Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2014., 23:05   #41
Quote:
trendkill kaže: Pogledaj post
Ja brijem uvijek kurac i jaja. A jako cesto prepone i ono iznad kurca.

Za one koji se smiju trebaju jednom probat kad koza o kozu klizi tokom sexa il kad ti zena lize sve oko kite bez dlaka. Sex je daleko bolji.
Ovdje pricamo o depilaciji vrucim voskom i trakama...ili secernim kuglama il koga Boga vraga...znaci, cupanje....ne podrezivanje

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post

Muška ful depilacija svega (nogu, prsa, svega) meni je, osobno, weird. Osim ako nemaju neki sportsko-profesionalni razlog.


Uglavnom je razlog da se dopadnu istom spolu
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:06   #42
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post

Uglavnom je razlog da se dopadnu istom spolu
To je ok.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:09   #43
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Ovdje pricamo o depilaciji vrucim voskom i trakama...ili secernim kuglama il koga Boga vraga...znaci, cupanje....ne podrezivanje


[/B]
Uglavnom je razlog da se dopadnu istom spolu
hahaha, pa jebe se meni kome cu se dopast a kome ne. ja radim stvari zbog kojih cu se osjecati dobro u svojoj kozi, a ne da bi me drustvo zbog toga prihvatilo tj normalno gledalo. a to kaj zivimo u zemlji u kojoj imat obrijane noge automatski znaci biti gay - to dovoljno govori o zemlji!
__________________
Crème de la Crème!
gallaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:10   #44
Quote:
trendkill kaže: Pogledaj post
Ja brijem uvijek kurac i jaja. A jako cesto prepone i ono iznad kurca.

Za one koji se smiju trebaju jednom probat kad koza o kozu klizi tokom sexa il kad ti zena lize sve oko kite bez dlaka. Sex je daleko bolji.
Koliko često se to treba brijat?

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post

Osim ako nemaju neki sportsko-profesionalni razlog.
Kad sam trenirao atletiku, brijao sam noge.

Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post

Ovdje pricamo o depilaciji vrucim voskom i trakama...ili secernim kuglama il koga Boga vraga...znaci, cupanje....ne podrezivanje
Pa šta postoji i podrezivanje?

To sam onda valjda ja probao kad sam na svoju ruku namočio dlake, stavio pjenu za brijanje, uzeo britvu i brijao. Bilo mi je super što nije šuma bila tako gusta. Ali, svrbilo me iduće dane.

Majke mi, ja nisam imao pojma da postoji muško podrezivanje i da to muški rade.

Ja mislio ako se želiš riješiti dlaka, da je to onda ta depilacija voskom i to kak se noge briju.

A kak se to podrezuje? Da ne svrbi idući dan?
__________________
Tko će ako nećeš ti, kada ćeš ako nećeš sada?
The Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:12   #45
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
To je ok.
Pa i je...buduci da su uglavnom istesani, napuhani i privlacini zenskom rodu.
A sad dolazi ljeto.

"Oooojme, vid ga kako je lip, jak, istesa..."
"Jel on to nema dlake?"
"Lazna uzbuna stara, igra on za nasu ekipu"

Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:19   #46
Quote:
gallaz kaže: Pogledaj post
hahaha, pa jebe se meni kome cu se dopast a kome ne. ja radim stvari zbog kojih cu se osjecati dobro u svojoj kozi, a ne da bi me drustvo zbog toga prihvatilo tj normalno gledalo. a to kaj zivimo u zemlji u kojoj imat obrijane noge automatski znaci biti gay - to dovoljno govori o zemlji!
To sto ti moras brijati svoje tijelo kako bi se osjecao ugodno u svojoj kozi (kao i tvoj nick, potpis, nacin na koji si se izrazio oko lokacije i avatar) - to dovoljno govori o tebi kao "muskome"
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:21   #47
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
To sto ti moras brijati svoje tijelo kako bi se osjecao ugodno u svojoj kozi (kao i tvoj nick, potpis, nacin na koji si se izrazio oko lokacije i avatar) - to dovoljno govori o tebi kao "muskome"
Ti želiš ovime njega prozvati homoseksualcem ili želiš reć da nije dostojan naziva "muškarac"? Jer jedno je homofobija, a drugo vrijeđanje čovjeka bez razloga i iz čiste zabave, što ti dođe na isto.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:21   #48
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
To sto ti moras brijati svoje tijelo kako bi se osjecao ugodno u svojoj kozi (kao i tvoj nick, potpis, nacin na koji si se izrazio oko lokacije i avatar) - to dovoljno govori o tebi kao "muskome"
smjesan si, priznajem
__________________
Crème de la Crème!
gallaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:25   #49
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Ma nisiii. Muski koji razmislja o tome da mu netko sipa vruci vosak na jaja, naljepi na to trkicu i u jednom trenu istrga....uh....
Uglavnom, ti si prava muskarcina...bas ono macho tip...opce nisi metro

