Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Pogledaj rezultate ankete: ---
--- 0 0%
--- 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2007., 04:25   #21
da se nadovežem na sve ovo...

država nam je u kurcu i dok god ima ljudi koji imaju "prijatelja iz srednje" "rođu" itd itd na visokim pozicijama mi se možemo lagano spustit i popušit si onu stvar!

npr.kakva je to država di čovjek od 30tak godina doslovce rukama i nogama mlati starca od 60-70 na sred ceste i onda se treći čovjek umješa,pljusne 30godšnjaka i dobije 1000kn kazne i dobrotvorni rad,a kreten koji je tukao djedicu prođe nekažnjeno??
otac siluje dvije kćeri od 6 i 10 godina (bubam bzvz al tu su negdje imale) i dobije mizernih 2 godine zatvora zbog,pazi sad,nasilja u obitelji!!??!?!

Sudstvo nam je katastrofa jer su to zaštićene životinje koje donose zakone kako im se sprdne,samo zato da bi se pokrili ako ih se eventualno uhvati u kršenju tih istih,pa ajmo ih nazvat zakonima!

Di je pravda kad lik ubije 3 čovjeka i dobije kaznu od 10 godina zatvora,a mangup koji hoda po cesti i puši joint dobije 1.5-5 godina zatvora jer je kakti pušio "drogu"

U Hrvatskoj nema pravde,a ako ju hoćeš sam sprovest onda te odma "odstrijele" i spreme u buksu,jer kao ti potkopavaš hrvatske zakone i to se nenormalno kosi sa neandretalizmom,malograđanštinom,šovinizmom i ostalim pizdarijama koje vladaju u današnje vrijeme


Ja osobno stojim iza ove sljedeće rečenice : steram ti ja ovaj svijet i ovu državu i ljude koji upravljaju s njom,a i ljude koji su glasali za takvu bagru u 16 krasnih PM!!

Hrvatska -------->>>>>>
Num_Lock is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 12:46   #22
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Prije svega pozdrav svima! Ovo mi je prvi post i malo sam noviji na ovakvim šemama pa najte kaj zamerit! Ovakva je stvar- početkom mjeseca mi se dogodio jedan blago rečeno incident u mjestu gdje živim-nisam lokalni nego iz zga al dobar sam si uglavnom s ekipom.Daklem šta je bilo: subota ko i svaka druga- izašo van u disko- malo đusko itd, zajebavo se s ekipom do ranih jutarnjih. Zašpreho neku trebu i ajde ona i frendica sa mnom u auto da ih kao otfuram mado i te spike . I kako je parking još prije bio pun , auto sam jednostavno sparkirao na pločnik ispred diska ko i 20 drugih auta. I pred jutro kad je trebalo dotične mlade dame vozit doma ja ih posjeo u auto i ispred auta mi neki pijani kreten se klimata , ok , ja palim auto i gledam ga - lik ne reagira, cekam , nista- blendam mu jer se nisam mogao u rikverc maknut- lik nekaj maše s rukom i miče mi se iz vidokruga- ok ja krecem i odlazim- da bi mi ova cura rekla da sam ga mozda zakacio retrovizorom- mislim si pa kretao sam - nije mu ništa- pijana budala neće ni skužit i do ujutro se neće ni sjećat a uostalom ga fakat nisam vidio - kunem se ! Pa stao bi i ispričao se čovjeku- makar brijem da bi ishod bio isti. I dobro ja furam curu doma, ostavljam je pred kućom i vozim doma- i kužim da me neki punto prati- nit se ganjam nit bježim, i auto me prestiže i blokira cestu a pored mene me blokira bmw nova 5-ica - i gore spomenuti lik izlazi iz auta - psuje dere se i ostale spike- ja kuzim o cemu se radi i spuštam prozor u namjeri da se čovjeku ispričam i odemo popit nekaj i stvar riješena. Kad bočno iz bmw-a izlazi lik isamo me počne lupat - po meni po autu otvara vrata i kao dere se izlazi van ovo ono- i ovaj lik kojeg sam kao lupio retrovizorom se dere al smiruje ovog drugog koji me lupa - da bi ovaj iz bmw-a jednostvno otisao u gepek izvadio gun i stavio mi ga na glavu kao spika ovo bi ti moglo bit zadnje- e da by the way razbio mi je i arkadu pa krv curi niz lice- ja nemrem vjerovat kaj se dešava- opće se nisam spremio na takav scenario jer majku mu pa imam 90 kg i visok sam 182 a i znam se šorat- pa bi se namučili sa mnom- jednostavno sm osto paraliziran. Drugi lik se dere nemoj ga doći će murija- ovaj sa gunom se dere sad ću ga dok ne dođu- al onda su se već poćeli auti skupljat i oni su se jednostavno pokupili i lik u puntu mi se kao priprijetio da mi je to zadnji put i da me je upamtio- i odlaze- al ja sam upamtio tablice od lika u bmw-u i odmah otisao na policiju. Murjaci su me uputili na hitnu gdje su mi riješili arkadu i napravili zapisnik- onda sam se vratio na muriju i da iskaz krim - policajcu. i to je bilo to.

Slijedeći vikend - opet disco- opet lik s bmw om al ovaj put je u alfi gta - u međuvremenun sam saznao da je taj balavac sin nekog lokalnog bogatunčića i naravno bahat do bola- glavni šerif u selu- opet pred kraj đuskanja u discu idem doma - sjedam u auto on mi piša po autu i čeka moju reakciju a okolo ko fol stoji njih 5-6 i snima al kao prave se ludi- nisu odavde i te spike al skužio sam da je to njegova ekipa i čekam u autu- na kraju su odustali- da skratim priču dopuna priče će ionako bit kad vidim vaše reakcije.


Al draga djeco ima još!

Jučer mi dođe rješenje od lokalnog suda da mi se izriče kazna zbog ugrožavanja ljudskih života i bla bla- kao nisam se uvjerio da nema nikog - te 500 kn kazne i 3 boda i još 150 kn sudskih troškova- kao da je to policija preko suda za prekršaje pokrenula. By the way puhao sam alkotest kad sam davao izjavu i nije pokazao ništa tj. nisam imao alkohola u krvi.

Mislim naravno da ću se žaliti- al gdje tog ima ? Kaj su me upucat trebali?
I sad imam dva izlaza- kupit gun i upucat gadove - zametnut trag i slično( što neću učinit- ipak PEACE ABOVE ALL) ili žalit se i godinama se sa protutužbama vuć po sudu.


Ljudi šta bi vi na mom mjestu?!?
I,kako se to sve završilo,imali mrtvih i koja je kazna plaćena i sl.?
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 20:46   #23
pa hedbanger je još živ valjda onda dobro
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.