Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2003., 23:36   #41
Oh... postale su slavne... vau...


Iskreno nemam više živaca sa depresivnim ljudima. Ajde ako je još to depresivna faza, pa kvragu imam ih i ja... ali nakon nekoliko iskustava, uključujući i prijetnje samoubojstvom od jedne stanovite dame, puklo mi je...
Mogao sam si čitajući doslovce zamisliti facu ove mlade dame... dođe frustrirana ovdje, misliš bude pokazala kakav karakter, a onda se tu raskmeči ko pokisla kokoš...
"Mene nitko ne voli..."
Dosta mi je... živcira me to...
Treba bit sebično nesretan, patit, al patit tiho, a ne zamarati ljude oko sebe time... i onda kad ne ide više opalit si hitac u glavu...

Nije ni cudo da toliko ljudi voli Nirvanu...

Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 01:06   #42
Quote:
lebowski kaže:
Nisi glupa, ignoriraj ove stare babe, samo, da bi nešto dobila, moraš nešto i ponuditi. Tražiš riječi, ponudi riječi. Napiši par rečenica, šta te muči, daj malo duše, pa ćeš dobiti malo duše, tako to ide...
eto slušaj ovog dobrog, pametnog čovjeka
 
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 01:10   #43
Re: Re: Re: Pih...

Quote:
Ruda kaže:
Eh jebi ga Zrinska........kaj da nabrajam sve sa foruma kojima se sviđaš ili ne..........dobar ti je kompliment
Ohhhhhhh Ruda,kaj da kazem.......
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 08:10   #44
To je to

Bravo Lucija, odlican savjet, ja sam joj slicno napisala, treba prestati slati pogresne signale .
Obrisat suze i postupiti po Lucijinom savjetu.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 15:39   #45
Re: Re: Re: Pih...

Quote:
Ruda kaže:
Eh jebi ga Zrinska........kaj da nabrajam sve sa foruma kojima se sviđaš ili ne..........
Sad bez zeze.....Cini mi se da neki sa ovog foruma i nisu tako povrsni....to me raduje....Bas sam se danas razocarala jer su mi neki "Frendovi"prigovarali...naime smeta im sto nosim stari kaput.A nisam ja Rokefeler....
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 21:43   #46
Angry dobri frendovi...

Quote:
Bas sam se danas razocarala jer su mi neki "Frendovi"prigovarali...naime smeta im sto nosim stari kaput
A stvarno "frendovi"
Ako te cijene zbog obleke koju nosis, onda stvarno
Ma Zrinska, ti si meni super Tko jos gleda kapute
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 23:11   #47
kad se najmanje budes nadala doci ce ti neki 'ne-idiot' vjeruj mi, znam sta pricam, to se meni desilo. uvijek sam padala na kojekakve frajere a ustvari sam mrzila takvo ponasanje i kad mi je bilo dosta takvih glupana i kad sam vec mislila da je vrijeme da promijenim sexualnu orijentaciju desilo se cudo! hehehe
zaboravi na to, izadji van s frendicama, uzivaj, ne misli na musku populaciju vec samo na to kako ti je dobro trenutno i... ostalo ce doci samo od sebe
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.