Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2013., 19:46   #1
Koji auto kupiti???

Kupuje se auto,za djevojku 20 GOD,taman kad nešto nadjem uvijek neki vrag,ili km ili rupa na sjedalu ili treći vlasnik,ili boja.ako NETKO prodaje nešto do 4000-4500eura i manje?? Od 2004-20069
Istra i primorje
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 20:16   #3
Već smo sve pronjuskale,neće,samo Clio II ili III,Peugeot ili Opel corsa
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 20:28   #4
uzmi benzinca,manje problema s održavanjem i kvarovima ...
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 20:35   #5
Hm,imamo ti mi jedan clio II 1.2 16v 2004g. u vrlo dobrom stanju kojeg bi prodali ali malko si predaleko a auto ipak treba uživo pregledat prije kupnje
ultimax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 21:16   #6
Naravno,do sad otišli pogledati već par auta i sve je na slikama super bajno i sjajno,a kad vidiš uživo ajme majko,a svi ga nahvale
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 21:26   #7
Savjetujem benzinca, vjerujem da nece puno kilometara raditi a odrzavanje je jeftinije u vecini slucajeva. Trazite izmedju modela koje si navela i kupite iskljucivo onaj koji izgleda ocuvaniji. Ne gledajte sitne ogrebotinice i slicno, bitno je da mehanika/elektronika sva radi i da auto nije bio karamboliran.
Znas da u stanici za tehnicki pregled mozes provjeriti kilometrazu pa to preporucujem.

Ono sto bi bilo najbolje je upravo kupovina od nekog poznanika a sad je kraj godine i ima dosta akcija na nove automobile pa se moze i nesto rabljeno naci od nekoga tko misli kupiti novi automobil. Raspitajte se preko poznanika tko prodaje. Ja sam trazio auto za kupiti i nisam se pretjerano raspitivao pa sam propustio automobil koji me zanimao od poznanika i slucajno naletio u oglasniku na frendov auto koji sam na kraju kupio a nisam znao da ga prodaje.

Prva stvar je dobro se raspitati da li netko prodaje, zna se naci a takav je automobil puno sigurnija kupnja iako je to tesko tvrditi za rabljeni automobil jer svi nose odredjeni rizik.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 21:30   #8
Hvala vam,nažalost još neznamo nekoga od poznanika tko prodaje,svaki dan smo na njuškala,u zg mi je predaleko i nisam bas u mogucnosti vremenski,pa zato i tražim u Istri i okolici,
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 21:39   #9
Quote:
donatela kaže: Pogledaj post
Hvala vam,nažalost još neznamo nekoga od poznanika tko prodaje,svaki dan smo na njuškala,u zg mi je predaleko i nisam bas u mogucnosti vremenski,pa zato i tražim u Istri i okolici,
Najlakse je pitati frendove, roditelje, bracu, sestre da se raspitaju na poslu, skoli, faksu....

Prosetati po nekom parkingu, raspitati se gdje se inace prodaju rabljeni automobili u vasem gradu i tako. Ja sam prosao Njuskalo uzduz i poprijeko pa na kraju 2 km od kuce nasao auto a zivim na otoku.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 23:30   #10
Quote:
donatela kaže: Pogledaj post
Već smo sve pronjuskale,neće,samo Clio II ili III,Peugeot ili Opel corsa
a barem te potonje nije teško naći, ima ih ko pljeve... gdje je problem?

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-...-oglas-9895472
http://www.njuskalo.hr/auti/renault-...-oglas-6918343
http://www.njuskalo.hr/auti/opel-cor...-oglas-9214680
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 00:02   #11
Quote:
donatela kaže: Pogledaj post
Hvala vam,nažalost još neznamo nekoga od poznanika tko prodaje,svaki dan smo na njuškala,u zg mi je predaleko i nisam bas u mogucnosti vremenski,pa zato i tražim u Istri i okolici,
a sad baš da je tako daleko i nije. bitan je dogovor i to se može vrlo brzo rješiti. jedini problem koji ja vidim je da se auto ne kupi onda je pušing
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 21:04   #12
kupila CLIO III 85.000 TKM 2006.god
1.4 benzinac ima li ko iskustva
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 22:02   #13
https://www.forum.hr/showthread.php?t=808394

https://www.forum.hr/showthread.php?t=808494

Tri teme u dva dana. Ako ste kupili Clia, onda ne vidim zašto bi sada tražili iskustva, ionako ste već odlučili pa ne vidim na što točno iskustva mogu utjecati. A ako niste, onda stvarno ne razumijem zašto se predomišljate jednom svaka 24h i čemu tolike poruke...
TIR669 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 09:46   #14
KUPILA CLIO,ZANIMA ME PREDNOSTI I MANE,A VI AKO NEMATE PAMETNIJEG POLSA NEGO PRARITI MOJE POSTOVE " ŠARAP "
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 10:27   #15
Pa pošto si ga kupila onda je glupo pričati o prednostima i manama... mislim, uvijek možeš prodati i kupiti nešto drugo, ali o tome se treba prije misliti.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 12:21   #16
Meni je pitanje sasvim logicno. Ok, kupila je i to je rijeseno, auto se cinio ok i sad sta je tu je. Ali to ne znaci da ju ne smije zanimat kakvim su se ti auti pokazali i sta moze ocekivat.

@donatela, sigurno se pisalo o tom autu, potrazi malo forum, malo google i sigurno ces nesto vec naci. Ja bi napiso, ali ne znam nista o njima na zalost.
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 17:38   #17
Quote:
donatela kaže: Pogledaj post
KUPILA CLIO,ZANIMA ME PREDNOSTI I MANE,A VI AKO NEMATE PAMETNIJEG POLSA NEGO PRARITI MOJE POSTOVE " ŠARAP "
Ukratko:
Sigurno ce ti krepat spule na svjecicama, sto je mana na svim Renaultovim 1.2 1.4 16v benzincima. Popravak cca 300-400 kuna po komadu, zamjena jednostavna.
Pazi na remenje, to obavezno provjeri i zamijeni, jer su osjetljivi na tom podrucju a popravak je skup (kolega je trebao na Meganeu 1.4 16v skidat glavu, ravnat, sredjivat sjedista, zamijeniti 8 ventila..... skupo.....)
Zna otici i senzor radilice.

A inace ima i gluposti poput toga da ne radi spricanje po staklima, da znaju opruge puknut (lose ceste ), kod vece kilometraze (150000) se zastopa radijator kabine ak se ne mijenja redovito antifriz....
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 15:02   #18
Quote:
donatela kaže: Pogledaj post
kupila CLIO III 85.000 TKM 2006.god
1.4 benzinac ima li ko iskustva
tema na forumu pa čitaj.
ja jesam od početka do kraja sve.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 18:20   #19
Pozdrav ljudi..
Evo link jedne grupe na fejsu gdje možete prodati i kupiti vozila i rezervne dijelove...
https://www.facebook.com/groups/179651902242186/
rockio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 09:13   #20
Quote:
donatela kaže: Pogledaj post
KUPILA CLIO,ZANIMA ME PREDNOSTI I MANE,A VI AKO NEMATE PAMETNIJEG POLSA NEGO PRARITI MOJE POSTOVE " ŠARAP "
fina neka dama...očito se nije u životu puno naradila - sad očekujemo navalu pitanje kaoo ovo, kako ono,ne radi ovo, ne radi ono...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.