Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 21:27   #41
al ne zivis ti u zgu, ili se teleportiras svaki dan vamo tamo
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:34   #42
Ev da riješim problem sa stanovanjem. Živim u selu u blizini ZG-a. Al ne selo ono krave i konji neg nes ko ruralnije predgrađe, Al okružena sam seljačinama 😉
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:39   #43
Pa Astrid, ne vidim uopće problem ni u jednom jedinom dijelu tvoga posta. Prvo ću se, samo neobavezno, osvrnuti na post, jedan od rijetkih tako lijepo i precizno sastavljen sa malim (ili nikakvim) udjelom pravopisnih grešaka

A sad na "posao".

To što nisi imala dečka uopće nije problem, obzirom da si vrlo mlada, ne vidim kako bi to moglo biti nedostatak. Čak štoviše, mogao bih reći da je to odlično, čemu žuriti i na silu činiti nešto što ti nije ugodno? Sve se u životu odvija nekim tempom, pa će tako doći i trenutak kada ćeš imati dečka, ne forsiraj i polako. Samo malena paralela sa trčanjem. Ako sprintaš punom snagom proći ćeš 100-tinjak metara i stati, a ako ideš polako s lakoćom možeš proći i 10 km. Znači, polako, nema žurbe. "Langsam aber sicher!" Jenako tako vrijed i za sestru, nema ni ona nikakve godine da bi morala razmišljati o dečkima. Sve dolazi postepeno samo po sebi.

Obitelj je uvijek na prvom mijestu, pogotovo u tvojoj dobi, pruža ti utočište i ljubav, te ja sasvim normalno da ti je u obitelji dobro i da voliš biti s njima, putovati...

Kilaža Smatram kilažu tvojom osobnom stvari. Ako se osjećaš ugodno nije nikakav problem.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:51   #44
Hvala ti najviše na svijetu ❤
1. pravopis: isla sam na županijsko iz HJ 😉
2. mislila sam da mi nitko nece pomoći jer u prijašnjim postovima nista konkretno
3. hvala ti do neba jer trebalo mi je takvo nesto da me smiri❤
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 22:24   #45
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
Hvala ti najviše na svijetu ❤
1. pravopis: isla sam na županijsko iz HJ ��
2. mislila sam da mi nitko nece pomoći jer u prijašnjim postovima nista konkretno
3. hvala ti do neba jer trebalo mi je takvo nesto da me smiri❤
Onda si sigurno našla hrpu grešaka kod mene

Nemaš na čemu zahvaljivati, slučajno sam naletio na temu, a kako mi biješe dosadno rekoh, idem baciti oko, ne može škoditi

Najveći problem današnjice je što su ljudi uvjereni da moraju postići nešto što zapravo nije realno, nego gledaju - uvjetno rečeno - u reklamama, pa im taj umjetni i iskrivljeni pogled na svijet daje lažnu sliku stvarnosti. Tko je mjerodavan mene uvjeravati da je npr., Justin Papar najbolji pjevač i da nisam "cool" ako ne slušam njegove pjesme? Svaki je čovjek različit i ima neki svoj pogled na svijet. Dok god je taj pogled unutar normalnih okvira nema nikakvih problema. Namjerno nisam rekao unutar društvenih normi jer su današnje vrijednosti pomaknute u nekom smijeru koji možda i nije najbolji, ali o tom potom, nije ovdje tema. Naravno okruženje u kojem živimo često upire prstom u ljude koji nisu isti kao oni, ali zašto bi se prilagođavala seljačinama? Imaš svoj smjer i drži ga uzdignute glave, a oni neka poslje gledaju u pod.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 04:24   #46
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem, koji ne bi bio tako veliki da ne odrastam u zatucanom mjestu. Idem u 8 razred znaci imam 14 godina. Ubrzo cu upisati srednju skolu a nikada nisam imala decka, a dugo niti prijatelja. Tek sam se ove godine sprijateljila s curom koja mi je bila BFF 1. i 2. razred a onda me 'ostavila'. Jednom sam u životu izašla i osjećam se nenormalno. Odlična sam učenica i volim učiti, a taj me društveni zivot nekad privlačio a sad mi je odbojan. Sestra mi je u 2. srednje (gimnazija) i nema nikakvo društvo jer sa 16 ne izlazi i nema decka, a sad ni prijatelja. Ja ne volim gledati neke hororce niti imam ikakvu želju odrasti. Volim putovati ali samo s obitelji. Shvatila sam da se ja zapravo ne zelim odvojiti od obitelji i ostaviti ih i naći neko društvo. Nit to mogu a ni ne zelim. Volim obiteljske filmove i crtiće a vrijeme obožavam provoditi s obitelji i igrom na zraku. Imam dosta kila previse i mrzim zapravo to sto je nenormalno živjeti onako kako voliš. Htjela bih o tome pričati ovak anonimno, bez predrasuda. Ak je neko raspoložen za razgovor, samo nek tu piše 😊
A cek ti i sestra koristite isti account za forum? Jel mogu i ja s vama shareat? Bit cu anoniman obcajem


Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
1. pravopis: isla sam na županijsko iz HJ 😉
A sta je bilo s drzavnim?



Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
"Langsam aber sicher!"
Kaze se "Festina lente", a ne ovo tvoje
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 06:18   #47
Joj daj ne seri. I ne koristimo isti neg san ja napisala za nju.
I na državno mi se nije dalo ��
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 13:04   #48
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
Tek sam se ove godine sprijateljila s curom koja mi je bila BFF 1. i 2. razred a onda me 'ostavila'.
Tek si se ove godine sprijateljila s nekim ko ti je bio best friend forever 2 godine?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 15:21   #49
Tebi zasada ne fali ništa osim samopouzdanja.
Samopouzdanje dobiješ jednostavno kroz godine tj. kroz iskustva, a trebaš proći bar par teških iskustava da dobiješ sigurnost u sebe, svoje mogućnosti i okolinu.
Znam da ti to nije potrebno za par godina nego sada, ali drugačije i brže ne ide.
Savjetujem ti da nađeš neki hobi, onaj u kojem ćeš uživat i moći se upoznati sa širokim spektrom osoba bar što se godina tiče, jer obično starije osobe nemaju takvih sitničavih problema kao netko u osnovnoj, a nekoga mlađeg od tebe vrlo vjerojatno nije ni briga za to.
Nek' ti je sa srećom
Decio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 15:34   #50
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
Jednom sam u životu izašla i osjećam se nenormalno. Odlična sam učenica i volim učiti, a taj me društveni zivot nekad privlačio a sad mi je odbojan. Sestra mi je u 2. srednje (gimnazija) i nema nikakvo društvo jer sa 16 ne izlazi i nema decka, a sad ni prijatelja.
Volim putovati ali samo s obitelji. Shvatila sam da se ja zapravo ne zelim odvojiti od obitelji i ostaviti ih i naći neko društvo. Nit to mogu a ni ne zelim. Volim obiteljske filmove i crtiće a vrijeme obožavam provoditi s obitelji i igrom na zraku. Imam dosta kila previse i mrzim zapravo to sto je nenormalno živjeti onako kako voliš.
nije nenormalno zeljeti gledati obiteljske filove s obitelji i nemati decka s 14 godina. dapace, vrlo je normalno da nisi odrasla sa 14 godina

ali imam dojam da ti je zao sto nemas prijatelja. vecina ljudi zeli imati prijatelje od najmanje dobi, bez obzira na to koliko vole svoju obitelj i provode s njima vremena. da li je to zapravo tvoj problem?
s druge strane ako imas dojam da nitko u tvojoj okolini ti ne pase, mozes:
a) prosiriti okolinu (hobiji, sportovi, jezici, muzika itd)
b) cekati da u srednjoj nadjes prijateljice koje ti bolje pasu
c) biti bliskija sa sestrom i otici s njom u kino/kazaliste/na sladoled itd
d) sve od navedenog
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 16:04   #51
Molim te, 14 ti je godina, kakvi izlazci, kakav dečko? Ja sam još i cijelu srednju proveo bez društva i bez izlazaka, o curi/dečku da i ne govorimo. Svi se razvijaju na različit način i različitim tempom, takvo tvoje ponašanje ne da mi nije čudno (kažem meni jer ne znam kako drugi gledaju na tvoju situaciju), već dapače, potpuno mi je normalno. Just go with the flow
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:24   #52
hasane nes jebat.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 04:14   #53
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Tek si se ove godine sprijateljila s nekim ko ti je bio best friend forever 2 godine?
Daj mi odgovori molim te na ovo nista mi nije jasno vise moj zivot je laz
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:45   #54
Ima li ljubavi na svijetu?

Da bude odmah jasno, ne pitam za ljubav cura-dečko, nesretno Zaljubljena Itd i sl. ... u pitanju je prijateljstvo ( i to je vrsta ljubavi ). Opet ne pitam za sebe ali prije sam imala slično iskustvo pa znate da to najbolje kuzim. Ispricat cu prvo svoju priču: u vrtic sam mrzila ic i nisam imala prijatelja. Jednu nazovi obiteljski prijatelji su imali kćer mojih godina i onda sam si 1. i 2. razred s njom bila bff, a kad se u 3. doselila nova cura, ova moja nazovi bff me odjebala. Od tad patim od toga da nađem prijatelje i sad sam se opet s tom bivšom nazovi bff sprijateljila i sup smo si Al malo je dvolična no dobro. Stalno sam bila sama i nikad nisam imala nikog i sad sam sretna kad imam frendicu. Pubertet sam proplakala sama u sobi i nikad nisam radila sto sam htjela jer nisam imala potporu. Odlična sam učenica 8. razreda i volim učiti i citati. Imam viska kila Al dobro sad.
Sad problem te bliske osobe s početka posta:Oduvijek se družila s dečkima i tak nikad nije bila preedrustvena i ima dosta kila viska (ak me kuzite). Sad je 2. srednje, gimnazija i nakon duge bolesti je izgubila frendicu s kojom si je bila dobra. Ja ju najbolje razumijem, pa bila sam tako sama skoro 6 dogodine i užas je. Ono kad svi pričaju o nečem di su bili a ti sjediš i slušaš jer si bio sam i jadan. Svi u njenom razredu puse i piju a nju iskoriste za dz jer puno uci. Napravili su grupu na wappu di se dog za izlaske a nju ne žele dodati. Ima 16 i nema decka ni prijatelje ni ne izlazi. To muci mene vise neg nju i stalno je na mobu i izbjegava javni prijevoz i tak. Pliz savjete i evo ide u nes ko teretanu s roditeljima i sad se upisala na novi tečaj engleskog. U crkvu ne stiže bas Al prije je obožavala taj zbor Al i ja idem i tam se niko nije s njom družio. Ona nije urtva trendova i ne kuzim ak ne pušiš i ne piješ nisi valjda niko i nis. Ona ide rano spavat i rano se budi i nez kj da radim. Meni je tesko gledat ju jer sam i ja godinama tiho patila.

1. Jel to normalno?
2. Savjeti
Plizz
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 11:41   #55
1. Ovaj svijet nije normalan, get used to it

2. MAN UP
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 12:14   #56
draga Astrid Rouck ,
na svijetu itekako ima ljubavi. ti si s pubertetom usla u novo razdoblje zivota i uslijedili su neki problemi
ali to nije nista strasno
najveca usluga koju mozes uciniti sebi je da ostanes super cura kao sto si i do sada bila.
najgora stvar koju mozes sebi uciniti je gledati na cigare i alkohol kao nesto sto je cool. ponavljaj sad za mnom: oni koji puše i piju su luzeri,oni koji puše i piju su luzeri,oni koji puše i piju su luzeri
i tako svaki dan po nekoliko puta.
nije toliki problem u cigarama i alkhoolu. to ces moci konzumirati, ako budes zeljela, kad bude legalno za tebe
problem je u tome sto drustvo koje se zanima za te stvari je često loše drustvo, a ti ne zelis postati kao oni. poznajem nekoliko slucajeva gdje su super klinci postali jako losi odrasli ljudi zato sto se nisu znali na vrijeme skloniti od loseg drustva.

