Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2009., 19:13   #1
Liječenje krvavih cista (endometrioza)

Lijepi pozdrav svima!

Zanima me ako je netko cuo ili osobno iskusio tj. izljecio ciste na janicima (endometriozu), u pitanju nisu obicne ciste vec ciste ispunjenje krvlju, ne vodene... Eto, ako ima takvih puno bi ste pomogli jer ima jako puno nas zena koje patimo od toga...Unaprijed hvala svima
Mancy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 20:45   #2
Bok Mancy!

Ja imam endometriozu, ali ne na jajnicima nego se valjda raširila po cijeloj utrobi. To mi je izazivalo gadne bolove zadnje 2-3 godine. Navodno nema lijeka za endo., isključivo operacija. Ali, znam cure koje su bile na operaciji, ali nakon cca pola godine evo endometrioze opet
Surfajući malo o toj temi, našla sam puno linkova gdje povezuju pojavu kandide i endometrioze. Uglavnom, primijetili su da žene koje su na anti-kandida dijeti (izbaciti kruh tj. kvasac i još važnije šećer!), imaju manje izražene simptome endometrioze!

Tako sam naišla i na temu MMSa (pročitaj ako ti se da tu na ovom istom podforumu), krenula s tim i nakon 3 mjeseca nemam više tih groznih bolova, osjećam se super. Kako se ta glupa endom. ne može vidjeti ultrazvukom, nema mi ni smisla sad ići na neke kontrolne preglede. Važno mi je da nemam bolove.
Ne znam koje ti probleme imaš zbog tih cisti, ali vjeruj mi, znam kako ti je .

Za početak izbaci iz prehrane crveno meso i barem reduciraj mliječne proizvode, pročitaj malo općenito o prehrani kod endometrioze.
rozzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 02:35   #3
Ovako... imam ja jedan receptić za ginekološke probleme (a i dobar za čišćenje organizma općenito, i muškog i ženskog). A pouzdano znam za jednu osobu koja se time u roku od 9 dana rješila cisti sa jajnika.
Da, da, 9 D-A-N-A. Kakve su točno ciste bile u pitanju nažalost ne znam, ali pošto škoditi nikako ne može, od srca preporučujem pokušaj u dobroj vjeri.
Dakle, treba vam: 1 kg svježeg peršina
250 g korjena bijelog slijeza (obično se u ljekarnama
kupuje u kutijicama po 50 g, pa onda 5 tih)
Stavite to sve u litru hladne vode, i kuhate dok ne dobijete pola litre procjeđene guste tekućine, da ne kažem pola kg. To nakuhavanje traje bar sat vremena, ako me sjećanje dobro služi.
Onda, procjedite, spremite u frižider, i morate popiti tj. pojesti (bude gusto i izželatinizira) u roku od 3 dana. Koliko i kako često, nebitno, kao ni prije/poslije jela, itd... u 3 dana morate to slistit.
E sad, znam da zvuči lako, jer 0,5 l za popit u 3 dana... but noooo, to je nešto iznimno gnjusno, bljutavo itd... i trebate ga pojesti POLA KILE u 3 dana.. nije baš ni lako.
Gore navedena gospođa je napravila 3 ture jednu za drugom i rješila problem. Good luck!
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 13:13   #4
Puno, puno hvala svima, svaki savjet je dobrodosao Probati cu sa ovim receptom, nadam se pozitivnom rjesenju:-))) I sama sam surfala i po netu i po ovoj temi no vise manje se spominju samo cajevi, ja sam pila neke i nisu mi pomogli na zalost, ne znam da li bi se to mozda moglo rijesitit nekim iscjeljivanjem ili sl. ako je netko nesto cuo vezano i za to slobodno pisite dragi ljudi, jer nas je na zalost sve vise zena koje patimo od te bolesti oktori nas samo salju na laparoskopiju samo eto u vecini slucajeva se bolest na zalost opet vraca nazad...
Mancy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 13:19   #5
Quote:
rozzz kaže: Pogledaj post
Bok Mancy!

Ja imam endometriozu, ali ne na jajnicima nego se valjda raširila po cijeloj utrobi. To mi je izazivalo gadne bolove zadnje 2-3 godine. Navodno nema lijeka za endo., isključivo operacija. Ali, znam cure koje su bile na operaciji, ali nakon cca pola godine evo endometrioze opet
Surfajući malo o toj temi, našla sam puno linkova gdje povezuju pojavu kandide i endometrioze. Uglavnom, primijetili su da žene koje su na anti-kandida dijeti (izbaciti kruh tj. kvasac i još važnije šećer!), imaju manje izražene simptome endometrioze!

Tako sam naišla i na temu MMSa (pročitaj ako ti se da tu na ovom istom podforumu), krenula s tim i nakon 3 mjeseca nemam više tih groznih bolova, osjećam se super. Kako se ta glupa endom. ne može vidjeti ultrazvukom, nema mi ni smisla sad ići na neke kontrolne preglede. Važno mi je da nemam bolove.
Ne znam koje ti probleme imaš zbog tih cisti, ali vjeruj mi, znam kako ti je .

Za početak izbaci iz prehrane crveno meso i barem reduciraj mliječne proizvode, pročitaj malo općenito o prehrani kod endometrioze.
Hvala puno na savjetu, malo cu procitati o tome, kod mene ti je na zalost slucaj da sam vec dva puta operirana a imam 24 god. i sad cu opet izgleda morati i na trecu operaciju, toliko me ta bolest unistava da mi se uvijek dogodi da stanem na noge i onda opet moram pod noz, mislim prestrasno Sad sam bas rekla samoj sebi da cu probati traziti bilo kakv nacin da probam prvo alternativom pa onda rezanjem A sto se bolova tice, ja imam onako tupu bol dosta cesto u donjem djelu trbuha koji put me zna toliko presjeći da imam osjećaj da cu se srusiti, dok recimo u zadnje vrijeme imam dosta obilne stvari... Nadam se vec da ce se nesto naci i pozitivno rijesiti, negdje sam procitala da za svaku bolest na ovome svijetu postoji jedna biljka koja je moze izlijeciti
Mancy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 20:29   #6
Mancy, jesi vadila hormonalnu sliku (LH, FSH, PRL)? Ako jesi, baš me zanima da li su ti hormoni ok?
Doktori su me uvjeravali da su za pojavu endom. krivi hormoni. Kod mene su, naprotiv, totalno ok. Na laparoskopiji nisam bila i ne namjeravam.

Žao mi je što moraš opet na operaciju . Možda da prije operacije ipak probaš otići na neki tretman bioenergijom, poradiš na podizanju imuniteta, probaš ovaj recept od Precious, bilo šta. Operacija uvijek može biti zadnja opcija.
Sretno ti kako god bilo, javljaj šta se događa.
rozzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 20:35   #7
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
E sad, znam da zvuči lako, jer 0,5 l za popit u 3 dana... but noooo, to je nešto iznimno gnjusno, bljutavo itd... i trebate ga pojesti POLA KILE u 3 dana.. nije baš ni lako.
Čuj, nakon iskustva s MMSom, ovo mi zvuči kao pis of kejk
Hvala na receptu, probat ću, javim kako je bilo.
rozzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 22:13   #8
Quote:
rozzz kaže: Pogledaj post
Mancy, jesi vadila hormonalnu sliku (LH, FSH, PRL)? Ako jesi, baš me zanima da li su ti hormoni ok?
Doktori su me uvjeravali da su za pojavu endom. krivi hormoni. Kod mene su, naprotiv, totalno ok. Na laparoskopiji nisam bila i ne namjeravam.

Žao mi je što moraš opet na operaciju . Možda da prije operacije ipak probaš otići na neki tretman bioenergijom, poradiš na podizanju imuniteta, probaš ovaj recept od Precious, bilo šta. Operacija uvijek može biti zadnja opcija.
Sretno ti kako god bilo, javljaj šta se događa.

