Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 22:18   #41
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post

Sto uopce zelis postici time?..Eto,ajde mi objasni zasto si morao napisati Listica..?..

Ti bas imas neki bolesni kompleks od Hercegovaca
Pa ako se ne varam , a ne varam se tako se zvao Široki Brijeg za vrijeme ex.yu , dok je drug Šušak obavljao navedenu dužnost
Što se tiče Hercegovaca , malo generaliziraš .Nikakav kompleks nemam , ali ti ih imaš .Ako se zvala Lištica , onda se zvala Lištica .Zašto to tebe smeta ? A ti silom hoćeš opravdati zlo koje su napravili (nekolicina) ljudi porijeklom iz Hercegovine i zato što su te dečki demantirali , ti se sada sakrivaš iza cijelog Hrvatskog puka iz BIH , i ne priznaješ ono što je svima očito i temeljeno na činjenicama , a ne na tvojim predpostavkama .
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 09:29   #42
Patriot,

Mislim da se uglavnom slažemo oko bitnog, samo bi htio pojasniti nešto.

2) Također, za mene su pripadnici HOS-a i HVO-a jednako vrijedni i jednakom ih poštujem kao vojnike. Govorio sam samo o najvišem zapovjednom kadru HVO-a koji je u startu, ne možeš osporiti ,instaliran po političkoj liniji iz Zagreba.
S druge strane zapovjedni kadar HOS-a je isfiltriran na terenu na temelju autoriteta među vojskom a i organitzirano su krenuli u rat puno prije nego neki koji su poslje bili "veliki" zapovjednici HVO, a ustvari politički poltroni i oportunisti.
U brojke ne ulazim.

3) Čovjek koji dolazi po političkoj liniji iz zagreba i zajedno sa Praljkom i Bobanom pregovara i ultimativno inzistira na razbijanju HOS- , na temelju prijetnji mora imati jak utjecaj. Barem u tim prvim mjesecima dok se HOS nije rastrojio. Došao je po samo jednom zadatku kojeg je odradio. Zašto bi jedan brigadir bio uključen u pregovore GS HVO-a i presjednika HR HB sa HOS-om ?
Osim toga svi svjedoci HOS-ovci se slažu da je VV vodio glavnu riječ na sastanku

4) to se radilo o sukobu dvije koncepcije obrane/rata. HOS je htio obranu cjelovite BiH u kooperaciji sa Muslimanima. S druge strane čelništvo HR HB je bilo za samostalnu obranu samo etničkih hrvatskih prostora. Ne ulazim u to ŠBBKBB , ali ova druga opcija definitivno nije ispala najbolje, jer osim što nismo dobili "ništa" izgubili smo i posavinu (di su izginuli i zadnji organizirani HOS-ovci).

ime VV se prestalo pojavljivati u onom trenutku kada je osigurao svoju guzicu, počistio dosjee udbe i kompromitirao istinske emigrante koji su ga mogli ocrniti. I kada je nestalo glave, ogranaka i pipaka kako kaže Joža.

Joža je davnih dana bio središnja figura obavještajne zajednice koji je znao sve. vjerujem da zna što govori

btw hercegovcima kapa do poda, nemam nikakvih predrasuda prema njima.
Volio bi čuti tvoje mišljenje o razbijanju HOS-a.
Ali možda će moderator morat preimenovati temu jer smo već otišli u širinu i dubinu

Pozz

Zadnje uređivanje hr1u00 : 08.07.2011. at 10:00.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:17   #43
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
2) HVO marginalan u smislu da je HOS bio općeprihvaćen u narodu sa autoritetom emigranata BK, a HVO glavešine se zna tko su bile - politički poltroni
Tko ti je god rekao ovo boldirano pod točkom 2, slagao te je. I to prilično glupo te slagao a ti to popušio.

a sad na ovo drugo boldirano

Vidi sad ove konstrukcije. Joža Manolić kaže da je HOS fašistički i da ga treba uništiti. Joža je u sukobu sa Šuškovom strujom. Koji je isto protiv HOS-a. jedinom sukobu unutar HDZ-a i države u onom trenutku između Šuška s jedne strane a Mesića i Manolića druge ni Tuđman ne može smiriti. Druga dvojica rade puč. Ne uspjeva im ali im uspjeva preuzeti državu nakon Tuđmanove smrti.

I sad kako to da to ljuti i zakleti neprijatelji imaju isto mišljenje o HOS_u. Pametan čovjek ili barem razborit bi rekao da tu nešto ne štima. I ne štima.

ne možeš Šuška kriviti sa udbino agenstvo ako su mu najveći i zakleti protivnici UDbine hidre. To nema nikakve logike.


HOS u BiH je bio takav kakav je bio. sentimentalan i romantičarski. Nije skužio da su muslimani postlai nova nacija. To biva jasno i Anti Prkačinu kojemu se Refik Lendo u Travniku dere u facu " možda ja ne znam tko si ti, možda ja ne znam ni tko sam ja, ali znam da ja i ti nismo isto"

Gledao sam emisiju s Prkačinom 92-ge u 2u9 gdje govori da su muslimani postali nova nacija i da ne žele imati ništa s Hrvatima i da svatko tko u to sumnja neka ode u Bosnu pa nek se uvjeri.

danas opet vjerovatno priča drugu priču.

dakle sa Hos om se moglo dobiti to da bude izmješano ljudstvo i da u momentu kad se dadne signal svi hrvatski vojnici u Bosni budu il zaroblejni il pobijeni kao što se dogodilo u Sjevernom logoru u Mostaru gdje su vojnici muslimani u HVO uniformima jednostavno pobili hrvatske vojnike na spavanju. istu su spavaonu dijelili. To su bili muslimani u HVO uniformama čak ne u HOS_u. Eto takva i slična bi sudbina bi čekala sve hrvatske vojnike u Tuzli, Zenici, Sarajevu, Travniku, Zavidovićima, Žepču, ...da ne brojim svuda gdje su muslimani većina.

HOS nije moga uspjeti jer su dvije njezine komponente imali totalno suprotne ciljeve. Hrvati Hrvatsku do Drine i muslimane kao hrvatsko cvijeće a muslimani unitarnu BiH sa što manje Srba i Hrvata i sa muslimanskom dominacijom. jedni druge su varali i lagali i čekali trenutak kad će ovom drugom zapapriti. Pošto su muslimani većina u tom unutrašnjem sukobu bi pobijedili kao što su pobijedili u Sjevernom logoru u Mostaru gdje su pobili hrvatske vojnike iako su s njima dijelili isti vojarnu i iste oznake. Pobijedili su jer ih je bilo nekoliko puta više.

Tko to ne vidi nitko mu ništa ne može.

Zadnje uređivanje rezon@tor : 08.07.2011. at 10:26.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:39   #44
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Tko ti je god rekao ovo boldirano pod točkom 2, slagao te je. I to prilično glupo te slagao a ti to popušio.

a sad na ovo drugo boldirano
....
ovaj odnos HVO-HOS u BiH i umiješanost ZG u to je samo manji, možda i irelevantan dio priče o sukobu UDBE i emigranata u novoj Hrvatskoj.
prihvaćam da o tom dijelu možemo diskutirati , ne tvrdim da je ovo što ja pišem o tom dijelu apsolutna istina. Neka to bude povod za izošenje i drugačijih argumenata i mišljenja.Iskreno tvoj kut gledanja mi je nov, nisam razmišljao na taj način. Unatoč tome ne znam jel ubojstvo BK imalo za cilj uklapanje HOS u HVO. Ali treba sve staviti u kontekst vremena...vjerojatno je priča kompleksnija

Ali to ne mijenja bit priče, da je emigrantska frakcija eliminirana fizički u samom startu čim se vratila u novu državu. U tim likvidacijama se pojavljuju uvijek ista imena iz UDBE i ljudi koji se sumljiči kao UDBINE doušnike koji bi sigurno imali interesa da pravi emigranti koji ih mogu kompromitirati nestanu. ti ljudi su bili na pravim pozicijama za izvršenje takvih likvidacija
Činjenica je da su bitni UDBINI papirnati dosjei nestali, ali nitko ne zna di su mikrofilmovi koji mogu kompromitirati "hrvatine".

Zadnje uređivanje rezon@tor : 08.07.2011. at 11:21.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:45   #45
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
ovaj odnos HVO-HOS u BiH i umiješanost ZG u to je samo manji, možda i irelevantan dio priče o sukobu UDBE i emigranata u novoj Hrvatskoj.
prihvaćam da o tom dijelu možemo diskutirati , ne tvrdim da je ovo što ja pišem o tom dijelu apsolutna istina. Neka to bude povod za izošenje i drugačijih argumenata i mišljenja.

Ali to ne mijenja bit priče, da je emigrantska frakcija eliminirana fizički u samom startu čim se vratila u novu državu. U tim likvidacijama se pojavljuju uvijek ista imena iz UDBE i ljudi koji se sumljiči kao UDBINE doušnike koji bi sigurno imali interesa da pravi emigranti koji ih mogu kompromitirati nestanu.
Činjenica je da su bitni UDBINI papirnati dosjei nestali, ali nitko ne zna di su mikrofilmovi koji mogu kompromitirati "hrvatine".
Šta se tu ima mislit .Emigrante je elimirala ekipa starih udbaških hidri. Znamo koje su, da im sad ne navodimo imena. Oni nisu detronizirani jer su uzeli vlast i nakon 91-ve. Ulaziti s njima u rat u tim vremenima bilo bi samoubojstvo.

To je sva tragedija hrvatskog naroda. što su oni to znali a danas danas je kasno jer su opet sve poluge vlasti u njihovim rukama. Ekonomske, političke, represivne, sve, sve sve. Sve do zadnje.

Dovoditi u taj kontekst Šuška i Matu Bobana je maloumno.

pa ovi su pjenu na usta izbacivali ko pjena partiji danas na obali kad bi pričali o Šušku.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:55   #46
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Šta se tu ima mislit .Emigrante je elimirala ekipa starih udbaških hidri. Znamo koje su, da im sad ne navodimo imena. Oni nisu detronizirani jer su uzeli vlast i nakon 91-ve. Ulaziti s njima u rat u tim vremenima bilo bi samoubojstvo.

To je sva tragedija hrvatskog naroda. što su oni to znali a danas danas je kasno jer su opet sve poluge vlasti u njihovim rukama. Ekonomske, političke, represivne, sve, sve sve. Sve do zadnje.

Dovoditi u taj kontekst Šuška i Matu Bobana je maloumno.

pa ovi su pjenu na usta izbacivali ko pjena partiji danas na obali kad bi pričali o Šušku.
1) kako objašnjavaš da je Tuđman 1992. pobjesnio i izbacio Perkovića iz sustava nakon što je vidio neku dokumentaciju o Bušiću. Niti godinu poslje Šušak ga zapošljava kao savjetnika u MORH-u ?
kako objašnjavaš da je baš Šušak odveo Barešića u ruke Perkoviću i ekipi njegovih SIS-ovaca čim je ušao u RH ?

2) Ti si bio s njima pa znaš što su pričali o Šušku ?
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 11:09   #47
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
1) kako objašnjavaš da je Tuđman 1992. pobjesnio i izbacio Perkovića iz sustava nakon što je vidio neku dokumentaciju o Bušiću. Niti godinu poslje Šušak ga zapošljava kao savjetnika u MORH-u ?
kako objašnjavaš da je baš Šušak odveo Barešića u ruke Perkoviću i ekipi njegovih SIS-ovaca čim je ušao u RH ?

2) Ti si bio s njima pa znaš što su pričali o Šušku ?
Gle, dovoljno je živjeti ovih zadnjih 20 godina i pratiti političku scenu pa vidjeti da su Manolić i Mesić s jedne strane a Šušak s druge bili jedini sukob u Hrvatskoj od osamostaljenja. Zašto bi trebao biti s njima da bi to znao.

nema veće podvale nego kad ti Udbaši koji su to bili cijeli život, i to neskriveni jer su bili na takvim položajima d ane mogu reć..nismo bili to..kad ti oni kažu da si UDbaš i tako te žele diskreditirati..

Eto tako su Manolić i Mesić i klika..npr Kuljiš pisali o Šušku.

Ti čovječe kupusariš stvari koje su nespojive jedna s drugom i koje pobijaju jedna drugu.

nešto si načuo pa stvaraš konstrukcije u glavi.

odakle tebi da je HOS bio omiljeniji u BiH od HVO-a. Sama ta idiotska postavka te automatski izbacuje iz rasprave kao relevantnog.

kako može Šušak biti UDBIn igrač ako desna ruka Steve Krajačića..glave glava svih obavještajaca u Hrvatskoj svih vremena..Joža Manolić radi puč u državi u najgorem trenutku po državu dok joj opstanak visi na niti, jer ne može podnijeti da se Tuđman ne želi odreći Šuška.

kako ti u svojoj glavi te činjenice poslažeš..to me zanima.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 11:21   #48
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Gle, dovoljno je živjeti ovih zadnjih 20 godina i pratiti političku scenu pa vidjeti da su Manolić i Mesić s jedne strane a Šušak s druge bili jedini sukob u Hrvatskoj od osamostaljenja. Zašto bi trebao biti s njima da bi to znao.

nema veće podvale nego kad ti Udbaši koji su to bili cijeli život, i to neskriveni jer su bili na takvim položajima d ane mogu reć..nismo bili to..kad ti oni kažu da si UDbaš i tako te žele diskreditirati..

Eto tako su Manolić i Mesić i klika..npr Kuljiš pisali o Šušku.

Ti čovječe kupusariš stvari koje su nespojive jedna s drugom i koje pobijaju jedna drugu.

nešto si načuo pa stvaraš konstrukcije u glavi.

odakle tebi da je HOS bio omiljeniji u BiH od HVO-a. Sama ta idiotska postavka te automatski izbacuje iz rasprave kao relevantnog.

kako može Šušak biti UDBIn igrač ako desna ruka Steve Krajačića..glave glava svih obavještajaca u Hrvatskoj svih vremena..Joža Manolić radi puč u državi u najgorem trenutku po državu dok joj opstanak visi na niti, jer ne može podnijeti da se Tuđman ne želi odreći Šuška.

kako ti u svojoj glavi te činjenice poslažeš..to me zanima.
Pusti vrijeđanje, reci mi konkretno kako se ovo uklapa u tvoju konstrukciju :

kako objašnjavaš da je Tuđman 1992. pobjesnio i izbacio Perkovića iz sustava nakon što je vidio neku dokumentaciju o B. Bušiću. Niti godinu poslje Šušak ga zapošljava kao savjetnika u MORH-u ?
A Perković zapošljava svoje udbaše ?
Perković jedan od glavnih Šuškovih ljudi ,a Perkovićev glavni čovjek Zdravko Mustač, Mustačev čovjek Tomislav Mičić pa dalje do Oreškovića ...
kako objašnjavaš da je baš Šušak odveo Barešića u ruke baš Perkoviću i ekipi njegovih SIS-ovaca čim je ušao u RH ?

Zadnje uređivanje hr1u00 : 08.07.2011. at 11:30.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:16   #49
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
kako objašnjavaš da je Tuđman 1992. pobjesnio i izbacio Perkovića iz sustava nakon što je vidio neku dokumentaciju o B. Bušiću. Niti godinu poslje Šušak ga zapošljava kao savjetnika u MORH-u ?
A Perković zapošljava svoje udbaše ?
Dečki imate temu Uprava državne sigurnosti do i kroz devedesete

Zadnje uređivanje rezon@tor : 08.07.2011. at 15:22.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 00:08   #50
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Perković jedan od glavnih Šuškovih ljudi
Jednom mi je jedna osoba iz tog vremena bliska Perkoviću rekla istu ovu rečenicu ali s obrnutim ulogama: dakle, Šušak je jedan od Perkovićevih ljudi.
Barem je tako bilo u samim počecima, kada se vremenski događa Barešićevo ubojstvo. Isto tako je rekao kako su kasnije njih dvoje imali nesuglasica od kojih su neke bile i ozbiljne. Iza 1994 ta osoba je izašla iz tog kruga ljudi i više nije mogla iz prve ruke govoriti o daljnjem razvoju njihovog odnosa.
Bilo mi je sve to smiješno u ono vrijeme...
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 18:48   #51
Čitam malo postove,otišli prtenim putem od osnovne ideje..da li je Miro ubijen ili ''ubijen''?!
Volio bih čuti iz prve/druge ruke samih aktera ako ih ima uopće živih zašto nije pružena podrška cijeloj ideji Barešića,što više ''terorističkih'' akcija u svrhu onesposobljavanja nekih struktura tamošnjih vlasti te infrastrukture;razne.
Jer nešto razmišljam,tko je konkretno i što dobio njegovom smrću ?
Tajne su ostale tajne ili ih i nije bilo !
Drugo;ako je ubijen kroz tajne kanale radi nečijeg privatnog i političkog uspjeha,tko mi može reći da to nije upravo rad protiv hrvatske države ?!
Kako god da postoje sumnje u jednostavno rečeno..likvidaciju Mire,opet s druge strane bio je svjestan da se situacija na ''balvan točkama'' mijenja iz sata u sat,iz dana u dan.
I najveći optimisti imaju u sebi trunku sumnje da se može voditi akcija za akcijom..bez gubitaka,da li ljudi ili nečeg drugog.
Da li mu je smješteno..hmm,nekako po čitanju i hrvatskih dokumenata a zatim i izvješćima sa srpske strane..sumnjam.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 23:52   #52
Miro

citao sam na temi hrvatski heroji neki momak napisao

Miro je pobijedio u finalu a olimpijskim igrama u americi antu nobilu i osvojio zlatnu medalju,nisam mogao vjerovati sta tip pise

zna li netko nesto o tome zivo me zanima?
marko-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 13:30   #53
Isitna,bilo neko prvenstvo u USA u borilačkim vještinama i Miro se u finalu našao sa Natkom i pobjedio ga i svirala "Lijepa naša" i podignuta hrvatska zastava bez zvijezde krastače.
Mislim kako je u to doba Miro bio u Paragvaju i bio blizak sa tadašnjim predsjenikom,čak ga čuvao.
Miro ga provocirao (Nobila) da kako može nastupati pod jugoslavenskom zastavom.
pp5d6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 22:56   #54
Quote:
pp5d6 kaže: Pogledaj post
Isitna,bilo neko prvenstvo u USA u borilačkim vještinama i Miro se u finalu našao sa Natkom i pobjedio ga i svirala "Lijepa naša" i podignuta hrvatska zastava bez zvijezde krastače.
Mislim kako je u to doba Miro bio u Paragvaju i bio blizak sa tadašnjim predsjenikom,čak ga čuvao.
Miro ga provocirao (Nobila) da kako može nastupati pod jugoslavenskom zastavom.
jeli li istina da je miru sluzba udba namistila zenu?
marko-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 19:37   #55
U neki dijelovima Indije ,Albanije, Turske ,Kurdistana ljudima namištaju žene.
pp5d6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 21:36   #56
Pozz
Naletio sam na temu, vrlo zanimljiva.
Svojedobno sam radio za čovjeka koji je došao također iz emigracije, uključio se
u vojsku odmah. Bio je u legiji i s tim iskustvom je bio vrlo koristan.
Pričao nam je da je bio na tom sastanku Barešića s udbašima kao tjelohranitelj MB. Pričao je da su se sastali u nekom restoranu i da je atmosfera bila vrlo napeta i da su udbaši bili usrani od straha. No Tuđman je gurao teoriju pomirenja
i jedni i drugi su dobili takve upute. Sklopili su neki dogovor da se ne diraju dok rat traje.
Poslije je bio i u toj akciji kada je MB ubijen.
Na pitanje što se zaista tamo dogodilo rekao je da su ih dočekali četnici tamo gdje nisu trebali biti i da su znali kada i gdje će doći. Komentirao je da još ne može o tome pričati al kad se sazna tko ih je naštelio, da će se dić velika prašina. Izgleda da je MB ipak ispao naivan glede dogovora s udbašima.
Ne znam dali smijem napisati njegovo ime. Sad je aktivan u Počasnom Bleiburškom vodu.
ujkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:48   #57
poz

Quote:
pp5d6 kaže: Pogledaj post
U neki dijelovima Indije ,Albanije, Turske ,Kurdistana ljudima namištaju žene.
hehe nego sta nego namistili

kad ona dode i vrti se oko tebe s razlogom

uvalili mu je,cita sam i od onog srbina spasića udbaša da je bilo tako
marko-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:50   #58
Quote:
ujkan kaže: Pogledaj post
Pozz
Naletio sam na temu, vrlo zanimljiva.
Svojedobno sam radio za čovjeka koji je došao također iz emigracije, uključio se
u vojsku odmah. Bio je u legiji i s tim iskustvom je bio vrlo koristan.
Pričao nam je da je bio na tom sastanku Barešića s udbašima kao tjelohranitelj MB. Pričao je da su se sastali u nekom restoranu i da je atmosfera bila vrlo napeta i da su udbaši bili usrani od straha. No Tuđman je gurao teoriju pomirenja
i jedni i drugi su dobili takve upute. Sklopili su neki dogovor da se ne diraju dok rat traje.
Poslije je bio i u toj akciji kada je MB ubijen.
Na pitanje što se zaista tamo dogodilo rekao je da su ih dočekali četnici tamo gdje nisu trebali biti i da su znali kada i gdje će doći. Komentirao je da još ne može o tome pričati al kad se sazna tko ih je naštelio, da će se dić velika prašina. Izgleda da je MB ipak ispao naivan glede dogovora s udbašima.
Ne znam dali smijem napisati njegovo ime. Sad je aktivan u Počasnom Bleiburškom vodu.
mislim da si u pravu za tu teoriju
sad ko ga je izdao nastelio u tom sukobu u borbi je pitanje..

ali se zna da je na sastanku rekao perkoviću da ce sad riješiti srbe
a poslije njih

ovaj je odmah sredio njega
marko-m is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:33   #59
Quote:
ujkan kaže: Pogledaj post
Pozz
Naletio sam na temu, vrlo zanimljiva.
Svojedobno sam radio za čovjeka koji je došao također iz emigracije, uključio se
u vojsku odmah. Bio je u legiji i s tim iskustvom je bio vrlo koristan.
Pričao nam je da je bio na tom sastanku Barešića s udbašima kao tjelohranitelj MB. Pričao je da su se sastali u nekom restoranu i da je atmosfera bila vrlo napeta i da su udbaši bili usrani od straha. No Tuđman je gurao teoriju pomirenja
i jedni i drugi su dobili takve upute. Sklopili su neki dogovor da se ne diraju dok rat traje.
Poslije je bio i u toj akciji kada je MB ubijen.
Na pitanje što se zaista tamo dogodilo rekao je da su ih dočekali četnici tamo gdje nisu trebali biti i da su znali kada i gdje će doći. Komentirao je da još ne može o tome pričati al kad se sazna tko ih je naštelio, da će se dić velika prašina. Izgleda da je MB ipak ispao naivan glede dogovora s udbašima.
Ne znam dali smijem napisati njegovo ime. Sad je aktivan u Počasnom Bleiburškom vodu.
Napiši.
Nikola Krišto, Antonio Lekić, Zlatko Čipčić, Bože Vukušić ?

Zadnje uređivanje pp5d6 : 11.08.2011. at 23:43.
pp5d6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 02:54   #60
M.B. nije smio ići na teren , trebao je ostat u Zagrebu .Ne mogu vjerovat da je samoinicijativno išao u te diverzantske akcije , ako sam pratio dobro , bilo je samo dvije , i to sa kordinacijom od Šuška, a ne Manolića

link

Zadnje uređivanje plejer_as : 12.08.2011. at 03:05.
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.