Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2008., 23:08   #61
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Aha...ti bi pričala s njom nakon šta bi oprala vibrator? Objašnjavala bi joj stvari za koje je ona ionako sigurna da ih zna bolje od tebe...?Već se jebe okolo ali ti živiš u uvjerenju da bi te poslušala kad bi joj ti rekla 'pec, pec'?
To se ne sredi u jedan dan.
To se sredi batinama. Nabijanjem osječaja srama.
Kaznom i odvajanjem od interneta i društva.
Dva dana bunta i kazne.
Treći dan prijateljski pristup. I tad pričate. I tad tek ona počima da sluša, kad je slomljena, kad je proša bijes, i kad je sama bez utjecaja okoline. Ako treba na bolovanje, i 3 dana nema u školu, ali doć do toga da hladne glave SLUŠA. Cilj toga je razumjevanje, povjerenje, prijateljski odnos i neko rješenje situacije. Ili odustajanje od sexa ili kontracepcija.

Nikad nije kasno. Triba samo pogodit metodu.





Krivit ženu da je fulala u odgoju?
Falila je, ali mi živimo u drugoj eri sada a toga nismo ni svjesni.
Iskreno...ne znam bili mi palo na pamet da pričam s ditetom od 11 godina o sexu...virujem da ne bi ni tebi.

haloooo

kaj je tebi

da li se zajebavaš ili ozbiljno misliš, jer ako je ovo ozbiljno kaj si rekla, potrudi se da nikad ne rodiš
__________________
.
lana10 is offline  
Old 27.04.2008., 23:08   #62
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
alo jebo ja tebe...

ni samohrana ni mnogohrana ne smije ostaviti djete samo, ne kakaj zato kaj je samohrana ne opravdava je da je neodgovorna,
u kojem ti diznilendu živiš, majketi...
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:11   #63
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Aha...ti bi pričala s njom nakon šta bi oprala vibrator? Objašnjavala bi joj stvari za koje je ona ionako sigurna da ih zna bolje od tebe...?Već se jebe okolo ali ti živiš u uvjerenju da bi te poslušala kad bi joj ti rekla 'pec, pec'?
To se ne sredi u jedan dan.
To se sredi batinama. Nabijanjem osječaja srama.
Kaznom i odvajanjem od interneta i društva.
Cilj toga je razumjevanje, povjerenje, prijateljski odnos i neko rješenje situacije.
Điz.... ne bi pričala s njom, ali bi ju tukla....
Jebote, to je stvarno stvaranje prijateljskog okruženja...

Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Falila je, ali mi živimo u drugoj eri sada a toga nismo ni svjesni.
Iskreno...ne znam bili mi palo na pamet da pričam s ditetom od 11 godina o sexu...virujem da ne bi ni tebi.
Meni bi eto palo na pamet kako moram pričati s njom o tome...
Deedy is offline  
Old 27.04.2008., 23:11   #64
Quote:
noire1. kaže: Pogledaj post
a to s vibratorom govori kolko je mala poremecena,kad MAMINU igracku(vjerojatno rabljenu)gura u ta mjesta..hm,moze li bit nastranije..
a sto se tice sexual edukac izmedju mame i kceri..ni meni moja stara nije jednu rijec rekla vezanu za sex,pa mi do dan danas nije palo napamet izvodit takve performanse,a starija sam vise od 10god..
igranje dildom ti je performans. ne bih se ja na tvom mjestu ponosio tako bogatim iskustvom.
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:12   #65
Quote:
noire1. kaže: Pogledaj post
s 13 god nisi bas tolko malo dijete da nemos bit sam doma.ja sam od 1.osnovne sama doma,stara mi je samohrana pa mi nikad nije tako nesto palo na pamet..
ako neko to oce odradit odradice bez obzira da li ima prazan stan na raspolaganju..postoje i dr mjesta..
biti sam doma da, ali nekoliko dana i noći bez kontrole roditelja u njezinim godinama nije zakonom dozvoljeno

Aphex o čemu ti briješ.....
mala ima 13 god sexusalna istraživanja sebe da igranje sa mamiminim nepospremljenim dildom ne....mama je tu najveći krivac...ona je odgovorna za postupke i živim u svijetu normalnih ljudi koji znaju kaj im je obaveza kad odluće imati djecu...
__________________
.
lana10 is offline  
Old 27.04.2008., 23:13   #66
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Điz.... ne bi pričala s njom, ali bi ju tukla....
Jebote, to je stvarno stvaranje prijateljskog okruženja...
ko se tuče taj se voli.
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:16   #67
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
biti sam doma da, ali nekoliko dana i noći bez kontrole roditelja u njezinim godinama nije zakonom dozvoljeno

Aphex o čemu ti briješ.....
mala ima 13 god sexusalna istraživanja sebe da igranje sa mamiminim nepospremljenim dildom ne....mama je tu najveći krivac...ona je odgovorna za postupke i živim u svijetu normalnih ljudi koji znaju kaj im je obaveza kad odluće imati djecu...
žena radi. da bi prehranila dijete. kompromis. jebiga. tuži ju.

dildo nije sotonska naprava.

mala zapravo nije ništa loše napravila. ja ne vidim nikakav problem.
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:17   #68
jabuka ne pada daleko od stabla
ST! is offline  
Old 27.04.2008., 23:19   #69
ma kakva tuča. jel se tako riješavaju stvari? onda će za inat još gore raditi. lijepo ukidanje đeparca, zabrana izlaska 5 mjeseci (i držati se toga), zabrana interneta i druženja preko tjedna, i nabijati joj osjećaj krivnje dok joj debelo ne sjedne u glavu što je napravila. i naravno, nek vidi da je grdno pogriješila. zašto mislim da će vidjet nakon toga i sama da baš i nije bila pametna.


mladost - ludost
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 27.04.2008., 23:20   #70
mala je izgleda na mamu... do 20 bude složila neko dijete i sebi.
Zujoo is offline  
Old 27.04.2008., 23:21   #71
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
ma kakva tuča. jel se tako riješavaju stvari? onda će za inat još gore raditi. lijepo ukidanje đeparca, zabrana izlaska 5 mjeseci (i držati se toga), zabrana interneta i druženja preko tjedna, i nabijati joj osjećaj krivnje dok joj debelo ne sjedne u glavu što je napravila. i naravno, nek vidi da je grdno pogriješila. zašto mislim da će vidjet nakon toga i sama da baš i nije bila pametna.


mladost - ludost
šta je to ona točno napravila i tako grdno pogriješila?
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:25   #72
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
mala je izgleda na mamu... do 20 bude složila neko dijete i sebi.
o, kako suptilno. žena je odlučila zadržati dijete i sad neki debil može reći da je drolja jer se jebala prije braka. ti si kralj
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:26   #73
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
žena radi. da bi prehranila dijete. kompromis. jebiga. tuži ju.

dildo nije sotonska naprava.

mala zapravo nije ništa loše napravila. ja ne vidim nikakav problem.
mala ne, mama da
dildo nije imam ih različitih vrsta doma, ali nisu na dohvat ruke mojoj djeci,
ako radi da bi prehranila obitelj, onda mora naći način da i brine o toj obitelji, zakaj ne zamoli frendicu da bude sa malom tih nekoliko dana ne jedan dan,
ili nekoga bliskog

vidjet ćeš loše u onom trenutku kad se to tebi desi, a sad si još mali ne
__________________
.
lana10 is offline  
Old 27.04.2008., 23:30   #74
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
mala ne, mama da
ajde odluči se. ako mala nije napravila ništa loše, onda nema problema. ako je, reci šta.
Quote:
dildo nije imam ih različitih vrsta doma, ali nisu na dohvat ruke mojoj djeci,
ako radi da bi prehranila obitelj, onda mora naći način da i brine o toj obitelji, zakaj ne zamoli frendicu da bude sa malom tih nekoliko dana ne jedan dan,
ili nekoga bliskog
nije beba sa 13 godina da ju čuvaju prijateljice.
Quote:
vidjet ćeš loše u onom trenutku kad se to tebi desi, a sad si još mali ne
pardon maj frenč, ali sereš. mala se seksala sa dildom. koje to nepovratne posljedice nosi?
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:30   #75
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
haloooo

kaj je tebi

da li se zajebavaš ili ozbiljno misliš, jer ako je ovo ozbiljno kaj si rekla, potrudi se da nikad ne rodiš
Zapitaj se malo za sebe kad misliš da možeš ljudima govorit da ne bi trebali nikad rodit.

Ono šta je gore opisano je opisano sa psihološke strane na način: Kako u 5 koraka dite koje se jebe i koje nije odgojeno navuć da te sasluša i ČUJE kad ju se uvati s vibratorom u pički? To šta ti to ne možeš skužit jer ti psihologija nije jača strana to je tvoj problem. Nisam pričala o odgoju od rođenja pa do...nego od momenta kad ju je uvatila pa do sljedećeg puta kad je pusti van. Ako ti imaš bolju ideju reci, mada sam uvjerena da ti je jedina ideja - pričat! Na tu tvoju priću (s adolescenticom koja živi sama skoro i jebe se sa momkom i vibratorom sa 13 godina) ti se mogu samo nasmijat. Jer ta mala tebe ne bi čula NIŠTA i sutra se ne bi jebala doma nego u školi u wc-u, a ti bi bila cila sretna i ponosna jer bi mislila da si nešto postigla. A ne bi postigla ništa tako.

Namlatit je se ispalti samo u trenutku kad je se uhvatilo. Sada je već kasno. Ali kazna i debeli debeli razgovor se moraju odigrat.

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Điz.... ne bi pričala s njom, ali bi ju tukla....
Jebote, to je stvarno stvaranje prijateljskog okruženja...


Meni bi eto palo na pamet kako moram pričati s njom o tome...
Jesi ti ikad vidia dite od 10 godina?
Ti bi s tim prića o sexu? Svaka čast. Ja ne bi...
Ja sam za to da ako te dite sa 6 pita nešto - objasni mu, igramo na otvorenost. Ali da se ne dogodi situacija, da nema prilike, konkretnog poticaja za razgovor o tome, ako nema pitanja, ne primjećujem da ju zanima...pa koji kurac da ja prićam DITETU o sexu...Pa ne bi mi palo na pamet da će to napravit!!!



I čitaj malo bolje. Piše batine/kazna pa razgovor kad se smiri i kad ju prođe bijes, sram i ljutnja. Nisam rekla samo batine a prijateljski odnos. Ni post da pročitaš kako treba
Vidim hrpu potencijala u tebi za razgovor s ditetom koji kurca ne razumi o životu a očekuje da ga tata shvaća...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 27.04.2008., 23:34   #76
sram, krivnja i batine kao oruđa u odgoju. ma prva liga. psihologija ti je očito jača strana
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:35   #77
Nunčakama!
El Bradbury is offline  
Old 27.04.2008., 23:36   #78
Quote:
_Anchy_ kaže: Pogledaj post
Pa ajde sad mi vi komentirajte i recite kaj bi vi napravili.
kucao bih ubuduce
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Old 27.04.2008., 23:37   #79
Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Nunčakama!
jesi normalan???
sutra dođeš kući, dočeka te dupla penetracija.
Aphex is offline  
Old 27.04.2008., 23:37   #80
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Zapitaj se malo za sebe kad misliš da možeš ljudima govorit da ne bi trebali nikad rodit. Uostalom, potrudila se majka priroda, tribala sam rodit pa nisam. Jesi sretna?
Osobno mi je žao zbog toga....

Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Jesi ti ikad vidia dite od 10 godina?
Ti bi s tim prića o sexu? Svaka čast. Ja ne bi...Ja sam za to da ako te dite sa 6 pita nešto - objasni mu, igramo na otvorenost. Ali da se ne dogodi situacija, da nema prilike, konkretnog poticaja za razgovor o tome, ako nema pitanja, ne primjećujem da ju zanima...pa koji kurac da ja prićam DITETU o sexu...Pa ne bi mi palo na pamet da će to napravit!!!

I čitaj malo bolje. Piše batine/kazna pa razgovor kad se smiri i kad ju prođe bijes, sram i ljutnja. Nisam rekla samo batine a prijateljski odnos. Ni post da pročitaš kako treba
Vidim hrpu potencijala u tebi za razgovor s ditetom koji kurca ne razumi o životu a očekuje da ga tata shvaća...
Osobno vidim potencijal u tome da bi to dijete postalo nasilnica, zbog takvog ponašanja prema njoj u djetinjstvu...
Ali kako sam quotao gornji dio i izrazio svoje mišljenje, iz suosjećanja se povlačim iz ovog dijaloga, ne želim te povrijediti..

I da... postove čitam vrlo pažljivo, ako treba i dvaput...
Deedy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger