Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2009., 09:31   #61
fun pitanje je bilo kakvu tko voli,ja i neki smo rekli da volimo one koje nisu promiskuitetne i di je problem?ove ostale koje su u vecini ce bolje proc od normalnih cura kojima nije jedini uspjeh uhvatit nekog za k. i da ne budem prost znas sta,a neznam zasto to tebe dira posto si musko osim ako ne volis takve ,tebi bi sigurno jednog dana bilo lijepo imat djecu sa nekom za koju znas da je bila na instrukcijama kod pola sela.Samo izvoli i pitaj se dali bi joj tvoj misko bio dovoljan kad toliko voli mprimat
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:39   #62
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
za tvoju inf.ja sam spavao sa samo 2cure od 6 koliko ih je proslo kroz moj zivot,tako da ja ne trazim nista cega se sam ne drzim i btw.da se mene pitalo i to 2 bi bilo previse,al kad covjek danas nezna kojoj je do veze,a koja samo trazi kitu,pa jebiga naci ce se i kakva cura za nas koji ne gledaju curu kao trofej vec kao partnericu,druzicu i to ne moze svatit neko sa poremecajem moralnih vrijednosti,a tebi zelim da se nataknes na sta vise stapica kad toliko volis,al ne kukaj poslije o muskima ka djubrad i kad pokupis svakakve bolestinel
moram nesto napisati na ovo. Za bolestine postoji zastita, kondomi i tako (cuo si za njih jel , mislim ja se ne bih ni u duzoj vezi sexala bez kondoma Ok, nije bas 100% sigurno, ali veliki postotak sigurnosti ipak je.
I ne kuzim zasto bi cura kojoj je samo do sexa s nekim (obostrano dogovorenim) smatrala da su muski djubrad Sto je zeljela to je i dobila.
A ovo za majku tvojoj djeci, ti zelis partnericu ili samo majku TVOJOJ djeci inkubator
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:40   #63
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
za tvoju inf.ja sam spavao sa samo 2cure od 6 koliko ih je proslo kroz moj zivot
Što to mene briga

Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
a tebi zelim da se nataknes na sta vise stapica kad toliko volis,al ne kukaj poslije o muskima ka djubrad i kad pokupis svakakve bolestine
A di piše da volim? Di piše da se natačem na štapiće? Di piše da sam se ikad nataknula na štapić?


Samo sam ti (a očito nisam jedina) htjela ukazati na tvoje licemjerje.
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:49   #64
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
fun pitanje je bilo kakvu tko voli,ja i neki smo rekli da volimo one koje nisu promiskuitetne i di je problem?ove ostale koje su u vecini ce bolje proc od normalnih cura kojima nije jedini uspjeh uhvatit nekog za k. i da ne budem prost znas sta,a neznam zasto to tebe dira posto si musko osim ako ne volis takve ,tebi bi sigurno jednog dana bilo lijepo imat djecu sa nekom za koju znas da je bila na instrukcijama kod pola sela.Samo izvoli i pitaj se dali bi joj tvoj misko bio dovoljan kad toliko voli mprimat
ok, a sad se postavlja stoput prezvakano pitanje.... koje zrno cini hrpu? ilitiga, koja brojka je magicna?

2? 3? 4? 5? 6? 7? 8? 9? 10? 11? 12? 13? 14? 15?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:51   #65
tako je mi koji trazimo obicne ,postene cure kakve su nekad bile smo licemjeri,a samo se ti i slicne tjesite i koliko k probale uvijek cete zelit jos,to je isto ka sta ja volim slatko i uvijek cu ga volit,aj imas smokvicu pa tamo trazi muskice,a nas licemjere pusti da komentiramo ovakve ka sta si ti btw.bolje bit licemjer,nego kurvis
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:55   #66
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
tako je mi koji trazimo obicne ,postene cure kakve su nekad bile smo licemjeri,a samo se ti i slicne tjesite i koliko k probale uvijek cete zelit jos,to je isto ka sta ja volim slatko i uvijek cu ga volit,aj imas smokvicu pa tamo trazi muskice,a nas licemjere pusti da komentiramo ovakve ka sta si ti btw.bolje bit licemjer,nego kurvis
1. nauči se qoutati

2. nauči se ČITATI jer ja nisam rekla ništa od ovog što si napisao

3. uopće nema potrebe za napadanjem. možemo normalno razgovarati. ili ne možeš?

Ako sad prekineš s ovom curom, i nađeš neku koja ti je treća, je l' onda i ti njoj moraš biti treći? Mislim, ne kužim.
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:58   #67
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post

hm... nisi prvi, a opet imas dosta ucenja pred sobom. nije to 'malkice' pirova pobjeda?

osim ako je onaj prvi bio katastrofa los a ti ispadnes jebac tisucljeca, onda si ovoj bog do neba.

To je to, izbjegnes emocionalno vezivanje jer si joj prvi. Odradis posao ko stara iskusnjara i jos to poslije ona lijepo isprica frendicama koje su po mogucnosti isto takve (max 5-10 puta). One se odma zainteresiraju i.......ma mislim dalje je jasno........
kokos bijeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:04   #68
Quote:
kokos bijeli kaže: Pogledaj post
To je to, izbjegnes emocionalno vezivanje jer si joj prvi. Odradis posao ko stara iskusnjara i jos to poslije ona lijepo isprica frendicama koje su po mogucnosti isto takve (max 5-10 puta). One se odma zainteresiraju i.......ma mislim dalje je jasno........
a dobro, nisam shvatio da je ovdje cilj izbjegavanje posebnosti, vec izbjegavanje neiskustva

