Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 20:04   #61
hvala cure! ja ih još uvijek gledam s oduševljenjem
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:25   #62
ally kaj briješ da je bilo davno, po slikama se ne može ništa odrediti. kad je bila svadba?
ja sam totalno ljubomorna na fotkanje na gradini, obožavam to zdanje, ja bi tamo kod nas svi idu ili u maksimir ili na zrinjevac ili na medvedgrad, al bilo bi nešt novo da zagrebčani odu u rijeku na slikanje
torta je san snova...komična i dobro izgleda. i buket je klasičan u kuglu ali sa perjem koje ga totalno podgne. sve mi se sviđa!
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 22:23   #63
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
ally kaj briješ da je bilo davno, po slikama se ne može ništa odrediti. kad je bila svadba?
ja sam totalno ljubomorna na fotkanje na gradini, obožavam to zdanje, ja bi tamo kod nas svi idu ili u maksimir ili na zrinjevac ili na medvedgrad, al bilo bi nešt novo da zagrebčani odu u rijeku na slikanje
torta je san snova...komična i dobro izgleda. i buket je klasičan u kuglu ali sa perjem koje ga totalno podgne. sve mi se sviđa!
hahaha bilo bilo ko u potpisu... 27.06.2009.

želja od dragog je bila slikanje na gradini a moja na korzu... da smo imali vremena slikali bi se i ispred kazališta i kontinentala ali jednostavno nije bilo vremena... kod nas obično svi idu u opatiju u park sv. jakova ili park angiolina i usput lungomare... ja nisam nikako htjela u opatiju, ja sam iz rijeke i želim se slikati u rijeci... ništa protiv opatije....
torta je bila preukusna... komična ali preukusna, svi su tražili repete ali to smo predpostavljali pa smo tražili da naprave duplu dozu hahahaha...
a perje je u buketu jer su nam reveri bili perje, ne volim one klasične cvijetiće i listiće, da nisma našla ideju s perjem sumnjam da bi uopće imali revere, i naravno pozivnice su isto bile s perjem...
hvala na komplimentu i drago mi je da ti se sve sviđa...
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 08:00   #64
ally sve pet!!! ja provincijalka i moje ochi nikad ne vidjeshe kugla buket , a tek torta.... mi hepi...sto se mene tice-inovativno i zabavno...
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 08:05   #65
ma to nije bilo tako davno.

naši kumovi su se vjenčali u opatiji, slikali smo ih u tom parku sv jakova (u restoranu je bila i večera), na rivi, a poslije ipak otišli na gradinu na još jedno slikanje.oni nisu iz rijeke, ali tamo imaju kuću, pa je zapravo slikanje na gradini bilo neizbježno
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 09:02   #66
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
torta predivna. nadam se da je bila isto tako i ukusna.
buket narančasti tulipani...pa gdje si to nabavila
haljina ti je jako lijepo padala, preslatko
javi nam se i sa profi slikama
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
zafrina, super buket de još slikica i jako mi se sviđa ova bundica
Quote:
ajsika kaže: Pogledaj post
Veri najs!
Tulipani su
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
zafrina, preslatka si!! daj jos slikica

da, da... tulipani... i ne, nemam pojma kako, to me moja draga cvjećarka/aranžerka/slikarica potpuno iznenadila...

bila je torta fina... valjda? jer ja se ne sjećam.. čekam DVD da se prisjetim sama sebe jer izgleda da sam ipak bila u nekom transu, mada se tako nisam tada osjećala
hvala vam svima na komplimentima! a ostatak slikica (čitaj: profi) stići će uskoro
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 09:22   #67
Zafrina.......joj tulipani moje najdraže cvijeće...i to narančasti...prekrasno
Thika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:00   #68
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
ally sve pet!!! ja provincijalka i moje ochi nikad ne vidjeshe kugla buket , a tek torta.... mi hepi...sto se mene tice-inovativno i zabavno...
hahahah hvala hvala... u sve su uloženi sati i sati surfanja internetom i sati i sati premišljanja i predomišljanja... jel ti vjeruješ su u tom buketu bile 54 ruže... i još mi je cvijećarka unutra zakamuflirala pšenicu... a za tortu smo se dvoumili sve do zadnjeg tjedna... imali smo 2 točkaste opcije...

