseci zajedno sad će bit 9 i on je prije nekih mjesec dana otišao radit u Njemačku, ja sam se naravno s tim složila tu nije imao nikakav posao, bezveze se mučio, ja sam pristala na to da ga čekam naravno jer ga volim iako mi je bilo jako teško kad je išao i njemu isto. Ugl on je nekad znao bit malo ljut kad sam ja išla van i sad jedan dan kad sam otišla van opet se malo naljutio i ja u inat nisam htjela bit na mobitelu da se dopisujemo, a tamo na zabavi je bio moj bivši, a taj bivši je stvarno kreten, on hoće bit sa svakom curom, znaći tu istu noć poslao je meni, mojoj sestri i najboljoj prijateljici jel se idemo nac s njim mi smo se dogovorile da ga idemo zezat i na kraju odj***t jer je to i zasluzio i dan poslije dopisivala sam se s njim i pisala sam mu da još osjećam prema njemu i da želim bit s njim, ali između nas se ništa nije dogodilo i to je vidio moj sadašnji i on se jako naljutio. kad smo se prestali dopisivat sadašnji mi se javio i bio je jako povrijeđen, rekao je da je sve procitao i govorio je kak mu je bilo hladno dok je citao poruke i kak se sav tresao da nije mogao vjerovat da sam mu to napravila i ostavio me, cijelo vrijeme smo pricali par dana poslije i ja sam ga stalno molila da mi oprosti da mi da još jednu šansu da se neće ponovit ispočetka nije htio ni ćut za to govorio je da nikad više neće bit isto. a ja znam da on mene stvarno voli, obozava me, a i ja nikad nisam nekoga tak voljela ko njega, bas sam se jako promjenila otkad sam njega upoznala. cujemo se svaki dan otkad smo se upoznali, odmah smo se svidjeli jedan drugome. i dao mi je na kraju još jednu šansu, ali stalno govori da mi ne može oprostit to što sam mu lagala i da više neće biti isto. ali ja stvarno mislim da može. dokazala sam mu da je bila zezancija sa bivšim i da između nas se baš nista nije dogodilo. i sad smo vec 3 dana u toj novoj šansi i prvi dao stalno je pričao o to9me što je bilo i bio je ljut jako, nismo uopće normalno pričali govorio je stalno da ga pustim na miru. drugi dan je bilo isto i onda sam mu rekla da jel stvarno to zeli da ga pustim na miru rekao je da zeli i nisam mu vise pisala nista i nakon par sati mi se javio pitala sam zasto mi se javio rekao je da ne moze bez mene i jako lijepo smo pricali bas kao i prije svega ovoga sto je bilo danas isto tak sve je bilo dobro, normalno smo pricali kao i uvijek sve do navece, opet je poceo pricat kak sam ga iznevjerila i pitao me jel ga ostavljam, ja sam rekla da cu ga ostavit ako mi kaze jedan dobar razlog, nije ga htio rec. ugl stalno mi govori da ne moze bez mene i da mu falis, da jedva ceka da se vrati da me vidi i onda nekad mu dode i kaze da nikad nece bit kao prije da sam ga iznevjerila i da se vise uopce ne zeli potrudit oko nas, da zeli da ga pustim na miru. i tako u krug. pa ne znam, mozda me samo zeli iskusati? mozda ako me stvarno voli nakon nekog vremena opet bude sve dobro? mislite li da bi mi mogao to oprostit i da cemo sve rijesit? da se nastavim borit ili da jednostavno odustanem?
malaa4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:17   #2
dajte svoje unutarnje probleme rjesavajte sami. ovaj ljes je postao mjesto za istresanje ranjenih dusica.

kaj god da ti mi napisemo ti ces napraviti po svojem, a ove zajebancije sa bivsim o kojima pises su ili za osmi razred ili za retardirane.
i kakva pobogu zabava? vatrogasna?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:24   #3
ni ja ti ne vjerujem da si se samo zajebavala.
tko ti je kriv kad si nezrela. ali dečko ti je faca ako te tako hladno odjebao.
ja sam ovoj priči na strani tvog dečka, tako da bi tebi savjetovao da ne odustaješ, a njemu bi savjetovao da te zaboravi i nađe neku koja ne pati za bivšim.
Aladdin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:26   #4
a da, ali nisam samo ja pisala te poruke. a i namjerno su tak pisane
malaa4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:30   #5
Na pola teksta su mi pocele oci krvarit

