Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 21:48   #8981
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Moram izvaditi dio ženskosti. Miom skupa s maternicom.
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Bilo bi fora kad već vade jedan organ, da stave nešto drugo unutra.
U! U! U!

Taman sam danas naletio.

Htijo sam nalijepit na onaj tropic o peemesima i ispižđenim pizdama, ali ovđe sad bolje paše.
Jack Daniel's is offline  
Old 02.10.2017., 21:51   #8982
boombox je kul, da
fuj is offline  
Old 02.10.2017., 21:54   #8983
Quote:
Jack Daniel's kaže: Pogledaj post
U! U! U!

Taman sam danas naletio.

Htijo sam nalijepit na onaj tropic o maternicama i ispižđenim pizdama, ali ovđe sad bolje paše.
To, toooo, daj mi nešto korisno unutra!

Obzirom da nikad nisam imala namjeru rađati, niti mi maternica išta predstavlja, zanimljivo mi je kako svaki ginić kod kojeg sam bila (a fakat sam bila ko kurva po tom pitanju lately) mi onako kvazi suosjećajno priopćava da ću ostat bez maternice.
Pa kad ja kažem da mi je svejedno, onda ostane malo osupnut, jer je valjda naviknuo na burnu reakciju. A onda ja napravim malo sutužnu facu, kao.. eto, takav je život, danas jesi, sutra bez maternice.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 02.10.2017., 22:03   #8984
Ono kad žena koja će ostati bez maternice tješi muškarca
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 02.10.2017., 22:06   #8985
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Obzirom da nikad nisam imala namjeru rađati, niti mi maternica išta predstavlja, zanimljivo mi je kako svaki ginić kod kojeg sam bila (a fakat sam bila ko kurva po tom pitanju lately) mi onako kvazi suosjećajno priopćava da ću ostat bez maternice.
Pa kad ja kažem da mi je svejedno, onda ostane malo osupnut, jer je valjda naviknuo na burnu reakciju. A onda ja napravim malo sutužnu facu, kao.. eto, takav je život, danas jesi, sutra bez maternice.
Sjetilo me mog čekanja kod ginekologa, i sestra ispituje neku ženu prije mene kad joj je bila zadnja menga, i ona i doktor skupa vele da nema maternicu jer je imala karcinom.
nato sestra onako drsko odgovori da kako bi ona to znala, tko će sve pacijente zapamtiti. imala je njen karton pred sobom.
sajko
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2017., 22:07   #8986
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Ono kad žena koja će ostati bez maternice tješi muškarca


Totalno.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Sjetilo me mog čekanja kod ginekologa, i sestra ispituje neku ženu prije mene kad joj je bila zadnja menga, i ona i doktor skupa vele da nema maternicu jer je imala karcinom.
nato sestra onako drsko odgovori da kako bi ona to znala, tko će sve pacijente zapamtiti. imala je njen karton pred sobom.
sajko
Sreća pa sam kolegica, dakle, sestre mi sve sređuju kad im pošaljem poruku na viber, ne sjećam se kad me zadnji put pregledala moja soca ginićka.

Dakle, otvorila mi bolovanje i samo joj sestre prenose šta se dešava.

A da nisam kolegica.. well, bilo bi ovako kako opisuješ.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 02.10.2017., 22:10   #8987
Zašto je to toliki big deal? Osim ako će sjebat zdravlje na neki drugi način, moraš se trpat tabletama i to. Ozbiljno pitam, nemam pojma o tome. Jel osjeća žena bez maternice da je nema?
Ay Carmela is online now  
Old 02.10.2017., 22:15   #8988
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Jel osjeća žena bez maternice da je nema?
Pa ako ima boombox umjesto nje, valjda da.
Jack Daniel's is offline  
Old 02.10.2017., 22:16   #8989
ili ova koja proizvodi maglu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2017., 22:17   #8990
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Zašto je to toliki big deal? Osim ako će sjebat zdravlje na neki drugi način, moraš se trpat tabletama i to. Ozbiljno pitam, nemam pojma o tome. Jel osjeća žena bez maternice da je nema?
Pa kad si u jednoj kršćanskoj zemlji onda je big deal. Svi te gledaju sažalno jer nećeš više moći rađati male Hrvate.