Mjesto mu je ili na BDSM temi kao mazohist ili na kutku za homo frajere. Jer su metrici vana-bi pederi
Ne razmišljam o tome da mi netko sipa vruci vosak na jaja, naljepi na to trakicu i u jednom trenu istrga.

Nisam mazohist.

Nisam gay.

Samo se želim riješiti ove guste šume koja mi je u gaćama!! I ne, ne mora se skratiti na nulu. Barem da je rjeđa.

Nisam znao kako da to riješim pa sam pitao tu na forumu.

Ali ne, po tome sam odmah metro, mazo i gay.

E pa baš Vam hvala!
__________________
Tko će ako nećeš ti, kada ćeš ako nećeš sada?

Zadnje uređivanje The Pwnage : 29.06.2014. at 23:33.
The Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:30   #50
Osjećaj je drugačiji i posebniji po pitanju sexa.
Ali sama depilacija je bolna i za većinu ženske populacije, pa sad razmisli da li ćeš ili ne. Možda da se ipak držiš nekih škarica ili nekog aparatića za brijanje, te kreme za ublažavanje iritacije poslije.
Mudrica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:32   #51
Quote:
Mudrica00 kaže: Pogledaj post
Osjećaj je drugačiji i posebniji po pitanju sexa.
Ali sama depilacija je bolna i za većinu ženske populacije, pa sad razmisli da li ćeš ili ne. Možda da se ipak držiš nekih škarica ili nekog aparatića za brijanje, te kreme za ublažavanje iritacije poslije.
Ajde napokon normalan odgovor!

Hvala ti.

"Možda da se ipak držiš nekih škarica ili nekog aparatića za brijanje, te kreme za ublažavanje iritacije poslije."

Nisam niti znao da se to može tak riješiti. Ja sam mislio da postoji samo ta "brazilka.
__________________
Tko će ako nećeš ti, kada ćeš ako nećeš sada?
The Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:32   #52
Quote:
The Pwnage kaže: Pogledaj post
Samo se želim riješiti ove guste šume koja mi je u gaćama!! I ne, ne mora se skratiti na nulu. Barem da je rjeđa.

Nisam znao kako da to riješim pa sam pitao tu na forumu.

Ali ne, po tome sam odmah metro, mazo i gay.

E pa baš Vam hvala!
Ma daj molim te, nećeš se valjda raspižđivat radi jednog jedinog kenjuckanja jednog forumaša.

Kamon.



Nemoj se nabrijavat zbog takve sitnice.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:32   #53
A jebogati, pa jel moras pod vosak odmah! Uzmi si masinicu pa si skrati i mir. Bitno da nije sumetina pa da se zenske misle da ce ih zaskocit kakav Bigfoot ako dodju preblizu.


Edit: mozda bi ipak zbog BIGfoota i oprostile sumu
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:34   #54
Quote:
The Pwnage kaže: Pogledaj post

Samo se želim riješiti ove guste šume koja mi je u gaćama!! I ne, ne mora se skratiti na nulu. Barem da je rjeđa.
Eto. Nisam znao da postoji i drugi način osim "brazilke".
__________________
Tko će ako nećeš ti, kada ćeš ako nećeš sada?
The Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:36   #55
Ok. Ajmo sad ozbiljno. Sad kad sam skonto da "brazilka" nije jedini način da se riješim šumice, kako da to napravim?

