Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 16:16   #7961
Quote:
Colleen Canela kaže: Pogledaj post
Pošto sam jedna od onih koja obožava šljokice ali čitajući odustala sam onda od kupnje u lidlu, jer mi nije zanimljivo nit imam potrebu da izgledam jeftino, uložit onda u nešto puno bolje.
Pa ako se tebi to svida, kupi i nosi, sta te briga ako je drugome ruzno.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:25   #7962
Nisam već dugo ništa kupila Eeerm u Lidlu sam posegnula za nekakvom dekicom da bi skužila da se ustvari radi o nečemu što bi trebalo predstavljati kaput. Valjda. meh.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:29   #7963
Ja svaki dan nesto nadjem pa impulzivno kupim..jucer balea pjenu za njegu tijela..nesto kao mlijeko ali nije mi bas dovoljno hranjivo, zatim u bipi bili snizeni paketi, a posto imaju nagradnu igru za palmolive poklon pakete morala sam i to uzeti pa cu pokloniti nekome..i tako..stalno nesto
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:40   #7964
Bila sam danas u Lidlu i usput bacila oko na Hajdinu kolekciju. To je stvarno, stvarno roba koja vrišti da je jeftinjak.

Stvari od šljokica izgledaju kao oni jeftini kostimi za maskenbal, koji se kupuju u najlonskim pakiranjima , "klasičnija" odjeća (bluze, pencil suknje i sl.) je krojem ok, ali materijalima koma, a postoji i neka jakna od imitacije krzna s rukavima od skaja i taj skaj izgleda kao sjajni šuškavi papir, stvarno užasno.

S druge strane, cipele su pristojne, kožne izvana i iznutra, udobne su, peta taman visoka da budu elegantne, a da se u njima može hodati i, da ne duljim , kupila sam ih.

Postoje tri varijante, šljokaste, s laganom platformom i klasične štikle. Ja sam kupila klasične.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:55   #7965
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
S druge strane, cipele su pristojne, kožne izvana i iznutra, udobne su, peta taman visoka da budu elegantne, a da se u njima može hodati i, da ne duljim , kupila sam ih.

Postoje tri varijante, šljokaste, s laganom platformom i klasične štikle. Ja sam kupila klasične.
Meni su te klasicne u katalogu bas zapele za oko, jednostavne su i elegantne.
Ali u mom lidlu zene to sve tako raskopaju, a te cipele nikad nisu u kutijama zapakirane i onda se poguzvaju i izgledaju ruzno i ko da su pred raspadom vec u ducanu.






Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:03   #7966
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
S druge strane, cipele su pristojne, kožne izvana i iznutra, udobne su, peta taman visoka da budu elegantne, a da se u njima može hodati
Nemoj da sutra hodam do Lidla u ovoj komi od vremena a tamo neki trash klump
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:32   #7967
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Nemoj da sutra hodam do Lidla u ovoj komi od vremena a tamo neki trash klump


Šljokaste su treš, ostale ok.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 08:42   #7968
meni ove s platformom izgledaju ok, ali sam lijena ići do lidla. a baš mi trebaju jedne takve, skoro pa klasične.
ima neka dobra duša da mi ih kupi i donese na temu?
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 09:17   #7969
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 19:39   #7970
Išla sam u lidl vidjet tu kolekciju za Novu godinu. Mislim, ne, išla sam po nešto drugo, ali sam usput bacila pogled.
Ona puderasto roza suknjica na šljokice me podsjetila na torbicu za kozmetiku koju sam imala kad sam bila mala curica.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:16   #7971
Ovaj tjedan ShoeBeDo ima popust 30% na sve Timberland i Panama Jack cizme, pa ako nekome treba za snijeg koji nikad nece pasti
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:41   #7972
zelena truba, koliko koštaju štikle?
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 01:38   #7973
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
zelena truba, koliko koštaju štikle?
25 eura
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:30   #7974
Pao sako u H&M-u
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 10:20   #7975
Navodno nepromočive čizme. Čak nisu ni prestrašno gadne i bmk.
Tople su.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:40   #7976
Šta si uzela, zečna?
I ti, aese!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:16   #7977
Evo, ovaj. Bio snizen
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:43   #7978
Baš lijep
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 20:58   #7979
I ja cizme nakon debakla od trazenja, slucajno nabasala na sive cizme kao marte sa satenskim pertlama. Taman za bljuzgu, lol.

Ali krasne su i stalno se gledam.

Inace, lidl je out, pepco je bogisus opet nisam kupila bor, pa sam poharala lampice, svijecnjake i svijece. I vise bih da nije bila nesnosna guzva.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:11   #7980
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
I ja cizme nakon debakla od trazenja, slucajno nabasala na sive cizme kao marte sa satenskim pertlama. Taman za bljuzgu, lol.

Ali krasne su i stalno se gledam.

Inace, lidl je out, pepco je bogisus opet nisam kupila bor, pa sam poharala lampice, svijecnjake i svijece. I vise bih da nije bila nesnosna guzva.
Meni je Tedi još i bolji

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.