Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2007., 20:04   #61
Quote:
Zum-zum kaže: Pogledaj post
Jučer.



Ne volim agresivce i divljake. Ti su mi psi ružni do bola

ne postoje psi agresivci i divljaci kao što ne postoje takvi ljudi... ako tebe mama odgoji da budeš nepristojan i propalica, takav ćeš bit... isto kao ako odgojiš pasa da bude pristojan, dobar, i da ga odgajaš s ljubavlju bit će i on takav...
heidy333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 20:07   #62
Quote:
volimljubimce kaže: Pogledaj post
meni je afganitanski htr odvratan...
A meni je on baš lepi.
Obični hrtovi mi nisu nešto, samo taj afganistanac mi valja.
Krasni su mi haskiji i malamuti
I retrieveri/labradori su lijepi jako.

Al dosta vrsta ne podnosim, pogotovo mopsove, mislim da su mi oni pri vrhu najodvratnijih pasmina. Mala hroptava režeća gamad.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 23:00   #63
Ružno mi je kad vidim kako frizeri za pse znaju nagrditi pse (one velike francuske pudle), pa ne liče ni na šta. Ostave im malo krzna na vrhu repa, malo na glavi i šapicama, a tijelo skoro cijelo obrijano do gole kože. E onda mu vlasnica na to golo tijelo oblači razne šarene, drečave krpice "da mi se Lili ne prehladi".
__________________
La Duuuuurr

''Glupost je drugačija od svih bolesti. Oni koji su njome pogođeni uopće ne pate, uvijek pate drugi … ''
La Dur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 11:17   #64
Meni su svi psi lijepi na svoj način! Karakter je nekaj o čemu bi se dalo raspravljati, tu ne volim pekinezere.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 13:55   #65
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Meni su svi psi lijepi na svoj način! Karakter je nekaj o čemu bi se dalo raspravljati, tu ne volim pekinezere.
pekinezeri su psi s karakterom
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 19:04   #66
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
pekinezeri su psi s karakterom
Uh,ne bih to komentirala. Živčenjaci mali, jedini pas koji je na cesti ugrizao dijete od 2 god. kad ga je klinac pokušao pomaziti. Pekinezeri, maltezeri, pudle, yorkširi... Za babeke.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 19:06   #67
Quote:
Tinchi kaže: Pogledaj post
A meni je on baš lepi.
Obični hrtovi mi nisu nešto, samo taj afganistanac mi valja.
Krasni su mi haskiji i malamuti
I retrieveri/labradori su lijepi jako.

Al dosta vrsta ne podnosim, pogotovo mopsove, mislim da su mi oni pri vrhu najodvratnijih pasmina. Mala hroptava režeća gamad.
Meni su mopsevi lijepi, francuski buldozi pogotovo, pit bull mi je prekasan, rotvajler, doberman, stafordi, buldozi... Prekrasni su Retriver je tak slatko razigran!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 19:08   #68
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Uh,ne bih to komentirala. Živčenjaci mali, jedini pas koji je na cesti ugrizao dijete od 2 god. kad ga je klinac pokušao pomaziti. Pekinezeri, maltezeri, pudle, yorkširi... Za babeke.
malo previse generaliziras... nije svaki pekinezer nervozan
moj nije uopce nervozan, ali da grize, grize
i meni drago da grize, lijepo svakoga upozorim pa nega ga se kloni

isto tko god pusta dijete od dvije godine pored nepoznatog psa, svaka mu cast
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 19:17   #69
ljudi malo ste pretjerali
to sad ja vama dođem doma i kažem da su vam kuće odvratne da tu ni svinju ne bi smjestila.vi bi se svi uvrijedili i dobro me opsovali.
da mi je znat kakve vi imate pse(ako ih uopće imate)
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 22:36   #70
svi su peseki lijepi.
riot_grrrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 00:21   #71
svi su psi lijepi na svoj nacin. bas kao i ljudi...
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 16:29   #72
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
malo previse generaliziras... nije svaki pekinezer nervozan
moj nije uopce nervozan, ali da grize, grize
i meni drago da grize, lijepo svakoga upozorim pa nega ga se kloni

isto tko god pusta dijete od dvije godine pored nepoznatog psa, svaka mu cast
Djetetu je pas izgledao umiljat, roditelju se ne može zamjeriti jer tko bi očekivao da će takav pas nekoga ugristi. Kao što ti kažeš "svaka čast" roditelju, ja kažem "svaka čast" vlasniku psa koji grize ljude koji mu nisu nikakva prijetnja. Sve je to stvar odgoja i socijalizacije, odnosno neodgoja.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 17:36   #73
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Djetetu je pas izgledao umiljat, roditelju se ne može zamjeriti jer tko bi očekivao da će takav pas nekoga ugristi. Kao što ti kažeš "svaka čast" roditelju, ja kažem "svaka čast" vlasniku psa koji grize ljude koji mu nisu nikakva prijetnja. Sve je to stvar odgoja i socijalizacije, odnosno neodgoja.
totalno smo offtopic...
ali vlasnika je prethodno trebalo pitati grize li pas... a o tome sto pojedini pas dozivljava kao prijetnju bi se isto dalo diskutirati
isto tako poznato je da je pekinezere izuzetno tesko odgojiti pa s obzirom da su maleni i slatki i ne predstavljaju znacajnu prijetnju vlasnici ih ne dresiraju pretjerano
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 17:49   #74
Quote:
La Dur kaže: Pogledaj post
Ružno mi je kad vidim kako frizeri za pse znaju nagrditi pse (one velike francuske pudle), pa ne liče ni na šta. Ostave im malo krzna na vrhu repa, malo na glavi i šapicama, a tijelo skoro cijelo obrijano do gole kože. E onda mu vlasnica na to golo tijelo oblači razne šarene, drečave krpice "da mi se Lili ne prehladi".

"vrtlarski" išišana pudlica (još po mogućnosti i živčana) je jedina životinja koju ne bih htjela imat doma...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 19:19   #75
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
"vrtlarski" išišana pudlica (još po mogućnosti i živčana) je jedina životinja koju ne bih htjela imat doma...
Pudlice, uz pekinezere i yorkšire su mi nešto...
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 19:22   #76
Quote:
maxina kaže: Pogledaj post
pitbull:



engleski bull terrier (vjerovatno misliš na njega)

Predivno stvorenje
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 14:19   #77
evo ovako najruzniji mi je africki golokozi i
pudle najlipsi su mi njem.ovcari stafordi aljaski malamuti engleski mastifi
slayer666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 14:24   #78
Quote:
ja sam matilda kaže: Pogledaj post
najodvratniji psi su oni kojima konstantno slina curi po razljepljenoj njusci tipa bullmastif (mislim da se tako zove)
lose mislis ja sam imao osobno iskustva sa bullmastifom mogu samo reci pohvale na ponasanje i izgled dozivio je 10 godina sda imam staforda u odlcnoj formi kao sta je bio i bullmastif svaki dan po 2sata na istrcavanju.
P.S ne pricaj piz....... o tome kako bullmastifu ima puno sline po ustima .DAJ EDUCIRAJ SE MALO
slayer666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 21:23   #79
najruzniji? zar i to postoji?

meni su svi lepi

cak i ovaj


nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 21:24   #80
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.