za ideje treba ići na www.theknot.com imaju sve i svašta i u svim bojama... mene je oduševila tirkizno-smeđa kombinacija... ludoooo
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:01   #69
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
ma to nije bilo tako davno.

naši kumovi su se vjenčali u opatiji, slikali smo ih u tom parku sv jakova (u restoranu je bila i večera), na rivi, a poslije ipak otišli na gradinu na još jedno slikanje.oni nisu iz rijeke, ali tamo imaju kuću, pa je zapravo slikanje na gradini bilo neizbježno
hehehe eto vidiš uvijek TAJ park... hahahaha... lijep je, stvarno ali ja nisam htjela imati slike kao i svi drugi pa sam i po fotografa potegla do samobora...
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:16   #70
Ally, ne znam zasto, tek sam sad skontala slike, i moram ti reci da su pre pre prekrasne!

Samo, moram nesto pitati. To sam vidjela kod vise mladenki - kako vam bijela vjencanica "istrpi" sjedanje na travu i slikanje? Ne ostanu tragovi? Ili stavite nesto od ispod?
__________________
22.06.2011. :)
ajsika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:54   #71
Quote:
ajsika kaže: Pogledaj post
Ally, ne znam zasto, tek sam sad skontala slike, i moram ti reci da su pre pre prekrasne!

Samo, moram nesto pitati. To sam vidjela kod vise mladenki - kako vam bijela vjencanica "istrpi" sjedanje na travu i slikanje? Ne ostanu tragovi? Ili stavite nesto od ispod?
mi smo imali dekicu sa sobom. smeđe boje tako da se baš uklopila
a te slike tek moramo dobiti pa ih onda postam.

a znam da za te slike uvijek koriste dekicu, ali je prema potrebi sakrivaju
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 12:39   #72
evo napokon i mojih slikica

http://public.fotki.com/goodgirl29/k...-kamen-palaca/

pass na pm
i zanemarite ove slike prije, jer ne mogu otvoriti novi album a da ima pass

i nekako mi se slike cine mutnima, ne znam da li je to jer vec dva sata buljim u ekran ili zato sto sam zaboravila naocale ili jer su smanivane ili sto
ugl., ako su stvarno mutne, uploadam ih negdje drugdje
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 12:49   #73
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
evo napokon i mojih slikica

http://public.fotki.com/goodgirl29/k...-kamen-palaca/

pass na pm
i zanemarite ove slike prije, jer ne mogu otvoriti novi album a da ima pass

i nekako mi se slike cine mutnima, ne znam da li je to jer vec dva sata buljim u ekran ili zato sto sam zaboravila naocale ili jer su smanivane ili sto
ugl., ako su stvarno mutne, uploadam ih negdje drugdje
molim lijepo pass
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:00   #74
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
evo napokon i mojih slikica

http://public.fotki.com/goodgirl29/k...-kamen-palaca/

pass na pm
i zanemarite ove slike prije, jer ne mogu otvoriti novi album a da ima pass

i nekako mi se slike cine mutnima, ne znam da li je to jer vec dva sata buljim u ekran ili zato sto sam zaboravila naocale ili jer su smanivane ili sto
ugl., ako su stvarno mutne, uploadam ih negdje drugdje
slikice su zbilja prekrasne
oboje ste preslatki...buketić je
a uređenje stola
ma sve je pre,prekrasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:02   #75
goodgirl29 prvo lijepa kucica
bila si preeeedivna,srce na autu,i ja zelim takvo
__________________
11.06.2011 je moj dan :)
aancicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:12   #76
gg
zelene cipele predivno, naravno
a sad...kucica je super, ti sa karijolom
buketic mi je ludilo, volim tu nijansu zelene, vjencanica savrsena, a vi ste predivni!!! obozavam slike kraj pruge!!!
stolovi u sali
zelim vam sve najbolje
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:20   #77
GG pretpostavljam da ti je inbox pun pa ovim putem tražim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
__________________
14.05.2011.
No princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:29   #78
najbolja mi je ona na početku gdje voziš tačke
šalu na stranu, slikice su predobre
cipelice.. cvijeće.. djeveruše.. savršeno, kao i vas dvoje super su mi slike na prugi, u kožnoj jakni
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:30   #79
Slikice su super!!! I vi i buketić i tenisice i sveeee
__________________
14.05.2011.
No princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:31   #80
hvala cure
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.