Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2013., 11:53   #21
Quote:
Doriana1 kaže: Pogledaj post
Jelena, imaš iskustva sa poklonima u KBC-u; kakvi pokloni su najbolje prihvaćeni i najprikladniji. Nitko nas ne prisiljava na poklone u tome je stvar. A mislim da je uvijek draže onome koji daje poklon nego onome tko ga prima. Ja im želim nešto pokloniti vise radi sebe.
E sad,ne bih zeljela da me se krivo shvati jer ja sam stvarno pobornik onog -tko ti je kriv sto si doktor ili sestra,mogao si biti ...vatrogasac ili...
Ja sam sretna sto sam sestra i zahvalnost pacijenta mi je jako bitna -ona pritom ne mora biti materijalna tj.u poklonima.
I iskreno mrzim kolege koje indirektno pitaju poklone a jos vise mirzim one koje pitaju direktno-to je i kazneno djelo.

Kod nas je jos uvijek uvrijezeno da se u kbc-u poklanjaju razni pokloni i to bi trebalo sto vise,bolje i brze iskorjeniti ali kad je rijec o uslizi a ne o obavljenom poslu koje mu je u opisu obaveznog posla kako ces ostati duzan???
Sad cu ti reci primjer-ja sam imala dvije kiretaze polipa u maternici (u razmaku od 2 godine) i zeljela sam iskljucivo jednog doktora koji cak to i ne radi-radi puno teze i opseznije operacije,amnioc.i porode.
On je pristao bez problema cak sam dogovorila i anesteziologicu koja je taj dan po rasporedu trebala biti u drugoj sali.I sad nek mi netko kaze da im nisam duzna?????
Ljudi moji to je usluga a ja je iskreno i iz srca zelim nagraditi i jesam-njemu sam kupila sliku od Velčića a njoj poklon paket slatkoga-bombonjeru u ukrasnoj posudi,bocu slatkog likera,jos neke cokolatine...

Imala sam i vanmatericnu pred par mjeseci i opet sam trazila istog doktora (takoder me nije trebao operirati jer sam vec znala tko me treba) i tad sam mu poklonila parfem.Naravno da mi je jedva primio ali bas me briga.Dolazio mi je cijelu noc u jil a drugim pacijenticama nije bio nitko.I znam da nije to radio jer je unaprijed znao da cu mu pokloniti parfem!

To su ti primjeri ali ja ne znam sto i kome zelis pokloniti i za koju uslugu..za vece stvari ja sam poklonila skuplje poklone a za sitne bocu ili bombonjeru,kavu.
Ponavljam za obavljen posao ljudi dobivaju place.A za uslugu sam uvijek da je treba nagraditi.
Mozes mi poslati i pp i reci za sto zelis nagraditi doktora pa cu reci sto mozes kupiti.
__________________
Djeca mamu pitaju-gdje mi je majca,daj mi nesto novaca,gladan sam,smijem li van... a tatu pitaju samo jedno pitanje-gdje je mama?
jelena mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 20:05   #22
evo ja imam jednu ideju pa nekome možda posluži.

zahvala mpo doktoru ili bilo kojem drugom doktoru može biti i u vidu donacije u bolnicu u kojoj smo "uspjeli". može se npr otići na neonatologiju pitati što trebaju i potrošiti 500-1000 kuna koliko je netko u mogućnosti. najbolje je pitati što im konkretno treba pa onda to kupiti i donirati.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 02:11   #23
...ja sam svome doktoru došla pokazati dijete,donjela mu pršut i plavca da se počasti,mislim da je to u redu...
Elensan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 11:28   #24
Mi doktorici nismo još ništa nosili/posebno radili
Rekla je da obvezno želi čuti kako napredujemo i da želi sliku bebe
Al mislim da ćemo kad se rodi ići tamo i donijeti neku sitnicu, makar kolače ili nešto (to sam vidjela da dobiju)
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.