Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 15:26   #2801
Mi pri kraju sa skupljanjem nalaza i naravno da imam ureaplazmu. Dobili sumamed 3 dana i doksiciklin jos 12 dana ( btw to nam je dao dr.opce prakse jer da samo sumamed nece biti dovoljan&#129316pa ponoviti bris i tak. Na listi smo za 12.mjesec, a trebam dobiti na samom pocetku, tako da vjerojatno ne stizemo.
Ima li koja cekalica bete da navijamo?
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 08:27   #2802
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
Hvala cure, uzet ću anesteziju svakako. Iako me iznenadilo kak ovo pikanje niš ne boli, ali s punkcijom baš nebi riskirala ako ne moram.
ja sam imala u petrovoj anesteziju 2 puta. prvi put sam baš zaspala nisam čula kaj rade, drugi put sam bila budna ali ništa me nije boljelo. kad sam došla u sobu,ja sam se za 5 min digla i išla obući gaće i onda sam zabavljala cure u sobi. nije me boljelo ama baš ništa niti jedanput. tako da ti je to potupuno individualno. i ja sam bila prvi put izbezumljena, ali je na kraju sve super prošlo, sad idem bez straha. želim ti da i tebi bude kao meni, ali sa super + rezultatima.
panika i ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:14   #2803
Panika i ja, hvala ti na lijepim željama. I ja tebi želim da sve dobro prođe, bez bolova i da se napokon pokaže plusić Da i mi dobijemo svoje male zamotuljke Danas dobivam bemfolu+cetrotide, a sutra ujutro uzv. U kojoj si ti fazi?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 13:20   #2804
Quote:
Pirga kaže: Pogledaj post
Dobili sumamed 3 dana i doksiciklin jos 12 dana ( btw to nam je dao dr.opce prakse jer da samo sumamed nece biti dovoljan&#129316pa ponoviti bris i tak. Na listi smo za 12.mjesec, a trebam dobiti na samom pocetku, tako da vjerojatno ne stizemo.
Zasto ne bi stigli? To je 15 dana antibiotika, ako ih počnete sutra. Nakon zadnjeg odbroji 2 tjedna i ponovi bris. Oni su brzo gotovi.
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 15:07   #2805
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Zasto ne bi stigli? To je 15 dana antibiotika, ako ih počnete sutra. Nakon zadnjeg odbroji 2 tjedna i ponovi bris. Oni su brzo gotovi.
Trebalo mi je 10 dana za nalaz brisa. To je 5,5 tjedana. Onda zovem za konzulacije pa dok dobijemo termin, ciklus mi je vec poceo. A vidjet cemo.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 17:30   #2806
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
Panika i ja, hvala ti na lijepim željama. I ja tebi želim da sve dobro prođe, bez bolova i da se napokon pokaže plusić Da i mi dobijemo svoje male zamotuljke Danas dobivam bemfolu+cetrotide, a sutra ujutro uzv. U kojoj si ti fazi?
ja idem drugi tjedan na dogovor za novi postupak sa novim nalazima. rečeno je da u 12. mj. stimulacija, a sad ako ulovim ovaj ciklus možda probamo u prirodnjaku uloviti js. to nam do sad nije uspjelo(2x pokušavali pa im je pobjegla js). Sretno sutra.
panika i ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 18:30   #2807
ja sutra ujutro idem vaditi betu
marantika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:33   #2808
Quote:
marantika kaže: Pogledaj post
ja sutra ujutro idem vaditi betu
držimo fige.
javi nam rezultate
panika i ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 07:53   #2809
Dobro jutro, sutra idem na punkciju s lokalnom anestezijom i dat ce mi koktelcic voltaren i nesto za spavanje. Mucno mi je zadnjih dana pa bi htjela izbjec povracanje nakon anestezije, zna li netko je li bolje jest i piti ili ne jest prije punkcije i sto i kad ... hvala
mala_kiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 11:27   #2810
Quote:
marantika kaže: Pogledaj post
dobit ćeš anesteziju, bez brige
ja mislim da bez anestezije ne bi preživjela
taj nakon nakon punkcije ja se nisam mogla pomaknuti sa kreveta,ne plašim te,ali da znaš da je to normalno
od drugih cura sam čula da ih je slomilo drugi dan, ne možeš ići na posao nikako

