Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2009., 12:19   #21
nije ni reuma,ni marfanov sindrom
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 14:32   #22
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post


rukopis mijenjam stalno,ali je to uglavnom nekakav grandiozan rukopis,velika slova,umjetnicki
Zar i ovo ima veze? Ja zapravo uopće nemam definiran rukopis,
skoro uvijek pišem različito, ovisno o olovci kojom pišem, npr ako je neka
masna hemijska, nalipero i tako to onda su to sitnija, uredna štampana slova.
Ista stvar sa tehničkom, ali s njom su mi slova nekako veća i tako to
Ko zna kako bi se grafolozi snašli da sam ubojica.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 14:38   #23
I ja sam ljevoruka, sve radim ljevom rukom. Merkur na MC-u u Ribama u inkonjukciji sa R Uranom u Vagi, 3.k u Lavu, So u 9k u Ribama.Merkur vladar 4. i 12. ako to išta znači...
ribica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 15:09   #24
ja pišem lijevom rukom, a večinu ostalih stvari radim desnom...ja sam strijelac u podznaku škorpija, a ovo ostalo nemam pojima

Zadnje uređivanje lana74 : 27.10.2009. at 15:16.
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 19:32   #25
@ Maddie


Ovo je topic vezan uz fenomen ljevorukosti, ako želiš da netko "pogađa" nešto u vezi tvoje karte, molim te stavi na topic vježbaonice, naravno uz link na vlastitu kartu.

Također, budući da je ovo forum astrologije oni koji "pogađaju" trebaju staviti astrološko obrazloženje uz odgovor.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 11:36   #26
Ja sam vaga sa podznakom skorpion.
Uspjesno pisem s obje ruke zasebno.
Uspjesno pisem s obje ruke desna u desnu stranu, lijeva u lijevu stranu.
Uspjesno pisem s obje ruke desna u lijevu stranu, lijeva u desnu stranu.
Nisam nikad smatrala da je to malo neobicno.

Rodjena sam 03.10. u 9,30 h. Sarajevo
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 11:54   #27
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Ja sam vaga sa podznakom skorpion.
Uspjesno pisem s obje ruke zasebno.
Uspjesno pisem s obje ruke desna u desnu stranu, lijeva u lijevu stranu.
Uspjesno pisem s obje ruke desna u lijevu stranu, lijeva u desnu stranu.
Nisam nikad smatrala da je to malo neobicno.

Rodjena sam 03.10. u 9,30 h. Sarajevo
A koje godine?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 16:41   #28
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Ja sam vaga sa podznakom skorpion.
Uspjesno pisem s obje ruke zasebno.
Uspjesno pisem s obje ruke desna u desnu stranu, lijeva u lijevu stranu.
Uspjesno pisem s obje ruke desna u lijevu stranu, lijeva u desnu stranu.
Nisam nikad smatrala da je to malo neobicno.

Rodjena sam 03.10. u 9,30 h. Sarajevo
1975.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 17:11   #29
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
1975.
Hvala na primjeru.
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Sposobnost služenja objema rukama obično je povezana uz vezu Merkur/Jupiter kada je vezana uz Veneru (simetrija).
Imaš dva egzaktna aspekta:


• Vladar 3. polja 90º Uran (neobične manulane vještine)

• Merkur (Venerin znak) 180º Jupiter (sposobnost služenja objema rukama)
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 17:14   #30
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Imaš dva egzaktna aspekta:


• Vladar 3. polja 90º Uran (neobične manulane vještine)

• Merkur (Venerin znak) 180º Jupiter (sposobnost služenja objema rukama)
U mojoj obitelji, s majcine strane su njen brat (moj ujak) i mamine 2 sesstre ljevoruke. Od mog ujaka kci je ljevoruka (zavrsila strojarstvof dipl.ing.strojarstva, matematicki genije), sin od jedne sestre u srednjoj skoli je odnio sve nagrade iz matematike, zavrsio PMF matematika, ljevoruka sam ja iako moja mama nije bila, oduvijek volim mm, sah.
Svi su skoro oduvijek ljevoruki i meni nikad nije bilo palo na pamet da tu ima nesto neobicno. Ni njima to nije neobicno. Mozda tu genetika ima vecu ulogu nego astrologija?
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 17:19   #31
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
U mojoj obitelji, s majcine strane su njen brat (moj ujak) i mamine 2 sesstre ljevoruke. Od mog ujaka kci je ljevoruka (zavrsila strojarstvof dipl.ing.strojarstva, matematicki genije), sin od jedne sestre u srednjoj skoli je odnio sve nagrade iz matematike, zavrsio PMF matematika, ljevoruka sam ja iako moja mama nije bila, oduvijek volim mm, sah.
Svi su skoro oduvijek ljevoruki i meni nikad nije bilo palo na pamet da tu ima nesto neobicno. Ni njima to nije neobicno. Mozda tu genetika ima vecu ulogu nego astrologija?
Genetika nije odvojena od astrologije. Svaka natalna karta nosi u sebi porodičnu genezu - genetiku.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 17:55   #32
Npr. u mom slučaju, sunce je u strijelcu, a majci u škorpionu, dok je njoj ve, me i ju u strijelcu a meni u škorpionu. To mi je oduvijek bilo interesano.
Usput, nevezano uz temu.
__________________
*
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 10:01   #33
Ja isto pišem lijevom rukom i samo lijevom a sve drugo mogu obavljat i desnom. Lav sam u podznaku vaga, a merkur mi je u raku.
Potpuno Luda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 10:15   #34
Slučajno sam naletila na ovaj topić.

