Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2008., 13:54   #81
Evo jedan plac...

ZG - WC u Vinceku.

Probo sinoć... utrpaš se u muški gdje je posebno odjeljena septička jama od pisoara, fino okreneš ključ i udri. Ima iznenađujuće puno mjesta za takav tip prostorija... bar 1.5x1.5m. Nije nam nitko kuco na vrata... pristojni ljudi

Jedino pripazite da se ne dogodi što i meni... u 11 je fajrunt!!! Nemojte se zadržavati unutra nakon 11 jer bi mogli ostati do jutra. Srećom bila je još jedna teta koja je čistila i imala ključ da nas pusti van na ulicu
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:30   #82
Quote:
imaybewrong kaže: Pogledaj post
živio sam tamo, hladno je jer je uz dravu i taj prolaz tamo je nekad pun djece koja cugaju, a ima i pun k prolaznika koji traže prečice.


Prijatelju dođi poslije 23h nema žive duše..a i stupovi te štite od pogleda ako netko i prođe..tamo sam radio neko vrijeme pa koliko znam i drugi tamo dolaze jer nemože vas više bit od 1 para na tim stepenicama..dovoljna da djevojka obuče suknju i akcija je tu..Sad više nisam u Osijeku pa vjerovatno tko želi nesmetan sex u mraku i bezbrižno uživanje neka ode na tu lokaciju...tko nezna gdje je neka potraži caffe bar DE Pariz-niže prema dravi od tog caffe bara..uživajte bez brige..samo se toplo obucite
tangera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 15:05   #83
Isuse, sve je na hladnome..šteta što nemaju neki dobri poduzetnici da imaju jefitinije motelčiće za nesretnike koji nemaju para za skupe hotele..stvarno..jadno..vanka zima je, manijaka svagdje.ja sam ko klinka provalila u srednjoškolski centar pa u učinici..malo smo ostavili prozor wc-a subotom(išlo se subotom u školu) pa se nismo smrzavali...
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 15:35   #84
Quote:
tigar.23 kaže: Pogledaj post
Jebite se sad kad tu i otkrivate ta mjesta više nisu skrovita, sad npr dođem tamo kad ono aphosis i psycho u grupnjaku, sad treba potražit još skrivenija mjesta
hahahahaha the more the merrier a ako nađeš nešto još bolje, podijeli...to je čisto stvar kolegijalnosti...i ne brini, napravit ćemo neki time schedule
ms. psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 17:47   #85
- na Kozjaku
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 19:08   #86
na jarunu na plaži kad je ljeto,u avenue molu na stepkama kao što je netko napisao..pipkanje ti dolazi u obzir gdje god poželiš-meni najdraže u kinu kad nikog nema!prek zime je teško baš na otovrenom
Slepička is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 22:17   #87
Talking

Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
koje klupe kod Doma zdravlja u Zadru?ja znam u Zadru na puntamici kod meteo stanice,pa u šumici u diklu..
puno putuješ ha?

Zadnje uređivanje aventis25 : 31.12.2008. at 22:20. Reason: krivo sam kvotaooooo
aventis25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 13:08   #88
Nama na moru ne fali malih plazica a i 3 km uzbrdo imas sume kolko volis....
Moonstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 15:56   #89
Smještaj - Hrvatska turistička zajednica - popis hotela u RH Krevet je ipak krevet
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 18:14   #90
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
ne,ali živio sam na Krimeji,sad na Vežici, znači često sam na Trsatu, tako da zbilja teško da ne znam gdje je to
Šta sad jedina ja ne znam to mjesto

Hmmm.... može hint
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 18:20   #91
Quote:
southend kaže: Pogledaj post
Mislim da bi mnoge forumaše zanimalo gdje se sexsat a da nema promatrača,prolaznika i sl...pa vas molim da navedete poželjna mjesta u vašim gradovima gdje to vršite,jer mnogi nemaju stanove i aute za nesmetano uživanje.
ti bi sevio na -5 negdje tamo?

pa znas kaj. par puta sam s komadom zavrsio u wc-u superkonzuma u spanskom gore na katu . tam je bar toplo. ona udje u zenski dio i kad je situacija cista, pozove mene
Or7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 00:27   #92
Ima li gdje u Dubrovniku
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 16:45   #93
Quote:
southend kaže: Pogledaj post
Mislim da bi mnoge forumaše zanimalo gdje se sexsat a da nema promatrača,prolaznika i sl...pa vas molim da navedete poželjna mjesta u vašim gradovima gdje to vršite,jer mnogi nemaju stanove i aute za nesmetano uživanje.
evo što je meni bilo - doživljaj života:

po šumi - dakle tu gdje živim ima dosta šuma i dragi i ja jednom išli u šetnju, malo po malo, ruka tu i tamo, pusa...počeli mi lagano, da bi na kraju završili potpuno goli i trčali kroz šumu...
bilo je ljeto tako da je sve bilo ko dogovoreno...
naravno slučajnih prolaznika nije bilo jer je dosta pusto - al ponavljam - doživljaj za pamćenje!!!!
ako imate mogućnost probajte!
__________________
--ja vas vidim, uvijek--
anđeo čuvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 22:05   #94
parkiralište iza zgrade od INE (Zagreb naravno) kod Avenua Malla, Budnek je zeznut jer ima par zaštitara al brijem da spavaju stalno haha, a Velika Gorica da ne spominjem, od onih silnih okolnih sela tj. šuma do grmlja prije aerodroma haha
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 22:38   #95
zagreb - parkiraliste ispred mirogoja
- u podsusedu kod elektrane na brdu
- i kod stare tvornice
- ma ima hrpa tih sljepih ulica
- parkiraliste bille na rotoru

zadar - ona gradska plaza, ima neka nadstresnica u mraku

vir - plaza Lucice

virovitica - na kolodvoru u cekaonici
- kod dvorca na klupici u parku, ili u dvorcu ima hodnika

osijek - pokraj naplatnih kucica

split - u dugopolju

baška - hrpa stjenovitih plaza gdje te apsolutno nitko ne vidi jer trebas hodat 45min , al ako se isplati...

za ovo sve je potrebno imati auto , a za one bez auta soba u Savskom Kutiću je 240kn do 12 popodne
__________________
· Lajk · Anlajk ·
Frustry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 23:56   #96
Već navedeni Maksimir, nigdje nikoga jer je preeevelika šuma . Savski nasip, Dinamov stadion , Kaptol centar (uf, tamo je bilo zanimljivo xd).
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 00:12   #97
Ne mogu vjerovat da su Split spomenile samo dvije osobe...evo ja ću zasad reć svoje tri kombinacije: pazarić kod Starog Hajdukovog, lučica kod O`hare, Marjan, ispod Ivaniševićeve zgrade na Firulama se uvijek nađe neko tamno mjesto...itd...btw ovo su mjesta samo za ono "kad vam dođe"; strast vas ugrije a adrenalin ubrza i napali...tako da sve obavite stojećki...za one finije trenutke stvarno ako nemate auto ili para za motel nemate sreće...
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."

Zadnje uređivanje Kalliste : 04.01.2009. at 00:22.
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 01:11   #98
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Hmmm...Ovo potiče na razmišljanje...
Kad govorimo o Rijeci prvo mi pada na pamet Žurkovo odnosno Kostrena (iako je to već davno otkriveni riječki fukodrom..Al ima svojih čari..one šumice i plaže..Bar se ne morate brinuti da će vas netko u čudu gledati ako vas uhvati na djelu, a i velika je vjerovatnost da ćete i vi naletiti na nekog u akciji . No to je pogodno samo za ljeto..eventualno proljeće..
Imam i ja jedno mjesto na Trsatu, ali njega neću otkrivati..
A ima još jedna fina šumica na Škurinjama...još pogodnija nego na Trsatu....
Kostrena je savrsena, pogoto za po ljeti kad mozes biti na plazi ili u nekoj sumici
Skurinje su pune raznih zanimljivih lokacija... na Pulcu ima sumica koliko hoces, pa Drenova, Kozala.... ajoooooj dalo bi se nabrajati

Na Vezici i Trsatu previse puse Ima jedna super livada na Trsatu kad ides prema Strmici, imas pogled direktno na most Rijecina, ali te nitko ne vidi
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 01:14   #99
Quote:
ms. psycho kaže: Pogledaj post
moram se s ovim složiti, jer mislim da nije pitanje šetanja gradom i traženja skrovitih mjesta iz hobija, nego pitanje potrage u nemogućnosti pronalaska bolje solucije (npr. veeelikog kreveta u grijanoj sobi )....
a što se tiče Rijeke....vidikovac na gornjoj Vežici, naravno, već spomenuto cijelo Žurkovo, posebno preporučam područje kod bivše Copacabane , sve od Zameta prema zapadu....khm khm....ima toga dosta....
Tamo se mozes sevit jedino u autu, a i tamo je uvijek nekoliko parova u akciji...
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 15:29   #100
Quote:
tangera kaže: Pogledaj post
Prijatelju dođi poslije 23h nema žive duše..a i stupovi te štite od pogleda ako netko i prođe..tamo sam radio neko vrijeme pa koliko znam i drugi tamo dolaze jer nemože vas više bit od 1 para na tim stepenicama..dovoljna da djevojka obuče suknju i akcija je tu..Sad više nisam u Osijeku pa vjerovatno tko želi nesmetan sex u mraku i bezbrižno uživanje neka ode na tu lokaciju...tko nezna gdje je neka potraži caffe bar DE Pariz-niže prema dravi od tog caffe bara..uživajte bez brige..samo se toplo obucite
OVO JE ZANIMLJIVO:::::
southend is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger