Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2007., 10:32   #41
Mislim da je u nekom razgovoru, Lucero rekla da je Marija Paola ostala živa, čak se spominjao nastavak dotične serije u kojem se to trebalo razotkriti ali ne znam zašto se nije snimilo, možda je ovako napetije. Isti slučaj je i s Rubi, u Njemačkoj je nedavno završila serija i na njihovim forumima već naveliko raspravljaju o tome kako bi serija mogla ići dalje, hoće li Fernanda razoriti Maribelinu obitelj i slično. Zanimljivi su mi ovakvi krajevi

Ako se ne varam i Cuna de Lobos je imalo misteriozan kraj, nešto tipa da se Catalina na kraju reinkarnirala u svog unuka jer je mali počeo nositi povez na očima, kakav je i sama nosila
 
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 14:02   #42
I serija gdje je Gabriela Spanic uzasno pjevala u crvenoj haljini na svom vjencanju(ne znam sad naziv serije) zavrsava se tako da se uvijek moze nastavak napraviti a i ne mora...mislim da ona plava,nakvarcana i uvijek sa rozom sminkom pomjerila na kraju iako se smatra da je mrtva...
Katie Musclebound is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 15:48   #43
Ja sam to shvatila kao da je to ipak Maria Guadalupe, ali pošto su eto one sve sestre, pokupila je neke navike od Marie Paole...
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 16:18   #44
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Ja sam to shvatila kao da je to ipak Maria Guadalupe, ali pošto su eto one sve sestre, pokupila je neke navike od Marie Paole...
Me too.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 22:53   #45
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Oh come on. Imam doma seriju, nema teoretske šanse da je Maria Paula u jednu minutu mogla ubiti Mariju Guadalupe, sebi napraviti kovrče (ona je imala ispeglanu kosu) i preobući se
I moja frendica ima snimljenu zadnju epizodu te serije, a ona je od njih tri baš obožavala Mariu Paulu i dan danas tvrdi da je to ona na kraju serije
Meni je svejedno, ali kraj mi je bio super jer nije tipičan kraj sapunice, ispao je ono misteriozan
Yelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:43   #46
Mogla se preobući jel je iduća scena bila mrtva AMria(tako da se nije pokazalo kako ih se našlo)... Al bolje da je ovako završilo


BTW ona "nakvarcana" se zvala MArcia, i nije da se pomjerila već su svi mislili da je mrtva, no ona je preživila kao i muški glavni negativac Chema kojeg igra Hector Suarez...

Ta serija nije imala običan kraj pa mi se zato sviđa...


Btw jel iko zna gdje se može kupiti Cuna de lobos???
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 21:56   #47
Maria Paula se zvala ona duge crne kose sa konjskim repom,i imala je onu naviku da prelazi prstom preko obrva tokom cijele serije,i prije nego sto je ubila sestru blizanku zamijenila je izglede(frizure) i sahranili su dobru,a zlobna je ostala sa glavnim glumcem,i u zadnjoj sceni kad navodna Guadalupe uradi ono sa obrvom,pocinje da svira ona muzika u serijama koja nagovjestava nesto lose, i to je objasnjenje.A treca sestra je bila slijepa i nije nista vidjela sta je uradila Maria Paula iako je i ona bila zaklj./ u podrumu.Serija je extra zavrsena jer ostavlja gledaocima mogucnost razmisljanja i prepucavanja na ovu temu,zato se nece ni zaboraviti.Bravo Carla Estrada,ovo je najbolji FIN.
babin kuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 12:30   #48
Quote:
The One! kaže: Pogledaj post
Mislim da je u nekom razgovoru, Lucero rekla da je Marija Paola ostala živa, čak se spominjao nastavak dotične serije u kojem se to trebalo razotkriti ali ne znam zašto se nije snimilo, možda je ovako napetije. Isti slučaj je i s Rubi, u Njemačkoj je nedavno završila serija i na njihovim forumima već naveliko raspravljaju o tome kako bi serija mogla ići dalje, hoće li Fernanda razoriti Maribelinu obitelj i slično. Zanimljivi su mi ovakvi krajevi

Ako se ne varam i Cuna de Lobos je imalo misteriozan kraj, nešto tipa da se Catalina na kraju reinkarnirala u svog unuka jer je mali počeo nositi povez na očima, kakav je i sama nosila
Nastavak doticne serije nije snimljen, jer su se Lucero i Carla Estrada posvadjale.

Sto se tice CDL, u pravu si to za povez. Imam skracenu seriju na 6 DVD-a i kraj mi je bas onako extra...
M_CIMARRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 18:06   #49
nakon svega ovdje pročitanog zbunih se...cijelo vrijeme si mislim i uvjerena sam da je zla sestra otišla na onaj svijet koknula se, i sad tu vidim neke druge priče...hmm...
A šta je sigurno je sigurno...Lazos de amor...no.1. serija moja svih vremena, zasad
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 18:29   #50
Ma 100 posto je zlo preživjelo...

Ja je imam komplentu na DVD-u...često gledam tu zadnju scenu
prejebena je
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 18:52   #51
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Ma 100 posto je zlo preživjelo...
A možda ne.

Pa što nije i sama Carla Estrada bila objasnila da je na kraju preživjela pozitivka? Koliko je meni poznato jest, pa mi zato nije jasno čemu i dalje ove nedoumice.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 19:07   #52
može se reći da je na kraju ostavljena mogućnost da svatko sam izabere tko je preživio,iako se možda nešto čini logičnije...
ja volim vjerovati da je preživjela zločasta,ne rušite mi iluziju...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 00:05   #53
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
A možda ne.

Pa što nije i sama Carla Estrada bila objasnila da je na kraju preživjela pozitivka? Koliko je meni poznato jest, pa mi zato nije jasno čemu i dalje ove nedoumice.
koliko se ja sjećam, Carla nikad nije priznala tko je preživio nego je rekla da ostavlja na mašti gledateljima, ako se ne varam
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 00:46   #54
eto i mene malo na ovaj topic. trazila sam malo lucerine pjesme i naišla na taj misteriozni kraj. kako sam ja to davno gledala, zaboravih na tu scenu,ali svega sam se sjetila kad sam to vidjela to mi je bila jedna od najboljih sapunica, i sad mi je jasno i zasto ne znam ni ja koja je prezivjela, ali se sjecam da sam tad ko mala bila uvjerena da je maria paula prezivjela. sad više ne znam, jer ste me zbunili hehe ali kako god bilo, presavršen kraj! i da, estrada rulz
jaje007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 07:26   #55
Malo je čudno da ta pozitivna sestra nikad nije imala tik s obrvom, nego baš na kraju. Tako da, isto mislim da je možda Maria Paula.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 09:10   #56
Joooj, ovo mi je najdraža telenovela ikad! Ja mislim da je na kraju ipak ono bila Maria Paula, hehe
raimunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 09:18   #57
Quote:
ad®ian kaže: Pogledaj post
Malo je čudno da ta pozitivna sestra nikad nije imala tik s obrvom, nego baš na kraju. Tako da, isto mislim da je možda Maria Paula.
Sjećam se da su imale sve tri sestre taj tik. Samo ne na isti način.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:15   #58
Quote:
Eshyy kaže: Pogledaj post
Sjećam se da su imale sve tri sestre taj tik. Samo ne na isti način.
moja mama to isto veli, iako ja mislim da je imala samo mp,ali opet, davno je to bilo. i tako bi to voljela opet pogledat

Quote:
ad®ian kaže: Pogledaj post
Malo je čudno da ta pozitivna sestra nikad nije imala tik s obrvom, nego baš na kraju. Tako da, isto mislim da je možda Maria Paula.
ali mene samo zanima kak je to mp uspjela izvest ako je stvarno ona

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 10.03.2010. at 15:51.
jaje007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:27   #59
Quote:
jaje007 kaže: Pogledaj post
moja mama to isto veli, iako ja mislim da je imala samo mp,ali opet, davno je to bilo. i tako bi to voljela opet pogledat
Imala je i Maria Gvadalupe sigurno. Nešto drukčije, samo bi se nehajno počešala po obrvi. A jedino Maria Paula je imala onako upečatljivo elegantno malilm prstom peko cijele dužine obrve Za treću nisam sigurna, moguće da je i ona imala nešto.

Zadnje uređivanje Muchachita : 10.03.2010. at 11:32.
Muchachita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:32   #60
Quote:
jaje007 kaže: Pogledaj post
ali mene samo zanima kak je to mp uspjela izvest ako je stvarno ona
kaj, pa samo je ubila jednu, ispeglala joj kosu, preobukla je, sebe nakovrčala i preobukla, sve to uz slijepu koja ništa nije skužila i u 3 sekunde koliko je onoj dvojici trebalo da dotrče nakon što su čuli pucanj

btw. ja sam sklona vjerovanju da je Gvadalupe preživjela. Nekako jer bi ovo iznad zahtijevalo da je MariaPaula WonderWomen
Muchachita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.