Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2003., 11:58   #21
Boli te k'urac .... Furaj sa malom... Ko jebe selo... Volim mlado...
Uhhh, 16... mi je godina tek... dobar tek... ufff, mlado...rajca.... Koliko je to godina razlike? 23-16=7. Ko ga jebe, prolazi...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 12:00   #22
Quote:
Patagonija kaže:

Osobno brijem da ti je okolina još najmanji problem u cijeloj priči...
Ako imaš stvarne osječaje prema toj curi, pametnije ti je pričekat dve, tri godine da ona malo ''omasti brk'', prije neke ozbiljne veze, jer 16 godišnjacima zadnje što treba je veza na duge pruge..
Briješ stara moja, ove mlade karaju se od trinaeste... A udaju sa petnaest.... A rađaju sa 12.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 12:11   #23
Quote:
Briješ stara moja, ove mlade karaju se od trinaeste... A udaju sa petnaest.... A rađaju sa 12.
I odrastu s 18...
Sentimental is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 12:19   #24
Pa i sam znas da ti nitko nece dati ispravan odgovor, jer su ljudi razliciti. Zavisi kakav si ti?????????? Istina, sve je individualno, ljudi razlicito sazrijevaju, al ukoliko si ti zreo momak, a ta cura jos po klupama u parku pise "II.a je ZAKON, NAJBOLJI NA SVIJETU", isfurava neke tinejdjerske filmove i tome sl., tada sumnjam da imate sto zajednicko. No, kao sto kazem, ovisi kakav je tko i kome sto odgovara. Kraj price.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 14:27   #25
Talking

Quote:
počeo se ponašati kao starac (stalno pred TV, piva, bezvoljan za bilo kakva druženja, izlaske i sl.) Ja sam tada imala 33 i još je cijeli život bio preda mnom i nisam si mogla zamisliti da ću ostatak života provesti s njim na taj način...
Ne kuzim kako nekom moze bit draze sjedit pred TV-om, a ima sta pametnije radit. I BTW, ja uopce ne volim pivu Ne bih sudio previse jer ne znam situaciju, ali kako se mozes pocet ponasat ko starac u 40? Jos da je 50... ali sta ja znam, mozda to nije ni bio vas problem. Svejedno.. hvala na iskustvu


Quote:
cura jos po klupama u parku pise "II.a je ZAKON, NAJBOLJI NA SVIJETU",
Koliko ja znam, to nikada nije ni radila

Quote:
Kaj se tiče okoline ti si mi malo konfuzan...
Hm.. da... ma ja sam tvrdoglav, znam da bih mogao, iako imam uvijek strah da necu izdrzati... al' uvijek na kraju ipak uspijem

Quote:
Ako imaš stvarne osječaje prema toj curi, pametnije ti je pričekat dve, tri godine da ona malo ''omasti brk'', prije neke ozbiljne veze, jer 16 godišnjacima zadnje što treba je veza na duge pruge..
Sad... ja bih rado dao njoj vremena i cekao... i morat cu jer ona nije spremna za to(bar ne jos koliko se meni cini) Ali... Kako mozes imati stvarne osjecaje za nekoga i gledati kako godinama "masti brk"? Ono.. pa to ce me
ubit... ako cemo tako, onda bolje da sve odmah prekinem i gotovo... progutat sve na pocetku(tesko, ali sigurno izvedivo) i srecu traziti drugdje...
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 14:40   #26
Ja sam u vezi s mushkarcem koji je... chek malo da izrachunam... par mjeseci manje od 11 godina stariji od mene.

Ja imam 40, on ce napuniti 51 za koji dan. Po meni je razlika idealna. A da li ce me smetati shto ce on imati 70 kad ja budem imala 60...mozhsimislit

Bivshi suprug je bio stariji od mene 6 godina, kad smo pocheli vezu. Kad smo se razvodili, ja sam bila 106 godina starija od njega
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 14:41   #27
Bolje

Hm,cuj,ona nije punoljetna...bad....
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 14:47   #28
U SAD si maloljetan do 21...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 14:59   #29
Quote:
magic kaže:
Ja sam u vezi s mushkarcem koji je... chek malo da izrachunam... par mjeseci manje od 11 godina stariji od mene.
11 godina????

Magic, pa on tebe iskorishtava... premlada si ti za takvoga

Nebi ja sa 11 godina starijom

(nebi ni sa 11 godina mladjom, odma bi me u buksu strpali )
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:07   #30
Quote:
nebi ni sa 11 godina mladjom, odma bi me u buksu strpali )

bwaaahhaahhahahaahhaaa





a sto se topica tice,ne znam.Odgovor moras pronaci u sebi.
Ako pitas da li ja bi,odgovor je NE.
Ali to nisam ja u pitanju nego TI.
anywayz good luck.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:13   #31
Iskreno, buraz... ja imam 21, pa bi povalio malu od 14...

A sad, bili imao pravu iskrenu vezu s njom... ne znam, morala bi biti stvarno posebna i zrela, da s 14 (ili 16) mogu uspostavit mental connection s njom....

Ali, moram priznat da ih ima okolo, pa ako je ona jedna takva, a ti malo djetinjast - go for it...

Iako, osobno, dajem vam 6 mjeseci max
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:14   #32
7 god mladja cura, jos i maloljetna ... hmm
ako zanemarimo problem okoline i ostalih, jer ti kazes da se mozes nositi s tim, sta je sa vama dvoma? mislim jesi ti siguran da bas zelis dugu vezu s njom? ajde ba mala je tek usla u zivot, tek otkriva ljubav i 'brijanje' i ostalo sto ide uz to...a ti bi da se ona veze s nekim od 23 god koji ima toliko vise zivotnog iskustva od nje? da ona ima iznad 18 vjerujem da bi vam veza bila super, jer bi ona bila zrelija i ne bi bila u fucked-up pubertetu, kao sto je sad. mozda joj trenutno imponira to sto se za nju zanima toliko stariji i COOL momak ali kasnije... kad ona bude pricala o svojim malim skolskim problemcicima i misteriji nove akne na bradi, ti ces uzdisati i pitati se : sto mi je sve ovo trebalo?
eto to ti je moje vidjenje ove situacije
bez uvrede zelim ti sve najbolje
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:14   #33
Quote:
Sad... ja bih rado dao njoj vremena i cekao... i morat cu jer ona nije spremna za to(bar ne jos koliko se meni cini) Ali... Kako mozes imati stvarne osjecaje za nekoga i gledati kako godinama "masti brk"? Ono.. pa to ce me ubit ako cemo tako, onda bolje da sve odmah prekinem i gotovo... progutat sve na pocetku(tesko, ali sigurno izvedivo) i srecu traziti drugdje...

hey hey hey hey...whoa whoa whoa!!
stani malo.

Nisi ti spomenuo TAKVE osjecaje u pocetnom postu.
ako imas takve osjecaje,odnosno STVARNO i ISKRENO si zaljubljen,a zaljubljenost cesto vodi prema ljubavi...koja NE POZNAJE GRANICE...
tu ti je odgovor.Nema granica.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:16   #34
Quote:
Iskreno, buraz... ja imam 21, pa bi povalio malu od 14...
ti si lud.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:16   #35
Quote:
Reebok kaže:

Magic, pa on tebe iskorishtava...
dabogdamesvitakoiskorishtavali...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:19   #36
Magic...

I onda se meni cudish...

Nimoy... To im ja tvrdim cijelo vrijeme, ali oni vele da nisam...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:19   #37
Quote:
Medzik veli:
dabogdamesvitakoiskorishtavali...


Bolje mladi da se uci nego stari da se muci
R2D2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:20   #38
Quote:
Mistifying_me kaže:
7 god mladja cura, jos i maloljetna ...
Two for the price of one

Di cesh bolje... svjezhe i nezakonito
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:22   #39
Quote:
Nimoy... To im ja tvrdim cijelo vrijeme, ali oni vele da nisam...
SVECANO OBJAVLJUJEM DA JE PAPA GOT A BRAND NEW BAG ...........LUD
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 15:22   #40
Ja bi povalio klinku od 14 ako bi izgledala ko da ima 12.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.