Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2012., 23:01   #1
Želim biti s njim a on hladan zbog zajednickih prijatelja

Ovako...ovaj odnos traje jedno 3 mj. ja i on se znamo 4 god otprilike preko zajednickih prijatelja, koji s njim vise nisu toliko dobri kao prije! ...
Igrom slucaja ponovo sam stupila u kontakt s njim i jako se iznenadila, jako mi se svidjeo i mislim da sam se zaljubila...dala sam mu do znanja da zelim biti s njim i on mi je rekao da se i ja njemu svidjam i planirali smo susret ( zivi u drugom gradu 500 km od moga)! Bilo je pitanje dana kada ce on doci...ALI JA SAM NARAVNO SVE sjebala...rekla sam jednoj zajednickoj prijateljici za to i ona je prosirila ostalim prijateljima za nas..!
Od tada on je hladan , rezerviran, oprezan i odgodio je dolazak. Prijatelji su jako lose reagirali na ovo s puno podsmijeha i to im je postala sprdancija! Oni ne znaju da se meni on zaista JAKO SVIDJA i da zelim puno vise s njim a ne obicu avanturu.
Uglavnom, moj i njegov odnos se jako poremetio otkako oni za to znaju, kao da su i njemu govorili protiv mene....neki dan sam poludjela i odlucila prekinuti sve to, svaki kontakt s njim jer vidim da se sve jako zakompliciralo i da on gubi interes . To sam mu napisala u poruci, da mi se cini kako je izgubio interes za mene , ocekivala sam makar nesto od njega,...a od njega ni A! nije mi nista na to odgovorio...a sve je bilo dobro dok oni nisu saznali za to....sto mislite jesu oni njemu nesto nasrali o meni? on je samo oprezan?mozda misli d aga svi skupa zezamo? hoce mi se javiti ? jer ja njemu sigurno necu, napisala sam mu u poruci objasnjenje svega on nije nista odgovorio da odustanem? a tako sam zaljubljena
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:25   #2
Ni u jednom trenu ti nije palo na pamet da to nije zbog zajedničkih prijatelja nego zbog tebe?
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:29   #3
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Ni u jednom trenu ti nije palo na pamet da to nije zbog zajedničkih prijatelja nego zbog tebe?
zasto zbog mene ? ako je bilo sve u najboljem redu dok oni nisu za to saznali i poceli sa sprdancijom
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:29   #4
A koliko godina imate?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:30   #5
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Ni u jednom trenu ti nije palo na pamet da to nije zbog zajedničkih prijatelja nego zbog tebe?
uh jesi direktna......negooooo,kakvi su to prijatelji ako od ovoga rade sprdanciju
a i on je jači frajer

kolko imate godina
pišikućipropalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:31   #6
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A koliko godina imate?
25
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:33   #7
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
zasto zbog mene ? ako je bilo sve u najboljem redu dok oni nisu za to saznali i poceli sa sprdancijom
Zato što si svim poznanicima veselo rastrubila 'za vas', a vas još zapravo ni nema. Ni meni ne bi bilo drago
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:34   #8
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
25


Odustani. Dok ne odrastete.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:35   #9
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Zato što si svim poznanicima veselo rastrubila 'za vas', a vas još zapravo ni nema. Ni meni ne bi bilo drago
pogrijesila sam , znam..ali nije mi bila zla namjera, vec sam bila sretna i ushicena i htjela sam to podijeliti s naj frendicom, koja je to rastrubila dalje.....i pokazalo se da nam i nisu bas neki frendovi
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:35   #10
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
25
Lupi ga nogom u dupe i kazi mu da odraste skupa sa svojom ekipom. To ponasanje je za max srednju skolu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:37   #11
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
pogrijesila sam , znam..ali nije mi bila zla namjera, vec sam bila sretna i ushicena i htjela sam to podijeliti s naj frendicom, koja je to rastrubila dalje.....i pokazalo se da nam i nisu bas neki frendovi
A možda mu samo ne odgovara tvoja osobnost. Ma ne, ziher su prijatelji krivi.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:37   #12
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Zato što si svim poznanicima veselo rastrubila 'za vas', a vas još zapravo ni nema. Ni meni ne bi bilo drago


ona je rekla samo best frendici.....a ova rastrubila...mislim stvarno
no,kako netko napisa, odrastite, laku noć.
pišikućipropalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:39   #13
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
A možda mu samo ne odgovara tvoja osobnost. Ma ne, ziher su prijatelji krivi.
pa dobro cuj...onda nije trebao nista planirati samnom kuzis...mogao je to odmah reci a ne ovako sad da si ja mislim...mene samo zanima jesam li ja dobro postupila, odustala sam na neki nacin , ne javljam mu se, i ne saljem vise nista nakon one poruke, na koju nije odgovorio
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:40   #14
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
pa dobro cuj...onda nije trebao nista planirati samnom kuzis...mogao je to odmah reci a ne ovako sad da si ja mislim...mene samo zanima jesam li ja dobro postupila, odustala sam na neki nacin , ne javljam mu se, i ne saljem vise nista nakon one poruke, na koju nije odgovorio
Jesi. Pusti ga na miru. Ako želi, javit će se.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:41   #15
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
pa dobro cuj...onda nije trebao nista planirati samnom kuzis...mogao je to odmah reci a ne ovako sad da si ja mislim
pa i planiro je vjerojatno ali onda si napravila nešto što po njemu nisi trebala i sad više ne planira

etogac!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:42   #16
Ja još uvijek ne kužim, on živi u drugom gradu 500 km od tvog i imate zajedničke prijatelje koji vam kompliciraju vezu
 
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:45   #17
Quote:
Sandra Bullock kaže: Pogledaj post
Ja još uvijek ne kužim, on živi u drugom gradu 500 km od tvog i imate zajedničke prijatelje koji vam kompliciraju vezu
Chat ekipa možda
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:46   #18
Quote:
Sandra Bullock kaže: Pogledaj post
Ja još uvijek ne kužim, on živi u drugom gradu 500 km od tvog i imate zajedničke prijatelje koji vam kompliciraju vezu
hm malo je komplicirano ali tako da...moja naj frendica se prije par godina preselila u taj grad i tamo se skompala s njim i njegovom ekipom....a ja ih sve znam preko nje jer sam i ja u tom gradu povremeno.
nije da kompliciraju, vec su rekli da mi ne odobravaju to jer smo ja i on razliciti kao i kazu da je na neki nacin freak za njim i da su se zato i oni udaljili od njega
a prema meni nije takav, moram priznati....prema meni je ok...i eto sve se zakompliciralo ...moja je greska sto sam isla njoj to govoriti
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:47   #19
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Chat ekipa možda
ako nemas sta pametno za reci RAZGULI
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:52   #20
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
ako nemas sta pametno za reci RAZGULI
[RAZGUL]Iznenadi ga i pojavi se ti u njegovom gradu, pokaži mu koliko ti je bitan.[/RAZGUL]
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger