Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2003., 19:53   #61
Blondie, vjerovatno imaš pravo..Ja sam emotivno reagirala jer mi ju je žao i sada ne mogu baš biti objektivna. Vjerovatno ću i ja za par dana drugačije razmišljati. No sad je tako....ništa zaboravite....bum to dalje sama rješavala.....uostalom nisam joj ja jedina na ovom svijetu...valjda će netko nešto pametno smisliti..
ivona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 20:43   #62
Quote:
blondie_30 kaže:
Leb i dileksija khmmm



Ivona; sa 24 godine nije bas toliko mlada da je netko moze manipulirati na nacin kako si ti opisala. Ako je i sve istina, i ako je on rekao da ne zeli dijete mogla se je odselit od njega i roditi to dijete. A prica o tome da joj je prijetio ubojstvom ako ne napravi abortus bas i ne drzi vodu.

Drugo, o trudnocama opcenito: ja ne bih nikada zatrudnjela zato sto moj decko zeli dijete. Osnovni uvjet bi bio da ga i ja zelim!!! I racunala bih s tim da se moze desiti (prije ili kasnije) da se ja sama moram brinuti o djetetu.

A ostati trudna zato sto to netko drugi zeli

Btw. s obzirom da si se dosta razljutila u ovom zadnjem postu mislim da nije rijec o tvojoj frendici nego o tebi i da zato ovako emotivno reagiras.

Sto zelis da ti kazemo / napisemo ??? Kako god bilo on je govno, ali svaka odrasla osoba odgovorna je za svoje postupke. I koliko god bili zaljubljeni (ovdje govorim o zaljubljenosti ne o ljubavi) moramo biti sposobni procijeniti drugu stranu - da li je to osoba s kojom se zelimo samo malo zabaviti, da li je to osoba s kojom zelimo nesto ozbiljnije, a na kraju - najvaznije - da li s tom osobom zelimo imati dijete.

Ostati trudan samo da bi se udovoljilo necijem hiru i zadrzalo nekoga u vezi ne da je neozbiljno nego nesto puno gore.

Anyhow; zivot ide dalje, na greskama se uci (nazalost neki uce na jako velikim greskama), ne znamo sto ce biti sutra... Sve to treba staviti u ladicu proslost s natpisom "bio/bila" sam naivaan, glup, ovo ne ponoviti" i krenuti dalje.


__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.