Vidis nisam te hormone nikad vadila jedino sto sam vadila su bili CA 125 tumorske stanice, one su mi povisene normala je nekih 35,0 ja imam 92,2 zadnji nalaz...A to sto se hormona tice vidis nije mi padalo na pamet, inace bas mi je mama rekla nedavno je gledala na Oprah show kako navodno te tzv. valunge koje zene imaju u kasnijim godinama, navodno da se moze dogoditi da imaju i zene u ranijim godinama koje su imale neke operacije ili endometriozu i sl. Moguće da su to ipak hormoni morati cu malo zatraziti uputnicu kod ginićke za to. Jer u zadnje vrijeme imam te kao neke navale vruće/hladno Sad ce mi doktor reci 27.05. da li cu uopce i morati na operaciju, nadam se pozitivi ali cisto sumnjam A ovaj recept cu obavezno probati, svejedno puno Vam hvala svima na svjetima
Mancy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 22:51   #9
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
Ovako... imam ja jedan receptić za ginekološke probleme (a i dobar za čišćenje organizma općenito, i muškog i ženskog). A pouzdano znam za jednu osobu koja se time u roku od 9 dana rješila cisti sa jajnika.
Da, da, 9 D-A-N-A. Kakve su točno ciste bile u pitanju nažalost ne znam, ali pošto škoditi nikako ne može, od srca preporučujem pokušaj u dobroj vjeri.
Dakle, treba vam: 1 kg svježeg peršina
250 g korjena bijelog slijeza (obično se u ljekarnama
kupuje u kutijicama po 50 g, pa onda 5 tih)
Stavite to sve u litru hladne vode, i kuhate dok ne dobijete pola litre procjeđene guste tekućine, da ne kažem pola kg. To nakuhavanje traje bar sat vremena, ako me sjećanje dobro služi.
Onda, procjedite, spremite u frižider, i morate popiti tj. pojesti (bude gusto i izželatinizira) u roku od 3 dana. Koliko i kako često, nebitno, kao ni prije/poslije jela, itd... u 3 dana morate to slistit.
E sad, znam da zvuči lako, jer 0,5 l za popit u 3 dana... but noooo, to je nešto iznimno gnjusno, bljutavo itd... i trebate ga pojesti POLA KILE u 3 dana.. nije baš ni lako.
Gore navedena gospođa je napravila 3 ture jednu za drugom i rješila problem. Good luck!
vidim da sam zaboravila napomenut još par sitnica...
1. u recept ide peršin LIŠĆE, a ne korjen
2. možda vam se učini čudno kad stavite kuhati, jer ta litrica vode bit će na dnu padele, a velika padela prepuna gomile perš.lišća takoreći na suhom... ali, ne brinite, tako to treba biti, raskuha se, stisne, umješajte malo kad počne omekšavat itd...
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 10:06   #10
loječenje krvavih cista (endometrioza)

Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
vidim da sam zaboravila napomenut još par sitnica...
1. u recept ide peršin LIŠĆE, a ne korjen
2. možda vam se učini čudno kad stavite kuhati, jer ta litrica vode bit će na dnu padele, a velika padela prepuna gomile perš.lišća takoreći na suhom... ali, ne brinite, tako to treba biti, raskuha se, stisne, umješajte malo kad počne omekšavat itd...
Pozdrav.
Upadam, muku mučim tim endometriozama i operacija mi ne gine, je li pomogao ovaj recept?
znam da je to bilo prije godinu dana, ali pitam?
NANNIKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 12:17   #11
Quote:
NANNIKA kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Upadam, muku mučim tim endometriozama i operacija mi ne gine, je li pomogao ovaj recept?
znam da je to bilo prije godinu dana, ali pitam?
Nisam probala recept iako sam rekla da hoću. Nije bilo potrebe, ja sam svoje probleme s endometriozom riješila MMSom.
Možda ti se Mancy javi, tko zna kako ona danas stoji s tim cistama.

Kažeš da ti ne gine operacija. Pazi, endom. je autoimuna bolest. Ako ne riješiš uzrok pada imuniteta, operacija ti neće pomoći. Tj. hoće, ali kratkotrajno. Kroz vrlo kratko vrijeme će ti se endom. vratiti. I šta ćeš onda opet na operaciju?