Skuzio sam da je rijec o nekim djecjim poslovima i nekoj vezi na daljinu.
Veza na daljinu nije i ne moze bit veza.
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:32   #6
Quote:
malaa4 kaže: Pogledaj post
a da, ali nisam samo ja pisala te poruke. a i namjerno su tak pisane
i? jel ti to trebalo? dečko ti ode u njemačku raditi a ti se zajebavaš sms-ovima.
da voliš svoga dečka ne bi ti palo napamet raditi takve gluposti.
sad znaš, dobro se isplači, i u drugoj vezi s drugim tipom ne ponavljaj stare greške.
i 2 očenaša, 2 zdravomarije i slavaocu. i kajanje.
Aladdin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:32   #7
Kako je on vidio te poruke na tvom mobitelu, ako je u Njemačkoj?

Zamisli kako bi se ti osjećala da vidiš kako tvoj dečko piše nekoj bivšoj da ju još voli i slično, bez obzira što je on kasnije saznao da je tebi to bila šala, njemu sigurno nije u tom trenutku bilo smiješno.

Nije te ostavio jer te očito voli, ali ćeš se trebati potruditi vratiti povjerenje, vjerojatno iznova ponavljati da je to bila zajebancija i da ti je stalo sve dok se njemu ne vrati neka sigurnost. A sad, ovisi koliko će ti se dati truditi jer će trebati živaca i s tvoje strane. Ali eto, zezneš i treba se nositi s posljedicama.
__________________
Dance first. Think later. It's the natural order.
lady grenouille is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:34   #8
ali on je znao za to.
pa ne mogu bit s drugim. volim njega.
malaa4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:35   #9
Quote:
lady grenouille kaže: Pogledaj post
Kako je on vidio te poruke na tvom mobitelu, ako je u Njemačkoj?

Zamisli kako bi se ti osjećala da vidiš kako tvoj dečko piše nekoj bivšoj da ju još voli i slično, bez obzira što je on kasnije saznao da je tebi to bila šala, njemu sigurno nije u tom trenutku bilo smiješno.

Nije te ostavio jer te očito voli, ali ćeš se trebati potruditi vratiti povjerenje, vjerojatno iznova ponavljati da je to bila zajebancija i da ti je stalo sve dok se njemu ne vrati neka sigurnost. A sad, ovisi koliko će ti se dati truditi jer će trebati živaca i s tvoje strane. Ali eto, zezneš i treba se nositi s posljedicama.

ma poruke na fejsu. pa ja ću se potrudit koliko god će biti potrebno. hvala!
malaa4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:36   #10
Quote:
malaa4 kaže: Pogledaj post
ali on je znao za to.
pa ne mogu bit s drugim. volim njega.
Voliš ti moj kurac, on je u Germany šljakenzi, a tebi je dosadno pa si si napravila dramu u životu čisto drame radi.
Nedaj Bože nikome pošasti kakva si ti i slične.
Ispizdi čovjek od vas.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:37   #11
Quote:
lady grenouille kaže: Pogledaj post
Kako je on vidio te poruke na tvom mobitelu, ako je u Njemačkoj?

Zamisli kako bi se ti osjećala da vidiš kako tvoj dečko piše nekoj bivšoj da ju još voli i slično, bez obzira što je on kasnije saznao da je tebi to bila šala, njemu sigurno nije u tom trenutku bilo smiješno.

Nije te ostavio jer te očito voli, ali ćeš se trebati potruditi vratiti povjerenje, vjerojatno iznova ponavljati da je to bila zajebancija i da ti je stalo sve dok se njemu ne vrati neka sigurnost. A sad, ovisi koliko će ti se dati truditi jer će trebati živaca i s tvoje strane. Ali eto, zezneš i treba se nositi s posljedicama.
ostavio ju je jer joj je rekao da ju ostavlja.
i dobro da ju je ostavio.
Aladdin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:40   #12
Koliko vidim ti si ili jako djetinjasta i ne poštuješ sadašnjeg dečka ili imaš neke neriješene osjećaje prema bivšem.

