Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2022., 17:25   #1
Pulsiranje u listu noge

Dakle, kad god legnem, desna noga, potkoljenica straga. Pulsira i ne staje. Okom vidljivo, koliko lezim, cijelo vrijeme traje.
Tegobe su pocele pred koji tjedan, zatezanje, lagano trnjenje stopala, pulsiranje.
Isla sam na jedan ginekoloski zahvat, 2 dana je bio mir i evo sad ponovo pulsira li ga pulsira. Povremeno osjetim zatezanje u toj nozi, najvise dok lezim i opcenito neki cudan osjecaj punoce doljnjeg dijela. Uzimam magnezij, b vitamine, no nema pomaka, a ovo je za izluditi. Neke konkretne bolove nemam.

Imao itko? Savjet, pomoc? Doktorica me tek u petak moze primiti, a dotad cu ako ne prestane ispaliti doslovno.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2022., 17:47   #2
Da li ti je noga i malo natečena, crvenilo?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2022., 17:51   #3
Ne, nista.
Inace imam na toj nozi malo izrazenije vene, onako "random razbacane" ali sad kako vise odmaram nakon zahvata, jedva se i vide.
Mislim, ne kuzim ni jel to vena pulsira ili je misic. Narucila sam se na cd vena, ali termin je sljedeci mjesec.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2022., 12:30   #4
Jeste imali coronu nedavno?

Poslano sa mog M2003J15SC koristeći Tapatalk
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2022., 15:41   #5
Mina, moze na ti
Nisam imala, osim ako sam eventualno bila asimptomatski slucaj. No prije 2 mj sam se cijepila drugom dozom, nakon koje su se, slucajno ili od cjepiva, ne bih znala reci, jos neki problemi razvili.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2022., 16:03   #6
Pitam jer mi je frendica imala isti problem i na UZ je doktor pitao za coronu. Kao da je dosta ljudi imalo takve probleme nakon corone

Poslano sa mog M2003J15SC koristeći Tapatalk
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2022., 16:05   #7
I nadala sam se da bi bilo ili asimptomatsko preboljenje ili od cjepiva, jer mi je to automatski kao da nece vjecno trajati

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.