Ni jedan ginić u mojoj selendri me prije pregleda nije pitao jesam li rodila, nego koliko puta sam rodila.

Kad kažem da nisam rodila, onda se malo onako lecnu, kao.. ili sam jadna jer sam jalova ili sam sotonin okot.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 02.10.2017., 22:18   #8991
Bilo bi dobro da štrca crnilo ko lignja kad te neko napadne.
Ay Carmela is online now  
Old 02.10.2017., 22:19   #8992
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa kad si u jednoj kršćanskoj zemlji onda je big deal. Svi te gledaju sažalno jer nećeš više moći rađati male Hrvate.

Ni jedan ginić u mojoj selendri me prije pregleda nije pitao jesam li rodila, nego koliko puta sam rodila.

Kad kažem da nisam rodila, onda se malo onako lecnu, kao.. ili sam jadna jer sam jalova ili sam sotonin okot.
A to. Been there. Still there. Jebemese.
Ay Carmela is online now  
Old 02.10.2017., 22:19   #8993
Crnu maglu? To bi bilo fora.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2017., 22:21   #8994
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Crnu maglu? To bi bilo fora.
Ili to. Kad želiš da se netko samo makne. Bilo bi teško kontrolirat, tho.
Ay Carmela is online now  
Old 02.10.2017., 22:30   #8995
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ili to. Kad želiš da se netko samo makne. Bilo bi teško kontrolirat, tho.
Da može birat.

Crnilo, maglu, onaj smrad ko tvorovi, feromone, tintu za printer, što već zatreba po potrebi. Nije Katica nego Vajlica za sve.
Jack Daniel's is offline  
Old 02.10.2017., 22:31   #8996
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Nego, koliko ima Lidlića?
Svi su lidlići. Vidim li još jedan hešteg #ijasamlidlić otić ću bacit u smeće zobene i posni, života mi.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ni jedan ginić u mojoj selendri me prije pregleda nije pitao jesam li rodila, nego koliko puta sam rodila.
Ja sam mislila da je "koliko poroda, spontanih pobačaja, abortusa" normalno pitanje i da se negdje tako i upisuje.

Podržavam rađanje barbika, zvuči profitabilno.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 02.10.2017., 22:32   #8997
Quote:
Jack Daniel's kaže: Pogledaj post
Nije Katica nego Vajlica za sve.
Ouemđi, I'm so shy.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 02.10.2017., 22:32   #8998
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

Podržavam rađanje barbika, zvuči profitabilno.
Mattel to nikad neće pustiti
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2017., 22:36   #8999
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

Ja sam mislila da je "koliko poroda, spontanih pobačaja, abortusa" normalno pitanje i da se negdje tako i upisuje.

Podržavam rađanje barbika, zvuči profitabilno.
Pa meni mi bilo normalnije pitanje "jeste li rodili, ako da, koliko puta, jeste li pobacili..ovo ono".
No dobro.


Javim se kad krene proizvodnja barbika. Ili je to skiperka? Ne znam više, umalo nestala maternica mi pomutila um.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 02.10.2017., 22:37   #9000
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa meni mi bilo normalnije pitanje "jeste li rodili, koliko puta, jeste li pobacili..ovo ono".
Da je Kinsey pitao "jeste li jebali ovcu" a ne "kad ste zadnji put jebali ovcu" vjerojatno ne bi dobio iste odgovore.

Ali da, očekivao bi čovjek od medicinara da su upoznati s time da nisu sve žene rodile, pa da postavljaju pitanja u skladu s tim.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.