Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 11:59   #2861
Mi smo u Vinogradskoj i ceka se sada 3 mj. Mi smo skupljali nalaze i to traje toliko da cemo i preskociti 12.mj kada smo na listi. Doduse, ja imam ureaplazmu pa je se sada rjesavamo, ali nije to tako dugo. Mozes rijesiti inseminacije i prirodne dok cekas na punu stimulaciju.
Meni su gore svi super osim Tomica, ali njega toleriram. I on daje Brevactid stpericu koja ide u guzu pa uvijek molim boga da nije on na zadnjoj fm.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 19:39   #2862
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Aaa draga moja, bas si me razveselila ovim divnim rijecima.
Evo nadam se da cu i ja ovaj put konacno doci do cilja. Trajalo je, bome par godina ostavljenuh na hodnicima VV-a, ali isplatit ce se ako uspijem ovaj put. Dan po dan guram, osjecam se super i osim sisobolje po nicem ne bi drugom mogla skuziti da sam trudna, pa me brine sto se tako dobro osjecam. Vecinom sam centrirana u glavi ali imam momente kada zamracim. I tako, vrtlog emocija.

Sad pak vodim borbe da dodjem do svog hematologa da vidim hocu li dobiti terapiju ili cu morati kupovati i tako, stalno neke stvari koje me drze naspananom. Ono tek toliko da se nw opustim previse haha.

Udomili smo macu prije mjesec dana, siroce bolesno i ostavljeno i svi mi vele da nam je ina donjela srecu i da je djelovala smirujuce. Mozda su i u pravu, toliko veseljanam je donjela pa mozda dodje i beba

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Ja sam sigurna da beba stiže, nema ovaj put plan B, možda i ako, nego ovaj put plan A ide bez ikakvih problema! Baš sam sretna zbog vas! I maca je sigurno doprinijela da se opustiš, znanstveno je dokazano da ljubimci imaju taj efekt na vlasnikovo zdravlje, smanjivanje stresnih hormona, snižavanje tlaka samo kad maziš kućnog ljubimca. Maca je definitivno donijela sreću Samo se pazi onih bolesti mačjih, znaš da je to opasno za trudnice, ali vjerujem da ste macu cijepili i da sve znate.

Pusu veliku ti šaljem!
Kasiopee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 20:00   #2863
Quote:
feliticeria kaže: Pogledaj post
Ali u Vinogradskoj se i dalje dugo čeka na lijekove (pročitala sam cca 6mj)?
Hvala cure na savjetima...sviđa mi se VV alli je aestezija veliki minus
A sto mislite o Petrovoj?
ja sam u Petrovoj već 2,5 godine. zadovoljna sam (moja je dr. Šprem- dobila je lani neku potvrdu za izvrsnost ili tako nešto), ne čeka se terapija, rade stalno, anestezije ima na punkciji (i meni je to bitno bilo ).
panika i ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 08:24   #2864
Hvala cure. Dobila sam termin 24.11. u Petrovoj kod dr. Tomčića Karlo. Vidjet cemo..imam neke nalaze poput briseva,pape i nekih hormona te spermiogram. Nadam se nekoj terapiji da mi se uravnoteze hormoni pa cemo vidjet za dalje.
Sretno curke!
feliticeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 20:36   #2865
Quote:
feliticeria kaže: Pogledaj post
Hvala cure. Dobila sam termin 24.11. u Petrovoj kod dr. Tomčića Karlo. Vidjet cemo..imam neke nalaze poput briseva,pape i nekih hormona te spermiogram. Nadam se nekoj terapiji da mi se uravnoteze hormoni pa cemo vidjet za dalje.
Sretno curke!
Super, ne moraš dugo čekat termin, a dr Tomičić je divan, možda i najljubazniji doktor s kojim sam se susrela. Uvijek nasmijan, pristupačan i stvarno širi pozitivnu energiju gdje god da dođe. Meni je radio prvu inseminaciju i iako nije uspjela, pamtim ga kao prije svega dobrog čovjeka, pružio mi je ruku na kraju i zaželio sreću. Nadam se da ćeš bit zadovoljna.
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:43   #2866
Quote:
feliticeria kaže: Pogledaj post
Ali u Vinogradskoj se i dalje dugo čeka na lijekove (pročitala sam cca 6mj)?
Hvala cure na savjetima...sviđa mi se VV alli je aestezija veliki minus
A sto mislite o Petrovoj?
Meni je ovo prvi postupak u Petrovoj i evo zasada sve ok,trudna sam :-) sa prvim papirima dosla u travnju ali sam imala eserijiju i zato sam dosla na red u ciklusa 10 mj..mislim da bi i prije da nije bilo te bestije..js sam kod prof.Pavicic i sve najbolje mogu reci o njoj
Jedini minus u Petrovoj su one dvije nadrkane koze na salteru ali to nije uopce bitno,one su samo salteruse ☺
marantika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:16   #2867
Jel normalno osjećat bolove u jajnicima par dana nakon aspiracije js?
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 08:18   #2868
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
Jel normalno osjećat bolove u jajnicima par dana nakon aspiracije js?
je, normalno je. samo si pročitaj simptome za hiperstimulaciju, pa ako misliš da imaš nešto tome slično, javi se doktoru. hiper može biti opasan.
panika i ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 14:46   #2869
Quote:
luce m@ra kaže: Pogledaj post
Jel normalno osjećat bolove u jajnicima par dana nakon aspiracije js?
meni su bolovi bili strašni tako da je sve to normalno
evo mjesec dana nakon aspiracije mene još uvijek pikaju, kao da svako malo netko iglom ih bocne :-)
ali se ne brinem jer ima unutra jedno malo srce koje je prokucalo
marantika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 16:59   #2870
Marantika, baš mi je drago da si uspjela, konačno malo pozitivnih vijesti 😉 Ja tek brojim dane nakon transfera, treba dočekat betu. Iako se osjećam kao da ću sutra dobit mengu, opet se nadam da je to posljedica svih onih silnih hormona i da će se konačno jednom i meni potrefit..
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 18:44   #2871
Drage cure, molim pomoć.
Koja je od vas radila rtg hsg i gdje se može obaviti? Mislim na bolnicu. Dr mi kaže u Sisku i na VV, ali oni rade samo za svoje pacijentice...
Našla sam Sunce, košta 1400 kn.
Ako netko ima iskustva s pretragom preko uputnice.
Foodmonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:21   #2872
Na VV ne rade samo za pacijentice.Trebaš ih nazvati i dogovoriti termin... Ja kad sam na hsg išla tamo, bile su i žene iz svih krajeva Hrvatske, isto kao i kad sam ležala tamo...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 10:45   #2873
Samo da se javim, u srijedu smo i mi vidjeli srce kako kuca
Sve je super, puževim koracima idemo dalje

Za hsg znam da rade na Merkuru, i ne samo za svoje pacijentice. Ako želiš privatno, kod Škvorca je 900kn.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:02   #2874
Zhuta
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:36   #2875
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Zhuta
Ma sad ces i ti zamnom
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:02   #2876
Quote:
Foodmonkey kaže: Pogledaj post
Drage cure, molim pomoć.

Koja je od vas radila rtg hsg i gdje se može obaviti? Mislim na bolnicu. Dr mi kaže u Sisku i na VV, ali oni rade samo za svoje pacijentice...

Našla sam Sunce, košta 1400 kn.

Ako netko ima iskustva s pretragom preko uputnice.


Rade ti u karlovcu, ako ti je to ok, na uputnicu, bez problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
ice312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:02   #2877
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Samo da se javim, u srijedu smo i mi vidjeli srce kako kuca
Sve je super, puževim koracima idemo dalje

Za hsg znam da rade na Merkuru, i ne samo za svoje pacijentice. Ako želiš privatno, kod Škvorca je 900kn.
Aaaaaaaaa, bravoooo! Samo tako dalje



E da, ja napisala na VV, a u biti sam mislila na Merkur, ispricavam se.
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:35   #2878
Zhuta, jako jako mi je drago!
šaljem hrpu pozitivnih vibracija za dalje. ~~~~~~~~~~~~~~
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:40   #2879
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Samo da se javim, u srijedu smo i mi vidjeli srce kako kuca
Sve je super, puževim koracima idemo dalje
panika i ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:49   #2880
Zhuta, čestitke od srca!
Helina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.