Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 20:52   #1
UA - Ukrajina (zbirno) II

Prethodna tema je zaključana iz razloga približavanja tehničkom limitu Forum.hr i otvorena je ova nova.

Link na prethodnu temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=747998&page=443

Nastavite i pripazite na stil pisanja kako ne bi kršili Pravila pdf.Politika https://www.forum.hr/showthread.php?t=66911

Nastavite.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 22.02.2014., 20:55   #2
Ludilo, prije dva dana masovno se govorilo da će prosvjednici "ili pobjeći ili će ih policija očistiti s trga", a sada imamo sada već bivšeg predsjendika Janukoviča, koji se bezuspiješno pokušava ukrcati u aviona da pobjegne iz zemlje, i u čiju vilu, dostojnu Sadamove ili Gadafijeve, ušao narod
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 22.02.2014., 20:57   #3
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ludilo, prije dva dana masovno se govorilo da će prosvjednici "ili pobjeći ili će ih policija očistiti s trga", a sada imamo sada već bivšeg predsjendika Janukoviča, koji se bezuspiješno pokušava ukrcati u aviona da pobjegne iz zemlje, i u čiju vilu, dostojnu Sadamove ili Gadafijeve, ušao narod
sta je bilo kad si se probudio?

nek te junacine iz svobode dodju u donjeck,odessu,vidis da ih na krimu vec naganjaju
balkanunited is offline  
Received Infraction
Old 22.02.2014., 20:59   #4
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
sta je bilo kad si se probudio?

nek te junacine iz svobode dodju u donjeck,odessu,vidis da ih na krimu vec naganjaju
Čekaj malo, predsjednik je pobjegao iz glavnog grada, ne prosvjednici, dakle o čemu mi to pričamo?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 22.02.2014., 21:00   #5
.
Sve TV-postaje, širom svijeta, i dalje Janukovića nazivaju Predsjednikom Ukrajine.
"Čudno".
zenodor is offline  
Old 22.02.2014., 21:01   #6
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
sta je bilo kad si se probudio?

nek te junacine iz svobode dodju u donjeck,odessu,vidis da ih na krimu vec naganjaju
Jel si tako sanjao i 91 u Rijeci,srao krajinu i vožda slobu.Balkanska "junačino"
99PROBLEMS is offline  
Received Infraction
Old 22.02.2014., 21:01   #7
gledano po ukrajinskom ustavu moze li parlament uopce smjenit janukovica? pravno gledano? znan da su izglasali smjenu ali jel pravno to stoji?
bigboom is offline  
Old 22.02.2014., 21:01   #8
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, predsjednik je pobjegao iz glavnog grada, ne prosvjednici, dakle o čemu mi to pričamo?
nije pobjegao,dok se to ne pokaze tocno,nemoj mlatit praznu slamu

likujes nad osvajanjem neke rezidencije,dvorca ili cega vec,pa ja onda kazem,
kad ce te junacine doci u donjeck,odesu ili krim pa da ih vidim kako ce se
provest
balkanunited is offline  
Old 22.02.2014., 21:01   #9
Quote:
zenodor kaže: Pogledaj post
Sve TV-postaje po svijetu i dalje Janukovića nazivaju Predsjednikom Ukrajine.
"Čudno".
Parlament ga više tako ne naziva, a poicija mu ne dopušta da se ukrca na avion, koji još predsjednik se time može pohvaliti?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 22.02.2014., 21:02   #10
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
nije pobjegao,dok se to ne pokaze tocno,nemoj mlatit praznu slamu

likujes nad osvajanjem neke rezidencije,dvorca ili cega vec,pa ja onda kazem,
kad ce te junacine doci u donjeck,odesu ili krim pa da ih vidim kako ce se
provest
Nije pobjegao?

Pa kako su mu onda prosvjednici na imanju?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 22.02.2014., 21:02   #11
Quote:
Michael Collins
Protoss

Michael Collins Avatar

Registracija: Dec 2006.
Lokacija: Springfield, Slavonia
Postova: 47,592

Quote:
Roko kaže: Pogledaj post
Yanukovych flight bid - President Viktor Yanukovych has been blocked from flying to Russia by Ukraine's border police and is now thought to be in eastern Russia, the new parliament speaker has said.
"He tried to take a plane to Russia but he was blocked in doing so by border police. He is currently hiding somewhere in the Donetsk region," Oleksandr Turchyno was quoted as saying by Ukrainian news agency Interfax.

zaustavila ga je granična policija.trenutno se navodno skriva negdje oko donetska izjavio je pred sat vremena novi šef parlamenta.

na twiteru je osvanula i neka potvrda da je preuzeo 12 miljuna dolara u kešu

izgleda da fakat pokušava izaći iz zemlje
Konačno pametan potez bivšeg predsjednika, bijeg iz Ukrajine mu je jedini spas od suđenja za zločine Berkuta i tituška
__________________

Nikakvi zločini se nisu desili.

Policija se samo branila od napada vatrenim oružjem i moltovljvim koktelima i pucala u samoobrani. Nakon što su mjesecima glumili glinene gologove teroristima sa nacističkim insignijama.

Janukovič, ako je i krako, a vjeruzjem da jest, mila je majka u odnosu na Timiošenko, čija je obitelj jedna od najbogatijih na planetu.
Sanader i Vidošević toj kumi nisu odstojni ni cipele očistit .


Ona je ubijala oni koji su joj stali na njenom poslovnom putu. Za razliku od Snadaera i Vidoševića
sunshinestar is offline  
Old 22.02.2014., 21:04   #12
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
izbjegavas odgovoriti na pitanje,kao i inace
Koje pitanje, prvo tvrdiš "da (bivši) predsjednik nije pobjegao" a onda veličaš separatiste na Krimu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 22.02.2014., 21:07   #13
Kad vidiš jednog četnika vidio si ih sve. Od Krima preko Borava Sela do Rijeke, sve je to isto smeće. Deratizacija jedino rješenje.
KozaračkoKolo is offline  
Received Infraction
Old 22.02.2014., 21:08   #14
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Nikakvi zločini se nisu desili.
nego, na ovaj tvoj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=8841

Nego, ja sam na videu gdje se vide ruske zastave (na Krimu) upozorio na to?

Gdje si ti vidio Poljske zastave?

Kod pripadnika Svobode, ukrajinski nacionalista možda?

Jel znaš koliko to smiješno zvuči?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 22.02.2014., 21:08   #15
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ludilo, prije dva dana masovno se govorilo da će prosvjednici "ili pobjeći ili će ih policija očistiti s trga", a sada imamo sada već bivšeg predsjendika Janukoviča, koji se bezuspiješno pokušava ukrcati u aviona da pobjegne iz zemlje, i u čiju vilu, dostojnu Sadamove ili Gadafijeve, ušao narod
Ti stvarno ovo doživljavaš kao nogometno navijanje u kojem je tvoja momčad dala gol?

Ovo je tek početak u kojem pravcu Ukrajina ide. Postoje demokratski izbori, narod će odlučiti koja stranka će vladati. Niti EU, niti Rusija u ovome neće ostati kratkih rukava koja god opcija pobjedi. Jedino će narod dijeliti istu sudbinu, kao što je i dosad.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 22.02.2014., 21:09   #16
Quote:
Nađi mi te nacističke slike, jer sam siguran da se radi o ukrajinskim domoljubima, koji su za vas po defaultu nacisti jer nisu ljubitelji Putinova lika i djela.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...60917942_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...91887363_n.jpg


http://www.timothyeastman.com/uncate...ction-ukraine/

Pa ti i dalje tupi po svojem kako su to borci za deomkraciju, slobodu, bla bla
sunshinestar is offline  
Old 22.02.2014., 21:10   #17
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ludilo, prije dva dana masovno se govorilo da će prosvjednici "ili pobjeći ili će ih policija očistiti s trga", a sada imamo sada već bivšeg predsjendika Janukoviča, koji se bezuspiješno pokušava ukrcati u aviona da pobjegne iz zemlje, i u čiju vilu, dostojnu Sadamove ili Gadafijeve, ušao narod
Da. Ludilo je. Ja se samo molim Bogu da se SAD/Zapad i Rusija ne bore oko Ukrajine. Ipak je ona prevelika država da bi je se tek tako moglo raskomadat. Ukrajina je Rusiji ispred nosa i Rusi neće tek tako dopustiti da Zapad tamo radi što hoće. Pustili su Bugarsku, pustili su Rumunjsku, pustili su baltičke države, no Ukrajina je ipak nešto drugo.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 22.02.2014., 21:11   #18
I je li neki problem napisat da su u linku neke fotografije???

Pazite jer će bit kartona.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 22.02.2014., 21:11   #19
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ti stvarno ovo doživljavaš kao nogometno navijanje u kojem je tvoja momčad dala gol?

.
Ne, ali mi je drago što su Ukrajinci doživjeli nacionalno oslobođenje od Putinovih marioneta.
Čovječe, Janukovič je i tokom pregovora prekjučer morao telefonski razgovarati s njime.

Ta vremena su gotova, Ukrajina više nije rusko dvorište
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 22.02.2014., 21:12   #20
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Da. Ludilo je. Ja se samo molim Bogu da se SAD/Zapad i Rusija ne bore oko Ukrajine.
Čekaj, ti se zezaš? Naravno da se bore, trenutno SAD/EU više nego Rusija.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.