Šta, pjena na to i žileta ? Kao kad se brijem?

ili škare?
__________________
Tko će ako nećeš ti, kada ćeš ako nećeš sada?
The Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:39   #56
Ja se recimo nebi nikad sjetio voska. Nekako mi je britvica i pjena logicnija.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:40   #57
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ti želiš ovime njega prozvati homoseksualcem
Ne mozes prozvati nekoga homoseksualcem ako nema seksualne porive prema istom spolu

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
ili želiš reć da nije dostojan naziva "muškarac"?
Vid:

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Muška ful depilacija svega (nogu, prsa, svega) meni je, osobno, weird. Osim ako nemaju neki sportsko-profesionalni razlog.
To sam isto rekao ja. Na malo manje fin nacin nego ti

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Jer jedno je homofobija, a drugo vrijeđanje čovjeka bez razloga i iz čiste zabave, što ti dođe na isto.
Ne dode.
Ne vrijedam ga nego ga sprdam...jer si spodo...lik...mora brijati cijelo tijelo kako bi se osjecao ugodno u kozi.
Ti ces rec da ti je to cudno.
Ja cu rec da mi je to cudno + sprdati ga, sto mi je duznost posto smo pripdnici istog spola

I na koji nacin su vrijedanje i homofobija povezani? Znas li sto znaci rijec fobija?
Ja homoseksualce ne mrzim nego ih se bojim. Ne kao pojedinaca sa drugacijim seksualnim porivima i zivotno-kulturoloskim stilom vec kao umrezenu grupaciju ljudi (orude) koja zeli silovati i promijeniti vrijednosni sustav drustva na jedan vrlo agresivan nacin.

I daj se malo opusti

Quote:
The Pwnage kaže: Pogledaj post
Ok. Ajmo sad ozbiljno. Sad kad sam skonto da "brazilka" nije jedini način da se riješim šumice, kako da to napravim?

Šta, pjena na to i žileta ? Kao kad se brijem?

ili škare?
Uzmes lijepo aparatic za brijanje koji redom svi imaju trimer. S njim fino podsisas sve iznad i okolo kite. Dlakava jaja obrij. Pazi samo da koristis sto bolji i sigurniji zilet.

Zadnje uređivanje Ajfel : 29.06.2014. at 23:49.
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:41   #58
Ja sam žensko i ja sam za! Definitivno je bolje pušiti i lizati bezdlaka jaja, dečko, ja te podržavam apsolutno. Sve se treba probat!

Isprobala sam sve vrste depilacija (osim lasera) i što je je - brazilska najduže traje, glatko ko svila, osjećaj neopisivo lijep. Ali pošto sam sklona upalama nakon čupanja, morala sam se vratiti na britvicu.

Skoro zaboravih spomenuti bol prvi puta mi je čupala sat vremena (područje od 10x5cm), nakon svakog povlačenja je bio odmor od minute. Na pola mi se počelo mračiti pred očima pa mi je donosila vodu.. ali s vremenom se navikneš na takvu bol .
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:46   #59
Quote:
The Pwnage kaže: Pogledaj post
Ok. Ajmo sad ozbiljno. Sad kad sam skonto da "brazilka" nije jedini način da se riješim šumice, kako da to napravim?

Šta, pjena na to i žileta ? Kao kad se brijem?

ili škare?
Prvi put je tlaka. Dugacke guste dlake. Ako ides odmah britvicom naradit ces se. Bolje masinicu za sisanje pa skrati prvo.

Kad jednom obrijes drugi put ide brzo i jednostavno ako ne pustis da previse izraste. Stajaznam jednom tjedno prodjes i bok.

Mozda je cesto al ako izrastu previse bude tlaka.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:46   #60
Quote:
trendkill kaže: Pogledaj post
Prvi put je tlaka. Dugacke guste dlake. Ako ides odmah britvicom naradit ces se. Bolje masinicu za sisanje pa skrati prvo.

Kad jednom obrijes drugi put ide brzo i jednostavno ako ne pustis da previse izraste. Stajaznam jednom tjedno prodjes i bok.

Mozda je cesto al ako izrastu previse bude tlaka.
Hvala.
__________________
Tko će ako nećeš ti, kada ćeš ako nećeš sada?
The Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger