Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2015., 23:20   #81
I sto kažeš na to da su svi Ruski akademci protiv invazije u Ukrajinu aha?

I vidi u mojim postevima o 0 mrtvih ruskih novinara.

Mognolsa kultura. Osvajačka. Holodomor i Gulag.

To ti je Rusija.
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 23:21   #82
Nemoj meni tu Rusku propagandu prodavat. Ja sam za tebe doktor za Rusiju.
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 23:24   #83
Stariji brat Slavena. pfft.

Mi imali kneževinu u 7 stoljeću a Rusi nastali u 15 stoljeću.

Genetski gledano oni su Finci sa Slavenskim jezikom. I to skrivaju pokušavajući ukrasti Ukrajinsku povijest. Nešto kao Srbi. Valjda je to Pravoslavcima u krvi.

Mimo Finske etnogeneze imaju i Mongolsku etnogenezu.

Tako da stariji brat je u biti mlađi brat. Fincima i Mongolima.
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 23:25   #84
Quote:
haiduk kaže: Pogledaj post
.....
što kažeš na to da je desna ruka Osame bin Ladena bio FSBov agent?
.........................
Sto se tice Bin Ladena, bas sad se srusio avion u kojem su bili njegovi sinovi...srusio se u Britaniji a ne u Rusiji.
Otisli su sinovi Bin Ladena u posjetu kod svoje brace Engleza.

Ambasador Saudijske Arabije se odmah istrcao s iskazom doboke zalosti...Saudijska Arabija to moze zato jer su UKUSA zemlje i Saudi Arabija dvije strane jedne te iste medalje...medalje totalitarizma i terorizma.


Family members of Osama Bin Laden were killed in a private jet crash in Hampshire on Friday, the Saudi Arabian embassy in the UK has said.

http://www.bbc.com/news/uk-england-33745057
__________________
Kuhinja je na ignore list. Ivan Grozni Tatarin je na ignore list
Solon is offline  
Old 01.08.2015., 23:33   #85
Quote:
haiduk kaže: Pogledaj post
... Valjda je to Pravoslavcima u krvi.
.................................................. ..........
Pravoslavci su danas ili u NATO paktu i EU kao Grcka, Bugarska, Rumunjska...ili u sukobu s Rusijom kao pro-americki pravoslavni rezhim u Ukrajini , u Moldaviji i Gruziji...

Rusiji su veci prijatelji katolici kao Venezuela, Brazil, Argentina, Cuba i ostala Latinska Amerika...nego pravoslavni...pravoslavni su u NATO paktu kao i muslimani Turci spremni ici na Rusiju.

Rusija je jedina pravoslavna zemlja koja valja...ne samo da valja nego je i zid protiv americkog plana da zagospodari svijetom.
__________________
Kuhinja je na ignore list. Ivan Grozni Tatarin je na ignore list
Solon is offline  
Old 01.08.2015., 23:34   #86
Aplauz.

Niti jedan Rusofil nije odgovorio niti na jedno jedino pitanje.

Koja nejač.

Nego kako to da jednog od organizatora 9/11 koji je bio uhvaćen u Rusiji prije toga sa računalom nakon 6 mjeseci biva pušten.

Uz objašnjenje "Nismo mogli naći prevodioca arapskog pisma"

Imaju računalo od traženog teroriste i u 6 mjeseci u cijeloj Rusiji nema prevodioca za Arapski.

Zanimljivo.

Ajde Rusofili odite negdje drugdje. Hrvati JAKO dobro znaju tko su Rusi. Kao i njihova Pravoslavna braća Srbi.
Mi jednostavno ne pušimo tu spiku.
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 23:37   #87
Quote:
Solon kaže: Pogledaj post
Pravoslavci su danas ili u NATO paktu i EU kao Grcka, Makedonija, Rumunjska...ili u sukobu s Rusijom kao pro-americki pravoslavni rezhim u Ukrajini.

Rusiji su veci prijatelji katolici kao Venezuela, Brazil, Argentina, Cuba i ostala Latinska Amerika...nego pravoslavni...pravoslavni su u NATO paktu kao i muslimani Turci spremni ici na Rusiju.
Koji pravoslavni režim u Ukrajini?

Pa iz kojeg si ti filma ispo.

Ukrajinci su bili grkokatolici. Onda su im Rusi zabranili jezik. Ideja je bila kad izumre jezik umrjet će i sjećanja na tom jeziku. Onda su sve katoličke crkve pretvorili u Rusopravoslavne. A katolici su za to vrijeme molili po šumama. Doslovno.

Zato je danas najveći broj Ukrajinca-Ateisti. Sve bivši Grkokatolici.

Ti se predstavljaš kao ekpert a nemaš dume.
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 23:37   #88
Quote:
Solon kaže: Pogledaj post
Ovdje je link na broj ubijenih novinara sirom svijeta u godini 2014.

U Siriji 17 ubijenih novinara zahvaljujuci "demokraciji" koju im zelu donijeti UKUSA zemlje.

U Ukrajini gdje je na vlasti pro-americki rezim je ubijeno 5.

U [ tvome ] Izraelu i okupiranom teritoriju od strane Izraela 4.

U Meksiku koji je tako blizu Amerike i tako daleko od Boga 2.

U Iraku kojem su Amerikanci donili "slobodu" je ubijeno pet.

U Rusiji niti jedan....

Kad covjek slusa anglo-saksonsko-cionisticku propagandu i propagandu ruskih kvislinga onda pomisli da je onako kako ti govoris...
Ali ...danas imamo internet a to je mocnije oruzje nego tisucu glasova Grge Zlatopera i kojekakvih The Voice of America.

https://www.cpj.org/killed/2014/

Ovaj lik je musliman iz BiH I ovdje je da trola.

Znam ih u dušu, znam kako dišu, znam kako razmišljaju, znam one njihove karakteristične folove koje inače vi u Hrvatskoj ne prepoznajete.

Pravi se da je Hrvat ali nije.

Takvi kao on po hrvatskim forumima I ne samo forumima igraju na kartu antisrpskog naboja za koji znaju da je u Hrvatskoj jak a također igraju na kartu cvjećarstva kojim su većina Hrvata iz Hrvatske neizlječivo zaraženi.

Vječni srpsko-hrvatski sukob za njih je nešto kao permanentni glavni zgoditak na LOTO-u.
Iz toga sukoba polako izranja BiH kao muslimanska država na Balkanu, dugo nisam vjerovao ali sada sam siguran da će se BiH pretvoriti u bošnjačku odnosno muslimansku nacionalnu državu. Voljom međunarodne zajednice predvođene Amerikom, kao I glupošću Hrvatske I Srbije koje BiH muslimane uopće ne shvaćaju ozbiljno još uvijek.

Sjećam se da sam pred sami rat imao intimnu vezu sa djevojkom koja je bila muslimanka I nije bila nešto u tome nastrojena, ali jednom u pauzi seksa smo se dohvatili razgovora o tada rastućim tenzijama u BiH jer je rat u Hrvatskoj već buktio.
Ona meni tada lijepo reče nešto kao - vi I Srbi ćete se ubijati I poklati a Bosna će ostati naša.

JA sam se nasmijao I rekao ma šta ti znaš, nemaš ti blage veze I to je bila istina. Ona je samo rekla ono što se pričalo među njima I što je ona negdje čula.
KAsnije sam tu frazu čuo od mnogih I iako je u početku rata izgledala smiješna s obzirom na to kako su Srbi derail muslimane gdje god su stigli, vrijeme Boga mi pokaza da su bili u pravu.

Što se tiče Rusije, ovakav anti-ruski naboj je karakterističan za BiH muslimane.
Ringo10 is offline  
Old 01.08.2015., 23:40   #89
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Ovaj lik je musliman iz BiH I ovdje je da trola.

Znam ih u dušu, znam kako dišu, znam kako razmišljaju, znam one njihove karakteristične folove koje inače vi u Hrvatskoj ne prepoznajete.

Pravi se da je Hrvat ali nije.

Takvi kao on po hrvatskim forumima I ne samo forumima igraju na kartu antisrpskog naboja za koji znaju da je u Hrvatskoj jak a također igraju na kartu cvjećarstva kojim su većina Hrvata iz Hrvatske neizlječivo zaraženi.

Vječni srpsko-hrvatski sukob za njih je nešto kao permanentni glavni zgoditak na LOTO-u.
Iz toga sukoba polako izranja BiH kao muslimanska država na Balkanu, dugo nisam vjerovao ali sada sam siguran da će se BiH pretvoriti u bošnjačku odnosno muslimansku nacionalnu državu. Voljom međunarodne zajednice predvođene Amerikom, kao I glupošću Hrvatske I Srbije koje BiH muslimane uopće ne shvaćaju ozbiljno još uvijek.

Sjećam se da sam pred sami rat imao intimnu vezu sa djevojkom koja je bila muslimanka I nije bila nešto u tome nastrojena, ali jednom u pauzi seksa smo se dohvatili razgovora o tada rastućim tenzijama u BiH jer je rat u Hrvatskoj već buktio.
Ona meni tada lijepo reče nešto kao - vi I Srbi ćete se ubijati I poklati a Bosna će ostati naša.