a ova teorija sa frendicama je... koliko god smijesna, istinita

ovisno da li se u drustvu o tome raspravlja.. dakako. primjetno je drugacije ponasanje kokosinjca nakon dobre prve jebacine
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:08   #69
procitaj malo svoj post licemjeran iu moj odg na to,a zasto onda branis takve ako im to ne odobravas i btw.i god tu igraju ulogu jer uzmi da imas 30ak god i naravno da tvojih recimo 3tipa nema istu tezinu ka neke od 20ak.Necu se svadit jer znam u kakvoj drzavi zivimo i da vise nista se ne postuje,a napadate cure koje su nevine ka da su nenormalne,ruzne,a sebe ne gledate meni je bitnija 1 normalna nego vasih 5 k....
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:12   #70
oprosti queen mi stariji nismo bas svi prepametni za comp,ka vi mladji koji ste ga poceli koristit sa 7g i sta ces ipak smo mi ekonomisti blentavi,pusa za pomirbu al nista vise jer bi mi bila 3,a to ne zelimo
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:16   #71
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
procitaj malo svoj post licemjeran iu moj odg na to,a zasto onda branis takve ako im to ne odobravas i btw.i god tu igraju ulogu jer uzmi da imas 30ak god i naravno da tvojih recimo 3tipa nema istu tezinu ka neke od 20ak.Necu se svadit jer znam u kakvoj drzavi zivimo i da vise nista se ne postuje,a napadate cure koje su nevine ka da su nenormalne,ruzne,a sebe ne gledate meni je bitnija 1 normalna nego vasih 5 k....
Branim pravo na izbor, a ne na kurvanje, kako se to ovdje naziva.

U Hrvatskoj se napadju nevine? U HRVATSKOJ? Ma daaaaj...
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:26   #72
pa vidis tvoj izbor je 5,a moj 2 najvise ako je moguce,samo mene nitko nece optuzivat al za ove druge cure dosta njih ima primjedbe,a imas tu topic o curi sta ima 26g i nevina je i bogme vecina ju je popljuvala i maltene nazvala nenormalnom,ruznom i zasto jer cura drzi do sebe i trazi nekog kojem ce stati do nje,a ne njezine ribice,odo malo do grada promatrat komade,a lijepo je vrijeme i da se svasta vidit kad vec drugo nesmin
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:29   #73
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
odo malo do grada promatrat komade,a lijepo je vrijeme i da se svasta vidit kad vec drugo nesmin
nemoj biciklom, ja sam jucer skoro zavrsio u stupu od semafora kada sam se okrenuo za jednom
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:29   #74
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
pa vidis tvoj izbor je 5,a moj 2
Opet ti zaključuješ od ne znam kud. 5? Svašta.

Vidim da me ne kužiš pa je bolje da prestanemo prije nego se posvađamo.
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:34   #75
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ok, a sad se postavlja stoput prezvakano pitanje.... koje zrno cini hrpu? ilitiga, koja brojka je magicna?

2? 3? 4? 5? 6? 7? 8? 9? 10? 11? 12? 13? 14? 15?
ona s kojom se može nositi žena u smislu da ju nema potrebu skrivati ni lagati partneru, i s kojom se istodobno može nositi i njezin partner u smislu da ga ta brojka ne kopka i ne proganja,
i zbog koje on nema potrebe napadati i kritizirati stav onih kojima sloboda izbora daje pravo da žele i biraju ženu s većom ili manjm brojkom od brojke njegove partnerice,
i to zbog potrebe da kroz te kritike pokaže opravdanje i čak dobije potvrdu da je ta brojka njegove partnerice baš ok, ili nebitna ...

vrijedi i obratno u pogledu brojke muškarca...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:36   #76
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
ona s kojom se može nositi žena u smislu da ju nema potrebu skrivati ni lagati partneru, i s kojom se istodobno može nositi i njezin partner u smislu da ga ta brojka ne kopka i ne proganja,
i zbog koje on nema potrebe napadati i kritizirati stav onih kojima sloboda izbora daje pravo da žele i biraju ženu s većom ili manjm brojkom od brojke njegove partnerice,

i to zbog potrebe da kroz te kritike pokaže opravdanje i čak dobije potvrdu da je ta brojka njegove partnerice baš ok, ili nebitna ...

vrijedi i obratno u pogledu brojke muškarca...
ali te gore navedene brojke su dosta individualne, zar ne? kako znati da ce partner biti 'zadovoljan' sa tvojom brojkom?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:38   #77
ma di bi se ja s tobom svadio,a rekao sam taj broj oprosti ako sam ti umanjio,al ne kuzim te cas kazes da se treba prasit sve u 16,a sad ces ispast ka casna i cak i ja ispadam perverzniji
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:41   #78
evo ova misura je jedna od onih kakvu ja trazim barem po pisanju,a nazalost cura je u manjini i evo njoj saljem pozd i nek samo ustraje,a ne da se prilagodjava danasnjem drustvu di je sve lose,naopako opce prihvaceno
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:46   #79
Muskarci obicno krivo protumace pojam iskustvo. Odmah pomisle na broj partnera,sto zapravo nemora imati veze s iskustvom. Ja mislim da neko moze steci vise iskukstva u jednoj ili dvije duge veze nego 10 kracih. Pa bih i ja prije iskusnog,ali po ovoj mojoj tezi iskusnog.
hope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 10:55   #80
pa hope ja sam to i napisao,da je bolje imat curu koja je spavala 100puta sa 1 tipom,neg neku 1put sa njih 5 i naravno da je ta iskusnija,al po meni i profinjenija jer ne daje olako i cijeni svog partnera,a ne da joj je jedan u nizu,svaka ti cast barem neka kuzi
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger