Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2015., 22:29   #4601
Opet se ne mogu s privatnog profila prebaciti na stranicu (nema onoga "use facebook as" nego piše "vaše stranice"), jedino mogu pisati statuse, a kad odem na naslovnicu otvara mi se moj privatni profil... Zna netko šta da radim? Već mi se to događalo prije godinu dana pa sam nekako uspjela, onda se to još više pobrkalo i morala sam praviti novu facebook stranicu. Ja ne znam jel se samo meni takve gluposti događaju ili sam smotana i ne vidim šta treba napraviti...
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 02:46   #4602
facebook

pozdrav! zna li itko kako hakirati facebook profil? mužu je neko napravio profil sa njegovim podatcima i aktivno ga koristi. dopisuje se sa njegovim priijateljima objavljuje pjesme, slike... to je počelo postajati veliki problem.
tanja311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 14:36   #4603
Jel zna netko možda kako se može prijaviti uvredljiv sadržaj na internetu, tj.fejsu? Konkretno - ima jedna facebook stranica koja ima među fotografijama nekoliko njih koje vrijeđaju nacionalne i vjerske osjećaje? Piše tamo neka mogućnost prijave i ja sam jednu fotku prijavila, napisala poruku kako da se to ukloni jer ako se ne ukloni bit ću prisiljena poduzeti daljnje korake, a danas mi čini mi se moderator te grupe odgovara da neka poduzmem daljnje korake, baš da vidi...
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 16:58   #4604
pa imaš na svakoj stranici dugmić, one tri točkice kraj sviđa mi se i poruka.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 23:03   #4605
Ne bih htio otvarati novu temu, a na neki način tiče se Facebooka, Twittera i ostalih društvenih mreža, jer je riječ o (još jednoj) društvenoj mreži.
Pitanje: jeste li čuli za Ello?
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 16:13   #4606
Postavila sam pitanje na facebook community, pa ako može neko baciti pogled i odgovoriti, možete ovdje odgovoriti, hvala!
https://www.facebook.com/help/commun...72318139458055
TigiPigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 20:33   #4607
Napravio sam kao fan page o jednoj knjizi na fejsu i dao sam je oglašavati za 4 dolara dnevno, onako za početak da vidim kako to sve funkcionira i ide. Lajkovi stižu i komentari isto, no to nije problem...

Za države u kojima će se prikazivati oglas izabrao sam na ravno Hrvatsku i ostalu braću poput BiH, Sloveniju, Srbiju, Makedoniju.

Međutim, u izvještajima, grafikonima i statistikama, oglas je dopro do negdje sad 10 000 ljudi, a od te bagre samo ih je oko 10 iz Hrvatske kojima se oglas servirao (???) a ostatak tj. najviše oko 2000-3000 ih je od Makedonije i Srbije.

Zna li netko što je ovdje krivo, zašto se u Hrv. tako malo prikazuje taj oglas, jer dobro da nema baš mnogo komentara inače ne bih razumio sve što pišu, neki čudni jezici pa zatim i ćirilica i slično, a želio bih lijepu 'našu' stranicu da se komentira uredno na našem ili srpskom jeziku, nemam ništa protiv, ali zašto je 3000 oglasa se prikazalo u Makedoniji a samo desetak u Hrvatskoj koju sam prvu odabrao, ne znam...
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 17:58   #4608
Jel još itko ima problema s učitavanjem facebooka danas?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 10:11   #4609
kad sa youtuba objavim neki video na facebooku, pokaže se samo bijeli kvadrat tamo gdje bi trebala biti slika od videa

ima li neki način da se to popravi?
BeerMan is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 22:20   #4610
pozz. dugo koristim fejs, kupi sam tablet i vršim postavljanje među ostalim i fejs. kad se uključi izišla mi stranica s "možda poznatim prijateljima" i dogodi se to da nespretno stisnem Add all. i tad nastadoše problemi počeše dolaziti potvrde tj. prihvaćanje prijateljstava i od oni za koje nikad čuo. uđem u postavke i počnem s prekidima zahtjeva i brišem a non stop dolaze prihvati prijateljstva a ja kako brišem samo se pune novi zahtjevi i nigdje kraja. sav zbunjen odem i deaktiviram fejs dok nešto ne pronađem a to bi bilo ujedno i pitanje " kako postoji ADD ALL imali OTKAŽI SVE POSLATE ZAHTJEVE ZA PRIJATELJSTVO.
jubra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:14   #4611
Thumbs up

Poz svima...
Kako vratiti fejs profil ako u google trazilici pise "opis za ovaj rezultat je nedostupan zbog robots.txt web-lokacije"? Pomoziteeee...
braner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 06:49   #4612
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Napravio sam kao fan page o jednoj knjizi na fejsu i dao sam je oglašavati za 4 dolara dnevno, onako za početak da vidim kako to sve funkcionira i ide. Lajkovi stižu i komentari isto, no to nije problem...

Za države u kojima će se prikazivati oglas izabrao sam na ravno Hrvatsku i ostalu braću poput BiH, Sloveniju, Srbiju, Makedoniju.

Međutim, u izvještajima, grafikonima i statistikama, oglas je dopro do negdje sad 10 000 ljudi, a od te bagre samo ih je oko 10 iz Hrvatske kojima se oglas servirao (???) a ostatak tj. najviše oko 2000-3000 ih je od Makedonije i Srbije.

Zna li netko što je ovdje krivo, zašto se u Hrv. tako malo prikazuje taj oglas, jer dobro da nema baš mnogo komentara inače ne bih razumio sve što pišu, neki čudni jezici pa zatim i ćirilica i slično, a želio bih lijepu 'našu' stranicu da se komentira uredno na našem ili srpskom jeziku, nemam ništa protiv, ali zašto je 3000 oglasa se prikazalo u Makedoniji a samo desetak u Hrvatskoj koju sam prvu odabrao, ne znam...
Srbija je duplo vece trziste pa prema tome je logicno da imas vise impresija od tamo. Bolje targetiraj/odvoji grupe oglasa i zasebno targetiraj svaku drzavu, sto bi i trebalo jer iako smo svi region/ drukcije su preferencije i ne bi se trebao raditi jedan oglas za sve.
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 20:43   #4613
Moze li mi netko objasniti,ono sto se pojavljuje:LJUDI KOJE MOZDA POZNAJES..po kojem mi ih principu nudi? jesu li to ljudi koji su meni gledali u profil,ili ,ovo mi se cini vjerojatnije,kojima sam ja cesce virila u profil? jer vidim da sa tim ljudima nemam ni zajednicke prijatelje niti nista...mislila sam prvo da mi nudi ljude sa kojima imam zajednicke prijatelje...ali vidim da bas i nije tako..nema puno infos na netu o tome.
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 20:57   #4614
Quote:
Tintinila79 kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko objasniti,ono sto se pojavljuje:LJUDI KOJE MOZDA POZNAJES..po kojem mi ih principu nudi? jesu li to ljudi koji su meni gledali u profil,ili ,ovo mi se cini vjerojatnije,kojima sam ja cesce virila u profil? jer vidim da sa tim ljudima nemam ni zajednicke prijatelje niti nista...mislila sam prvo da mi nudi ljude sa kojima imam zajednicke prijatelje...ali vidim da bas i nije tako..nema puno infos na netu o tome.
Mislim da ti se pojavljuju oni ljudi koji su u prijateljima tvojih nedavnih prijatelja i oni kojima viriš u profil naravno. Barem sam ja tako primijetila u svom profilu.
sweet esme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 21:03   #4615
da,i meni se tako čini... hvala ti ..mislila sam da mozda netko provjereno zna,.ali i ova nasa nagadjanja su mislim cisto ok
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 22:07   #4616
može pomoć, znači običan profil, sve u redu i odjednom dolazi od fejsa obavijest da moram profil prebaciti u stranicu jer se kao bavim tim i tim,nije sada važno, ja prebacim u stranicu, pita me fejs dali ću zadržati slike i sve,da,naravno,kad na stranici ništa nego profilna slika i pozadina,nema prijatelja,nema ostalih slika
dali se stranica može opet prebaciti u profil,možda?
garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 13:21   #4617
account regan preko maila:

1.) zaboraviš šifru

2.) nemam pristup svoj mail (šifra opet)

3.) neznam security pitanje

4.) opcija tri prijatelja za dizanje šifre.

Koliko je to sigurno u pm?
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 14:59   #4618
A što bi oni točno trebali napraviti kada ne znaš niti šifru od mail niti šifru od facea ? Vjerovati ti na riječ da si to ti ?
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 07:18   #4619
Pa ne, nego samo kažem kako ovo uopće nije siguran način.

Fala bogu pa za prijatelje imam 11 ljudi, nemre me nitko prehebat.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 08:12   #4620
To se vjerovatno najviše osveti onima koji imaju 500+ "prijatelja".
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.