Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 18:30   #561
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ako nekog smatras prijateljem, ne prostires javnosti njegove teske trenutke. I to je cijela filozofija. Osim toga, nakon gubitka vlastite kceri, i to na tako tezak i uzasan nacin, zasto imas potrebu dirati u tudje dijete? I Editina majka je izgubila kci na neki nacin. Ne na isti nacin kao Mani, ali na neki nacin da.
sorry, neusporedivo je
Peppa Pig is offline  
Old 18.12.2017., 18:33   #562
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
I

Što se ljepote i talenta tiče, to je prilično subjektivno. Meni ona nije toliko nestvarno lijepa, koliko stvarno je njegovana, a talentirana je za oldskul televizijske emisije, onakve kakve su se nekad snimale, a i danas ih ima na talijanskim i francuskim televizijama. Nije talentirana na pjevanje.
Joj, draga moja, meni ona bas nije talentirana za voditeljiicu icega.
Svaki pokret, svaka rijec i ton i gestikulacija joj djeluju promisljeno, ustogljeno i nauceno.
Kao da stalno razmislja kakav dojam ostavlja.
Ne moze niti u istu recenicu sa starom skolom tipa Helga Vlahovic ili Zeljka Fattorini, a ni sa voditeljicama tipa Hunziker, ak cemo o talijanskim. Raffaela Carà? Please...
Ni truna prirodnosti u Vlatki. Samo ambicija. I umisljenost.
Znas kaj bi njoj leglo, a i nosilo lovu i sad se ne zezam, zbilja to mislim.
Lijepom nasom.
Mislim da bi to dobro vodila i da bi se bas dobro snasla.
Iskreno.
Hannah 3 is offline  
Old 18.12.2017., 18:34   #563
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
prvo, kog boli kita, drugo, njezin život, njezina stvar
ali to radimo sa svima, pa svačiji život je njegov život i njegova stvar, pa nas to nikad nije sprječilo. edita ni po čemu nije drugačija.
My Name Is... is offline  
Old 18.12.2017., 18:41   #564
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
ali to radimo sa svima, pa svačiji život je njegov život i njegova stvar, pa nas to nikad nije sprječilo. edita ni po čemu nije drugačija.
ne kužim ovo inzistiranje
pa pišite, jel vas netko drži?



Hana, , Lijepom našom bi bio format za nju. Sve je uštogljeno, a seoska je zabava zapravo. Ona bi dala eleganciju toj emisiji. Al stvarno to mislim. Uvodiću, jel čitaš?
Gzena is offline  
Old 18.12.2017., 18:42   #565
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
sorry, neusporedivo je
Ne usporedjujem, ali smatram da bi Mani trebala razumjeti Editinu majku prije nego netko drugi. A ona joj je svojim istupima samo zasolila ranu.
Azola is offline  
Old 18.12.2017., 18:44   #566
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ne usporedjujem, ali smatram da bi Mani trebala razumjeti Editinu majku prije nego netko drugi. A ona joj je svojim istupima samo zasolila ranu.
Potpuno krivo shvaćanje. editina majka nije ni malo žalosna, već ne može biti sretnija zbog odabira svoje kćeri.
My Name Is... is offline  
Old 18.12.2017., 18:46   #567
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ne kužim ovo inzistiranje
pa pišite, jel vas netko drži?



Hana, , Lijepom našom bi bio format za nju. Sve je uštogljeno, a seoska je zabava zapravo. Ona bi dala eleganciju toj emisiji. Al stvarno to mislim. Uvodiću, jel čitaš?
Zamišljam vlatkicu kako vodi emisiju obučena u narodnu nošnju.
Dammy is offline  
Old 18.12.2017., 18:47   #568
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ne usporedjujem, ali smatram da bi Mani trebala razumjeti Editinu majku prije nego netko drugi. A ona joj je svojim istupima samo zasolila ranu.
procitaj izjavu njene majke. ja tu ne vidim nikakve rane ni tuge
https://www.bitno.net/vijesti/hrvats...-pustinjastvo/

a usporedjivati cinjenicu da je odrasla osoba prosvikala nakon godina pikanja i smrt 5-godisnje curice od raka je dno dna

edit: @MyNameIs
Peppa Pig is offline  
Old 18.12.2017., 18:51   #569
kak vi znate jel njezina mama žalosna ili sretna?
Gzena is offline  
Old 18.12.2017., 18:54   #570
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
kak vi znate jel njezina mama žalosna ili sretna?
klik na link, brzo si tamo
Peppa Pig is offline  
Old 18.12.2017., 18:58   #571
no shit šerlok
bijah tamo i ne osjetih kakva joj je majka u nutrini
priča li to zato da sebe utješi i lakše podnese činjenicu da nema nikakav kontakt s kćeri (ili vrlo rijedak)
ili zaista tako osjeća