Poradi na imunitetu, otkrij što ti ga narušava. Sretno.
rozzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 13:00   #12
Drage moje i ja ima isti problem kao i vi......operisna sam....medjutim preventive radi ja sam pocela da pijem caj...i to od trave ruse koja je otrovna ali voema lekovita trava i mesavinu cajeva neveni hajducka trava ...preporucujem svim zenam akoje imaju ovajisti problem da uzimaju te cajeve.........sto se tice trave ruse vodite racuna kako je pijete i kolicina caja je veoma bitna....pozzzzz
zvoncica37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 16:19   #13
cure... kaj je to MMS? Znam samo da je to slikovna poruka... :-)
I ja imam endo... imala sam operativnu cistu koja se smanjila tako da sam izbjegla operaciju no i dalje imam BOLOVE, NAPUHNUTOST, grčeve, kašastu stolicu / proljev, čak i probleme pri mokrenju (ko da imam upalu mjehura - a nemam)...
Ima kakvih novosti kod vas??
Jana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 20:56   #14
Pozz djevojke. Podižem temu. Jel ima itko kakvih novosti vezanih uz alternativno liječenje endometrioze?
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 10:52   #15
Thumbs up Alternativno liječenje...

Žao mi je da godinama nitko ne odgovara na ovaj podforum... Drago mi je da je tema reakitivirana ovim zadnjim pitanjem o alternativnom liječenju...
Mogu prenijeti svoje iskustvo...
Početkom 2014. godine prvo sam imala užasno bolnu cistu, radi koje sam išla čak i na bolovanje. Ona je pukla. Na idućoj kontroli koja je bila par mjeseci kasnije, otkrivena je pak endom. cista. Tad je bila velika kojih 3 cm. Do kraja te godine ja sam bila na nekoliko UZV-a i ispostavilo se da cista raste. POLAKO, ali raste. Zbog toga sam počela piti mješavinu čaja vrkuta-marulja-stolisnik u količini 0,5 litre. Mješavinu sam pripravljala sama, tako da sam kupila sva 3 čaja i doma ih pošteno izmiješala. Stavljala sam 2 jušne žlice na pola litre. Čaj se pijucka, NEZAŠEĆEREN. Međutim, kako početkom 2015., nakon svega par mjeseci uzimanja čaja, cista nije nestajala (ali više nije ni rasla!), kirurg me naručio za operaciju u 9/2015. Ja sam inače u međuvremenu: prestala pušiti i piti, smršavila 5 kila (nisam bila debela nikad, ali sam svejedno htjela postati mršavija pa eto...), ostavila mesne obroke na max. 4x tjedno, počela jesti PUNO povrća i voća, svaki vikend boravim u prirodi, bavim se rekreativno raznim sportovima, riješila sam neke emotivne probleme, našla sam drugi, stabilni posao... To je samo digresija, vratit ću se na ovo... Dođe dan operacije i na UZV, kod prijema u bolnicu, kirurg vidi da cista više nije onih 3,5x4,5 koliko je otpilike bila u max. dosegu, već je jedva vidljiva, 1cm možda... Otkazuje operaciju, šalje me doma...
Ide novi post, da ne bi izgubila sve ovo
Jana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 11:05   #16
Thumbs up Alternativno liječenje, 2. dio

