Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 21:15   #1
Preporuka duhovnika

Našao sam se, zbog teže bolesti, u situaciji da potražim pomoć duhovnika koji mi može pomoći da prebrodim bolest i još neke životne probleme. Do sada sam uspio otići dva puta u Šurkovac fra. Ivi Paviću. Njegovo polaganje ruku nije ostavilo neki značajan efekt na moje zdravlje ili životnu situaciju, ali sam čuo dosta priča da je drugima pomogao u njihovim nakanama.

Htio bih još koji puta otići, no isto tako bih htio čuti vaše preporuke i priče koje daju poticaj kako je duhovnost doista jača od medicinskih preparata. Zaista se čovjek nađe u životnoj situaciji gdje mu jedino čudo može pomoći.
klto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 21:26   #2
Quote:
klto kaže: Pogledaj post
Našao sam se, zbog teže bolesti, u situaciji da potražim pomoć duhovnika koji mi može pomoći da prebrodim bolest i još neke životne probleme. Do sada sam uspio otići dva puta u Šurkovac fra. Ivi Paviću. Njegovo polaganje ruku nije ostavilo neki značajan efekt na moje zdravlje ili životnu situaciju, ali sam čuo dosta priča da je drugima pomogao u njihovim nakanama.

Htio bih još koji puta otići, no isto tako bih htio čuti vaše preporuke i priče koje daju poticaj kako je duhovnost doista jača od medicinskih preparata. Zaista se čovjek nađe u životnoj situaciji gdje mu jedino čudo može pomoći.
Žao mi je zbog tvoje situacije. Probaj kontaktirati Dragu Plečka. Snima neke CD-e sa subliminalnim porukama koje navodno pomažu nekim ljudima.
Sretno i ozdravi!
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:50   #3
Quote:
klto kaže: Pogledaj post
...htio čuti vaše preporuke i priče koje daju poticaj kako je duhovnost doista jača od medicinskih preparata.

Moja preporuka:

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=herPqYEiGJU

Možeš i njenu knjigu posuditi u knjižnici (ili kupiti) i pročitati.
Fantastično inspirativno iskustvo koje dokazuje snagu duha.
Hannan Ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:58   #4
Moja preporuka:

https://www.ivantic.info/Zdravlje.htm
Talking Heads is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 00:06   #5
obrati se njoj
https://m.facebook.com/profile.php?i...content_filter

Maida Curtovic
Ima neke njene metode koje cine cuda
Mozda ce ti trebati malo vremena da proniknes o cemu prica... ludo i djelotvorno

Sretno ❤
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:55   #6
over dull

Maida Ćurtović je OK
over dull is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2018., 07:23   #7
Ovo što ti je utisana preporučila je vrh, no da bi išao kod Maide moraš se stvarno odlučiti, mora ti biti dosta bolesti. Ići kod nje samo kao rezervne opcije da vodiš pomaže li, a u umu imati alternativna rješenja, slaba vajda.
Zajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2018., 04:01   #8
Podijelio bi svoje iskustvo..kada mi je prilikom jedne manje operacije prilikom davanje spinalne anestezije pripravnica povrijedila zivac, pirenuos, mislim da se tako zove..po povratku iz bolnice primijetio sam da hodam cijelim stopalom, tzv. pijetlov hod..kod pregleda ustanovljena je povreda zivca, kronicna..bez mogucnosti i nade u oporavak.
Vidjevsi da ljudi ne mogu obratio sam se Bogu za pomoc, dogovorio s zupnkom ispovjed, pricest, bolesnicko pomazanje.Za dva- tri tjedna bila je u gostima i grupa Kristofori..dakle ispovjedio sam se, pricestio, i pod misom primio bolesnicko pomazanje..dok je zajednica molila za ozdravljenje..sve je tako zavrsilo..odem raditi i negdje oko Uskrsa prosle godine primijetim sam se be da hodam normalno..proslo je sigurno 5-6 mjeseci od bolesnickog pomazanja..cudo bozije..probam stat na prste, hodat po petama , sve radi kao da nista nikada nije bilo nikakvog ostecenja..uz put sam uzimao neurobion i bio nekoliko puta kod kiroprakticara, ipak mislim da se dogodilo ozdravljenje po bozijoj milosti.Na lijecnickom pregledu u proviti u ri, lijecnik medicine rada nije vjerovao dok nije vidio.Hvala Isusu.
tongaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2019., 23:27   #9
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Žao mi je zbog tvoje situacije. Probaj kontaktirati Dragu Plečka. Snima neke CD-e sa subliminalnim porukama koje navodno pomažu nekim ljudima.
Sretno i ozdravi!
Plečko je majstor poznavanja mnogih eteričnih metoda, ali najprije on je blisko povezan sa svojim učiteljima u Indiji.
Lennie Ingall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.