mislim da će malo koji roditelj biti presretan kad im dođe dijete i kaže da ide u strogo zatvoreni samostan gdje že živjeti kao isposnik
bez obzira što dijete to želi i to ga čini sretnim

disklejmer - moje mišljenje, ne kažem da nema roditelja koji bivaju oduševljeni takvim djetetovim životnim izborom.
Gzena is offline  
Old 18.12.2017., 19:01   #572
Za malu promjenu teme, evo Grubniću i tata na instagram slici osvanuo
https://www.instagram.com/p/Bcwob4ZB...y=markogrubnic
Imao je rođendan Markec
Snow Fairy is offline  
Old 18.12.2017., 19:20   #573
Vlatku ste prošle, ali ne znam jeste i ovo, što sam iskopala sa starog trača: - enivej, Vlatkić, karma je, izgleda, baš kuja
da prostite na dugačkom postu.
----------------------------------------------
Vlatkica Pokos priča za Gloriju pa kaže:
EKSKLUZIVNO: VLATKA POKOS

Muškarci su mi samo nanijeli štetu

Zagrebačka voditeljica na sudu traži potvrdu da je s bivšim partnerom živjela u izvanbračnoj zajednici, zbog čega je zapostavila karijeru, pa želi naknadu za pet i pol godina kuhanja i pospremanja

Razgovarala Sineva Pasini
Snimci Boris Poljičanin, Glorijina arhiva i privatni album

Prošli je tjedan za Vlatku Pokos bio vrlo stresan. Započeo je dolaskom na Općinski sud u Zagrebu, gdje se 34-godišnja pjevačica i voditeljica pojavljuje kao tužiteljica, a završio prosvjedima zaštitnika životinja pred njezinim stanom u središtu grada. I dok su "demonstracije" protiv Vlatkine ljubavi prema krznenim bundama u kišno subotnje jutro privukle svu silu novinara, na sudskom ročištu četiri dana ranije (9. studenoga) nije bilo niti jednog predstavnika sedme sile. Naime, parnica koju je Vlatka još lanjske veljače povela protiv svojeg bivšeg dragog, 43-godišnjeg Zlatka Maletića, ugostitelja po zanimanju, ostala je dobro skrivena od javnosti. Do sada.
Zbog čega je Vlatka Pokos dala na sud čovjeka s kojim je živjela pet i pol godina i s kojim se razišla u rujnu 2001? Ukratko, ona želi da se njihova veza proglasi izvanbračnom zajednicom, a iz toga bi proizišla i ostala - imovinska - prava. Zlatko Maletić, pak, tvrdi sasvim suprotno: da među njima nije postojala nikakva zajednica, pa niti izvanbračna, da nisu skupa stanovali, niti imali zajedničko kućanstvo. Prema njegovom iskazu, njihova - samo emocionalna - veza nije trajala do rujna 2001., već do ljeta 2000.
Iako ne smije komentirati proces koji je u toku, Vlatka Pokos je pristala na razgovor jer je povrijeđena činjenicom da su u javnost izašli detalji iz Maletićeva iskaza po kojima je opisana kao uzdržavana žena. A to je, kaže, laž koju je lansirao, smatra Vlatka, Maletić, laž koja ju je povrijedila i oblatila.

Zašto ste, zapravo, podigli tužbu, i to godinu i pol nakon završetka veze?
- Prvotno uopće nisam namjeravala sudski tražiti pravdu. Nakon prekida naše šestogodišnje veze, u kojoj sam materijalno jako puno izgubila odrekavši se za to vrijeme - na njegovo traženje - karijere, vjerovala sam da ćemo se dogovoriti o nekim stvarima, biti korektni jedno prema drugome. Mog bivšeg partera najviše je brinulo da nešto ne kažem u novinama, a kao što je poznato, o njemu nikad nisam rekla niti jednu lošu riječ. Dio našeg dogovora sam, dakle, ispunila.

Čega se bojao da biste mogli pričati? O njegovu poslu?
- Brinulo ga je da ne pričam ni o našem odnosu ni o njegovu poslu, nazovimo to tako. Ni sad ne namjeravam o tome govoriti. Nikad preko novina nisam rješavala svoje niti privatne niti poslovne probleme, jer mislim da to nije pravi put.

Zašto ste sada odlučili progovorili?
- Zato što mi je dosta da me prikazuju kao ženu koja je živjela na nečijoj grbači, koja je iskorištavala muškarce, koja je sve što ima dobila od muškaraca. To jednostavno nije istina. Muškarci su mi, na žalost, dosad nanijeli samo štetu. I emotivnu i materijalnu. Često kad čitam napise o sebi pomislim: bilo bi dobro da je to zaista tako.

Vratimo se na prvo pitanje: zašto ste svog bivšeg dali na sud?
- Zato što sam od čovjeka s kojim sam bila u tako dugoj - a danas vidim i potpuno nepotrebnoj - vezi doživjela brojna poniženja. Bit ću vrlo konkretna. Dok smo još bili u vezi, dakle do jeseni 2001., zbog svoje popularnosti dobila sam na korištenje mercedes A. Kako mi ga je Euroline bio spreman prodati po povoljnijoj cijeni, za njega smo uplatili 45.000 kuna kapare. Kad sam se razišla s bivšim partnerom, dogovorili smo se da mi on prepusti tih 45.000 kuna kapare, a da ja doplatim ostatak novca za auto. Ni nakon dvije godine poslije našeg prekida on nije našao vremena otići u Euroline i prepisati da meni pripada ta kapara koja je bila uplaćena, naravno, na njegovo ime. Kad živite u takvoj vezi, onda je sve naše, ali na papiru njegovo. Nakon što sam se dvije godine ponižavala nazivajući njegova odvjetnika i njega rekla sam: "Dosta je".

Zar je riječ samo o tome, o tih 45.000 kuna, ili kanite tražiti mnogo više, ako se dokaže da je vaša veza bila de facto brak? Je li, možda, riječ o osveti?
- Ne radi se o osveti. Da sam je htjela, podnijela bih tužbu odmah, dok su emocije još vruće. Na tužbu sam se odlučila jer mislim da imam pravo da mi se nadoknadi što sam izgubila. A izgubila sam u materijalnom smislu mnogo. Kad sam s bivšim partnerom počela hodati, u svibnju 1995., mogu kazati da sam bila najpopularnija žena u državi. Pjevačka i voditeljska karijera su mi išle odlično, imala sam planove i ugovore, mogućnost dobivanja stana i automobila... Zoran (c)kugor, moj tadašnji menadžer, može objasniti što sam sve izgubila kad sam zbog ljubavi prekinula karijeru. Zar nemam pravo na nadoknadu nakon pet i pol godina kuhanja i pospremanja i svega što sam radila na uštrb karijere, a što moj bivši partner sada omalovažava i negira?

Jeste li izračunali koliko to sve vrijedi? Odnosno koliko ćete tražiti?
- Moja je tužba takozvana deklaratorna tužba kojom tražim da se utvrdi izvanbračna zajednica. Nemam nikakav materijalni zahtjev, zasad.

Ali ćete ga imati, zar ne?
- S obzirom na ponašanje druge strane, imat ću ga. Morate priznati da nisam bila pohlepna kad sam nakon šest godina zajedničkog života očekivala - i to jedino iz principa - samo 6000 eura. Slažete li se da je to smiješno s obzirom na ono što sam izgubila i da nije nimalo gramzivo?

Zašto Zlatko Maletić nije htio da mu djevojka pjeva i nastupa? Zbog ljubomore? Posesivnosti?
- Mislim da većina muškaraca u Hrvatskoj ima isti problem: veoma teško pored sebe podnosi lijepu i uspješnu ženu. Nisu sretni dok je ne učine ovisnom o sebi. Ja to - ovisnost - sebi nisam nikad dopustila i neću. Imam svoj posao, ime i prezime, hvala Bogu.

Je li vam on nešto obećavao u zamjenu za napuštanje karijere?
- Govorio mi je da ima dovoljno za nas oboje, da će mi, kako bi mi kompenzirao materijalni gubitak, otvoriti lokal, jer nisam žena koja bi sjedila doma i od nekog tražila novac. Volim i želim raditi. Obećavana su mi brda i doline, kao što obično biva na početku veze, a ja sam sve vjerovala, kako biva kad si zaljubljen i slijep. To mi je dobra škola. Moja me mama, koja se nikad ne miješa u moj život, samo zapitala: "Zar ćeš sa svojom ljepotom i talentom biti nekome kućna pomoćnica?" Tu vezu nikad nije odobravala.

Nije ju odobravala ni Zlatkova majka, kako se vidi iz njegova svjedočenja na sudu. A, čuli smo, ni njegov brat Boro Maletić? Zašto?
- Doživjela sam toliko ružnih stvari od njegove obitelji da se toga ne želim ni sjećati. To je za mene davno završena priča, ti mi ljudi nisu uopće važni. Ne želim zvučati patetično, ali vjerujem da dragi Bog odozgo sve vidi i da sve na kraju dođe na svoje. U našoj sam vezi do posljednje sekunde bila korektna i borila se za nju. Predala sam se kad više nije bilo nikakva smisla i kad sam shvatila s kim sam.

U odgovoru na tužbu Zlatko Maletić spominje svoje nevjere kao dokaz da vaša veza i nije bila veza, jer je on istodobno bio i s drugim ženama. Je li u vašoj vezi, možda, bilo i nasilja?
- Svašta se pričalo o našoj vezi, a neke stvari neću reći ni na sudu. Nemam namjeru nikog ocrnjivati. Očekivala sam minimum korektnosti, a nisam dobila niti taj minimum. Moram reći da je u našoj vezi bilo svačega, i mnogo toga što se pričalo istina je. Mislim da sam rekla dovoljno.

Znači da je istinita i priča da vam je, kad ste se posvađali, svu garderobu bacio u kontejner?
- Istina je da je dio stvari koji je ostao u stanu završio u smeću, no nisu to bile neke posebno važne stvari.

Zašto je došlo do prekida?
- O tome se pisalo 2000. godine. Bilo smo u prekidu tri-četiri mjeseca, a onda sam mu se vratila pa se naša veza razvlačila još godinu dana, što on, također, sad negira na sudu. Ja govorim samo istinu.

On spominje da je među vama došao kraj u ljeto 2000. jer ste ušli, kako je kazao na sudu, "u vezu s jednom osobom što su popratili mediji vrlo intenzivno". Očito misli na priču o Alenu Bokšiću? Jeste li s poznatim nogometašem imali romansu?
- Doista to ne bih komentirala, jer s dotičnom osobom nikad nisam bila u vezi. (c)okirana sam podlošću i prljavošću druge strane.

Jeste li na ideju da sudski zatražite da se veza s bivšim partnerom proglasi izvanbračnom zajednicom došli nakon slične tužbe manekenke Tatjane Mrduljaš protiv Silvija Marića?
- Naše dvije situacije mogu se i ne mogu usporediti. Moja veza bila je mnogo dulja i mnogo ozbiljnija. Kad je Tatjana podigla tužbu, izrazila sam joj podršku, ali u tom trenutku nisam razmišljala da i ja učinim slično. Tada sam samo željela da idem dalje i da se ne osvrćem. No, nisam dobila ni minimum korektnosti koji sam očekivala.
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Old 18.12.2017., 19:30   #574
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Za malu promjenu teme, evo Grubniću i tata na instagram slici osvanuo
https://www.instagram.com/p/Bcwob4ZB...y=markogrubnic
Imao je rođendan Markec

nikolina_pisek Sveto trojstvo. Ti ga posjedujes


__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 18.12.2017., 19:36   #575
nisam čitala komentare

Al vidim da je opet u Parizu, mislila sam da je gotovo s tim
Snow Fairy is offline  
Old 18.12.2017., 19:48   #576
elton john jr.
https://www.instagram.com/p/Bczn3WOB...y=markogrubnic
Dammy is offline  
Old 18.12.2017., 19:51   #577
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Potpuno krivo shvaćanje. editina majka nije ni malo žalosna, već ne može biti sretnija zbog odabira svoje kćeri.
Nisam za nikakve krajnosti i radikalnosti, ali pokusavajuci se staviti u poziciju Editine majke, tj. cijele Editine obitelji koja je vjerojatno jako religiozna, rekla bih da osjecaju ponos, ali da im je i jako tesko sto vise nije s njima. To sto je njena kci odlucila zivot posvetiti Bogu i sto je ona ponosna zbog nje, ne znaci da joj ne nedostaje svaki dan, sat, minutu.
Azola is offline  
Old 18.12.2017., 19:56   #578
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
procitaj izjavu njene majke. ja tu ne vidim nikakve rane ni tuge
https://www.bitno.net/vijesti/hrvats...-pustinjastvo/

a usporedjivati cinjenicu da je odrasla osoba prosvikala nakon godina pikanja i smrt 5-godisnje curice od raka je dno dna

edit: @MyNameIs
Nemam zivaca citat takve portale. Ne usporedjujem tezinu situacija, nego kazem da bi Mani, koja je prozivjela tako tesku obiteljski tragediju, trebala biti osjetljivija i pazljivija prema drugim majkama koje vode svoje bitke.
Azola is offline  
Old 18.12.2017., 19:59   #579
imam u daljnoj obitelji slicnu situaciji, rođakinja je sa 20 god. otisla u red nezz kak se tocno zove al ugl. u onaj u kojem je bila majka tereza, bila je prvo u Poljskoj pa u Indiji sad je u Africi u nekom ful siromašnom selu, cuje se sa obitelji 1 mjesecno mislim i to na kratko...roditelji su također pobožni, naravno da im fali svaki dan i svake minute ali da su ponosni na nju - jesu, do god dođu pričaju o njoj
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 18.12.2017., 20:04   #580
Meni i dalje nije upitno ništa što je Mani rekla.
A i zanima me kak je to Edita saznala tamo iza rešetaka, u izolaciji i zavjetu šutnje?
BondWannabe is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.