Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2016., 20:49   #81
Mislila sam ovaj prijašnji s cross, ali sam čekala da mu padne cijena jer na tržište dolazi novi, redizajnirani, ali cijena mu nije pala. Pa je odluka pala na ovaj novi, novi izgled me se prilično dojmio. U igri je bila i toyota corolla, ali mi treba malo vece vozilo, pa je odluka pala na novi s cross. Vitara mi baš i nije privlačna.
maca1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 20:55   #82
Cijena nije pala na papiru, ali vjerujem da bi se u salonu dao popust dobiti jer ako im je ostalo nešto "starih" S-Crossa na lageru (a sigurno je) neznam tko će ih uzet po istoj cijeni kao novi.
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 15:23   #83
Dobar dan.
Vidim da se raspravlja o s crossu, pa me zanima šta mislite jel bolje uzeti 1.0 all grip ili 1.4 2wd?
Zbog ograničenog buđeta je ova dilema.
Hvala
žandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 11:29   #84
Ja bi rade uzeo 1.0 s all grip pogonom kad padne snijeg ili kad je klizavo da moze prenijet snagu na zadnje kotace
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 16:01   #85
1.6 GL

Quote:
Veki22 kaže: Pogledaj post
Cijena nije pala na papiru, ali vjerujem da bi se u salonu dao popust dobiti jer ako im je ostalo nešto "starih" S-Crossa na lageru (a sigurno je) neznam tko će ih uzet po istoj cijeni kao novi.
Vjeruj mi da nećeš naći nigdje stari S Cross, srednje opreme u cijeloj Hr, ja sam pokušavao u sedmom mjesecu. Zvao redom sve salone u hr od Osijeka, (u ZG osobno posjetio sve salone) do Splita i niko ga više nije imao,
Na kraju sam kupio izložbeni model GL, u Splitu . star 2mj.
mandjukicvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 17:26   #86
Quote:
doomi kaže: Pogledaj post
Ja bi rade uzeo 1.0 s all grip pogonom kad padne snijeg ili kad je klizavo da moze prenijet snagu na zadnje kotace
ma i ja sam to tako nekako zamislio, ali malo me brine to 1.0, da nije preslab. Nadam se da će se moći negdje isprobati baš taj motor.
žandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 17:37   #87
Imas u auto antaresu na jankomiru testni primjerak pa ga isprobaj
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 13:15   #88
Evo dojmova, nakon probne vožnje : definitivno idem na 1.4 motor, ovaj 1.0 mi djeluje jako slabo, ukupni dojam ok. Mada fulali su par stvari, zaštitna letvica ispod vrata je od obične plastike koja kad se lupne rukom po njoj daje dojam kao da nije dobro pričvršćena. Felge se ne mogu birati nego su određene paketom opreme, a ove na njemu su mi nekako ružnjikave uživo. Za toliki auto, gepek bi mogao biti malo veći. Al, eto, što kažu, za te pare, dobro je.
žandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 18:29   #89
Ja sam piknuo crni 4x4 dizlo. Dolazi sredinom studenog i moj SX4 konacno ide u zasluzenu mirovinu. Htio sam kupit jos u 2013 jer nam je trgovac obecal popust za prve kupce ali nije uspio to realizirat. Ovaj put je proslo i cijena je bez konkurencije. Ak netko hoce kupit SX4 GS 1.6 120ks, 4x4 2010 tu sam.. Servisna par regularnih ogrebotina, 100% ispravan, 125k..
roki977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 19:24   #90
Evo i ja odradila probnu vožnju.
Nisam baš oduševljena, prevelika buka u kabini, imala sam astru i buka nije bila ovako izražena.
Plastika bi ipak mogla biti malo bolja.
Prednji dio je prekrasan ali zadnji je nekako zanemaren.
I stvarno je ovaj 1,0 motor preslab za ovaj auto.
Sutra idem do Toyote, još jednom vidjeti novu corolu, i mislim da bum ipak uzela corolu, djeluje mi nekako kvalitetnije.
maca1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 20:55   #91
Jučer u Osijeku bile probne vožnje pa probao 1.0 i 1.4.
1.4 ide fino, al ni 1.0 nije loš za normalnu vožnju.
Istina bili par km vožna na otvorenoj, gust promer bez grada, pa nije baš reprezentativna dionica.
Danas gledao emisiju Autoservis gdje je Majda testirala 1.0 Premium i nahvalila ga (inače vozila je prije i Vitaru 1.6, 1.4 turbo, te 1.6D pa zna što priča)
Gledam sad reklamu za novu Seat Atecu i kad usporedim 1.0 sa 115 KS sa opremom Style za 163.000 kuna te nadoplate da bude kao SCROSS 1.0 Premium fijena dođe preko 190.000 kuna po konfiguratoru.
Razlika je ...
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 20:58   #92
Nije li Ateca za broj veći autić? Nisam vidio ni jednog, tako mi se čini sa slike. Ova mi se usporedba čini kao accent vs golf 3 gdje su neki ljudi bili uvjereni da je to ista klasa auta...
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 21:05   #93
Quote:
pero_OS kaže: Pogledaj post
Nije li Ateca za broj veći autić? Nisam vidio ni jednog, tako mi se čini sa slike. Ova mi se usporedba čini kao accent vs golf 3 gdje su neki ljudi bili uvjereni da je to ista klasa auta...
Suzuki dimezije 4300x1785x1580 razmak 2600 prtjažnik 430
Seat dimenzije 4364x1841x1601 razmak 2638 prtlažnik 510
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 22:02   #94
Quote:
pero_OS kaže: Pogledaj post
Nije li Ateca za broj veći autić? Nisam vidio ni jednog, tako mi se čini sa slike. Ova mi se usporedba čini kao accent vs golf 3 gdje su neki ljudi bili uvjereni da je to ista klasa auta...
Da jest razlika u cijeni ali ruku na srce razlika je i u kvaliteti. seat koji ne slovi kao netko tko ima kvalitetne interiere je avion za suzuki.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:41   #95
kupljen