da sam na tvom mjestu, upisao bih se na neki sport ili ples. to bi mi pomoglo da udjem u dobru formu, a stekao bih i prijatelje zeljela bi razmisliti da reduciras slatkise i nadjes druge nacine oslobadjanja dopamina googlaj o konstruktivnim nacinima.
nikada ne bih zaboravio vaznost skole, kako sam cool i uspjesan jer sam odlican ucenik i da ce pravi ljudi doci u pravo vrijeme
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:02   #57
Quote:
Astrid Rouck kaže: Pogledaj post
Da bude odmah jasno, ne pitam za ljubav cura-dečko, nesretno Zaljubljena Itd i sl. ... u pitanju je prijateljstvo ( i to je vrsta ljubavi ). Opet ne pitam za sebe ali prije sam imala slično iskustvo pa znate da to najbolje kuzim. Ispricat cu prvo svoju priču: u vrtic sam mrzila ic i nisam imala prijatelja. Jednu nazovi obiteljski prijatelji su imali kćer mojih godina i onda sam si 1. i 2. razred s njom bila bff, a kad se u 3. doselila nova cura, ova moja nazovi bff me odjebala. Od tad patim od toga da nađem prijatelje i sad sam se opet s tom bivšom nazovi bff sprijateljila i sup smo si Al malo je dvolična no dobro. Stalno sam bila sama i nikad nisam imala nikog i sad sam sretna kad imam frendicu. Pubertet sam proplakala sama u sobi i nikad nisam radila sto sam htjela jer nisam imala potporu. Odlična sam učenica 8. razreda i volim učiti i citati. Imam viska kila Al dobro sad.
Sad problem te bliske osobe s početka posta:Oduvijek se družila s dečkima i tak nikad nije bila preedrustvena i ima dosta kila viska (ak me kuzite). Sad je 2. srednje, gimnazija i nakon duge bolesti je izgubila frendicu s kojom si je bila dobra. Ja ju najbolje razumijem, pa bila sam tako sama skoro 6 dogodine i užas je. Ono kad svi pričaju o nečem di su bili a ti sjediš i slušaš jer si bio sam i jadan. Svi u njenom razredu puse i piju a nju iskoriste za dz jer puno uci. Napravili su grupu na wappu di se dog za izlaske a nju ne žele dodati. Ima 16 i nema decka ni prijatelje ni ne izlazi. To muci mene vise neg nju i stalno je na mobu i izbjegava javni prijevoz i tak. Pliz savjete i evo ide u nes ko teretanu s roditeljima i sad se upisala na novi tečaj engleskog. U crkvu ne stiže bas Al prije je obožavala taj zbor Al i ja idem i tam se niko nije s njom družio. Ona nije urtva trendova i ne kuzim ak ne pušiš i ne piješ nisi valjda niko i nis. Ona ide rano spavat i rano se budi i nez kj da radim. Meni je tesko gledat ju jer sam i ja godinama tiho patila.

1. Jel to normalno?
2. Savjeti
Plizz
Jel ovo sad pise starija sestra, mladja sestra ili neka treca frendica? Jel post napisan sa sela ili iz zagreba?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 21:30   #58
Anonimi, odjebi �� Fkt me zivciras.... sve piše jedno te ista osoba ali jednostavnosti radi nekad govorim kao vise različitih, OK? I živim u selu 15 min od centra ZG-a pa kad neko pita a nevažno je tih od kilometara kazem da je ZG. I da, nemoj vise odg na moje postove jer me ta tvoja sranja jebu u mozga, hvala ��
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:34   #59
Selo 15 min od centra Zagreba?
Mozda zracnim putem nekim jet packom.
Na 15 min od rubova centra, autom su Vrapce/Gajnice, na istoku za 15 min nisi jos ni u Dubravi, na jug si najdalje na Bundeku, a na sjever si u podsljemenskoj zoni/Sljemenu.
Naravno sve ovisi kako perceptiras centar, ali ti rubovi centra nisu dalje od cca. Vinogradske, Branimirove, Subiceve i Pantovcaka.

I nemoj pisati u 16 osoba, pisi u jednoj, svima ce bit lakse.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 02:17   #60
fascinantno kako i dalje inzistira da netko drugi ima probleme, a ne ona.
hm, obje osobe su deblje, obje idu u crkvu i u zbor, obje nemaju prijatelja, ali ne mogu se međusobno sprijateljiti iako se često viđaju, obje imaju istu prošlost, zna kad ta druga ide spavati i kad se ustaje.

dobro pa je tekst pojednostavljen. sto bi tek bilo da ga zakomplicira.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.