Zašto si uopće pomislila da bi bilo pametno učiniti tako nešto, bez obzira na tvoju sadašnju vezu? Prvo raščisti što imaš s bivšim a onda razmišljaj o novoj vezi.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:42   #13
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Koliko vidim ti si ili jako djetinjasta i ne poštuješ sadašnjeg dečka ili imaš neke neriješene osjećaje prema bivšem.

Zašto si uopće pomislila da bi bilo pametno učiniti tako nešto, bez obzira na tvoju sadašnju vezu? Prvo raščisti što imaš s bivšim a onda razmišljaj o novoj vezi.
pa sigurna sam da ovoga volim, ali kad je ovaj takav kreten i još pati za mnom bio je lijep osjećaj još malo pobudit osjećaje i odjebat ga. a nikad nisam ni pomislila da prevarim sadašnjeg dečka i nikad mu ništa nisam lagala. a i ovo je bio treci put da sam izasla otkad je on otisao bas zbog toga sto nisam htjela da se svadamo.
malaa4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:45   #14
Quote:
malaa4 kaže: Pogledaj post
pa sigurna sam da ovoga volim, ali kad je ovaj takav kreten i još pati za mnom bio je lijep osjećaj još malo pobudit osjećaje i odjebat ga. a nikad nisam ni pomislila da prevarim sadašnjeg dečka i nikad mu ništa nisam lagala. a i ovo je bio treci put da sam izasla otkad je on otisao bas zbog toga sto nisam htjela da se svadamo.
eto vidiš. loša si osoba pa ti se to vratilo.
ne vjerujem u karmu, ali recimo da je to bila karma.
Aladdin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:47   #15
Svaka cast decku! Da bar ja mogu tako lako reagirat nasuprot osjecajima.
__________________
it ain't me babe, ain't me you're looking for...
behind.the.sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:48   #16
Quote:
Aladdin123 kaže: Pogledaj post
eto vidiš. loša si osoba pa ti se to vratilo.
ne vjerujem u karmu, ali recimo da je to bila karma.

pa ovaj je stvarno zaslužio. prvo je patio za mnom, pa je napravio dijete drugoj, pa je opet patio za mnom i u međuvremenu se javlja mojoj sestri i frendici.
malaa4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:49   #17
Quote:
behind.the.sun kaže: Pogledaj post
Svaka cast decku! Da bar ja mogu tako lako reagirat nasuprot osjecajima.
pa pomirili smo se.
malaa4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:49   #18
Quote:
malaa4 kaže: Pogledaj post
pa ovaj je stvarno zaslužio. prvo je patio za mnom, pa je napravio dijete drugoj, pa je opet patio za mnom i u međuvremenu se javlja mojoj sestri i frendici.
nemaš razvijen karakter. ako je tip takvo govno, koji kurac mu šalješ poruke?
odrasti.

2 očenaša, 2 zdravomarije, 2 slavaocu i kajanje.
Aladdin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:50   #19
Quote:
Aladdin123 kaže: Pogledaj post
nemaš razvijen karakter. ako je tip takvo govno, koji kurac mu šalješ poruke?
odrasti.

2 očenaša, 2 zdravomarije, 2 slavaocu i kajanje.
pa on je meni prvi, stalno je bio dosadan. tesko je shvatit kad ga ne poznajete
malaa4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:52   #20
Quote:
malaa4 kaže: Pogledaj post
pa ovaj je stvarno zaslužio. prvo je patio za mnom, pa je napravio dijete drugoj, pa je opet patio za mnom i u međuvremenu se javlja mojoj sestri i frendici.
zasluzio da si ti sjebes vezu ili kaj? kaj se tocno tom bivsem loseg dogodilo osim kaj je pao u "paklenu" zamku tebe i tvojih frendica? sigurno jos rida u polumraku svoje sobe za razliku od tebe koja je pobjedonosna i koju decko hoce ostaviti.

koliko fakat imas godina?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger