Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 10.05.2007., 17:30   #1
Problemi sa stolicom u djece

Evo odmah u glavu - malecka od kada je izašla iz rodilišta imala je super stolicu, točno školski zlatno-žutu i po nekoliko puta dnevno.
Prva dva i pol mjeseca je bila isključivo dojena, onda sam je počela nadohranjivati adapitiranim - uglavnom to je išlo postupno, i sad se stabiliziralo na način da od cca 8 obroka dnevno - šest je na prsima, a dva su adaptirano. I to dobro funkcionira.

No, u zadnjih 7-8 dana počela je imati zelene stolice i kakati puno rijeđe (prvo svaka dva dana, a onda čak 4 dana nije imala stolicu). Grčeve nema, doima se veselo i vedro, samo jako smrdljivo prducka po čitav dan

Uglavnom, koristimo Aptamil 1 jer mi je to preporučeno od nekoliko mama koje osobno poznajem, pa se sad mislim da li da pređem na Aptamil Comfort jer je on kao posebno dobar za probavu?

Inače, pedica mi preporučila da joj dam na žiličicu malo soka od kruške Frutekovog, al se meni ipak to čini too much za bebu od 3,5 mjeseca!?

Jel ima netko sa sličnim iskustvom?

P.S. Prosila bih lepe bit oslobođena lamentiranja adaptirano pro & contra, o tome ima nekoliko topica, ovdje me zanima konkretan problem i njegovo eventualno rješenje.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.