Ja isto pišem sa lijevom rukom, držim žlicu kod jela sa lijevom rukom, kada sam igrala tenis i reket sam držala u lijevoj ruci. Jedino što loptu ili kamen bacam sa desnom rukom. Smatram se ljevakom, jer ne mogu uopće pisati desnom rukom, ne mogu držati niti kemijsku kako spada u desnoj ruci. 1977. sam godište, Strijelac u horoskopu, imam 32 godine. U gimnaziji sam bila jedina u razredu koja je pisala sa lijevom rukom, pa mi je jedna profesorica rekla kada sam pisala po ploči da kako to pišem krivom rukom. U osnovnoj školi nas je bilo troje ljevaka u razredu, isto kao i na Visokoj školi u mojoj grupi.

Ima nas puno ljevaka, npr. Bill Clinton, Barack Obama, oba su demokrati. Nije mi žao što pišem sa lijevom rukom, mogu reći čak da mi je drago. Zašto bi svi morali pisati sa desnom rukom i biti dešnjaci.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 11:15   #35
@ Potpuno Luda & prilika - ovo što ste napisale ne znači puno u astrološkom smislu (što je i smisao ovog topica ).


Dakle, možda ne bi bilo loše da pogledate aspekte i relacije koje su vezane uz ljevorukost ili sposobnost služenja objema rukama (npr. kao što sam navela u prethodnom postu na primjeru).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 13:34   #36
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Ljevaci su,kažu ljudi,bolji matematičari. Dobro,tu se ne nalazim,ali ja sam ionako nesvrstana (pola-pola). Imam jednu Ribicu i jednu Račicu koji su i ljevaci i izvanredni matematičari (on je kao hodajući kalkić) pa ću,ako ništa,barem nju pitati za natalnu da pošaljem info ovdje. On mi nije pri ruci trenutno. Da,ona,ako se sjećam,ima Merkur u Blizancima.
Evo, čim sam otvorila temu, sjetila sam se dva ljevaka koja znam, oba su odlični matematičari, usto i izraziti kreativci (kreatorica i glazbenik). Vodeni su znaci, Rak i Riba. Ne znam ostalo.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 18:22   #37
Fish ja ti se baš ne snalazim previše u svemu tome, evo ti moje natalne ako ti kaj pomogne da imaš primjer za ljevoruke.. Inače i ja sam dobar matematičar http://i44.tinypic.com/346oqc2.gif
Potpuno Luda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 18:34   #38
... vezano uz lijevorukost, bi li, s obzirom da su ključni Merkur i serija 3, položaj Merkura u 12. i položaj vladara 03. u 12., mogli ukazati i na to da je dijete počelo pisati lijevom rukom no da je ograničavano ( 12. kuća ), ispravljano i učeno pisati desnom rukom, tako da sada, iako piše desnom rukom jako veliki " oslonac " ima i u lijevoj ruci?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 18:46   #39
Quote:
Potpuno Luda kaže: Pogledaj post
Fish ja ti se baš ne snalazim previše u svemu tome, evo ti moje natalne ako ti kaj pomogne da imaš primjer za ljevoruke.. Inače i ja sam dobar matematičar http://i44.tinypic.com/346oqc2.gif
Dakle, kod tebe bi bilo ovo:

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
• Za onaj prvi slučaj kod ljudi koji su izraziti ljevaci često postoji aspekt Merkura (ruke) na Uran (neobično, vajik kontra) a to se onda i poklapa s onom tvrdnjom da je ljevorukost vezana s inteligencijom.
Evo tvojih aspekata iz karte vezanih uz ljevorukost:


• vladar 3. polja je Jupiter i nalazi se u Merkurovskom znaku

• dispozitor Jupitera je Merkur koji radi 120º na Uran



Hvala na primjeru.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 18:58   #40
evo da velim .... ne kontam se u natalne karte al mislim da mi je podznak ovan , blizanac sam inače.
lijevom pišem i papam , a recimo tenis ili bacenje nečeg radim desnom. što se nogu tiče izrazit lijevak . što bi sad to trebalo značit? kako me planeti "gledaju"?
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.