Inače, tako sam početkom ove, 2015. godine, još smanjila meso a pritom uvela žitarice i ribu. Žitarice svaki dan, ribu 1-2 puta tjedno. Ne pijem gazirano, ne pijem kupovne sokove na razređivanje, pijem isključivo vodu te NATAŠTE zeleni čaj bez šećera. Kavu popijem 1-2 tjedno, umjesto kave pijem CRNI ČAJ s medom. Konzumiram dosta meda (čajnu žličicu dnevno, ali SVAKI DAN - bitnija je redovitost nego neka ogromna količina). Ne jedem baš slatko (možda 1-2 slatke stvari tjedno). Ako nešto moram šećeriti, koristim isključivo smeđi šećer (ali onaj mokri, ljepljivi, pravi smeđi šećer). Osim toga, u jednom periodu svibanj - srpanj sam se 1-2x tjedno umočila u lavor (imam tuš kabinu) u kojem sam otopila u toploj vodi (malo toplije od tijela) mlijeko, med i 3-4 kapi ružmarinovog ulja. (zapravo, odvojeno se izmućkaju med, mlijeko i ulje pa se dodaju NEPOSREDNO PRIJE URANJANJA u toplu vodu, jer inače ispari). Smije se točati max. 15 minuta. Ja ostajem po 12 minuta (to radim povremeno, osobito kad me nešto dole peče ili svrbi, s tim sve riješim)... Što reći dalje? ...
JA I DALJE IMAM VELIKIH PROBLEMA, KAO ŠTO SAM PRIJE NAVELA (ništa od navedenog nije KONSTATNO, simptomi se izmjenjuju bez nekog osobitog pravila): periodička napuhnutost, problemi sa stolicom i mokrenjem (nekad ne ide sve odjednom, nego moram odmoriti pa izbaciti do kraja), užasno puno plinova bez obzira što jedem, bolne ovulacije i bolne menstruacije (ovo dvoje je novost zadnja 2 mjeseca otkad idem na YOGU??), smanjen libido... Donji dio trbuha zna mi se toliko napuhnuti (često ako nosim usku odjeću, ali čak i nevezano uz to), da toliko boli, kao upala mjehura, ne mogu koraka napraviti. Ponekad se isprdim pa je to to, a ponekad nije do toga, nego legnem i opustim se pa prođe za sat-dva...
Bila sam na UZV prije par tjedana i sad je endometriozična cista i dalje sitna, tih 1 cm, ali mi se pojavila paučinasta na jednom jajniku i vodenasta na drugom... Upravo imam menstruaciju i JAKO MI JE BOLNA (možda je pukla koja od ove dvije ciste...).
I dalje pijem čaj. To je sad već punih godinu dana!! Dakle ja taj čaj pijem praktički svaki dan. Imala sam neke pauzice od par tjedana u ovih godinu dana, godišnji odmor i slično, ali u principu pijem... Jedina redovita pauza koju radim je 5 dana dok traje M. Onda ne pijem. Inače, od toga čaja mi je M postala redovitija. Prije je znala bit svakih 38-40 dana. Sad je od 28-32 dana u pravilu (ponekad dođe do 34 dana, ali ne dulje od toga).
Idem na treći post, da ne izgubim sve
Jana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 11:33   #17
Thumbs up Alternativno liječenje, 3. dio ... zdravlje uz vjeru

