Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 14:31   #2901
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
kolko god volim zaradit i ovakve zelene dane, tolko me i zivciraju, jednako kao i pokolji. u ovom kriptu nema zlatne sredine. il sve leti u nebo il je pokolj zesci, o zdravom, laganom i umjerenom rastu i/ ili padu nema ni govora
Mozda jer je trziste retardirano?
Ne zna se jesu li gluplji investitori il developeri kad pogledas neke projekte...ne zovu ih daba shitcoins, pa radis se dvadesetogodisnjim klincima koji twitovima uzdrmaju bilijunski cap...
Mislim da vecina "investitora" ne kuzi sta je blockchain i zasto je bitan, a ne specificnosti i detalje onoga u sta ulaze.
Btc-u smo promjenili usecase u sve sta nam pase, negiramo sve negativno jer dok ide gore svima je dobro.

Btc maximalsiti gledaju s visoka na ostatak crypta koji je bio samo logican slijed, jednako kao sta su na njega gledali dok je rastao skoro da sve lici na Orwelovu zivotinjsu farmu sve vise.

Al nije sve crno, prvo dosta je love na stolu, drugo pohlepa ce samo ubrzati adaptaciju i rasprostranjenost... a balon tek pocinje
Shannanigans is offline  
Old 18.12.2017., 14:46   #2902
Za one koji žele kupiti sada Litecoin - meni inače jako drag coin. Evo pto kaže vlasnik - malo u šali, ali opet povijest se ponavlja često pa oprezno. LTC će vjerojatno jako dolje kada BTC ponovno krene gore.

Buying LTC is extremely risky. I expect us to have a multi-year bear market like the one we just had where LTC dropped 90% in value ($48 to $4). So if you can't handle LTC dropping to $20, don't buy!
abusaef is offline  
Old 18.12.2017., 15:07   #2903
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Istina, ali BTC je malo drugačiji jer je poput lokomotive koja vuče sve ostale.

Altovi, ovisno o time frameu, uvijek dobiju neku korekciju.

Npr, ADA je 8h nakon ATH imao 27% korekciju (2942 - > 2135) i sad se čini da će opet prema gore.
Znam , sudjelovao sam aktivno u kupnji kad je pao ispod 2300.

Evo sad je malo krenuo nizbrdo, ali slabo. No spreman sam i za varijantu da padne ispod 2400
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.12.2017., 15:18   #2904
Quote:
dalmato86 kaže: Pogledaj post
Kolega, ima li koji poseban razlog za tu preporuku, mislim koja korisna informacija?
A nisam vidovit ali sam nacuo of nekih iskusnijih tradera (kolega s posla).
I ja tek proucavam.

Btw..citaj forume!
https://www.cryptocompare.com/coins/dgb/forum/BTC
Rtm-south is offline  
Old 18.12.2017., 15:49   #2905
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
sta je "nova" ADA po vama? na cemu da drzim oko.
jer ak ne ode dole sam je popusio. hebga,. mogu bit sretan kolko sam zaradio na njoj. digo sam 1.5 placu.
pa onda trebas bit u miru. ja se trudim i znam kolko je to tesko. jako je bitno da si odredimo izlaze kad ulazimo, ako ulazimo s tim ciljem. i to je to.

3rd generation blockchain se spominje cesto uz adu i aion. aion je preskup vec ada iako je nisko ovih dana. vjerojatno ce ispast da je sve ovo sto danas imamo jeftino na ljeto... znaci, umjesto jednog blockchaina, imamo hrpu blockchaina kolko sam ja shvatio, mrežu blockchaina i visedimenzionalni scaling. zvuci revolucionarno, zato i kazu za adu da je eth killer, povecat ce br transakcija itd. plus pos itd. eos je na slicnom putu s drugacijim nacinom razmisljanja, iota s tangle-om itd. e sad, nova ada, ak neko sazna, javite hehe

jednako kolikoje tesko ne prodat kad ti naraste i imas profit ako si odlucio holdat. ne znam kaj je gore zapravo. mozda jedino varijanta u kojoj nisi prodao i uzeo profit pa je palo pa moras jos cekat. depresivna epizoda. mi smo svi hooked. ko s emoze pohvalit da bez beda moze uhgasit komp i ne upalit ga dva dana ili ne pogledat mob i portfolio. niko. al neka smo. al mozda bi trebali malo vjezbat to. jer ja nemam predaha ni dana. mozda uzet jedan dan u tjednu i pogasit sve. nista se nece dogodit vjerjatnon osim sto ces propustit msu stvari hahahah

Zadnje uređivanje exxo : 18.12.2017. at 16:56.
exxo is offline  
Old 18.12.2017., 15:51   #2906
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Znam , sudjelovao sam aktivno u kupnji kad je pao ispod 2300.

Evo sad je malo krenuo nizbrdo, ali slabo. No spreman sam i za varijantu da padne ispod 2400
dobro je dok imas s cim. ada ce bit huge, to sam rekao od prvog dana, a i s obzirom da ti volis stejkat, pun pogodak. ko god ulazi sad, dobro ulazi po mom misljenju. jel ce bit povoljnijih prilka, vidjet cemo, ja im se nadam jer trenutno si ne mogu po ovoj cijeni priustit vise od 10k ade mamicu joj
exxo is offline  
Old 18.12.2017., 16:04   #2907
evo insiderskih informacija sto bi moglo bit izlistano ako je vjerovat fake news portalima koji imaju utjcaja

http://edition.cnn.com/2017/12/18/af...ery/index.html

i

binance supporting whales white socks team

https://twitter.com/binance_2017/sta...72388449660928
exxo is offline  
Old 18.12.2017., 17:55   #2908


Cjeli dan u crveno ...
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 18.12.2017., 17:59   #2909
Hehe, izgleda da ljudi stvarno stavljaju novac tamo gdje su im usta
Ali promet je nikakav.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 18.12.2017., 18:09   #2910
Znaci kako svari stoje ..nema BTCa preko 20k ovih blagdana ... al ko zna mozda se sve okrene za 2 dana ...
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 18.12.2017., 18:10   #2911
Quote:
O_D_E_Z kaže: Pogledaj post
Znaci kako svari stoje ..nema BTCa preko 20k ovih blagdana ... al ko zna mozda se sve okrene za 2 dana ...


Mislis za dva sata hhhh


Sent from my iPhone using Tapatalk
exxo is offline  
Old 18.12.2017., 18:16   #2912
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
Mislis za dva sata hhhh


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema nam spavanja
A jbg ... ovo i jesu interesantna vremena ..
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 18.12.2017., 18:27   #2913
Sad mi je zao sta jucer nisam stavio na automatic buy kad padne ispod 2$ XRB (RaiBlocks).. vratio se evo na 2.6$ ... Oce padat ovo .. Oce bit izlistan u sjecnju na kojoj od vecih ? Koliko potencijala ima ovo ? Funkcionalni Tangle .. Nemam vremena ga isprobat ...
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 18.12.2017., 18:39   #2914
yeeeey evu kupio svoje prve BTC na Coinbaseu

sad moram cekat neku od mjenjacnica za altove da se dobije
volverine is offline  
Old 18.12.2017., 18:52   #2915
Par savjeta za početnike:

Learn. Read.
Get skin in the game but don't invest more than you can afford to lose.
Invest all you have into learning.
Keep half. Trade with half.
Try explaining to others.
Learn more.
Read more.
Find your niche.
Buy low sell high.
HODL.
Build.
Contribute.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.12.2017., 19:18   #2916
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
yeeeey evu kupio svoje prve BTC na Coinbaseu

sad moram cekat neku od mjenjacnica za altove da se dobije
Bravo .. sad dok ne izgubis baren pola nisi nista napravia
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 18.12.2017., 19:33   #2917
Quote:
O_D_E_Z kaže: Pogledaj post
Bravo .. sad dok ne izgubis baren pola nisi nista napravia
gle, kakve sam ja srece ovo sve sa kriptovalutama bi moglo otic kvragu, zato prodavajte sve i pare u jastuke

@nego htio sam sada prebacit BTC sa coinbasea na binance i ispalo mi je da bi mi prebacilo oko 20kn, a preko 100kn bi mi bio neki fee?
volverine is offline  
Old 18.12.2017., 19:38   #2918
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Par savjeta za početnike:

Learn. Read.
Get skin in the game but don't invest more than you can afford to lose.
Invest all you have into learning.
Keep half. Trade with half.
Try explaining to others.
Learn more.
Read more.
Find your niche.
Buy low sell high.
HODL.
Build.
Contribute.

Hvala na savjetu
__________________
.
quadzilla is offline  
Old 18.12.2017., 19:47   #2919
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
gle, kakve sam ja srece ovo sve sa kriptovalutama bi moglo otic kvragu, zato prodavajte sve i pare u jastuke

@nego htio sam sada prebacit BTC sa coinbasea na binance i ispalo mi je da bi mi prebacilo oko 20kn, a preko 100kn bi mi bio neki fee?
LTC koristi ... puno manji fee .. ili Ripple ! BTC je u banani trenutno sta se naknada tice jer je mreza zakrcena a na upgradeu se jos radi ...
Nije pogodan za baratanje ..
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 18.12.2017., 19:52   #2920
Quote:
O_D_E_Z kaže: Pogledaj post
LTC koristi ... puno manji fee .. ili Ripple ! BTC je u banani trenutno sta se naknada tice jer je mreza zakrcena a na upgradeu se jos radi ...
Nije pogodan za baratanje ..
nema na binanceu rippla. znaci moram kupit LTC
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.