Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 14:25   #1
Cannabis Sativa???

ehm, ehm

postovani kolege zastupnici,predsjednici foruma, cijenjeni administratori...

Tokom visegodisnjeg istrazivanja i degustiranja (vidi se po avataru ) najrasprostranjenijeg psihoaktivnog derivata , dosao sam do cinjenice da je antipropagandni marketing americke vlade prvenstveno, pa onda i ostalih, prouzrokovao mnoge pogresne poglede na taj divni cvijetak. Naime, shvatio sam da cannabis ima blaga i opustajuca dijelovanja na cijelokupni ljudski sistem. Mnogo puta sam se i sam nasao u prilici da zapalim joint ili popijem caj sa dosta visokom fibrom ili kakvom upalom, i uvijek bi te upale i fibre prebolio nedugo nakon konzumacije vec spomenutog derivata. Takodjer, primjetih i pozitivne ucinke tokom bavljenja fizickim aktivnostima. Andole sam postepeno , u potpunosti izbacio nakon jogginga ili kosarke (sto cesto znam otic) . Ovdje je dokaz da su biljke jedne od jacih argumenata alternativne medicine.

E sad, ja kao ,jasno, dugogodisnji pristrani obozavatelj i clan kluba ljubitelja marihuane , upitao bih vas sljedece:
koliko su dokazane tvrdnje o pozitivnim a koliko o negativnim dijelovanjima biljcice, posto znamo da pristase zbog isprzenog mozga i ovisnosti zagovaraju marihuanu, a ljudi iz sjene koji mogu zaraditi na ganji jednostavno opovrgavaju njena pozitivna dijelovanja. Ja kao clan prve grupe neznam u kolikim granicama na mene utjece tetrahidrokanabinol i da li ja mogu uopce racionalno o tome govorit?

Dakle, svi vi koji imate iskustva molio bih, i cijenio vase misljenje. Kako VAS ''PUCA'' dim i jeli uzivate u degustiranju istog ? fala
peace
GregogSamsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 18:29   #2
probah dva puta u životu i nisam se zaljubio u travurnu

ne volim to nenormalno stanje uma. ti možeš pričati o uživanju, no ja ne volim uživanje povezano s neprirodnim supstancama. ti možeš meni sad reći da je trava prirodna supstanca, jest, kao i što je govno prirodna supstanca pa ga ne konzumiram u nikakvom obliku.

tijelu marihuana nije neophodna da bi čovjek dobro funkcionirao, bio sretan, da bi uživao.
Gradski konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 03:50   #3
Quote:
Gradski konj kaže: Pogledaj post
probah dva puta u životu i nisam se zaljubio u travurnu

ne volim to nenormalno stanje uma. ti možeš pričati o uživanju, no ja ne volim uživanje povezano s neprirodnim supstancama. ti možeš meni sad reći da je trava prirodna supstanca, jest, kao i što je govno prirodna supstanca pa ga ne konzumiram u nikakvom obliku.

tijelu marihuana nije neophodna da bi čovjek dobro funkcionirao, bio sretan, da bi uživao.


Slazem se sa tobom glede toga da nije neophodna. Jasno da nije.
Svak ima svoje reakcije na maricu. Mene naprosto odusevljava. LSD, gljive i razno razni tripovi su zesci halucinogeni i njih ne volin.

Ne slazen se da stanje uma nije nenormalno jer ako je prirodno znaci i normalno je (ovo je sad vise filozofski pa necemo o tome) , druga stvar -jasno je da znas o marihuani iz anti-propagandnog materijala,a da nemas blage veze (kako i sam kazes) da trava,odnosno THC koncetrat u travi , nema nikakve veze sa ''neprirodnim uzivanjem'' jer je to vise manje sve stvar psihe. Ocu rec, da svi zapalimo joint tu i tamo, svijet bi bio mnogo mirnije i osjecajnije (sigurnije) mjesto.
Reci mi, iskreno, jesi li ikad vidio nekog serijskog ubojicu ili silovatelja da je napusen bio dok je radio to svoje nedjelo? naravno da ne.

pokusavam ukazati na dobre stvari jer su ljudi zatucani poprilicno (ima ih stetnih stvari vezanih za travurnu ) ,fala bogu, ali u daleko manjoj kolicini.)


I govno je kraj jednog procesa,skoro ka i smrt. Biljke su sastavni dio zivota.

PEACE bredda, i zapali koji joint
GregogSamsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 11:02   #4
ma, pušio bih ja, samo nemam pri sebi.

koliko ja znam to se nema nigdje kupiti u trgovini.

ako je trava tako dobra, zašto je nema za kupiti u Konzumu ?!
Gradski konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:43   #5
Quote:
Gradski konj kaže: Pogledaj post
ma, pušio bih ja, samo nemam pri sebi.

koliko ja znam to se nema nigdje kupiti u trgovini.

ako je trava tako dobra, zašto je nema za kupiti u Konzumu ?!

kralju moj , zato sta je to urota koju maloumni (citaj: imprudentni) ljudi ne kuze.
nisam ja zadrti pusac samo ocu rec koliko stvari ljudi ne kuze ili ne zele kuzit oko sebe. a cannabis je jedna od tih
GregogSamsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 03:21   #6
Quote:
GregogSamsa kaže: Pogledaj post
Dakle, svi vi koji imate iskustva molio bih, i cijenio vase misljenje. Kako VAS ''PUCA'' dim i jeli uzivate u degustiranju istog ? fala
peace
Ja sam 4 puta u životu probala i def. mogu da kažem da ne uživam u tome. Trudila sam da da mi se svidi i da uživam ali jednostavno ne ide. Prvi put kad sam probala nije djelovalo na mene, ama baš nikako, ništa nisam osjetila. Drugi put me spucalo, ali nije mi bilo lijepo, nisam mogla da s opustim. Pripisivala sam to tome što sam bila u društvu koje ne poznajem, poznavala sam samo jednu i sa njom sam samo mogla normalno razgovarati i tome što moram za koji sat čista doći kući. Treći put sam bila pijana, povraćala sam i imala užasne tripove, mislila sam da je zbog alkohola. Četvrti put, prije par sati sve je bilo kako treba, nisam ništa pila, jela sam, bila sam odmorna i naspavana... i nije mi bio lijepo, bila sam užasno uplašena i srce mi je cijelo vijeme nenormalno lupalo. Nikad više!!!

Zadnje uređivanje lara-zivago : 29.08.2013. at 04:21.
lara-zivago is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 18:02   #7
Probala bih i ja da se ovi sjete legalizirati rekreativnu marihuanu konacno.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:21   #8
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Probala bih i ja da se ovi sjete legalizirati rekreativnu marihuanu konacno.
Preseli se u Italiju. Tam je legalizirana.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 23:43   #9
Super. Jos samo loto.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.