Nakon dugo razmisljanja i usporedjivanja zakljucio sam da mi je kupnja ovog automobila najisplativija s obzirom sto se sve dobiva za tu cijenu.
Svaki automobil ima i dobre i lose strane tako da su diskusije o tome bespredmetne, a cinjenica je da se suzukijevi automobili vrlo malo kvare uz redovno odrzavanje.
Uplatio sam suzuki s4 cross, 1, 4 ocekujem ga krajem 11. mjeseca. Mislim da nisam pogrijesio, a vrijeme ce pokazati.
Htio sam najprije vitaru ali ovaj moj mi puno ljepse izgleda.
Javite se s iskustvima.
Pozdrav.
Brušel
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:48   #96
Sretno s vozilom nabaci sliku koju kad preuzmes vozilo...meni je osobno ljepsa Vitara a zasad je nebi uzeo jer ocekujem da ce stavit 1.0turbo umjesto 1.6 atmosferca.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:10   #97
Quote:
doomi kaže: Pogledaj post
Sretno s vozilom nabaci sliku koju kad preuzmes vozilo...meni je osobno ljepsa Vitara a zasad je nebi uzeo jer ocekujem da ce stavit 1.0turbo umjesto 1.6 atmosferca.
Hvala Ti.
Izabrali smo sivu boju, kao boja misa.
Biti ce slika kad auto stigne.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 19:57   #98
Zanimljivost o dowsizingu
http://www.jutarnji.hr/autoklub/aktu...i-co2/5157100/
Što mislite može li se ubaciti plin u ovaj 1.4 s cross i kako bi na to reagirala njegova turbina
žandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 22:24   #99
Quote:
žandar kaže: Pogledaj post
Zanimljivost o dowsizingu
http://www.jutarnji.hr/autoklub/aktu...i-co2/5157100/
Što mislite može li se ubaciti plin u ovaj 1.4 s cross i kako bi na to reagirala njegova turbina
Mislim da za ovu vrstu motora plin nije bas preporucljiv kao dodatna ugradnja.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 21:13   #100
Probe su vec u smecu. Srednja oprema, dizlo 4x4.. Prvi dojam odlican, mada mozda nisam objektivan jer mi je to vec treci Suzuki u zadnjih 12 god Mjesta iza ko u prici nakon megana. LED farovi prva liga, sve jednostvano i na mjestu, pregledan i jako lagan za vozit...

roki977 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.