JA sam se nasmijao I rekao ma šta ti znaš, nemaš ti blage veze I to je bila istina. Ona je samo rekla ono što se pričalo među njima I što je ona negdje čula.
KAsnije sam tu frazu čuo od mnogih I iako je u početku rata izgledala smiješna s obzirom na to kako su Srbi derail muslimane gdje god su stigli, vrijeme Boga mi pokaza da su bili u pravu.

Što se tiče Rusije, ovakav anti-ruski naboj je karakterističan za BiH muslimane.
Ortodoxni nije bitno tko sam. Nije bitan poštar bitna je pošta.

Ja sam Hrvat. Ali to nije bitno.

Nego moji postovi. Ajde odgovori na jedno pitanje ako možeš.

Nemožeš jer neželiš priznati istinu nego "Čiča Draža razbježe se straža" 1995.

Bežanija.

Evo ostale ti
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 23:44   #90
Suzdal. Finci. Onda Mongoli. Zatim tek Rusi u 15. st. bla bla Gulag, Holodomor, i sada Ukrajina.

Pogledajte tu kulturu. Slavni Zhukov.

Ubio 45 000 Rusa sa Nuklarnom bombom.

https://en.wikipedia.org/wiki/Totskoye_nuclear_exercise

...nuclear bomb as powerful as the two bombs used in the American nuclear strikes on Hiroshima and Nagasaki combined. The stated goal of the operation was military training for breaking through heavily fortified defensive lines of a military opponent using nuclear weapons.[1] An army of 45,000 soldiers marched through the area around the epicenter soon after the nuclear blast.[2] The exercise was conducted on September 14, 1954, under the command of Marshal Georgy Zhukov...
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 23:47   #91
Nama Rusija nikad nije bila Majčica. Niti ju mrzimo niti ju volimo. Ali da su zlo današnjice političke strukture u Rusiji- to jesu.
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 23:47   #92
Quote:
Solon kaže: Pogledaj post
Sigurno je da musliman [ ili bosanski ili siptarski ] trola...pa ako ga moderatori toleriraju "let's have a party".. zabavljajmo se preko njegovih ledja.
Ma mama ti troll.

Solon kaže Ukrajinci Pravoslavci.

Troll na n-tu potenciju.
haiduk is offline  
Old 01.08.2015., 23:48   #93
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Ovaj lik je musliman iz BiH I ovdje je da trola.

Znam ih u dušu, znam kako dišu, znam kako razmišljaju, znam one njihove karakteristične folove koje inače vi u Hrvatskoj ne prepoznajete.

Pravi se da je Hrvat ali nije.

Takvi kao on po hrvatskim forumima I ne samo forumima igraju na kartu antisrpskog naboja za koji znaju da je u Hrvatskoj jak a također igraju na kartu cvjećarstva kojim su većina Hrvata iz Hrvatske neizlječivo zaraženi.

Vječni srpsko-hrvatski sukob za njih je nešto kao permanentni glavni zgoditak na LOTO-u.
Iz toga sukoba polako izranja BiH kao muslimanska država na Balkanu, dugo nisam vjerovao ali sada sam siguran da će se BiH pretvoriti u bošnjačku odnosno muslimansku nacionalnu državu. Voljom međunarodne zajednice predvođene Amerikom, kao I glupošću Hrvatske I Srbije koje BiH muslimane uopće ne shvaćaju ozbiljno još uvijek.

Sjećam se da sam pred sami rat imao intimnu vezu sa djevojkom koja je bila muslimanka I nije bila nešto u tome nastrojena, ali jednom u pauzi seksa smo se dohvatili razgovora o tada rastućim tenzijama u BiH jer je rat u Hrvatskoj već buktio.
Ona meni tada lijepo reče nešto kao - vi I Srbi ćete se ubijati I poklati a Bosna će ostati naša.

JA sam se nasmijao I rekao ma šta ti znaš, nemaš ti blage veze I to je bila istina. Ona je samo rekla ono što se pričalo među njima I što je ona negdje čula.
KAsnije sam tu frazu čuo od mnogih I iako je u početku rata izgledala smiješna s obzirom na to kako su Srbi derail muslimane gdje god su stigli, vrijeme Boga mi pokaza da su bili u pravu.

Što se tiče Rusije, ovakav anti-ruski naboj je karakterističan za BiH muslimane.
Sigurno je da musliman [ ili bosanski ili siptarski ] trola...pa ako ga moderatori toleriraju "let's have a party".. zabavljajmo se preko njegovih ledja.

Kome je odvratan neka ga ignorira.

.
__________________
Kuhinja je na ignore list. Ivan Grozni Tatarin je na ignore list
Solon is offline  
Old 02.08.2015., 00:13   #94
Bio je jednom vic još dok su akteri bili živi.
Ulovili Tuđman,Milošević i Izetbegović zlatnu ribicu koja će im ispuniti po jednu želju ako ju puste.Kaže Franjo ja bi htio da nema srba.Ribica se složi i pita Slobu a on zatraži da nema hrvata..
Kaže ribica da može i upita Aliju koja je njegova želja.
Kraću kafu,molim.
Robert Mugabe is offline  
Old 02.08.2015., 00:22   #95
Quote:
Solon kaže: Pogledaj post

Kome je odvratan neka ga ignorira.

.
Istina boli jel da? A joj mišić mali.

Yury Felshtinsky, Alexander Litvinenko, Boris Berezovsky, David Satter, Boris Kagarlitsky, Vladimir Pribylovsky, and the secessionist Chechen authorities claimed that the 1999 bombings were a false flag attack coordinated by the FSB in order to win public support for a new full-scale war in Chechnya, which boosted Prime Minister and former FSB Director Vladimir Putin's popularity, and brought the pro-war Unity Party to the State Duma and Putin to the presidency within a few months.[12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23] This theory has been criticized by Robert Bruce Ware, Henry Plater-Zyberk, and Simon Saradzhyan.[24][25][26]

Samo pazi koliko ima fusnota.

https://en.wikipedia.org/wiki/Russia...tment_bombings


Evo još jednom pročitaj:

1999 bombings were a false flag attack coordinated by the FSB in order to win public support for a new full-scale war in Chechnya, which boosted Prime Minister and former FSB Director Vladimir Putin's popularity, and brought the pro-war Unity Party to the State Duma and Putin to the presidency within a few months.

Putin Špijunčina koji ubija svoj narod da bi došao na vlast. Kakav macho. Kakav heroj. :klap:
haiduk is offline  
Old 02.08.2015., 00:33   #96
Čestitke na dobrom radu u cilju unapređivanja ovog podforuma prema smjeru demokracije, Haiduče.
USAisfreedom is offline  
Old 02.08.2015., 00:38   #97
Quote:
Solon kaže: Pogledaj post
Kome je odvratan neka ga ignorira.
Učinjeno
Samo nije mi jasno zašto se takvo trolanje tolerira. Tema začas ode u ustaše i četnike....
A nije da nema zanimljivosti iz Rusije...
Alfa Romeo is offline  
Old 02.08.2015., 00:39   #98
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Čestitke na dobrom radu u cilju unapređivanja ovog podforuma prema smjeru demokracije, Haiduče.
Frende pa ovi ko da su sa Marsa opali.

Ništa ovi ne znaju. Ništa pod milim Bogom. Ali ništa. Nula. Zero. 0.

Veče neznalice nisam vidio ni na jednom podforumu.
Pa više znaju u Teens podforumu nego ovi ovdje.

Sve djeca propalih komunista zaluđena Pan-Slavizmom ili/i velikosrpstvom, anti zapadnim stavom, ljubavlju prema Fincima i Mongolima, nuklearnom ratu, cenzurama, političkim ubojstvima i false flag napadima. I možda Gay Specnezima. I naravno klerofašizmom PC.

Ima video gdje se u mornarskim majicama. A baš su slatki mišeki.
haiduk is offline  
Old 02.08.2015., 00:40   #99
RUS - Ruska federacija V (pročitati uvodni post)

delete
AndrejX is offline  
Old 02.08.2015., 00:42   #100
[QUOTE=AndrejX;55044167]U ovoj temi se demokrate cesto nasladuju nad ucestalim padanjem ruskih vojnih zrakoplova, spominje se katastrofalna vojna infrastruktura u raspadu, a i korupcija uz ucestali kriminal nije rijetkost.

Sve u svemu ocajno, a kako za razliku od ruske prchije stoje stvari u najmocnijoj i najboljoj vojsci svijeta ? Super, oni imaju Debelog Leonarda za zapovjednika

How a Malaysian Playboy Controlled the Most Powerful Naval Force on the Planet
Fat Leonard’s hookers and cash seduced the U.S. Seventh Fleet … and soaked taxpayers for millions
https://medium.com/war-is-boring/how...t-eddb7d7fbf48

Quote:
Its target was the Malaysian millionaire defense contractor Leonard Glenn Francis. But no one called him by his real name. At six feet tall and more than 300 pounds, he earned the nickname “Fat Leonard.” His buddies in the Navy called him something else
Ne vidim ništa loše u svemu tome. Moć slobodnog tržišta.
USAisfreedom is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.