Ono što sam ostavila za kraj, a nekako smatram jednako bitnim kao i fizičke promjene jest - vjera. Ja vjerujem u Boga i vjerujem u sebe. Da sad ne ulazim u detalje svojih razgovora s Bogom, samo hoću reći da smatram da oboljevamo od ove bolesti zato jer imamo nekih problema SA SOBOM. Doduše, često imamo problema s drugima; problema koji nas tište i rade nam stres. Međutim, ako razmislimo, stvar je u nama. Stvar je u tome kako mi interpretiramo tuđe ponašanje prema nama i kako ga primamo k sebi i što poduzimamo u vezi toga. Poduzimanje, ne gledanje. I čekanje.
Ja sam imala (i djelomično još imam) nekih emotivnih problema, a tiču se veze/braka/obitelji/imanja djece. Imam 35 godina i još nemam djece. I nisam sigurna da ih uopće želim imati. Ali sad barem to priznajem, a nekad sam bila u nekom zrakopraznom prostoru i osjećala neki tupi pritisak zbog ove teme. Prije sam primala na sebe tuđa pitanja i zahtjeve da imam dijete već jednom. Sad to više ne dozvoljavam. Iako ni sama ne znam želim li dijete, to je moja stvar i ne dozvoljavam da me se s tim bombardira. Odjebala sam sve znatiželjne / blesave / zlonamjerne ljude koji se pačaju u moj život gdje im nije mjesto.
Negdje sam i pročitala da je endometrioza specifična bolest koju dobivaju žene koje se ne mogu nositi / suočiti s očekivanjima okoline. Svi stalno nešto očekuju od nas. Pa ako su u pitanju djeca, a mi zapravo ne želimo djecu (ili ih ne želimo trenutno), naše tijelo će nam pomoći da nas svi ostave na miru: postat ćemo bolesne, jalove, neplodne pa ćemo svima moći reći: -Pusti me, jadna sam, ne mogu imati djecu. A čak i žene koje žele imati djecu oboljevaju od ovog? Ne znam, ali palo mi je na pamet da te žene zapravo ne žele. Duboko u sebi ne žele. Ili ne žele s tim partnerom a ne znaju kako ga ostaviti pa tijelo opet brani samo sebe. Možda partner ostavi nas kad vidi da smo jalove. A to smo zapravo i htjele. Možda želimo dijete, ali se bojimo dal će se roditi zdravo i lijepo ili bolesno pa podsvjesno odbijamo začeće... Ili se bojimo da ćemo biti loši roditelji jer su naši roditelji biti loši prema nama... Ili jednostavno želimo da nas drugi sažalijevaju. Mi želimo biti bolesne. Duboko u sebi kažnjavamo same sebe radi nečega. Nečega što si ne možemo oprostiti. Samo mi znamo što je to. I boli sama pomisao na to, misli odmah skreću na drugu temu. Sto mogućnosti. Ne znam, razmišljam na glas i pozivam vas sve koje ste došli do ovog dijela posta, da preispitate same sebe. Duboko. Suočite se sa sobom. Ostavite časopise, portale i prijateljice i ostanite same. Premalo smo sami i pitamo sebe što želimo. Što osjećamo? Imamo li repova iza sebe? Neće biti dovoljna jedna sesija u pauzi između dvije TV serije. To je proces koji traje i kojem se treba dati vremena.
Alternativno liječenje po mom je mišljenju istinsko lječenje, dugotrajno i mukotrpno. Ali vjerojatno jedino ono može riješiti ne samo ovaj problem, nego spriječiti pojavljivanje kakvog drugog problema kojemu je uzrok isti - naša nutrina, naše emocije i neriješena stanja. Viroza je jedno, to je definitivno fizička bolest (iako snažan imunitet snažne osobe odoljeva i toj fizičkoj manifestaciji), ali endometrioza kojoj se zapravo ne zna uzrok možda je nešto sasvim drugo. Endometrioza bi mogla biti naš vlastiti odgovor na naše vlastite, unutarnje sukobe i probleme. Lakše je prebacivati odgovornost na njih. Ali mi smo vlasnice svog tijela i možemo sve. Prvi korak je pitati sebe neke stvari: trebam li promjenu, bojim li se promjene, želim li promjenu? Također, treba se pitati želim li promjenu sad ili ću još malo čekati? (ovo je retoričko i ironično pitanje). Treba odrediti prioritete u životu. Također, treba prestati gubiti vrijeme i novac na nebitne stvari i uložiti u ono što je bitno za naš duh i tijelo. Treba očvrsnuti, znati bez srama reći NE ili DA i krenuti u promjenu, vedra i samouvjerena.
Toliko za sad od mene, sigurno sam izostavila mnoštvo misli... Veselim se konverzaciji. U nadi da ćemo se sve izliječiti i biti potpuno sretne i umjesto cistama ispunjene ljubavlju prema samima sebi prvenstveno... Srdačno vas sve pozdravljam
__________________
Jedina razlika između mene i luđaka je ta - što ja nisam lud ... Salvador Dali
Jana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 07:32   #18
Slučajno sam naletjela na ovaj forum i na ovu tematiku. Dijagnosticirana endo 2009.nakon lap.operacije ciste na lijevom jajniku. U posljednje vrijeme imam poremećaj ciklusa, dobijem ranije bukvalno 17 dan ciklusa. Totalni haos u organizmu. Iza sebe imam dva spontana u 7tj.; dijagnosticirana i trombofilija. Nemam djece, imam 40god.

Jana, čitala sam tvoj post i sretna sam zbog tvog načina razmišljanja. Hvala! Kakvo je sad tvoje stanje sa endo?
adahat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.