Ma vraga ne bipreživjela. Ja sam bila na VV u postupku. Punktirali su mi 15 komada čini mi se... Bez anestezije iičega tamo rade... Nije me niš ni bolilo,samo malo zacuknulo par komada većih, i to je to...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 12:06   #2811
Quote:
Pirga kaže: Pogledaj post
Trebalo mi je 10 dana za nalaz brisa.
Jesi u Zg?
Quote:
marantika kaže: Pogledaj post
ja sutra ujutro idem vaditi betu
Sretno!
Quote:
mala_kiara kaže: Pogledaj post
zna li netko je li bolje jest i piti ili ne jest prije punkcije i sto i kad ... hvala
Danas zadnje večera do 19h od klope, a sutra ujutro na dan transfera par guceva vode samo ako baš budeš žedna. Bolje da si ful prazna u želucu
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 13:11   #2812
Quote:
mala_kiara kaže: Pogledaj post
Dobro jutro, sutra idem na punkciju s lokalnom anestezijom i dat ce mi koktelcic voltaren i nesto za spavanje. Mucno mi je zadnjih dana pa bi htjela izbjec povracanje nakon anestezije, zna li netko je li bolje jest i piti ili ne jest prije punkcije i sto i kad ... hvala

mala_kiara, na punkciju se ide potpunog praznog želuca, ne piti niti jesti
također bez šminke i laka na noktima,bez nakita
tako je u Petrovoj u Zg :-)
marantika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 20:10   #2813
evo rezultata : beta 209 - 13 dan od transfera
u ponedjeljak idem ponovo vaditi
marantika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:14   #2814
Marantika, čestitam! Neka je školski do kraja!
janebond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:57   #2815
Marantika, čestitke
Ja od jučer dobivam Cetrotide uz Bemfolu i osjećam se baš nekako malaksalo, ujutro mi je bilo mučno, osjećala sam neki pritisak u prsima. Doktorica kaže da nisam ni blizu hipera, da lijevi jajnik još nije pošteno odreagirao, pa ne znam jel si ja to umišljam jer sam pročitala sve one nuspojave ili je to normalna reakcija? Od Bemfole mi nije bilo ništa, dok sam od Cetrotida imala i kožnu reakciju, doduše splasnulo je nakon par sati. Ima netko sličnih iskustva?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:59   #2816
Ja sam od cetrotide imala sam bol na mjestu uboda i znalo me po pola sata-sat vremena jako svrbiti
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:49   #2817
Marantika čestitam od srca , i šaljem sve moguće vibrice da se podupla i još malo do ponedjeljka, mogu ti poslati i malo trudničke prašine, naime moja beta od utorka 10dnt je bila 157, jučer, 12dnt 487
5. fet upalio

Nisam ovaj postupak se javljala tu, sve je nešto bilo naopačke, skoro odustala u pola postupka zbog nekih privatnih stvari, pa udomili malu bolesnu micu stritericu (našli ju na cesti) sa kojom smo okupirani i zaljubljeni u nju tako da se stvarno psihički nisam skoro pa uopće posvetila postupku.
Ali tak i ide kod mene, kad se uopće ne nadam i kad je sve nešto čudan tajming uspijemo a kad se nadam ful i želim, onda ništa.
Samo da ovaj put dođemo do finala.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:13   #2818
Zhuta, čestitam ti i iskreno mi je drago što si napokon uspjela!
janebond is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:21   #2819
Cure bravo, čestitam! NEK vam je sretno do kraja :klap:

Moj folikul je danas., 4dc 11mm, kako vam se čini veličina?
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:38   #2820
Bravo cure, koje lijepe vijesti!!! Puno vibrica da tako i ostane, a vjerujem da bude!!
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.